сьоме місце

Сенсація із Пхьончхана: Валя Семеренко не побіжить в естафеті.

для українських біатлоністок на Олімпіаді в Пхьончхані. Попри величезні очікування, досі жодної нагороди українки не здобули, а найвищим досягненням залишається сьоме місце в змішаній естафеті. З особистих гонок можна виділити лише 14-те місце Віти Семеренко в спринті.Ua-football

У змішаній естафеті Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима посіли сьоме місце. Урядовий Кур'єр

Німеччина намагалась відсудити у Італії "бронзу" естафети на ОІ-2018

Одразу після завершення змішаної естафети у біатлоні, збірна Німеччини намагалась опротестувати третє місце італійців. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт Олімпіади-2018.Причиною подібного протесту стали підозри німецького тренерського штабу, на порушення правил з боку італійського спортсмена вже на...Unn.com.ua

П

Нагадаємо, що за підсумками 10-го змагального дня біатлоністи України посіли сьоме місце у змішаній естафеті.Unn.com.ua

Пхьончхан-2018.

© Getty Images Україна Українські біатлоністи нарешті показали достойний результат, зайнявши сьоме місце в змішаній естафеті.Sportgid

Дайджест дванадцятого дня

Україна Українські біатлоністи нарешті показали достойний результат, зайнявши сьоме місце в змішаній естафеті. Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний і Артем Прима провели свої етапи без провалів, але й не...Спорт.ua

Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима. Вони відстрілялися найшвидше, використавши 5 додаткових патронів, але в підсумку посіли сьоме місце гонки. Результати стрільби 1. Україна - 4.17,2 (0+5) 2. Фінляндія - 7,3 (0+3) 3. Німеччина - 12,0 (1+7)...Чемпион

Результати українців 20 лютого

програми. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Біатлон. Змішана естафетаЗбірна України у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Дмитра Підручного та Артема Прими посіла сьоме місце, використавши 5 додаткових патронів і не заробивши жодного кола штрафу.Лижне двоборство. Великий трамплін + гонка на 10 кмУкраїнець...Sportanalytic

Україна посіла сьоме місце в змішаній естафеті з біатлону

Українська команда посіла сьоме місце в змішаній естафеті біатлоністів (два етапи по 6 км біжать жінки і два етапи по 7,5 км чоловіки) на Олімпіаді-2018.Громадське телебачення

Олімпіада: у змішаній естафеті з біатлону збірна України фінішувала сьомою

збірні Франції, Норвегії та Італії Сьогодні на Олімпійських іграх у Пхьончхані за підсумками змішаної естафети з біатлону представники України посіли сьоме місце, повідомляється у Twitter Міжнародного союзу Норвегія взяла друге місце, а Італія третє.Ракурс

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 20 лютого

найкращу гонку на нинішніх Іграх. Українські біатлоністи у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Дмитра Пидручного та Артема Прими зуміли зайняти сьоме місце, показавши найкращий результат в Пхенчхані. Також сьогодні, 20 лютого, Україну в лижному двоєборстві представляв Віктор Пасічник, який показав...Зеркало недели (газета)

Україна стала сьомою у змішаній біатлонній естафеті на Олімпіаді

Українська команда посіла сьоме місце в змішаній естафеті біатлоністів (два етапи по 6 км біжать жінки і два етапи по 7,5 км чоловіки) на Олімпіаді-2018.Интерфакс-Украина

Олімпіада-2018: Франція виграла змішану естафету з біатлону, Україна - в топ-10

змішана естафета з біатлону. Україуа в міксті представляли Ірина Варвінець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима, які зуміли зайняти сьоме місце, показавши найкращий результат на нинішніх Іграх. Золоту медаль зуміли завоювати французи, які випередили Норвегію та Італію. Результати гонки...Зеркало недели (газета)

Відпрацювали своє: "Енергоатом" готується до виведення з експлуатації двох блоків АЕС

"Енергоатом" покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за безпеку експлуатації всіх АЕС країни. По встановленої потужності ядерних енергоблоків Україна займає сьоме місце у світі. Всі реактори типу ВВЕР. В Україні діє 4 атомних електростанції з 15 енергоблоками, одна з яких,...Закарпатський Кореспондент

звісно, не є позитивним результатом. А осьматч проти столичної команди вони несподівано виграли, але це їм не допомогло піднятися на сьоме місце. Таким чином можна зазначити, що у команди 29 очка, восьме місце в таблиці й відставання від «Політехніка» всього...UkrBasket

в чарті виробників найнадійніших машин, але не так сильно, як Toyota. Якщо в 2017 році німці показали 139 несправностей і сьоме місце, то в 2018 році вони зрівнялися з Toyota – 127 поломок на 100 автомобілів. Але невелике поліпшення не...Український автомобільний ресурс

19-річний українець Владислав Гераскевич зайняв сьоме місце в скелетоні (швидкісний спуск на санях - прим УП) на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані.Украинская Правда

Буффон рассказал о худшем моменте своей карьеры в Ювентусе

в Турині. Найгірший момент в "Ювентусі"? Ні, це не виліт в Серію В, а рік, коли ми закінчили чемпіонат на сьомому місці. Тоді ми втратили нашу гордість, наше обличчя. Для багатьох ця ситуація була просто шокуючою", - наводить слова воротаря...Ua-football