сьоме місце

Тернопіль разом з Дніпром розділили сьоме місце у рейтингу міст, де жити вигідніше. Відповідний рейтинг скали на сайті OLX. Участь в опитуванні взяло понад 33 тисячі анкет.Доба

Серiя А. Ювентус - Аталанта 3:1.

свою кар'єру в клубі, а востаннє здобувала перемогу в Турині ще коли Джіджі грав в дитячих командах. Втім, шосте чи сьоме місце (яке "Оробічі" посідали тоді) на тлі нинішньої чудової серії з восьми перемог у дев'яти матчах і прориву молоді,...Ua-football

У підсумку спортсмени Кобеляцького району в шаховому турнірі стали восьми, у шашках четвертими, а в змаганнях з настільного тенісу посіли сьоме місце. Переможців та призерів нагородили кубками, грамотами й медалями Полтавської обласної організації ВФСТ Колос.Тижневик «ЕХО

Україна посіла 15 місце в Глобальному індексі мілітаризації

При цьому, Україна посідає сьоме місце в десятці найбільш мілітаризованих країн Європи.Зеркало недели (газета)

Ребров на сьомому місці за результативними замінами серед тренерів УПЛ

У нинішньому чемпіонаті України найбільше результативних замін зробив головний тренер Sportgid

У нинішньому чемпіонаті України найбільше результативних замін зробив головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека - сім. Football-ukraine.com

Тарасенко: Очікували кращого результату, аніж сьоме місце

Капітан "Черкаського Дніпра" Олег Тарасенко поділився враженнями від першої половини поточного сезону. "Перша половина сезону стала важкою, очікували кращого результату, аніж сьоме місце. Ua-football

АПК за 2015 рік склав близько 1 млрд дол., за 10 місяців 2016 року? 700 млн дол. «Туреччина посідає сьоме місце серед імпортерів української агропродукції і третє місце серед країн-експортерів сільгосптоварів в Україну після Німеччини і Польщі»,? сказала...Агравері

Україна і Туреччина мають намір поглибити співпрацю в агросекторі у рамках майбутньої угоди про ЗВТ

Туреччини в АПК за 2015 рік становив близько $1 млрд, за десять місяців 2016 року - $700 млн. "Туреччина займає сьоме місце серед імпортерів української агропродукції і третє місце серед країн-експортерів сільгосптоварів в Україну після Німеччини та Польщі", - сказала...Интерфакс-Украина

Для головного тренера "Сталі" Якоба Галла матч з "Ворсклою" закінчився несподіваним результатом. У володінні м'ячем ми виглядали дуже погано. Нічия була б найкращим результатом, був би не такий розрив від сьомого місця. Ua-football

Юний спортсмен з Шумщини Владислав Коломієць бронзовий призер Всеукраїнського турніру з вільної боротьби (ФОТО)

У Києві відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2002-2006 р. н. Учні Шумської ДЮСШ також взяли участь у цих змаганнях. Про це повідомляє Інтернет-видання «Пульс Кременця». Трохи не вистачило везіння Владиславу Коломійцеві, який поступився з рахунком...Газета "Наш ДЕНЬ"

Поліція розслідує погроми "офісу Медведчука" та відділення Сбербанку в Києві

власником є Сбербанк (РФ). Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів Сбербанк посідав сьоме місце (47,845 млрд грн) серед 108 банків, що діяли в країні.Интерфакс-Украина

Львів

1/4 поступився технічним нокаутом Жермену Ншимірімана з Херсону. К загальнокомандному заліку Львівщина із одним золотом і трьома бронзовими нагородами зайняла сьоме місце. На першому місці розташувалась Харківська область у якої два золота і три бронзи.Галичина спортивная

Три збірні України 3х3 зіграють на наступних чемпіонатах світу

світу нашим збірним дали високі місця у рейтингу. Так, національна чоловіча збірна посідає дев’яту сходинку. Національна жіноча команда - на сьомому місці. Юнацька чоловіча збірна посідає п’яте місце у світовому рейтинзі. Нагадаємо, цього року лише наша національна жіноча команда виступала...Ukrainianwall

Українці назвали міста з кращим (Вінниця) і гіршим (Ужгород) транспортом

містах. На останньому місці рейтингу закарпатський Ужгород, а столицю оцінили нарівні з Хмельницьким та Львовом. Натомість Івано-Франківськ у рейтингу на сьомому місці. Він розділив сходинку з мільйонним Дніпром. Респонденти опитування OLX оцінювали зручність громадського транспорту, стан доріг та наявність парковок...ClipNews.info

таймі воротар «Рятувальника» Віталій Царіцин ще шість разів діставав м’яч із сітки власних воріт. Після трьох турів, Рятувальник посідає останнє сьоме місце, за перші три гри роменчани поки не заробили жодного...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Біатлоністка Олена Підгрушна стала другою у мас-старті на традиційних передсезонних змаганнях у Шушені

здобулм "срібло". Бронзову медаль завоювала француженка Жюстін Браза. До речі, ще одна тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина посіла у цій гонці сьоме місце. А раніше у спринті в Шушені Юлія Джима виборола бронзову нагороду, а Олена Підгрушна зайняла шосте...Галичина спортивная

надійно. Та і самі господарі більше зламати захист "Авангарду" так і не зуміли. Ця перемога дозволила "Дніпру" зберегти за собою сьоме місце. Краматорський колектив після дев'ятнадцяти турів йде десятим. Черкаси. Центральний міський стадіон "Черкаський Дніпро" (Черкаси) - "Авангард" (Краматорськ) 1:0...Ua-football

"Черкаський Дніпро" звільнив головного тренера

Ковалівка з рахунком 2:1. Було втрачено ще три важливі очки. Після 18-ти матчів команда з 26 набраними очками знаходиться на сьомому місці у турнірній таблиці і значно відстає від групи лідерів, які претендують на вихід до української Прем?єр-ліги («Іллічівець» Маріуполь...Про Все

Керівництво "Ворскли" пообіцяло закрити борги по зарплаті до січня

перший квартал наступного, - значить так і буде", - цитує керівника полтавчан "Полтавщина Спорт". Нагадаємо, після 14-ти турів "Ворскла" посідає сьоме місце в турнірній таблиці української...Зеркало недели (газета)