суперниці

дівчата зіграли два колових турніри у грузинському Тбілісі та французькому Резе. А протягом групового етапу за шість поєдинків вони віддали суперницями усього лиш одну партію у останньому матчі проти французьких колег, коли доля путівки до півфіналу Євроліги була уже вирішена.Online.ua

ґатунку. Перше золото до скарбнички синьо-жовтоїкоманди здобула Ольга Ляхова. Вона була найшвидшою у фіналі забігу на 800 м та випередила суперниць з результатом 2.03,09 хв. Ще одну перемогу на дистанції 200 м з результатом 20,53 с, який став і кращим...Online.ua

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

жіночого Євробаскету-2017, який проходив у Чехії. У вирішальному поєдинку зустрічалися Іспанія і Франція. Іспанки зуміли нівелювати всі сильні сторони суперниць, продемонструвавши індивідуальну майстерність і класну командну гру. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, але далі Франція почала відчутно поступатися...Зеркало недели (газета)

у віці становить не більше 5 років, вона буде практично непомітною. Алеякщо цей показник буде більшим, жінка може ревнуватидо молодих суперниць, а чоловік може відчувати надмірну опіку і відсутність можливості проявити себе, пише...Online.ua

серед жінок. Ужгород представляли Олена Колодій та Олександра Шевченко. Обидві учасниці від Ужгорода пройшли відбіркові ігри з перемогами над своїми суперницями з Києва, Львова та Харкова і потрапили у фінал. У фіналі кращою виявилася Олена Колодій. Друге місце в Олександри...Online.ua

Українки віддали ініціативу суперницям вже на перших хвилинах, не зумівши переломити хід поєдинку.1NEWS

Жіноча збірна України 3х3 поступилась Сербії та не вийшла на ЧЄ

команді Сербії з рахунком 10:13. Таким чином, вони не зуміли здобути путівку до фінальної частини континентальної першості. Українки віддали ініціативу суперницям вже на перших хвилинах, не зумівши переломити хід поєдинку. У складі української команди найрезультативнішою стала Оксана Моллова, яка набрала...Чемпион

3х3: жіноча збірна поступається в 1/4 фіналу відбора до ЧЄ

фіналу відбіркового турніру на чемпіонат Європи. У чвертьфінальному поєдинку наші дівчата з рахунком 10:13 програли команді Ірландії. Збірна України дозволиа суперницям оформити вирішальний ривок у середині матчу, після чого лише зуміла наблизитись на дистанцію двох очок за хвилину до кінця...Sportgid

заключний тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд. Відкривали фінальний тур сумським дербі. У чотирьох попередніх матчах суперниць чотири перемоги з загальним рахунком 32:5 святкувала Сумчанка. При цьому фізкультурниці можуть похвалитись тим, що вони лідеру українського хокею...Online.ua

дають йому чимало), без диких стрибків і вискакувань на дашок в стилі Антоніо Конте, без жбурлянь пляшок і хапання тренерів команд-суперниць за петельки… Принаймні так було досі. Здається, що своїм проникливим поглядом він бачить саму серцевину, квінтесенцію гри і регулює...НОВА Тернопільська газета

ногу, а рахунок на табло чимало разів міняв лідера поєдинку. Врешті-решт, українки зуміли зібратися на останні секунди гри та змусили суперниць заробити фол. Лучанка Даря Завидна ідеально забила обидва штрафні кидки та не залишила шансів опоненткам 15:13. Навіть попри мінус...Online.ua

ДЮСШ у першому колі змагань перемогли з однаковим рахунком 2:0 команди з Нетішина та Новограда-Волинського, а дівчата також здолали своїх суперниць з Оженина 2:0. У другий ігровий день через дощову погоду змагання проводилися у спортивному залі Острозької академії. Острожани знову...Все

Після відкритого суперницями рахунку, наші спортсменки акумулювати своїх сили та швидко зрівняли рахунок. Вже по спливу половини матчевого жіноча збірна України випереджала голландок...Online.ua

Жіноча збірна України виборола бронзу чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України перемогла суперниць у поєдинку за бронзові нагороди чемпіонату світу з баскетболу 3х3, передає УНН. України переграли команду Нідерландів у матчі за 3...Unn.com.ua

Українки вибороли бронзу на ЧС з баскетболу

У півфіналі наші баскетболістки з рахунком 13:15 поступилися суперницям з Угорщини. Проте у матчі за третє місце українки зуміли одержати перемогу над збірною Голландії.Ваші новини

з Одеси 3 срібні і 6 бронзових медалей. Але найважливіший здобуток дівчаток це те, що набрані бали дали змогу обійти суперниць, які займаються професійно художньою гімнастикою не один рік. І це все завдяки тренеру, майстру спорту з художньої гімнастикиСвітлані Кулініч.Херсон Daily

Збірна України не зуміла пробитися до чвертьфіналу жіночого Євробаскету-2017

дебюті першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували 9:0 та змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину. Після тайм-ауту українкам вдалося призупинити спурт суперниць, але наздогнати підопічних Маріана Свободи нашій команді не вдалося 16:22. У другій чверті команді В.Холопова вдалось трохи стабілізувати гру...Unn.com.ua

першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували з 9:0 і змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину. Після тайм-ауту українкам вдалося призупинити спурт суперниць, але наздогнати підопічних Маріана Свободи нашій команді не вдалося. Знову...1NEWS

Баскетболістки збірної України пробилися до 1/4 фіналу ЧС 3х3

японок 15:9. Таким чином українки завершили перший етап з 3-ма перемогами і 1 поразкою від Нідерландів 2 місце у групі. Суперницями наших співвітчизниць на шляху до півфіналу стане команда Швейцарія. Зауважимо, що на попередньому чемпіонаті світу в Китаї жіноча збірна...Unn.com.ua

Збірна України 3х3 перемогла в заключному матчі групового етапу ЧС

© ФБУ Українки одразу захопили ініціативу. За перші дві хвилини вони вже на 3 очки випереджали суперниць. Ще через хвилину різниця вже була в 5 балів на користь нашої команди. Перевага дещо заспокоїла наших дівчат і вони...Sportgid