суперник

Команди забили 20 голів у свої ворота в чемпіонаті Росії

ворота. Така кількість автоголів пов'язана з небажанням команд вигравати матч, адже команда, що програла, отримувала б для себе більш зручного суперника в плей-офф. Вашій увазі відеоогляд цього матчу: А ось так на післяматчевій прес-конференції прокоментували те, що відбулося тренери колективів:...Вісник+К

Срна елегантно опустив "Динамо" нижче плінтуса

Срна також запевнив, що гравці "Шахтаря" звертають увагу лише на власні результати, не концентруючись на супернику. Sportanalytic

Олексій Гуцуляк: Досі не розумію як воротар упіймав м

моментів карпатівцям не вдалось, та все ж нагоду забивати «зелено-білі» мали. Олексій Гуцуляк міг відзначитися після хорошої передачі від капітана. «Команда-суперник почала гру краще за нас. Вже на початку зустрічі вони мали достатню кількість моментів, аби ще тоді вирішити результат...Sportgid

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" поступився в футзальній лізі

матч невдало і вже після першого тайму програвала — 0:2. Але на початку другого — Михайло Войцещук забив один гол. Суперник відповів тим ж. А далі ФК "Тернопіль-Педуніверситет" таки зумів зрівняти рахунок. Спершу Микола Когут, а згодом з 10-метрового штрафного...Галичина спортивная

школи баскетболу Сергій Гладир, який виступає за Монако, допоміг своїй команді у важкій та безкомпромісній боротьбі з невеликою перевагою переграти суперника з загальним рахунком 88:77 (16:15, 36:35, 60:57, 88:77). Українець провів на майданчику 22 хвилини і заробив три...Znaj.ua

зберегти м'яч, агресивний. Хочеться, щоб він працював у штрафному майданчику, тому що в тих моментах, коли м'яч літав перед воротарем суперника, там якраз має бути перший нападник, це повинен був бути Еліас. Нагадаємо, портал Знай.ua повідомляв, що одесити мінімально подужали...Znaj.ua

Кропивницька "Зірка" внічию зіграла із "Дніпром"

"Дніпро" відбувся з рахунком 1:1, передає кореспондент УНН-Центр. На 11-ій хвилині матчу нападник" Зірки" Артем Сітало забив гол у ворота суперника. На 42-ій хвилині матчу півзахисник "Дніпра" Руслан Ротань зрівняв рахунок. Матч відбувся на території стадіону "Зірка". Нагадаємо, "Шахтар" прийме...Unn.com.ua

післяматчевій прес-конференції, повідомляє офіційний сайт дніпровського клубу. — Гра вийшла дуже веселою — весняною, як ми і очікували. Сюрпризів, напевно, суперник, ні особливих ми не піднесли. Було багато боротьби.Хоч обидві команди проповідують більш комбінаційний футбол, позначилися емоції, пов'язані зі стартом,...Znaj.ua

вийшов на поле на 50-ій хвилині зустрічі. На 81-ій після розіграшу кутового Чигринський встановив рахунок в матчі 2:0, вразивши ворота суперника ударом головою. Зазначмоо, що це дебютний гол для українця за АЕК. Дмитро Чигринський...Чемпион

характер і змогли забити такий потрібний м'яч. У другому таймі гра була більш рівною. До видалення - точно, після чого суперник трохи затиснув нас в штрафному", - підсумував тренер. Дмитро Михайленко. Світлина ФК Дніпро...Чемпион

Сумах завершився чемпіонат області з хокею. Хокейний клуб «Шостка» поступаючись в фіналі «Дружбі» після влучного кидка Геннадія Латиша, зміг перемогли суперника завдяки «дублю» Артема Пищика – гра завершилась з рахунком 2:1 на користь шосткінців. «Бронзу» в матчі проти «Лідера» здобув...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

99-річний ветеран Другої світової війни Орвіл Роджерс в рамках чемпіонату Masters Indoor Track & Field переміг свого 92-річного суперника Діксона Хемфілл на 60-метрівці. Переможця допоміг визначити фотофініш, оскільки той виявився швидшим за все на п'ять сотих секунди. Нагадаємо, Деонтей...Znaj.ua

Чернівчанин Олександр Тесленко виграв бій на профі-рингу в США

чернівецької школи боксу Олександр Тесленко (на прізвисько "Пантера") продовжує перемагати на професійному рингу. Цього разу він вперше виступав у США. Суперником чернівецького суперважковика був американець Бернардо Маркес (7-3-1, 4 КО). Про це пише SportBuk.com. Бій тривав всі 8 раундів, відведених...Погляд

Вайлдер нокаутує непереможного суперника (ВІДЕО)

Американець Деонтей Вайлдер нокаутом захистив свій титул WBC в суперважкій вазі. Проти співвітчизника Джеральда Вашингтона йому вистачило і п'яти раундів. Sportanalytic

Суперником стане нещодавній учасник плей-оф Ліги Європи - донецький «Шахтар». На телебаченні гру буде показувати ТРК Футбол. Це буде 51 зустріч команд у рамках чемпіонатів України. Vpoltave.info

Українця нарекли вітчизняним Мессі

дуже серйозно готуються до чемпіонату. Готуємося і ми, керівництво каже, що завдання - потрапити в четвірку кращих, тому що кожен суперник по-своєму сильний, і з усіма доведеться битися, тому що ми - новачки прем'єр-ліги", - сказав Соболь.Відзначимо, що 21-річний українець...Football-ukraine.com

Нагадаємо, у Полтаві пройшов турнір зі змішаних єдиноборств серед представників футбольних ультрас. Vpoltave.info

вдалося вперше за всю кар'єру Вашингтона відправити його в нокдаун – опонент не встояв після джеба. Далі Уайлдер посипав на суперника масу ударів, які тривали до втручання рефері. Таким чином, Деонтей Уайлдер захистив свій п'ятий чемпіонський титул, перемігши Джеральда Вашингтона...Znaj.ua

Украінець С.Гладир допоміг "Монако" здолати "Ле Ман" у баскетбольному чемпіонаті Франціі

УНН. Монако, за який виступає вихованець миколаївськоі школи баскетболу Сергій Гладир, у важкій та безкомпромісній боротьбі з невеликою перевагою переграв суперника із загальним рахунком 88:77(16:15, 36:35, 60:57, 88:77). Украінець провів на майданчику 22 хвилини і заробив 3 очки. Нагадаємо, що...Unn.com.ua

Володимир Дикий: Я б поставив арбітру двійку

команда, а нам цього не вистачало. Звичайно, не вистачало Кварцяного. Але ми готувалися, розповідали їм, як діяти. Може, перегоріли. У суперника більш...Sportgid