тайми

Шахтар - Олімпік 2:0.

В кожному з таймів гірники забили по голу спочатку відзначився Феррейра, потім пенальті реалізував Марлос. При цьому Шахтар міг і розгром оформити, однак не...Ua-football

АПОЕЛ - "Славія" - 2:0

Руслан Ротань відіграв за гостей півтора тайми, але відзначився лише жовтою карткою. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

"Ужгород" у спарингу перемагає "Вільхівці". Пєдинок пройшов у форматі трьох таймів по 30 хвилин.Ужгород.net.ua

Матч за Суперкубок УЄФА може перериватися на короткочасний водопій

матчу зможуть дати командам короткострокові перерви для охолодження і відпочинку гравців. Імовірно вони будуть починатися на 30-й хвилині кожного з таймів. При цьому УЄФА все ще сподівається, що у вівторок спека спаде, і тому рішення по перерв буде прийматися безпосередньо...Ua-football

Рівняни всі свої три м'ячі забивали в кінцівці кожного з таймів. ОГО.ua

Боруссія - Баварія 2:2, пен 4:5.

Суперкубка Німеччини. Цього разу команда Анчелотті виграла трофей, перегравши суперника в серії пенальті. Команди забивали по голу в кожному з таймів. На початку Пулішіч скористався провалом у захисті "Баварії", але чемпіон швидко відповів - відзначився Левандовскі. Після перерви "Боруссія" знову...Ua-football

Санжар: Нас повністю переграли

Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар засмучений вильотом своєї команди з єврокубків. У нас були хороші моменти в обох таймах не вистачило майстерності, щоб реалізувати свої їх. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Online.ua

Олімпік завершив виступи у Лізі Європи

результат сьогоднішнього матчу вплинуло те, що суперник зміг реалізувати свої моменти, а нам не вдалося. Були хороші моменти в обох таймах, а особливо в кінцівці другого, але, на жаль, нам не вистачило майстерності, щоб реалізувати свої моменти", - розповів наставник...Unn.com.ua

ЛЧ. Третій кваліфікаційний раунд.

Голи: Карлао 54, Гіоргіос Меркіс 93, Ігор де Камарго 94, Гіоргос Ефрем 105 Проте відразу на початку екстра-таймів АПОЕЛ нокаутував чемпіона Румунії.Ua-football

«Карабах» з українцем А.Каніболоцьким пробився до раунду плей-оф ЛЧ

«Карабах» у гостях протистояв молдавському «Шерифу», передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.   «Карабах» забив по голу в кінцівці таймів і вийшов у раунд плей-оф. Ндлову забив третій м’яч у кваліфікації, потім рахунок подвоїв Мічел. Бадібанга на останніх секундах...1NEWS

Обидва голи рівняни пропустили наприкінці кожного з таймів (перший - з пенальті).В кулуарах

Олімпік - ПАОК 1:1.

Непогано виглядали в кожному з таймів, мали реальні шанси на перемогу. Для цього потрібно було краще реалізувати свої моменти. Якби виграли, були б кращі шанси на...Ua-football

"Шахтар" обіграв "Динамо" в матчі за Суперкубок України

з рахунком 2:0 в матчі за Суперкубок України з футболу, який відбувся в Одесі в суботу. На початку кожного з таймів відзначився аргентинський нападаючий "гірників" Факундо Феррейра. "Шахтар" завоював Суперкубок України вдев’яте. "Динамо" 6-й раз було володарем цього трофею. З...Интерфакс-Украина

Рятівні голи українців в ЛЄ

українці відзначились у Лізі Європи (+ВІДЕО)Усе йшло до перемоги господарів, але нападник Сергій Загийналов зробив рахунок 1:2, перевівши зустріч в екстра-тайми.З пенальті він також не схибив, а ще один гол за молдаванів провів наш Андрій Слінкін. В результаті "Зоря" пройшла...Sportanalytic

Полтавська "Ворскла" провела другий товариський поєдинок на зборі в Словенії. Паузи між 30-хвилинками були незначними тож можна вважати, що два тайми по...Футбол Полтавщини

"Ворскла" одержала вольову перемогу над хорватським "середняком"

Команди зіграли 2 тайми по 60 хвилин, у яких вирішили випробувати якомога більше футболістів. Переможцем у такому нестандартному поєдинку виявилася...Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Ворскла - Рудеш 2:1.

"Ворскла" на зборі в Словенії переграла хорватський "Рудеш". Команди грали чотири ігрових тайми по 30 хвилин для того, щоб перевірити у дії якомога більше гравців. "Ворскла" - "Рудеш" Хорватія 2:1...Ua-football

Контрольний матч.

контрольний матч київського на тренувальному зборі в Австрії. Як і вчора, команда Олександра Хацкевича зіграє різними складами у кожному з таймів. Зі стартових хвилин на поле вийдуть: Коваль, Морозюк, Хачеріді, Пантич, Антунеш, Шепелєв, Корзун, Циганков, Михайличенко, Яремчук та Бєсєдін.Ua-football

команди ФК "Гопри" до фінальних Всеукраїнських змагань ВФСТ "Колос" АПК України на Кубок "Золотий колос України". Зустріч складалась з чотирьох таймів по 20 хвилин, даючи таким чином можливість змінювати склади команд і аналізувати помилки футболістів. Першу 20-хвилинку більш вдало розпочали...Новини Голої Пристані

Контрольний матч. Арсенал-Київ - Черкаський Дніпро 4:0

до нового сезону 2017/18 рр. провів свій перший контрольний матч. Гра відбулась у с.Щасливе, що під Києвом і тривала три тайми по 30 хвилин. "Арсенал-Київ" "Черкаський Дніпро" 4:0. "Черкаський Дніпро": Будюк, Тарасенко, Никитенко, Шведенко, Сторчоус, Гончаренко, Передерій, Крамар, Бойко, Кошадзе,...Ua-football