суперниця

Франківський тренер привів збірну України до "бронзи" на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3

призером стала вихованка прикарпатського баскетболу Хритисна Філевич. Щодо «бронзового» протистояння, то після половини матчу українки були попереду — 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною — 10:9. І знову Зарицька не...Галичина спортивная

Трамп заявив про відсутність у нього "записів" розмов з Комі

ніяких ділових зв'язків з Росією. Про те, що помічники американського бізнесмена спілкувалися з представниками Росії, щоб дискредитувати передвиборну кампанію його суперниці Хілларі Клінтон, телеканал CNN повідомив 23 березня поточного року.Интерфакс-Украина

Натомість суперниці зрівняли рахунок. Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3.Бліц-інфо

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася в матчі 1/8 фіналу турніру в Бірмінгемі Суперницею українки була італійка Каміла Джорджи, яка перемогла в трьох сетах з рахунком 6:4, 4:6, 6:2, повідомляє "Новое время". Джорджи могла...Еспресо TV

вихованка прикарпатського баскетболу Христина Філевич, повідомляє WestNews. Щодо “бронзового” протистояння, то після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли […]The post Збірна України з баскетболу під орудою тренера з Прикарпаття стала третьою на світовому чемпіонаті. ФОТО...Дзеркало Коломиї

Світоліна програла 102-й ракетці світу на турнірі в Бірмінгемі

сетах з рахунком– 4:6, 6:4, 2:6. Таким чином, Світоліна зазнала сьомої поразки у сезоні, причому вже вдруге в сезоні програла суперниці, що не входить в топ-100. За підсумками турніру українка залишиться на п'ятій сходинці рейтингу WTA і підніметься на другу...Зеркало недели (газета)

Збірна України завоювала бронзу чемпіонату світу

Натомість суперниці зрівняли рахунок. Чемпіонат світу з баскетболу 3х3 Жінки Матч за 3 місце Україна - Нідерланди - 15:13...Єдність

ЧС з баскетболу 3х3.

Практично одразу після дивного півфіналу проти Угорщини наші дівчата вийшли на матч за 3 місце проти Нідерландів. Свіжіші суперниці відкрили рахунок та українки нав'язали боротьбу, зрівняли рахунок та вийшли вперед.1NEWS

Жіноча збірна України виграла "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Суперниці першими відкрили рахунок, але українки нав'язали боротьбу, зрівняли рахунок і вийшли вперед. Раніше жіноча збірна України програла Словаччині в 1/8 фіналу Євробаскету-2017. Зеркало недели (газета)

Жіноча збірна України завоювала бронзу

Натомість суперниці зрівняли рахунок. Чемпіонат світу з баскетболу 3х3...Спорт.ua

ЧС. Жіноча збірна України вийшла в півфінал

Лише після першої хвилини Зарицька відкрила рахунок, а згодом подвоїла його. Суперниці невдало спробували зрівняти рахунок дальніми кидками. Однак і українки майже дві хвилини не могли забити.Sportgid

Львів

З партеру суперниці важко було вирватись обом спортсменкам. У своєму першому поєдинку наша спортсменка була сильніша від суперниці.Галичина спортивная

Збірна України зіграє за третє місце чемпіонату світу

утримувати позитивну різницю. За дві хвилини до кінця Україна мала перевагу в 1 бал, та Зарицька не реалізувала штрафний. Згодом суперниці зрівняли рахунок. За 1:14 Зарицька вивела українок уперед. За кілька секунд команди обмінялися результативними атаками — 13:12 на користь...Sportgid

Вирішальний кидок суперниці зробили за 0,2 секунди до сирени. Тепер збірна України зіграє проти Нідерландів у матчі за «бронзу».1NEWS

13:9. Команди почали матч з активних дій у захисті. Лише після першої хвилини Зарицька відкрила рахунок, а згодом подвоїла його. Суперниці невдало спробували зрівняти рахунок дальніми кидками. Однак і українки майже дві хвилини не могли забити. Згодом швейцаркам вдалося двічі...Спорт.ua

За вихід в півфінал ЧМ 3х3 українки зіграють протий Швейцарії

Збірна Швейцарії на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 демонструє переможну стабільність. У матчі-відкриття Мундіалю найближчі суперниці українок каменя на камені не...Sportgid

Лідери опозиційних партій переконані, що так французи продемонстрували своє неприйняття політики Еммануеля Макрона. Його ідеї підтримує меншість французів, заявила недавня суперниця Макрона на президентських виборах Марін Ле Пен, яка вперше за політичну карєру потрапила до парламенту. Лідер лівих Жан-Люк Меланшон...Урядовий Кур'єр

Л.Цуренко поступилася сьомій ракетці світу на старті турніру у Бірмінгемі

вистачило британці, щоб записати до свого активу перший сет. Цуренко вдалося відіграти три брейкпоінта в шостому геймі і не дати суперниці збільшити відрив 3:6. У другій партії вже киянка лідирувала з брейком і подавала на партію з рахунком 5:4. Л.Цуренко...1NEWS

з позначки, у яких пані Фортуна посміхнулась МАЛу 0:0 (пен. 4:2). Відзначимо, що чемпіоном ДЮФЛ України U-15 (Перша ліга) стала команда-суперниця МАЛа на стадії 1/2 фіналу Барса (Суми). Спортивний...Спортивний Житомир