сходинка п'єдесталу

Владислав репрезентував журналістам пояс інтерконтинентального чемпіона, а Павло - золоту медаль. НОВА Тернопільська газета

Збірна України здобула три нагороди чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків, що з 2 по 6 листопада проходив в Бенідормі (Іспанія). Рідна Черкащина

Українець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу

по 6 листопада проходив в місті Бенідормі (Іспанія). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу світової першості підіймався українець Дмитро Горобець. Спочатку він здобув перемогу у своїй ваговій категорії у дисципліні "менс фізик",...Unn.com.ua

Викладач з Черкащини встановив рекорд України з пауерліфтингу

За підсумками Міжнародного чемпіонату кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Про Все

Спортсмени УДПУ здобули нові перемоги на міжнародних змаганнях з пауерліфтингу

Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Єльченко піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату: він посів І місце з результатом 77 повторень у ваговій категорії до 90 кг, встановив новий рекорд...Нова доба

Винокуров приніс Україні четверту медаль на ЧЄ з велоспорту

Додамо, що у минулому році на ЧЄ Винокуров здобув "срібло" в кейріні та "бронзу" в спринті. Unn.com.ua

Сталевий Валентіно Россі знову поза п

але він здолав його і тепер, під час проходження планової реабілітації, готуватиметься до фінальних заїздів, аби увірватись на одну зі сходинок п'єдесталу. Зауважимо, що на даний час Валентино Россі займає п'яте місце в турнірній таблиці, і на 56 очок відстає...CARONIT.club

Рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися вихідними на Всеукраїнському турнірі "Кубок Лева" у Львові. Всього на килимі за перемоги боролося більше 200 учасниць із 15 команд. Телеканал Ритм

200 учасниць із 15 команд. У підсумку, в наших спортсменок 5 медалей: 4 срібла та 1 бронза. Так на 2 сходинку п'єдесталу піднялися Софія Позняковська, Яна Бенчук, Анна Туйбова та Ангеліна Прончук і третьою стала Софія Баланович. - Трошки мало...Все

Представники Житомирщини здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу

Срібна медаль національної першості з кікбоксінгу в активі ще одного вихованця тренера В'ячеслава Гопанчука Андрія Меленівського. Новини Житомира

виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.На найвищу сходинку п'єдесталу зуміли піднятися: Кіра Дворжак, Каріна Пасічник, Юліана Васильчук, Віталіна Чумакевич, Анна Туйбова, Вікторія Панасюк, Вікторія Суха, Богдана Мельник,...Все

Фінал сезону UASBK вже 24 вересня на СК Чайка

в своєму класі, але для мене боротьбу ще не завершено. Я зроблю все, щоб моя команда змогла піднятися на верхню сходинку п'єдесталу. Упевнений, що буде дуже гаряче: це фінал, по-іншому бути не може!» Гостра боротьба у гонці та за титул...Спорт.ua

Буковинець став чемпіоном Європи з кікбоксінгу

На найвищу сходинку п'єдесталу пошани українці піднімалися в чотирьох розділах ЧЄ-2017.Буковинська правда

На Черкащині визначили найспортивніше село

Не меншу глядацьку аудиторію зібрав фінальні матчі із міні-футболу. Про Все

Хрестителеве  найспортивніше село області

Не меншу глядацьку аудиторію зібрав фінальні матчі із міні-футболу. Нова доба

Перші висновки цьогорічного Гран-Прі Італії

суперників з Ferrari ще в Бельгії. Але Льюїс Гемілтон у тісній зв'язці з Валттері Боттасом показали клас, зайнявши перші дві сходинки п'єдесталу відповідно. Британець зміг вміло підкреслити свою перевагу в надзвичайно вологих умовах, що дало йому перевагу в 3 очки...CARONIT.club

А під час індивідуальних конкурсів особливо успішно виступила Солоняк Юлія. Все

Ямайська блискавка. Як спринтер Усейн Болт став крутішим за Боба Марлі

світ. Він фінішував лише третім, віддавши чемпіонський титул Джастіну Гетліну не молодому, 35-річному американцю, якого він колись посунув із верхньої сходинки п'єдесталу. Але на Олімпійському стадіоні у Лондоні відбувалося щось неймовірно. Тисячам фанів було байдуже, хто здобув золото вони прийшли...Еспресо TV

Марк Маркес переможець Мото Гран-Прі у Брно

Педроса, а третім - Маверік Віньялес. Чи змінилась ситуація у турнірній таблиці?Вперше у сезоні Мото Гран-Прі 2017 р. одразу дві сходинки п'єдесталу зайняли гонщики Repsol Honda. Марк Маркес розпочав боротьбу за лідерство в кінці другого кола, спираючись на більш м'які...CARONIT.club

Бердичівський тренер Ігор Лонський: «Ми реально можемо перемагати нашу українську еліту»

проглядалися. Я знав, що вони по рейтингу могли претендувати на призові місця. Нам довгий час не вдалося зійти на найвищу сходинку п'єдесталу. Були близькі Олександр Баранніков, Дмитро Нікітін. Були другі, треті місця, дуже багато четвертих місць. І багато хто вже...Спортивний Житомир