тайми

Мирон Маркевич: "Збірна України потихеньку виходить на новий рівень"

У минулому відборі часом синьо-жовті виглядали солідно. У деяких поєдинках команда добре виглядала в одному з таймів. Галичина спортивная

Відбір Євро-2019 (U-21).

в кваліфікації до чемпіонату Європи. Повідомляє сайт Футбол Україна. На виїзді проти Шотландії нам вистачило двох голів наприкінці кожного з таймів.Відбір молодіжного Євро-2019Група 4Шотландія U-21 - Україна U-21 - 0:2Голи: Борячук, 45, Коваленко, 90+4Україна U-21: Лунін, Матвієнко, Зотько, Лук'янчук, Зінченко...Football-ukraine.com

Маркевич: Збірна України потихеньку виходить на новий рівень

У минулому відборі часом синьо-жовті виглядали солідно. У деяких поєдинках команда добре виглядала в одному з таймів. Ua-football

Гуцуляк та Осман зіграли за молодіжну збірну України

вийшли у стартовому складі, але допомогти здобути очки для своєї команди не змогли. Англійці забили по голу в кожному з таймів, відповідно, здобули перемогу з рахунком 0:2. Тепер на карпатівців чекає вояж до Шотландії, де 14 листопада відбудеться дуже важливий...Галичина спортивная

Зінченко - про дебют в "Манчестер Сіті"

помилок. Але без цього нікуди. Я довгий час не грав, в моїй футбольній кар'єрі ще не було повної гри з екстра-таймами. Навіть по дітях не грав. Трохи не моя позиція, втім загалом задоволений дебютом", - сказав Зінченко.Цікавишся футболом? заходь на...Футбол газета

"Барселона" обіграла "Севілью" завдяки резервісту (+ВІДЕО)

Вирішальним був дубль резервного форварда Пако Алькасера, який забивав на початку кожного з таймів. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

на груповому етапі і тоді, обмінявшись голами, сильнішого не виявили. У фінальному матчі гості по одному разу в кожному з таймів змусили сумчан розпочинати з центру. Господарі поля свої можливості в забитий гол реалізувати так і не змогли. «Ми довго...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Динамо перемогло Янг Бойз та вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи

Динамо перемогло Янг Бойз у 4 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18. Переможний гол у матчі на 70 хвилині забив Віталій Буяльський. Київське Динамо провело у Берні два різні тайми. Новости ФК "Металлист"

Как Динамо опустилось на дно.

серії в чемпіонаті України, - не зуміло подужати "Янг Бойз". Крім того, "Олександрію" в Кубку України кияни здолали лише в екстра-таймах. Тож якщо брати до уваги всі турніри і лише основний час (90 хвилин), то безвиграшна серія команди Олександра Хацкевича...Ua-football

Шахтер сыграет против команды, с которой уже провел скандальный матч

на голому класі. Тоді "Сталі" доведеться протиставити суперникові командний лад, а також фізичну підготовку. З останнім, зважаючи на факт проведення екстра-таймів в кубковому поєдинку, можуть бути проблеми. Звісно, "Шахтар" теж зіграв "понаднормово" в своєму останньому матчі, але система відновлення...Ua-football

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району. Голос Карпат

за повної переваги нашої команди на полі, "синьо-жовті" поступились з рахунком 0:2, пропустивши по одному м’ячу у кінцівці кожного з таймів. Кваліфікаційний раунд ЧЄ-2018 Група 4 Азербайджан WU-19 - Україна WU-19 - 2:0 Голи: М. Оздемір (40), Сейфетдінова (90+3) Україна:...Чемпион

"Зоря" - "Шахтар": найкращі фото матчу

фіналу Кубка України "Шахтар" переграв "Зорю" з рахунком 4:3. "Зоря" дуже впевнено розпочала матч, забивши в самому початку кожного з таймів. Програючи в рахунку, здавалося, що "Шахтар" не зможе відігратися, тому що у донеччан практично нічого не виходило. Однак, як...Зеркало недели (газета)

«Ворскла» в екстра-таймах вирвала перемогу в «Олімпіка»

У домашньому матчі чемпіонату полтавці теж не змогли виграти в «Олімпіка». «Ворскла» - «Олімпік» 2:0 Интернет-издание «Полтавщина»

за повної переваги нашої команди на полі, «синьо-жовті» поступились з рахунком 0:2, пропустивши по одному м’ячу у кінцівці кожного з таймів. З перших хвилин гри українки заволоділи ініціативою і почали раз-по-раз турбувати голкіпера азербайджанок Суде. Гарні нагоди мали Анастасія Кумеда,...Жіночий футбол України

Друга ліга.

Обидві команди сьогодні здобули перемоги в календарних зустрічах 17 туру. Гатала і Апанчук записали на свій рахунок по голу в кожному з таймів. Ua-football

Виноградівський "Севлюш" зазнав поразки від футболістів "Минаю"

сезону у чемпіонаті області з футболу відбувся між ФК Минай та Севлюш. Гра проходила на стадіоні "Юність". За підсумками двох таймів, матч завершився з рахунком ФК Севлюш - ФК Минай 0:1. Матч юнаків закінчився результатом 2:1 і перемогою виноградівців. Нагадаємо,...Голос Карпат

поразку «Шахтаря» (2:3) в стартовому матчі 12-го туру УПЛ. Про це повідомляє Sport Arena. «Я б розділив гру на два тайми. Якщо в першому ми діяли обережно, не допрацьовували в обороні. Зате в другому все змінилося: ми змогли забити. Але...1NEWS

В грі Україна - Хорватія було два різних тайми. Про це заявив тренер-селекціонер Збірної України Андрій Воронін. Раніше повідомлялося, що на матчі Україна - Хорватія помер уболівальник.Чемпион

Українські вболівальники перемогли хорватів у дружньому матчі

між збірними України та Хорватії, відбувся матч між вболівальниками обох країн. В. Баннікова команди провели матч у форматі 9х9, два тайми по 30 хвилин.Новости ФК "Металлист"