суперник

Степаненко: У суперника нічого не вийшло біля наших воріт

мало моментів? "Сталь" добре оборонялася, грала один в один з нашими фланговими півзахисниками, практично не залишала вільних зон. Втім, у суперника нічого не вийшло біля наших воріт. Це заслуга всієї команди, яка добре і швидко реагувала при втраті м'яча", -...Ua-football

Златічанін: Коли я поб

Я буду готовий на 100% до січня. Його чекає зустріч із серйозним суперником в моїй особі.Sportgid

був дуже хороший - він поховав наші надії на позитивний результат. Навіть якщо узяти до уваги момент, коли у ворота суперника, можливо, могли призначити пенальті, я не можу сказати, вплинуло б це на результат чи ні. Швидше ні, просто рахунок...Чемпион

головне, щоб в поєдинку був ризик, такі бої мені подобаються, вони мене мотивують. Та й почуття, що ти переміг сильного суперника - це головне для мене. Я готовий битися з Кудряшовим, з Гассієвим, з усіма ", - розповів Власов.24boxing

Такої тотальної переваги гірників над суперником екс-тренер збірної України ще не бачив.Експрес

належать київському Динамо, забив свій 21-й гол в сезоні за Андерлехт. У матчі чемпіонату Бельгії з Кортрейком Теодорчик вразив ворота суперника на 56-й хвилині і зробив рахунок 2:0. У цій грі Андерлехт переміг 3:1. Раніше повідомлялося, що у послугах Теодорчика...Чемпион

Нива на останніх хвилинах здобула перемогу над Укропом

створили гравці "Укропу", але серйозно потурбувати кіпера "Ниви" Механіва їм не вдавалося. Зате після перерви "Укроп" першим міг відкривати рахунок. Суперник пробивав по пустих воротах "Ниви", але в останній момент Максим Механів встиг у стрибку перевести м'яч на кутовий. Відповідь...Галичина спортивная

Хитров (14-0, 12 КО) свій наступний поєдинок проведе 14-го січня в "Barclays Center". Промоутер українця - Олександр Ханас, повідомив, що суперником його клієнта стане американець Емануель Алеєм (16-0-1, 9 KO). Їх зустріч транслюватиметься в прямому ефірі на телеканалі "Showtime", оскільки...Чемпион

Майкі Гарсія: а той, хто є серйозним викликом для Ломаченка

рингу, той не викидав удари, не потрапляв. Ось у чому хороший Ломаченко - побив його таймінгом, швидкістю, роботою ніг. Правильний суперник дозволяє виступити тобі на межі своїх можливостей - це те що відбудеться якщо ми поб'ємося з Ломаченком", - сказав...Sportgid

Роман Григорчук прокоментував перемогу над "Загаталу" (2:2, по пен. 4:1) в 1/8 фіналі Кубка. "Перед матчем я говорив футболістам, що супернику по силах зіграти в прем'єр-лізі. Не можна було заспокоїтися і грати з низькою мотивацією. На жаль, гра показала, що...Ua-football

Крилов показав дружину та сина (ФОТО)

Крилов (21-4) відпочиває з родиною. Нагадаємо, свій наступний поєдинок Микита проведе 10 грудня на шоу UFC 206 в Торонто. Його суперником стане латвієць Міша Циркунов. Зато мама с папой веселые???? #nikitakrylov #семья #лучшаямотивация Світлину опубліковано користувачем Никита Крылов (@nikitakrylovufc) Гру...Sportgid

Вболівальники “Лідса” і “Ліверпуля” вирішили нагадати, як вони палко “обожнюють” принципового суперника і ворога – під час матчу Кубка англійської Ліги вони разом заспівали нехитру пісеньку “Встань, якщо ненавидиш “Ман Ю”. Найцікавіше...Spy-Football

відіграв півтори тайми у матчі проти "Роди" в чемпіонаті Нідерландів Як повідомляє Depo.Сектор, команда Зінченка втратила два очки, зігравши з суперником в нульову нічию, а сам українець не був дуже корисним і помітним на полі, потрапивши під пильну опіку опонентів.ДеПо

"Динамо" і "Ворскла" - найбільш вольові команди сезону в Прем

частіше інших команд демонстрували характер в боротьбі за результат. Полтавці чотири рази зуміли звести до нічийного результату поєдинки, в яких суперник вів у рахунку.Зеркало недели (газета)

матчі проти "Шахтаря" ми влаштуємо сюрприз всім нашим уболівальникам. Тому що наша команда, як не дивно, грає краще проти сильного суперника, ніж проти слабкого", - запевнив Галл. Нагадаємо, матч "Шахтар" - "Сталь" розпочнеться сьогодні о...ДеПо

Ротань: Результат справедливий

винятком перших 15-20 хвилин другого тайму, коли ми повністю втратили контроль над грою, почавши грати на утримання рахунку, повністю перевершували суперника. Але і невдалому відтинку є пояснення: за короткий проміжок часу ми проводили третій матч. У будь-якому випадку, вийшов хороший...Ua-football

Чемпіонат Івано-Франківської області: анонс матчів четвертого туру

16:00 у Манежі ІФКФВ. "Віза", яка є одним з фаворитів турніру, спробує здобути чергову перемогу у протистоянні з дуже непоступливим суперником - минулого тижня коломияни мінімально програли дублерам "Урагану" (0:1). О 17:00 сильнішого визначатимуть "Ревера" та "Ураган-2-КФВ". Чи відбудеться матч...Галичина спортивная

третього місця. Якщо раніше луганська "Зоря" була нездоланним бар'єром для "Дніпра", то тепер команди помінялися ролями. Команда Михайленко повністю переграла суперника в першому таймі, забивши два м'ячі, але провалила початок другого - "Зоря" зуміла відігратися. Втім, останнє слово залишилося за...Ua-football

Захисник "Шахтаря" остерігається "Сталі"

І вам відомо, як інші клуби налаштовуються на "Шахтар". Тому буде нелегко. До того ж у суперника новий тренер і його підопічні напевно прагнутимуть проявити себе перед ним.Sportgid

Лєбєдєв: Я б не сказав, що я програв

"Я б не сказав, що я програв. Я програв гідного суперника. Мурат на сьогоднішній день кращий. Почалася ера Мурата Гассіева.Sportgid