тайми

Ліги Європи, в якому зустрічалися голландський "Аякс" і англійський "Манчестер Юнайтед". "Юнайтед" вдалося забити по голу в кожному з таймів і завоювати перший в своїй історії трофей Ліги Європи. Це вже третій титул для команди Жозе Моуріньо в поточному...Зеркало недели (газета)

Аякс - МЮ 0:2.

По голу в кожному з таймів забили манкуніанці і святкують заслужений успіх. Вашій увазі пропонується відеоогляд головного поєдинку Ліги Європи 2016/17.Ua-football

Замбія вийшла в плей-офф молодіжного ЧС, розгромивши Іран

замбійці продемонстрували неабияких характер, здобувши переконливу перемогу після того, як програвали 0:2. Іран забив по голу на початку кожного з таймів (дублем відзначився Шекарі), однак з 54-ї по 71-у хвилини гравці африканської збірної забили чотири рази. Замбія очолює групу С,...Ua-football

Суркіс: Хто буде тренувати команди, якщо не майстри, які відіграли по 15 років на найвищому рівні?

Від двох таймів по 30 хвилин кожен отримав справжнє задоволення. Адреналіну не було, просто задоволення від гри майстрів.Ua-football

Перша ліга.

Успіх київським "пивоварам" принесли дебюти кожного з таймів. У першій половині швидкий гол на свій рахунок записав Бровченко. Пішла подача з правого флангу, голкіпер тернополян помилився на виході...Ua-football

Лас-Пальмас - Барселона 1:4.

"Барселона" без особливих проблем переграла в матчі 37-го туру чемпіонату Іспанії "Лас-Пальмас". "Каталонці" забили по два м'ячі у кожному з таймів, на що господарі відповіли лише одним точним ударом. Команда Луїса Енріке продовжує боротьбу за чемпіонство з "Реалом". До вашої...Ua-football

Експерт: Шахтар порушив правила по два рази в кожному з таймів.

Гравці "Шахтаря" в матчі проти "Чорноморця" (3:0 на користь "гірників") лише чотири рази сфолили по два рази в кожному з таймів. Для професійного футболу це щось неординарне. - Цей матч повинен увійти до історії статистики. Одна команда, - "Шахтар", -...Ua-football

"Реал" і "Барселона" здобули розгромні перемоги в Прімері

протистоянні героєм став бразилець Неймар, котрий записав до свого активу хет-трик. Загалом каталонці забили по два м'ячі у кожному з таймів, на що господарі відповіли лише одним точним ударом Бігаса 4:1. Інші поєдинки завершилися наступним чином: "Еспаньйол" "Валенсія" 0:1; "Осасуна"...Unn.com.ua

Полтаві на стадіоні Ворскла ім. Олексія Бутковського за присутності 725 уболівальників, передає УНН з посиланням на сайт турніру. Поєдинок різних таймів ось як заведено говорити за схожих умов:...1NEWS

"Зірка" вирвала нічию у ФК "Ворскла"

Полтаві на стадіоні "Ворскла ім. Олексія Бутковського" за присутності 725 уболівальників, передає УНН з посиланням на сайт турніру. "Поєдинок різних таймів" ось як заведено говорити за схожих умов: до перерви певну перевагу мали господарі поля, опісля гості. Домінування підопічних Сачка...Unn.com.ua

ФК "Нива-Екстрим" в Іванівці розгромив "Зорю" (Оліївка)

Гра відбувалася за значною перевагою іванівських футболістів, які у кожному з таймів забили у ворота суперників по три голи.Сільске життя

В Тернополі проведуть турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному»

учасників: - 2 дорослих; - 2 дітей віком до 13 років. Склад команди: 3 гравці (без воротаря). Гра триватиме 2 тайми по 5 хвилин та проходитиме згідно правил гри з мініфутболу. Всього може взяти участь 16 команд. Реєстрація за телефоном:...TeNews

шанси на збереження прописки у першій лізі. ФК “Тернопіль” поступився київському клубу “Оболонь-Бровар” з рахунком 2:0, пропустивши в кожному з таймів по одному мячу.Терноград

У Тернополі турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному» (АФІША)

складі 4 осіб: двоє дорослих і двоє дітей віком до 13років. Склад команди: 3 гравці (без воротаря). Гра триватиме 2 тайми по 5 хвилин і проходитиме згідно правил гри з міні-футболу. Всього може взяти участь 16 команд. Реєстрація за телефоном:...Газета "Наш ДЕНЬ"

перевагу у матчі команда Володимира Підкіпняка так і не змогла втілити бодай в один гол. Повністю перегравши суперника протягом двох таймів, «Рочин» програв, оскільки пропустив зі стандарту у самісінькому дебюті матчу.Гал-info

Тернополяни поступилися з рахунком 4:0, пропустивши по два м'ячі у кожному таймів. Відтак, на дні турнірної...Терноград

забити у ворота суперника, проте відомий на теренах Львівщини арбітр Роман Брандибура скасував обидва взяття воріт. Перегравши суперника протягом двох таймів, «Рочин» втратив два очки у Мурованому, так і не забивши бодай одного голу, який би зарахував Роман Брандибура.Гал-info

київського “Арсеналу”. Рахунок зустрічі – 4:0. Тернополяни не змогли гідно протистояти супернику і пропустили по два м’ячі у кожному з таймів. Таким чином, у дев’яти матчах, зіграних цієї весни, тернополяни зазнали уже 7 поразок. За...Галас

"Агробізнес" - "Оскар" 2:0 - відео голів та огляд матчу

ФК "Оскар" із Підгір'я у 15-му турі чемпіонату України серед аматорів на виїзді поступився волочиському "Агробізнесу", пропустивши по голу у кожному з таймів. Галичина спортивная

У Ковелі команди для перемоги робили усе можливе, однак забити бодай одного разу протягом двох таймів не вдалося нікому.Гал-info