сьоме місце

Українська легкоатлетка Левченко завоювала "срібло" "Діамантової ліги"

і побила рекорд турніру, який тримався з 1991 року. Ще одна українка Оксана Окунєва з результатом 1,85 метра посіла лише сьоме місце. Стрибки у висоту 1. Марія Ласицкене (Росія) - 2,05 2. Юлія Левченко (Україна) - 1,97 3. Вашти Каннінгем...Зеркало недели (газета)

У рейтингу найбільш бідних країн світу Україна посіла «почесне» сьоме місце. Новости Сумм

Ще один наш представник із Дубенщини Володимир Вельгун спромігся на сьоме місце. В кулуарах

НАК «Нафтогаз України» посів сьоме місце в світовому рейтингу якості управління серед державних компаній добувної промисловості.1NEWS

«Нафтогаз» потрапила у десятку кращих компаній за якістю управління

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» посіла сьоме місце у світовому рейтингу якості управління серед державних компаній видобувної промисловості.Громадське телебачення

Пілот Ferrari Себастьян Феттель прокоментував своє сьоме місце у Британії. «Не думаю, що варто когось звинувачувати в проколі. Тоді здавалося, що все в порядку. З Кімі трапилася та...1NEWS

Пілот Ferrari Себастьян Феттель прокоментував своє сьоме місце у Британії. Потім здавалося, що я стану третім-четвертим. Випробував все, що міг", - цитує Феттеля f1analytic.com.Чемпион

фінішував Валттері Боттас, котрий проривався на подіум аж із кінця десятки, а третім став Кімі Райкконен. Себастьян Феттель фінішував на сьомому місці і тепер лише на очко випереджає Льюїса Хемілтона в загальному заліку. Льюїс Хемілтон ("Мерседес") - 51 коло ("")...Формула 1 - новости чемпионата 2011

взяли паузу у виступах в чемпіонаті. У сезоні 2015/2016 років краматорський клуб посів 13-е місце. Минулий сезон був більш вдалішим сьоме місце. У минулому сезоні Авангард та Інгулець зустрічалися двічі: У Петровому перемогу здобув Авангард, а у Краматорську була зафіксована...Online.ua

Найробі: особисті рекорди і кваліфікації українців у ранковій сесії

У боротьбу за медалі на чемпіонаті світу U18, який триває у Найробі, вступили семиборки. Після двох видів Тетяна Білик посідає сьоме місце (1701 очко: 100 м з/б – 14,69 с, особистий рекорд; висота – 1,67 м). Дар’я Діханова – дев’ята...Sportgid

У боротьбу за медалі на чемпіонаті світу U18, який триває у Найробі, вступили семиборки. Без Марії Адамчук пройде основне коло з потрійного стрибка. Спорт.ua

BMW приєднається до Formula E

компанія BMW розширить свою участь у діяльності команди Andretti. Головна мета - вивести американську команду, яка на даний час займає сьоме місце в турнірній таблиці, у лідери Формули Е. Крім того відомо, що німці побудують абсолютно новий силовий електроагрегат, аби...CARONIT.club

Педуніверситет ім.

Сформовано консолідований рейтинг педагогічних вишів, які визнані найкращими цьогоріч в Україні.Про це повідомляє "Акула" з посиланням на інформаційний ресурс "Освіта.ua". Перше місце в рейтингу посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, останнє - Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.медиапортал "Акула"

національний педагогічний університет ім. Ушинського;3 місце - Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка.Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Винниченка – на сьомому місці. Довідково:У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та...Новини Кіровоградщини

Вінницька «Нива-В» розпочинає сезон домашнім дербі з «Поділлям»

Аркадій Баталов пообіцяв відігратися. Проте, як повідомляє прес-служба ФК, Нива-В теж не збирається пасти задніх. В минулому сезоні команда посіла сьоме місце, однак цього року футболісти сподіваються на значно кращі результати. Нагадаємо, минулий сезон вінницька Нива-В завершила домашнім матчем із...Інформаційна Вінниччина

Анастасія Шишняк. Юрій Сторож став другим у бігові на 200м, а  Володимир Супрун третім. У підсумку, команда Сумської області посіла сьоме місце. І це найкращий показник за всі роки змагань. Нагадаю, у перший день чемпіонату уродженка Сум Анна Плотіцина перемогла...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українці стали частіше літати до Туреччини

до Туреччини в січні-травні минулого року, передає liga.net з посиланням на звіт Міністерства культури і туризму Туреччини. Тепер Україна займає сьоме місце в ТОП-10 лідерів-країн з туристичного потоку в цю країну. Найбільшою популярністю у туристів користувалися Анталія, Стамбул і курорти...Закарпатський Кореспондент

Сім візиток Тального, або Місця, якими місто може пишатися

Адже за словами тальнівців, це місце дійсно має таємничу енергію. Храм має сім куполів, маківки яких вкриті сусальним золотом. Online.ua

лише в додатковий час. У медальному заліку Україна на десятому місці з двома срібними, однією бронзовою, двома п'ятими й двома сьомими місцями. В подальших планах підготовки збірної до чемпіонату світу - навчально-тренувальні збори в Заросляку та Конча-Заспі, участь в European...Кременчугский Телеграф

Чи відродить "Нива" колишню славу?

України за участю «Ниви». За цей час найбільших досягнень колектив добився в сезонах 1993/94 і 1997/98 рр., коли посідав почесні сьомі місця у турнірі елітних клубів країни. І хоча в лютому 2016 року ФК «Нива» припинив свої виступи на професійному...Галичина спортивная