тайми

"Арсенал" обіграв "Манчестер Сіті" у півфіналі Кубка Англії

став Серхіо Агуеро. Гравці Арсена Венгера відповіли голом Начо Монреаля, котрий успішно замкнув навісну передачу партнера. Доля поєдинку вирішувалася вдодаткових екстра-таймах. Алексіс Санчес...1NEWS

"Атлетіко" та "Реал" вийшли до півфіналу Ліги Чемпіонів

вболівальників "вершкових", відкривши рахунок на 53-й хвилині, а автогол Рамоса й зовсім перевів гру в овертайм.  Проте у двох додаткових таймах "Реал" легко переграв суперника, який грав у меншості. Роналду забив два голи, і ще один м'яч провів Асенсіо, встановивши...Ваші новини

разу на користь чемпіона Німеччини. Як відомо,перший матч у Мюнхені між цими командами завершився 2:1 на користь Реала. Втім, в екстра-таймах...1NEWS

це після нічиєї у матчі цих команд заявив головний тренер Ворскли Василь Сачко, інформує офіційний сайт клубу. Вийшло два різних тайми. Ми досить добре вивчали Карпати. Потрібно віддати їм належне, вони вже сім матчів не програють, якщо я не помиляюся.1NEWS

Аякс на своєму полі впевнено переграв Шальке в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. У кожному з таймів Аяксу вдалося забити по одному мячу. На 23-й хвилині капітан голландського клубу Деві Клаассен, впевнене переграв голкіпера гостей з 11-метрової...Spy-Football

матчі другого етапу Чемпіонату України Ворскла вдома, з рахунком 2:0, перемогла Луцьку Волинь. Полтавці забили по голу в кожному з таймів. В середині першої сорока пятихвилинки рахунок відкрив Шарпар, а після перерви, на 62 хвилині зустрічі, остаточний рахунок встановив Хльобас.Футбол Полтавщини

Підопічні Василя Сачка забили у кожному з таймів по одному м'ячу та прогнозовано здобули підсумкову перемогу. До вашої уваги кращі світлини матчу.Vpoltave.info

Прем

Матч у Полтаві пройшов під повною перевагою "Ворскли". Команда Сачка контролювала хід гри і відзначившись по разу в кожному з таймів здобула переконливу перемогу.Зеркало недели (газета)

"Тепловик" розписав мирову з горденківськими аматорами

івано-Франківський “Тепловик-Прикарпаття” 29 березня провів контрольний матч. В складі підопічних Володимира Ковалюка голи на свій раухунок голи у кожному з таймів записали Приймак та Веприк. У підсумку, гра завершилася бойовою нічиє — 2:2. У матчі прийняли участь всі гравці Івано-Франківської...Галичина спортивная

Гарлява. Результати півфінальних ігор визначать учасників фінальних матчів, які відбудуться 2 квітня. Якщо попередні п’ять турів проходили у форматі два тайми по 20 хвилин кожен, то вже матчі плей-офф, фінали та півфінали відбуватимуться за звичними правилами - 2 тайми по...1NEWS

Звезда в Харькове провела двусторонку из трех таймов

матчу проти «Дніпра» зокрема провели учбово-тренувальну гру. Як розповів наставник команди, у грі були задіяні всі футболісти, котрі провели три тайми. Результат у цьому тренувальному матчі був абсолютно неважливим. Основна увага...Sportgid

Хорватія - Україна 1:0 - відео аналіз матчу

Хорватія - Україна - 1:0: Два різних тайми і перша поразка Андрія Шевченка...Галичина спортивная

в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Іспанії вдома розгромила Ізраїль (4:1). Господарі забили по два голи в кожному з таймів, на що гості відповіли лише одним забитим м'ячем. Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Іспанія - Ізраїль: Як...Znaj.ua

Господарі забили по голу в кожному з таймів. Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Італія - Албанія...Znaj.ua

Селезньов: Не знаю, що й казати

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевченко сказав, чому не випустив РакицькогоНа його переконання, матч не варто ділити на два різні тайми. Один залежить від іншого, але оцінювати дії він просить спеціалістів.Можна казати, що хочеш, а результат залишиться. Вибачте, не знаю...Sportanalytic

Матч збірної Хорватії та України не варто ділити на два тайми. Про це заявив нападник збірної України Євген Селезньов, який коротко прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1.Чемпион

Під час матчу на Максімірі хорват освідчився українці

Молодий хорват скористався з нагоди матчу збірних Хорватії і України, щоб освідчитися своїй коханій. У перерві між таймами молодий хорват за допомогою табла освідчився своїй коханій дівчині українці.Український Простір

Олексій Гуцуляк пропустив матч молодіжної збірної України

мали тренування на полі НТК ім. В. Баннікова, а сьогодні провели спаринг проти першолігової команди "Оболонь-Бровар". Матч складався з 2-ох таймів по 30 хвилин і закінчився нульовою нічиєю. У складі молодіжної збірної участь у матчі взяли усі футболісти, окрім гравця...Галичина спортивная

Молодежная сборная Украины готовится к товарищеским матчам

мали тренування на полі НТК ім. В. Баннікова, а сьогодні провели спаринг проти першолігової команди "Оболонь-Бровар". Матч складався з 2-ох таймів по 30 хвилин і закінчився нульовою нічиєю. У складі молодіжної збірної участь у матчі взяли усі футболісти, окрім гравця...Чемпион