сходинка п'єдесталу

Новорічно-різдвяний турнір з шашок серед дітей провели на Виноградівщині. У старшій віковій групі кращими були Микола Дону, Василь Ткаченко, Олександр Гарапко. Ужгород.net.ua

Найвидатніші досягнення наших спортсменів у році, що минає, за версією «Еспресо»

Крім цього, у Монреалі українець став віце-чемпіоном світу на брусах та переміг у загальному заліку Кубка світу. Газета "Наш ДЕНЬ"

10 перемог українських спортсменів у 2017 році

Крім цього, українець став у Монреалі віце-чемпіоном світу на брусах та переміг у загальному заліку Кубка світу. Вона виграла своє третє індивідуальне золото чемпіонату світу. Еспресо TV

У Сумах завершився турнір з плавання який приймав басейн сьомої школи. Чотири рази на вищу сходинку п'єдесталу пошани піднімалась сумчанка Даша Василенко.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Новости спорта

Єдиним кандидатом на пост глави херсонського футболу був Андрій Гордєєв. Херсонський Продексим представив нового головного тренера - керувати командою буде відомий бразилець Жоао Карлос Барбоза. Новий день

Степан Струк: "Завжди мріяв грати за "Енергію"

- Степане, а як взагалі оціните рівень чемпіонату Білорусі? А друга команда «Енергії» проводить тренування не регулярно. Галичина спортивная

Українець Настенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу (фото)

Так, він здобував у своїй кар'єрі звання чемпіона Європи, ставав чемпіоном Всесвітніх ігор 2013 року і нині став на найвищу сходинку п'єдесталу на чемпіонаті світу. Срібну нагороду чемпіонату світу у ваговій категорії до 62 кг до активу збірної України додав...Єдність

У Нечаївці визначили найкращих орієнтувальників області

Фінал Кубку Черкаської області з орієнтування бігом провели нещодавно у селі Нечаївка. Нова доба

Львівські боксери Назар Куротчин і Андрій Тишковець стали чемпіонами України-2017

Вагова категорія до 49 кг1. Ростислав Білостоцький (Донецька обл.) і Ігор Сопінський (Київська обл.) Галичина спортивная

Владислав репрезентував журналістам пояс інтерконтинентального чемпіона, а Павло - золоту медаль. НОВА Тернопільська газета

Збірна України здобула три нагороди чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків, що з 2 по 6 листопада проходив в Бенідормі (Іспанія). Рідна Черкащина

Українець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу

по 6 листопада проходив в місті Бенідормі (Іспанія). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу світової першості підіймався українець Дмитро Горобець. Спочатку він здобув перемогу у своїй ваговій категорії у дисципліні "менс фізик",...Unn.com.ua

Викладач з Черкащини встановив рекорд України з пауерліфтингу

За підсумками Міжнародного чемпіонату кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Про Все

Спортсмени УДПУ здобули нові перемоги на міжнародних змаганнях з пауерліфтингу

Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Єльченко піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату: він посів І місце з результатом 77 повторень у ваговій категорії до 90 кг, встановив новий рекорд...Нова доба

Винокуров приніс Україні четверту медаль на ЧЄ з велоспорту

Додамо, що у минулому році на ЧЄ Винокуров здобув "срібло" в кейріні та "бронзу" в спринті. Unn.com.ua

Сталевий Валентіно Россі знову поза п

але він здолав його і тепер, під час проходження планової реабілітації, готуватиметься до фінальних заїздів, аби увірватись на одну зі сходинок п'єдесталу. Зауважимо, що на даний час Валентино Россі займає п'яте місце в турнірній таблиці, і на 56 очок відстає...CARONIT.club

Рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися вихідними на Всеукраїнському турнірі "Кубок Лева" у Львові. Всього на килимі за перемоги боролося більше 200 учасниць із 15 команд. Телеканал Ритм

200 учасниць із 15 команд. У підсумку, в наших спортсменок 5 медалей: 4 срібла та 1 бронза. Так на 2 сходинку п'єдесталу піднялися Софія Позняковська, Яна Бенчук, Анна Туйбова та Ангеліна Прончук і третьою стала Софія Баланович. - Трошки мало...Все

Представники Житомирщини здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу

Срібна медаль національної першості з кікбоксінгу в активі ще одного вихованця тренера В'ячеслава Гопанчука Андрія Меленівського. Новини Житомира

виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.На найвищу сходинку п'єдесталу зуміли піднятися: Кіра Дворжак, Каріна Пасічник, Юліана Васильчук, Віталіна Чумакевич, Анна Туйбова, Вікторія Панасюк, Вікторія Суха, Богдана Мельник,...Все