тайми

Луцький футбольний клуб вчора провів черговий спаринг на зборі у Туреччині. Команда Віталія Кварцяного помірялася силами із польським «Катовіце». Лучани зіграли різними складами у двох таймах. Вісник+К

футзалу серед команд вищих навчальних закладів у конференції «Схід». Забивши в ворота «СумДУ-U19» по два сухих м’ячі в кожному з таймів, перемогу з рахунком 4:0 святкувала перша команда СумДУ. Влучні удари на рахунку Данили Параконного, Станіслава Смоляка, Сергій Бабиніна та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

матчу, а він уже був заповнений. Здається, навіть Екстра-ліга стільки не збирала. Атлет теж показав хорошу, гідну гру. Із чотирьох таймів, які ми з ними зіграли цього сезону, три завершилися нульовою нічиєю - це багато про що говорить. Учора і...Спортивний Житомир

ФК "Тернопіль" здобув другу перемогу на кубку Юста

Юста у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича переміг команду з Львівщини — ФОК "Городок" — 4:0. У кожному з таймів муніципали забили по два голи. Рахунок у матчі було відкрито завдяки вміло реалізованому виходу віч-на-віч півзахисником, який перебуває в...Галичина спортивная

Ювентус - Інтер: прогноз Ігоря Циганика

Експерт вважає, що в майбутній зустрічі «Стара Сеньора» заб'є в обох таймах і, зрештою, відсвяткує перемогу.Sportgid

Челсі - Брентфорд 4:0.

Антоніо Конте без будь-яких зайвих складнощів обігрує представника Чемпіоншипа і виходить в наступну стадію розіграшу національного Кубка. У кожному з таймів по два голи забили "сині" і відсвяткували справедливу, велику перемогу. Кубок Англії, 1/16 фіналу "Челсі" (Лондон) - "Брентфорд" 4:0...Ua-football

"Ворскла" мінімально поступилася полякам

У другому товариському матчі на турецькому зборі підопічні Василя Сачка відіграли два різних тайми проти четвертої польської команди "Термаліка".Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Контрольний матч.

Зустріч пройшла на базі "Чорноморця" в Совіньоні і складалася з чотирьох таймів по 30 хвилин кожен. "Чорноморець" - "Жемчужина" 3:1 Голи: Ковалець, 17, Мусолітін, 35, футболіст на перегляді, 46 - Горбовський, 26...Ua-football

перший контрольний матч у 2017 році, інформує офіційний сайт клубу. Суперником миколаївців став одеський Чорноморець. Матч відбувся у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин. Гол Андрієвського приніс перемогу "морякам". У зв'язку з ремонтом на Центральному міському стадіоні, МФК Миколаїв вирушає...Чемпион

Зустріч складалася з чотирьох таймів по 30 хвилин кожен. УТБ "Чорноморець" у Совіньоні (поле №3). "Чорноморець" - МФК "Миколаїв" 1:0...Ua-football

ФК "Тернопіль" здобув третю перемогу на Меморіалі Макарова

«Козак-Арені» ФК «Тернопіль» зіграв з командою «Авангард» (Бзів, Київська область). Гравці «Тернополя» програючи по ходу зустрічі 1:0 та граючи півтори тайми в десятьох змогли переломити хід гри та вирвати перемогу 2:1 Це вже третя перемога тернополяни на турнірі. Вони з...Галичина спортивная

Технічний директор ФІФА і колишня зірка світового футболу голландець Марко ван Бастен пропонує внести зміни до футбольних правил - відмова від додаткового часу в матчах на виліт; ДеПо

28 січня пройдуть фінали та матчі за місця. Головний фінал і матч за третє місце граються у 2 тайми по 45 хвилин, інші матчі - у 2 тайми по 30 хвилин.Чемпион

Олександрія провела двохсторонку

Тренерським штабом було вирішено зіграти два тайми по 30 хвилин. Під час першої сорокап'ятихвилинки не вдалось забити жодній з команд, хоча для цього...Sportgid

Клопп: Ми краще розпоряджалися м

перебудувалися, я сказав гравцям, що вони можуть рухатися краще. Було ясно, що "Сток" не зможе відіграти в такому темпі обидва тайми, адже вони постійно використовували високий пресинг. Ми краще розпоряджалися м'ячем і заслужили перемогу, - цитує Клоппа BBC.Ua-football

Лукаш Теодорчик, який відзначився дублем у воротах недавнього суперника "Шахтаря". На рахунку поляка по одному результативному удару в кожному з таймів. Відзначимо, що Теодорчик продовжує очолювати гонку бомбардирів чемпіонату з 15 забитими м'ячами. Гент - Андерлехт 2:3 Голи: Мілічевіч 25,...Ua-football

РБ Лейпциг впевнено переграв вдома Герту

Забивши по голу в кожному з таймів підопічні Ральфа Хазенхюттля без особливих проблем розібралися з Гертою і таким чином, тимчасово очолили турнірну таблицю Бундесліги (2:0).Новини футболу

фіналіст клубного чемпіонату світу. Як і очікувалося, мадридський "Реал" спокійно переграв мексиканську "Америку", забивши по голу в кінці кожного з таймів. Спочатку відзначився Бензема, потім Роналду. Для португальця цей м'яч став 500-м в кар'єрі і 100-м в міжнародних клубних змаганнях.Ua-football

"Брага" - "Шахтар": найкращі фото матчу

вихід в плей-офф. Однак рівень донеччан виявився занадто високим для господарів поля, які пропустили по два голи у кожному з таймів від Кривцова і Тайсона, відповівши лише двома влучними ударами Стоільковича і Вукчевича. Всі результати матчів дня, учасники плей-офф Ліги...Зеркало недели (газета)

"Шахтар" забив чотири м

вихід до плей-офф. Однак рівень донеччан виявився занадто високим для господарів поля, які забили по два голи у кожному з таймів, отримавши у відповідь лише два точних удари від португальців. "Брага" - "Шахтар" - 2:4 Голи: Стоількович, 43, Вукчевич, 89...Зеркало недели (газета)