сходинка п'єдесталу

Львівські десантники ініціювали змагання зі стрільби серед силовиків

У міністерстві оборони повідомили також: Змагання з тактичної швидкісної стрільби тривали впродовж дня. Щоденний Львів

Львів

Час проходження дистанції новоспеченої золотої медалістки склав 10 хвилин 21.97 секунди. Галичина спортивная

Львів

«Бронзові» медалі у командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко. Галичина спортивная

Відкритий молодіжний чемпіонат Грузії з дзюдо відбувся у місті Горі. Голкіпер Олександр Бандура захищатиме кольори «Вереса». UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

на вдвічі довшій дистанції. Разом з Артемом Баладіним та Олегом Боровиком, у складі каное-четвірки, Вандюк та Рибачок піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу, здобувши перемогу на дистанції 500 м. Найшвидшою на дистанці 200 метрів стала байдарка-двійка наших співвітчизників у складі Івана...Чемпион

Пішов з життя Олімпійський чемпіон Сергій Мильніков

за океан. У 1988 році Сергій Мильніков в складі збірної СРСР завоював олімпійське золото Калгарі. Також тричі піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонатів світу - в 1986-му, 1989-му і 1990-і роках. Кар'єру гравця закінчив у Швеції, там же почав і...Unn.com.ua

Рівненщини виступила достойно. Так, Анна Латті виболо золоту медаль змагань. Ольга Трубаєва привезла додому срібло. Аналогічний результат Максим Латті. Бронзову сходинку п'єдесталу посіла Марія Кукуруза. Готували спортсменів до змагань тренери Руслан Глега, Катерина Вуйтік та Богдан Самоїл.Все

Колектив факультету фінансів ТНЕУ пишається своїми студентами-спортсменами (ФОТО)

Популяризація спортивної діяльності серед молоді є невід'ємною частиною освітнього процесу. Газета "Наш ДЕНЬ"

Ще дві нагороди в скарбничку збірної принесли дівчата у стрибках з 3-метрового трампліну. 1NEWS

Каратистка Катерина Крива - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками травня

турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився у статусі олімпійського. В Туреччині Катерина двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку...Галичина спортивная

Тенісисти ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2017 здобули чотири "золота"

Паралельно з виступом у парному розряді, Надія Колб успішно грала і в одиночному. Галичина спортивная

Чи продасть Даніло Петруччі власний дім, аби перемогти?

зміг побудувати достатній буфер, забезпечивши собі попадання у лідерську трійку. Це вже вдруге за кар'єру мотогонщика Даніло Петруччі ступає на сходинку п'єдесталу Мото Гран-Прі.Крім того пан Петруччі наголосив, що в попередніх гонках він завжди гарно розпочинав заїзд, але приходив до...CARONIT.club

Львів

місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського. У Туреччині Катерина Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку...Щоденний Львів

Національного олімпійського комітету. НОК відзначив досягнення каратистки на чемпіонаті Європи, який проходив у турецькому Ізмірі. Крива двічі піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу на континентальній першості. Перше "золото" вона взяла в куміте у ваговій категорії до 50 кг, а друге –...Зеркало недели (газета)

Василь Яцурак залишив ФК "Тепловик-ДЮСШ-3"

2015) 43-річний тренер працював з юнацьким складом франківської команди. І у двох сезонах зумів разом з командою піднятись на найвищу сходинку п'єдесталу пошани - спочатку юні "тепловики" перемогли у першості області, а за рік повторили успіх вже у чемпіонаті області...Галичина спортивная

Представницю карате К.Криву названо найкращою спортсменкою травня

турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського. В Туреччині К.Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку...Unn.com.ua

В області визначили переможця обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Яскравим доповненням урочистості стала демонстрація вихованцями Черкаської школи бойового гопака «Лицарі сонця» справжнього володіння бойовим мистецтвом. Нова доба

веслування на байдарках і каное збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород у кількох заїздах першого дня турніру. На найвищу сходинку п'єдесталу пошани зійшов українець Сергій Ємельянов, який прийшов першим в заїзді на 200 м серед параканоїстів. Срібними призерами етапу...Високий замок