сходинка п'єдесталу

Представники Житомирщини здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу

Срібна медаль національної першості з кікбоксінгу в активі ще одного вихованця тренера В'ячеслава Гопанчука Андрія Меленівського. Новини Житомира

виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.На найвищу сходинку п'єдесталу зуміли піднятися: Кіра Дворжак, Каріна Пасічник, Юліана Васильчук, Віталіна Чумакевич, Анна Туйбова, Вікторія Панасюк, Вікторія Суха, Богдана Мельник,...Все

Фінал сезону UASBK вже 24 вересня на СК Чайка

в своєму класі, але для мене боротьбу ще не завершено. Я зроблю все, щоб моя команда змогла піднятися на верхню сходинку п'єдесталу. Упевнений, що буде дуже гаряче: це фінал, по-іншому бути не може!» Гостра боротьба у гонці та за титул...Спорт.ua

Буковинець став чемпіоном Європи з кікбоксингу

На найвищу сходинку п'єдесталу пошани українці піднімалися в чотирьох розділах ЧЄ-2017.Буковинська правда

На Черкащині визначили найспортивніше село

Не меншу глядацьку аудиторію зібрав фінальні матчі із міні-футболу. Про Все

Хрестителеве найспортивніше село області

Не меншу глядацьку аудиторію зібрав фінальні матчі із міні-футболу. Нова доба

Перші висновки цьогорічного Гран-Прі Італії

суперників з Ferrari ще в Бельгії. Але Льюїс Гемілтон у тісній зв'язці з Валттері Боттасом показали клас, зайнявши перші дві сходинки п'єдесталу відповідно. Британець зміг вміло підкреслити свою перевагу в надзвичайно вологих умовах, що дало йому перевагу в 3 очки...CARONIT.club

А під час індивідуальних конкурсів особливо успішно виступила Солоняк Юлія. Все

Ямайська блискавка.

світ. Він фінішував лише третім, віддавши чемпіонський титул Джастіну Гетліну не молодому, 35-річному американцю, якого він колись посунув із верхньої сходинки п'єдесталу. Але на Олімпійському стадіоні у Лондоні відбувалося щось неймовірно. Тисячам фанів було байдуже, хто здобув золото вони прийшли...Еспресо TV

Марк Маркес переможець Мото Гран-Прі у Брно

Педроса, а третім - Маверік Віньялес. Чи змінилась ситуація у турнірній таблиці?Вперше у сезоні Мото Гран-Прі 2017 р. одразу дві сходинки п'єдесталу зайняли гонщики Repsol Honda. Марк Маркес розпочав боротьбу за лідерство в кінці другого кола, спираючись на більш м'які...CARONIT.club

Бердичівський тренер Ігор Лонський: «Ми реально можемо перемагати нашу українську еліту »

проглядалися. Я знав, що вони по рейтингу могли претендувати на призові місця. Нам довгий час не вдалося зійти на найвищу сходинку п'єдесталу. Були близькі Олександр Баранніков, Дмитро Нікітін. Були другі, треті місця, дуже багато четвертих місць. І багато хто вже...Спортивний Житомир

Легкоатлетка Я.Магучіх принесла Україні третє «золото» ЄЮОФ-2017

на НОК України. Наша співвітчизниця в стрибках у висоту не залишила шансів суперницям та з результатом 1,89 м посіла найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Окрім того, Юліана Путніна та Лев Кірпік у змаганнях з веслування на байдарках і каное у міксті...1NEWS

Львівські десантники ініціювали змагання зі стрільби серед силовиків

У міністерстві оборони повідомили також: Змагання з тактичної швидкісної стрільби тривали впродовж дня. Щоденний Львів

Львів’янка Оксана Райта виграла "золото" Чемпіонату України-2017 у бігу на 3000 м з перешкодами

Час проходження дистанції новоспеченої золотої медалістки склав 10 хвилин 21.97 секунди. Галичина спортивная

Львів’яни на змаганнях з велотреку у Польщі здобули сім медалей

«Бронзові» медалі у командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко. Галичина спортивная

Відкритий молодіжний чемпіонат Грузії з дзюдо відбувся у місті Горі. Голкіпер Олександр Бандура захищатиме кольори «Вереса». UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

на вдвічі довшій дистанції. Разом з Артемом Баладіним та Олегом Боровиком, у складі каное-четвірки, Вандюк та Рибачок піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу, здобувши перемогу на дистанції 500 м. Найшвидшою на дистанці 200 метрів стала байдарка-двійка наших співвітчизників у складі Івана...Чемпион

Пішов з життя Олімпійський чемпіон Сергій Мильніков

за океан. У 1988 році Сергій Мильніков в складі збірної СРСР завоював олімпійське золото Калгарі. Також тричі піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонатів світу - в 1986-му, 1989-му і 1990-і роках. Кар'єру гравця закінчив у Швеції, там же почав і...Unn.com.ua