сьоме місце

Дзюдоїст із Кропивницького ввійшов до сімки кращих у світі

Кропивницький дзюдоїст посів сьоме місце, повторивши результат нещодавнього кадетського чемпіонату Європи.Україна-Центр

Спортсмен з Кіровоградщини увійшов до вісімки кращих дзюдоїстів кадетського чемпіонату світу (ФОТО)

і в Чилі, де переміг за трьома шидо, довівши, що є незручним суперником для Вадима. Таким чином кропивницький дзюдоїст посів сьоме місце, повторивши результат нещодавнього кадетського чемпіонату Європи. Тренер нашого спортсмена Сергій Нечмоня, оцінюючи виступ свого підопічного, вважає, що загалом...медиапортал "Акула"

Кропивницький дзюдоїст став сьомим на кадетському чемпіонаті світу (ФОТО)

і в Чилі, де переміг за трьома шидо, довівши, що є незручним суперником для Вадима. Таким чином кропивницький дзюдоїст посів сьоме місце, повторивши результат нещодавнього кадетського чемпіонату Європи. Серед трьох дзюдоїстів, які представляли Україну на світовому форумі в Чилі, єдину...Гречка

Сталь заборгувала за оренду Метеора

був головним інвестором клубу. Після зупинки роботи заводу почалися затримки з виплатами і в клубі. Після п'яти турів "Сталь" посідає сьоме місце в Прем'єр-лізі, набравши за цей час шість очок.Ua-football

Нові рейтинги комфортності українських міст для життя оприлюднив журнал «Фокус». У рейтингу зазначається, що роками раніше в цьому рейтингу лідерами були міста-мільйонники. Місто Онлайн

щоб визначити рейтинг найкомфортніших міст для проживання в нашій країні. Дуже радує той факт, що цього року місто Тернопіль посіло сьоме місце. Якщо проаналізувати інформаційні дані минулорічних досліджень, то помітно, що до подій на Майдані впевнено лідируючі позиції в рейтингу...Бізнес область

Кропивницький волейболіст-пляжник представлятиме Україну на чемпіонаті Європи U-18 (ФОТО)

Східно-Європейської зональної волейбольної асоціації (EVZA). Там вихованець кропивницької комплексної ДЮСШ N3 разом зі своїм партнером по команді Ігорем Свірідовим посіли сьоме місце. Раніше у липні Антон Матвєєв (на фото крайній ліворуч) став бронзовим призером чемпіонату України з пляжного волейболу серед...Гречка

Нові рейтинги комфортності українських міст для життя оприлюднив журнал «Фокус». У рейтингу зазначається, що роками раніше в цьому рейтингу лідерами були міста-мільйонники. Ternopilinfo

Хто залишиться в команді Haas F1 Team

сезон Формули 1, аби не допустити у лідери суперників з McLaren-Honda. На даний момент у загальному заліку команд Haas посідає сьоме місце, випереджаючи Williams, Toro Rosso та Renault.Водночас Ґюнтер Штайнер вважає, що сортування пілотів напередодні сезону 2018 р. має знизити...CARONIT.club

Винниківський «Рух» зіграє в п

винниківського Руху, і в краматорського Авангарда турнірні амбіції значно солідніші. Адже представники Донеччини зайняли за підсумками сезону у Першій лізі сьоме місце, натомість футболісти з Львівщини з другого місця у дебютному сезоні в другій лізі впевнено підвищилися у класі.Щоденний Львів

Кропивничанин на кадетському чемпіонаті світу з дзюдо боротиметься зі спортсменом із США (ФОТО)

на татамі Національного палацу спорту Сантьяго відбудуться змагання команд у новому змішаному форматі.Кропивницький спортсмен Вадим Велков, чемпіон України U-18, посів сьоме місце на чемпіонаті Європи U-18 (Каунас, Литва) один із трьох українців, які представляють нашу державу на світовому форумі. ЧИТАТАЙТЕ...Златопіль

«На підготовку до чемпіонату світу витратили все, що мали»

бронзу Богдана Бондаренка, як провал. У нас були гідні виступи, до прикладу, четверте місце Андрія Проценка у стрибках у висоту, сьоме місце Ольги Земляк на 400-метрівці з особистим рекордом чи пята позиція метальника списа Дмитра Косинського. Дві естафетні команди були...Високий замок

Компанія білоруського бізнесмена відкликала з НБУ заявку на купівлю українського Сбербанку

у 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії. За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2017 року він посідав сьоме місце за розміром активів серед 90 банків, що діяли в країні.Интерфакс-Украина

У чотири фінали Європейського олімпійського фестивалю потрапила тернополянка

Також Настя потрапила у три фінали на брусах (13.100), колоді (13.500) та вільних вправах (13.100), посівши відповідно пяте, третє і сьоме місця. Нагадаємо, що Анастасія Бачинська є лідером збірної України у своєму віці. Її тренує заслужений тренер України Геращенко Т.В.Online.ua

у рейтингу, то вже у наступному рейтингу – за перше півріччя – очільник Вінниччини піднявся на три сходинки та посів сьоме місце. Комітет виборців України склав рейтинг, в якому вишикував українських голів ОДА від найгірших до найкращих за підсумками […]The post...Vежа

Загалом у заліку збірної України 21 нагорода, чим посідає сьоме місце. Читайте також: Український кікбоксер Дубина став чемпіоном на Всесвітніх іграх...Український Інтерес

У загальному медальному заліку збірна України завдяки золоту Мочульського піднялася на сьоме місце. Online.ua

Експерт оприлюднила доходи об

На Львівщині вже створено 25 об’єднаних територіальних громад. Область посідає сьоме місце в Україні за кількістю ОТП. Про це сьогодні, 28 липня, під час круглого столу на тему: Фіскальна децентралізація: проблеми та...Щоденний Львів

гравцем польської "Термаліки", яка грає в місцевій Екстракласі, представляючи невелике село Термаліка Брук-Бет. У минулому розіграші чемпіонату Польщі "Термаліка" посіла сьоме місце, а в цьому, після двох турів, поки не набрала жодного очка. У складі "Термаліки" вже є один українець.Високий замок

Топ-10 найбільш стресових професій

камера "не прощає" зайвих кілограмів. Четверта нервова професія в рейтингу – шкільний учитель. Далі йдуть медичний і соціальний працівники. На сьомому місці – шахтарі, змушені працювати під землею при поганому освітленні, вдихаючи при цьому повітря не самої гарної якості. Восьмі...Закарпатський Кореспондент