сьоме місце

Відбили атаку: Максим Нефьодов подякував Борису Філатову за захист ProZorro у Дніпрі

голови Дніпра. – Ред.)» – написав Максим Нефьодов на своїй сторінці в соцмережі.Перший заступник міністра також нагадав, що Дніпро посідає сьоме місце в загальнодержавному рейтингу кількості закупівель у ProZorro. Протягом минулих двох років місту вдалося зекономити близько 144 млн грн.Як...Днепропетровская панорама

Третій тур

Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2017/2018 у вікових категоріях U-16 і U-14, визначилися квартети півфіналістів та учасників поєдинків за п’яте і сьоме місце. Нагадаємо, в обох турнірах беруть участь й по два представники ФК «Карпати» — вихованці клубної ДЮФШ та Академії...Галичина спортивная

Також область увійшла до п'ятірки регіонів, які допустили найбільший спад у промисловості і найбільше скорочення народжуваності. Новости Сумм

серед молоді (U-23) зайняла третє місце. Юлія є вихованкою Івано-Франківської ОДЮСШ, тренер Віталій Матешко. У змаганні серед чоловіків (20 км) сьоме місце посів Валерій Літанюк із Івано-Франківська, а в змаганні серед молоді (U-23) на 20-кілометровій дистанції Степан Пасічний та Андрій...Westnews

Юлія Сологуб - бронзова призерка чемпіонату України

серед молоді (U-23) зайняла третє місце. Юлія є вихованкою Івано-Франківської ОДЮСШ, тренер Віталій Матешко. У змаганні серед чоловіків (20 км) сьоме місце посів Валерій Літанюк із Івано-Франківська, а в змаганні серед молоді (U-23) на 20-кілометровій дистанції Степан Пасічний та Андрій...Галичина спортивная

Лоренсо виграв кваліфікацію гонки в Каталонії. Другим став Марк Маркес, на третьому місці розташувався Андреа Довіціозо. Валентіно Россі опинився на сьомому місці. (Ducati Team) - 1.38,680 (Repsol Honda Team) - +0,066 (Ducati Team) - +0,243?y (Movistar Yamaha MotoGP) -...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Полтавці зібрали 226 тисяч гривень для хворих дітей

знову вийшла в лідери за активністю жителів та кількістю зібраних коштів. Якщо раніше у рейтингу областе України ми були на сьомому місці, то цьогоріч зайняли вже шосте. Тринадцята за рахунком добродійна акція проходила з 2 по 22 квітня. Її тематика...0532.ua

Українка виборола "срібло" етапу Кубка світу з шашок в Угорщині

Ользі Федорович із Білорусі й за додатковими показниками отримала срібну медаль. Ще одна українська шашкістка Ольга Балтажи з Івано-Франківська зайняла сьоме місце. 17 червня Мотричко вирушить на черговий етап Кубка світу, який пройде в Голландії. Нагадаємо, торік українська чоловіча команда...UATV

На Філіппінах фінішував чемпіонат світу з баскетболу 3х3. Чоловіча національна збірна України посіла підсумкове сьоме місце, поступившись у чвертьфіналі Словенії. Наш Дмитро Кривенко виборов золоту медаль чемпіонату в змаганні данкерів. Дивіться відео топ-10 моментів у матчах...UkrBasket

На Філіппінах завершився чемпіонат світу зі стрітболу (баскетбол у форматі 3х3 на один кошик) серед національних збірних. Западная информационная корпорация

сек. Четвертою в спортивній ходьбі на 3000 м, з новим рекордом області – 16.17,72 сек, завершила дистанцію Франків Олександра. Два сьомих місця за метальниками спису: Мостовою Дариною – 28.83 м, та Петришин Степаном – 39.57 м. Максим Клименко в бігу...УкрЗахідІнформ

Спортсменка з Тернопільщини стала чемпіонкою України (Фото)

з новим рекордом області - 16.17,72 сек, закінчила дистанцію Франків Олександра (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Зозуля В.М.) Два сьомих місця за метальниками спису: Мостовою Дариною 28.83 м та Петришин Степаном 39.57 м (ОДЮСШ, тренер Шмуляєва Г.М.). В бігу...TeNews

Видання "Футбол ЮА" підбило підсумки Чемпіонату України сезону 2017/2018

за потрапляння в єврокубки. Зате в нижній шістці команда Шарана відчувала свою повну перевагу. Безумовно, керівництво поставило мету посісти підсумкове сьоме місце, і це завдання блискуче було виконане. Олександрія виглядала набагато сильніше опонентів, серед яких їй могли доставити певні клопоти...медиапортал "Акула"

Усі матчі "Руху" в одному огляді - відео

з високо піднятою головою. Закордонні збори у Туреччині, нові гравці і новий тренерський погляд. Все це допомогло фінішувати «рухівцям» на сьомому місці, і це, попри упереджене суддівство у багатьох поєдинках. Як усе було, пропонуємо пригадати у нашому підсумковому огляді.Галичина спортивная

Українці вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

не-ваза). Інші спортсмени збірної не подолали барєр перед пєдесталом. Залікове пяте місце у не-вазі посів Дмитро Перникоза (94 кг), а сьомі місця мають Борис Борисенко (85 кг, не-ваза) та Коваль Костянтин (77 кг, файтинг). Максим Гераськін (69 кг) впевнено вів...Unn.com.ua

Львівські "Карпати" викупили контракт аргентинського форварда

влітку минулого року, а в останньому розіграші Прем'єр-ліги зіграв за "левів" у 27 матчах. Зазначимо, що "Карпати" завершили чемпіонат на сьомому місці в турнірній таблиці, набравши 37 залікових бали. Нагадаємо, що колишній голкіпер львівського клубу Андрій Тлумак очолив команду Першої...032.ua — сайт города Львова

Петра Квітова і Слоан Стівенс. Стівенс для цього потрібно доходити до фіналу, іншим вистачить півфіналу. Найгірший варіант для українки - сьоме місце, так як по сітці Квітова і Стівенс зіграють в 1/8 фіналу, так що в півфінал можуть вийти тільки...Чемпион

Школяр із села Довге на Іршавщині став одним із кращих на конкурсі винахідників (ВІДЕО)

З-поміж сотні охочих позмагатися за перемогу обрали десятку найкращих. Допомагала учню готуватися до конкурсу вчителька інформатики. Їхній спільний проект виборов сьоме місце та отримав спеціальну номінацію "За креативну інженерію",повідомляє Сіріус. Прилад має прикладне значення - до вересня винахідники хочуть обладнати...Голос Карпат

Виступ Melovin на «Євробаченні» потрапив у топ-5 найпопулярніших

пісенного конкурсу став представниця Ізраїлю Нетта Барзілай. Україну на Євробаченні-2018 представив співак Melovin з композицією Under The Ladder, який посів сьоме місце за результатами голосування глядачів і 26 місце - за оцінками професійного журі. В результаті Melovin зайняв 17-е місце...Главком

та Султанов Ілля. Відтак, у молодшій групі серед дівчат Кушнірук Соломія (2006 р.н.) на дистанції 50 м на спині посіла сьоме місце, на дистанції 100 м на спині – третє місце, на дистанції 50 м вільним стилем – восьме місце.Тернопільська Липа