суперник

"Довели, що жіночий футбол в Україні на високому рівні"

рівень українського жіночого футболу» — розповіла Анна-Марія.«Турнір стартував поєдинком проти Молдови, тренер довірила мені місце у воротах зі стартових хвилин. Суперник не був надто активним в атаках, а на другу 45-хвилинку на стійку стала вже інший кіпер Марія Вальчук. Наступна...Галичина спортивная

Тедеско: Коноплянці треба довіряти

себе абсолютно самотнім, адже ніхто навіть не намагався пояснити причину ситуації.Ми ніколи не сумнівалися, що Коноплянка знає, де знаходяться ворота суперника, і як доставити туди м'яч, — додав спортивний директор Клубу Крістіан Хайдель. — І дуже раді, що він нарешті...Новини футболу

"Динамо" відмовилося їхати до Маріуполя і погрожує судом

УЄФА Григорія Суркіса. Як раніше повідомлялося, в Маріуполі вже зіграли свій матч львівські "Карпати" і рівненський "Верес", а віце-президент головного суперника киян - "Шахтаря" порадив столичному клубу почати грати в доміно або...Ваші новини

кг) де володів титулом WBC на першу напівсередню категорію. Мейвезер вперше у своїй кар'єрі зустрівся з настілки агресивним та жорстким суперником. Американець обрав на бій свою улюблену захисну тактику та відповідав численними контратаками. Ключовим у поєдинку став кінець першого раунду.Еспресо TV

Кропивницькі школярі гратимуть в лазертаг під час уроків "Захисту Вітчизни"

ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней — "баз", "мін" тощо — безпечними "лазерними" пострілами. Влучання зараховується, коли промінь з "бластера" суперника потрапляє на сенсори, закріплені на одязі або амуніції гравця. Як раніше повідомляв УНН, до 1 вересня у Києві відкриють...Unn.com.ua

"Мені подобається битися, я б взяв участь в такому поєдинку. Єдина моя умова: бій повинен проходити без сабмішенов. Але зате суперник міг би робити інше - бити ногами, ліктями, кусатися.24boxing

Гравці "Черкаських Мавп" допомогли збірній оформити дві перемоги на всесвітній Універсіаді

та 3 підбирання. Нині збірна України очолила свою групу на Універсіаді. Наступний матч команда зіграє вже 23-го серпня проти принципового суперника — збірної...ВIККА

місцевому кладовищі, порушено кримінальну справу, повідомила в понеділок прес-служба УМВС по Курганської області. © РИА Новини / Михайло ВоскресенскийВолгоградец вбив суперника, переодягнувся в його форму і побив возлюбленнуюПо даними обласної поліції, 18 серпня у чергову частину ОМВД...?Повінь

Суперник "Олександрії" програв свій матч на внутрішній арені

Суперник "Олександрії" по Лізі Європи борисовський БАТЕ програв свій матч в чемпіонаті Білорусіі. Перший матч між цими клубами завершився нічиєю 1:1. Sportgid

Вацко згадав про мішок і міст у випадку, якщо "Динамо" не пройде "Марітіму"

з мосту. Їм нічого робити в єврокубках, якщо вони не можуть проходити такі команди. "Янг Бойз був набагато сильнішим суперником ніж португальці". — заявив Вацко.Нагадаємо, "Динамо" зіграло в нульову...Sportgid

хвилин вистачило новачку сумської команди Іраклію Ціколія, аби відкрити рахунок забитим за сумську команду голам. Рахунок 1:1 до кінця матчу суперникам на свою користь змінити не вдалось.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Реал подасть апеляцію на вилучення Рамоса в матчі з Депортіво

картку. Також слідком відзначити, що арбітр в своєму рапорті про другу картку Рамосу зазначив, що "гравець боровся за м'яч із суперником з навмисно високо піднятою рукою і ризиком нанесення травми". Нагадаємо, що в першому турі Прімери "Реал" здолав на виїзді...Ua-football

Суперник "Олександрії" в ЛЄ сенсаційно програв (ВІДЕО)

БАТЕ зазнав третьої поразки в чемпіонаті Білорусі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Після перемоги у вересні над Мігелем Марріагою на українського боксера чекає більш небезпечний суперник - дворазовий олімпійський чемпіон кубинець Рігондо....1NEWS

Суперник "Динамо" обіграв сильну команду перед матчем Ліги Європи

Суперник київського "Динамо" по Лізі Європи "Марітіму" здобув перемогу в чемпіонаті Португалії. Повідомляє сайт Футбол Україна. Команда "Марітіму" з мінімальним рахунком обіграла "Боавішту".Чемпіонат Португалії, 3 турМарітіму – Боавішта – 1:0Гол: Бебето, 58.Нагадаємо, матч кваліфікаційного раунду плей-офф Лги Європи "Динамо" —...Sportgid

Гравець отримав травму голови у поєдинку проти кам’янської "Сталі" (4:1) вже на восьмий хвилині свого перебування на полі, зіштовхнувшись із суперником. Піварич таким чином захистив ворота, але довелося залишити поле. Відео зіткнення гравців: Нагадаємо, що лівий захисник загребського "Динамо" і...1NEWS

Універсіада-2017.

Вигравши стартову десятихвилинку 28:5 наша команда і надалі утримувала значну перевагу над суперником. Sportgid

У суботу, 19 серпня, відбулися матчі 7-го туру чемпіонату другої ліги. Як раніше уже повідомлялося, ФК "Тернопіль" знявся з чемпіонату. Терноград

Прімера. 1-й тур.

за чемпіонство. Мадридці здолали "Депортіво", хоча зробили це не так просто, як "Барселона" здолала "Бетіс". Складність полягала в тому, що суперник намагався витискати максимум з можливого. Суперник огризався. В першому таймі господарі лише трохи більше 26-ти відсотків ігрового часу володіли...Ua-football

Ліга 1. ПСЖ громить Тулузу, Неймар знову забиває

Продовжує відпрацьовувати витрачені гроші на трансфер і свою зарплату Неймар. Відзначимо, що ПСЖ добивав суперника в меншості після видалення Верратті.Ua-football