тайми

"Динамо" програло швейцарцям в товариській грі

"Біло-сині" зазнали поразки від більш ніж скромного швейцарського "Санкт Галена", який зумів забити киянам по одному голу в кожному з таймів.Товариський матч. Марбелья (Іспанія)"Динамо" - "Санкт-Галлен" - 0:2Голи: Іттен, 34, Таффер, 87.Додамо, Хацкевич експерементував зі складом і випустив на кожен...Футбол газета

Ворскла готується до матчу зі Спартаком

Василь Сачко з помічниками серйозно налаштовують своїх підопічних, нагадуючи, що характер переможця народжується саме в таких матчах. У кожному з таймів планується задіяти два різних склади. Гра «Ворскла» - «Спартак» (Трнава) відбудеться у середу о 15-й годині за київським...Спорт.ua

тижні візьме участь у лізі чемпіонів Азії, тому виставив оптимальний склад, Ворскла ж намагаючись залучити як змога більше гравці проводила два тайми різними складами. Найактивнішим у “біло-зелених” був новачок – Денис...Футбол Полтавщини

Ворскла перемогла Насаф завдяки дублю Кадимяна

© ФК Ворскла Сіде з обіду рясно поливає дощем. У звітному поєдинку головний тренер ворсклян задіяв два різних склади у кожному з таймів. Sportgid

Насичений день перед відльотом

Майже двогодинне тренування розпочалося  з тренажерної зали, а потім гравці зіграли "двосторонку", умовно розділившись на "синіх" та "зелених", провівши три тайми по двадцять хвилин. В підсумку, перемогу святкували "зелені" з рахунком 3:0.  Надовго залишиться в пам'яті це тренування для захисника...Новости Александрии

Володимир) і Добропілля (тренер - Телендій Олександр). Команди були розділені на групи А і Б. Кожен матч складався із 2 таймів тривалістю по 10 хвилин. На майданчику панували і шалена напруга, і конкуренція, і запекла боротьба, і красиві голи, і...

Футбольні канікули добропільських спортсменів

Володимир) і Добропілля (тренер - Телендій Олександр). Команди були розділені на групи А і Б. Кожен матч складався із 2 таймів тривалістю по 10 хвилин. На майданчику панували і шалена напруга, і конкуренція, і запекла боротьба, і красиві голи,...Сайт города Доброполье

"Мілан" став другим півфіналістом Кубку Італії з футболу

футболу завдяки перемозі над "Інтером", повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.Основний час протистояння зафіксував нульову нічию, але в додаткових екстра-таймах форвард Патрік Кутроне приніс россонері мінімальний виграш 1:0. Примітно, що Мілан мав солідний гандикап за кількістю завданих ударів 20:7.Unn.com.ua

/ twitter 15-й тур німецької Бундесліги відкривали Штутграт та Байєр. Фармацевти здобули впевнену перемогу, забивши по м'ячу в кожному з таймів. Чемпіонат Німеччини 15 тур 8 грудня Штутгарт - Байєр 0:2 (0:1) Голи: 0:1 - 20 Хаверц, 0:2 - 80...Чемпион

Бос: Теперь мы постараемся хорошо выступить в Лиге Европы

"Боруссія" змогла показати, що може грати на високому рівні в обох таймах. Втім, одним з фаворитів турніру, "Реал", безумовно, є.Ua-football

"Карпати" та "Олімпік" зіграли "договірняк"

Sportanalytic.com. Під час поєдинку проти "Карпат" Гельзіну надійшла інформація, що львівська команда проведе мінімум по два голи в кожному з таймів.Як тільки рахунок у матчі став 4:0 на користь "Карпат", президент донецького клубу вирішив забрати команду з поля, щоб зруйнувати...Sportanalytic

огляди", -продовжив Рустам. "Динамо все одно залишається командою, яка може бути небезпечною протягом всієї гри. Так, вони можуть провести різні тайми, але ми не налаштовуємося на це. Ми розуміємо, що небезпека може прийти в будь-яку секунду і до цього потрібно...Чемпион

Сент-Этьен – Страсбур 2:2. Когда бедняк доволен медяком

З іншого - рівень обох команд і забезпечив результат. Команди обмінялися голами в кожному з таймів і вдало поділили очки.Ua-football

Гандболісти ЗНТУ-ЗАБ вийшли в 1/8 фіналу єврокубку

поєдинок, який пройшов на арені ЗАБ, для команди Ростислава Ланевича був дебютним на євроарені в нинішньому сезоні. У кожному з таймів бронзові призери чемпіонату України пропускали лише по 10 голів, а забивали на 8 більше ніж суперники 36:20. Найрезультативнішим став...Unn.com.ua

Мирон Маркевич: "Збірна України потихеньку виходить на новий рівень"

У минулому відборі часом синьо-жовті виглядали солідно. У деяких поєдинках команда добре виглядала в одному з таймів. Галичина спортивная

Відбір Євро-2019 (U-21). Україна впевнено б

в кваліфікації до чемпіонату Європи. Повідомляє сайт Футбол Україна. На виїзді проти Шотландії нам вистачило двох голів наприкінці кожного з таймів.Відбір молодіжного Євро-2019Група 4Шотландія U-21 - Україна U-21 - 0:2Голи: Борячук, 45, Коваленко, 90+4Україна U-21: Лунін, Матвієнко, Зотько, Лук'янчук, Зінченко...Football-ukraine.com

Маркевич: Збірна України потихеньку виходить на новий рівень

У минулому відборі часом синьо-жовті виглядали солідно. У деяких поєдинках команда добре виглядала в одному з таймів. Ua-football

Гуцуляк та Осман зіграли за молодіжну збірну України

вийшли у стартовому складі, але допомогти здобути очки для своєї команди не змогли. Англійці забили по голу в кожному з таймів, відповідно, здобули перемогу з рахунком 0:2. Тепер на карпатівців чекає вояж до Шотландії, де 14 листопада відбудеться дуже важливий...Галичина спортивная

Зінченко - про дебют в "Манчестер Сіті"

помилок. Але без цього нікуди. Я довгий час не грав, в моїй футбольній кар'єрі ще не було повної гри з екстра-таймами. Навіть по дітях не грав. Трохи не моя позиція, втім загалом задоволений дебютом", - сказав Зінченко.Цікавишся футболом? заходь на...Футбол газета

"Барселона" обіграла "Севілью" завдяки резервісту (+ВІДЕО)

Вирішальним був дубль резервного форварда Пако Алькасера, який забивав на початку кожного з таймів. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета