тайми

футбольний матч завітали голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. За результатами двох таймів, рахунок футбольного поєдинку 0:0. Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської...Українські міста в інтернеті

вийде на поле), якю керуватимуть знамениті українські боксери Володимир і Віталій Кличко”, – зазначається у повідомленні. Матчі складатимуться з двох таймів по 15 хвилин і пройдуть у форматі 55. Переможці півфіналів визначатьмуть кращого у фінальній грі. Склад “Легенд” Реала”: Єжи...1NEWS

Челси - МЮ.

у манкуніанців на трасі не було - у порівнянні із "Челсі" вони всю дистанцію розіграшу пройшли без повторних матчів і екстра-таймів. Фаворитом МЮ виглядає і через кепську ігрову...Ua-football

Шевченко, Ребров та інші зірки українського футболу зіграють благодійний матч у Києві

забити гол. Разом з Легендами футболу на поле вийдуть відомі телеведучі. За регламентом благодійного матчу гра буде складатися з двох таймів по 20 хвилин кожен. У будь-якому випадку ми все переможемо, коли цей матч допоможе зібрати кошти на придбання медичного...Главком

Шевченко, Фігу, Гулліт.

збірна легенд Ліги чемпіонів, а також команда друзів Андрія Шевченка, якою керуватимуть Володимир та Віталій Кличко. Матчі складатимуться з двох таймів по 15 хвилин та пройдуть у форматі 5x5. Переможця визначать за підсумками півфіналів та фіналу. Склади команд: "Реал": Єжи...Еспресо TV

Два різних тайми продемонстрували зборівський "Колос" та підволочиський "Збруч-Агробізнес" у матчі 4-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області...Спорт Тернопільщини

Пожечевський. Ветеранів полтавського футболу з капітанською пов’язкою на поле вивів Юрій Мармач, а столичних гостей – Олег Саленко. Зіграли два тайми по півгодини. У першій частині гри голів не забивали, зате в другій ніби згадали, заради чого збиралися. Відкрив...Новини Полтавщини

володіли тотальною перевагою впродовж усього матчу, а свою першість втілили в два забиті м'ячі – по одному в кожному з таймів. На 26-й хвилині Ло Чельсо отримав передачу від Мотти, майстерно хитнув оборонця та класно поклав м'яч у дальній нижній...24 канал

"Після фіналу Ліги чемпіонів-2005 досі є розчарування. Однак я не можу повернутись назад. Мілан зіграв, можливо, один із найкращих своїх таймів, а потім сталось те, чого не можна пояснити", - сказав італієць. "Після цього я мав бажання закінчити кар'єру (на...Чемпион

Знову футбольна перемога: "Прикарпаття" обіграло " Ниву ".

відчувати, що за них вболіває все місто. Гарний подарунок місту до Дня народження”, - йдеться в повідомленні. В перерві між таймами, мер міста також офіційно привітав маленьких футболістів ДЮФК «Надія-Прикарпаття». “Вони стали переможцями "Кубка Конфедерації". Ці дітки складуть основу збірної...Франківчани

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський (на фото) поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від сьогоднішнього поєдинку в рамках 29-го туру чемпіонату України U-21, в якому його підопічні в Раві-Руській поступилися з рахунком 0:1 одноліткам «Олександрії». Западная информационная корпорация

Друга ліга.

"Прикарпаття" доводить кількість перемог до п'яти поспіль, здолавши тернопільську "Ниву". Новоспечений учасник Першої ліги забив по голу в кожному з таймів, зміцнивши своє і без того велику перевагу над конкурентами. "Нива" не може виграти в гостях вже шість ігор, в...Ua-football

Андрій Доманський. Зустріч пройде 20 травня на стадіоні Місто спорту в київському Гідропарку. Перед початком гри і в перерві між таймами уболівальників і футболістів чекає музичний супровід від зірок українського шоу-бізнесу. "Ідея проекту прийшла до мене під час запису однієї...Новини Полтавщини

Збірна ДніпроОДА зіграла у футбол з учнями Солонянської опорної школи на новому полі

Футболісти Солонянської опорної школи та збірна ДніпроОДА зустрілися у товариському матчі. Молодість і мудрість протистояли у двох 25-хвилинних таймах. Весь цей час на новенькому полі було гаряче, команди не здавалися й до останньої хвилини зберігали інтригу. Школярі VS Чиновники...Дніпроград

28 квітня у Малині пройде футбольна гра на Супер Кубок області

на наступних вихідних отримають справжнє футбольне свято. А. Деняченка пройде Супер Кубок Житомирскої області з футболу 2018. У перерві між таймами Супер Кубку відбудеться розіграш від Житомирської...ІнфоМалин

"Кремінь" забив по голу на початку кожного з таймів. Після перерви кременчужанам знову допоміг вдалий відскок, по якому цього...Футбол Полтавщини

Лаціо - Сампдорія 4:0.

34-го туру Серії А "Лаціо" розгромив в рідних стінах "Сампдорію". Команда Сімоне Індзагі забила по два голи в кожному з таймів і здобула переконливу перемогу, зберігши за собою четверте місце. "Лаціо" - "Сампдорія" 4:0 Голи: Мілінковіч-Савіч 32, Де Врей 43,...Ua-football

У 29-му турі чемпіонату України серед команд Першої ліги Суми поступилися Десні (0:2). Гості забили по голу в кожному з таймів і впвнено довели зустріч до перемоги. Нагадаємо, що в 28-му турі Рух мінімально здолав Кремінь.Чемпион

За домовленістю, матч тривав три тайми по 30 хвилин ігрового часу.Терен

Причины поражения испанского претендента на Лигу чемпионов от аутсайдера

такий результат не підриває позицій команди Марселіно, бо відрив від п'ятого місця більш ніж значний. "Хетафе" відзначився в кожному з таймів зусиллями Лоїка Ремі. Спершу француз реалізував вихід після стрімкої зміни акцентів завдяки передачі Даміана Суареса, а потім забив ударом...Ua-football