суперник

Юрій СВІРКОВ: «Краще грала одна команда, а виграла - інша»

Сьогодні в нас був сильний суперник. Вони не дарма перебувають у групі лідерів. Але ми створили достатньо гольових моментів, аби перемогти.Sportgid

Видео экс-форварда Динамо в ворота фаворита Ла Лиги

"Валенсія" методично тиснула на ворота суперника і наприкінці зустрічі відзначилася двічі. До вашої уваги відеоогляд матчу "Малага" - "Валенсія".Ua-football

Экс-форвард Динамо не помог аутсайдеру в матче с Валенсией

"Валенсія", не володіючи тотальною перевагою, переломила хід зустрічі завдяки ефективним діям в штрафному майданчику суперника. Ua-football

Шикарный гол арендованного у Барсы игрока в ворота команды Зеедорфа.

Футболіст отримав м'яча на підступах до штрафного майданчика суперника і прицільно пробив під поперечину.Ua-football

створили достатньо моментів для перемоги. Природно, така гра забирає чимало сил. Якби забили, гра б будувалася по-іншому. У другому таймі суперник став грати активніше, а ми намагалися втриматися, щоб з часом ввести свіжі сили. Плюс пропустили необов'язковий гол, адже знали,...Чемпион

наступного бою.На своїй сторінці в Instagram Митрофанов опублікував афішу вечора боксу, який відбудеться 14-го квітня в Норслейку (штат Іллінойс). Ім'я суперника українця ще невідомо.Для Митрофанова майбутній бій стане третім на профі-рингу. Раніше екс-боксер Українських Отаманів технічним нокаутом переміг Брендона Меддокса...24boxing

Юрій Свірков: На поле такої якості вийшли сьогодні вперше

Свірков: Верес ще буде вкомплектовуватися

в хорошій формі, всі готові вирішувати завдання. Наша мета - набирати очки і фінішувати в першій шістці. У другому таймі суперник став грати активніше, ми намагалися втриматися, але отримали необов'язковий гол. Потім були планові заміни, заспокоїли гру, кінцівка була за...Ua-football

"Барселона" не має проблем з "Ейбаром", Перемоги "Баварії" і "Роми"

В Європі відбулись чергові матчі національних чемпіонатів. Повідомляє Футбол газета. Суперник "Шахтаря" по Лізі чемпіонів римська "Рома" перед вояжу до України здобула перемогу над "Удінезе".Чемпіонат Італії25 тур"Удінезе" - "Рома" - 0:2Голи...Футбол газета

4:1. Херсонський Продексім на виїзді у драматичному протистоянні розібрався із покровським Титаном. Цікаво, що четвертий та п'ятий м'ячі у ворота суперника херсонці забили на 38-й та 40-й хвилинах. Чемпіонат України-2017/18 Екстраліга 17-й тур 17 лютого Сокіл - ХІТ - 1:4...Чемпион

Бутко: У матчі з Чорноморцем наші гравці зіграли вище свого рівня

"Чорноморець" слабкий, просто перша гра після зборів. Силу наших гравців ми знаємо, вони зіграли на своєму рівні, навіть краще. Тому супернику було важко", - сказав Бутко. Нагадаємо, що у стартовому матчі другої частини сезону "гірники" розбили "моряків" з рахунком 5:0...Ua-football

Кайсериспор с Кучером и Кравцом проигрывает аутсайдеру.

отримав 6.2 Відзначимо, що після цього поєдинку "Кайсеріспор" продовжує займати п'яте місце в турнірній таблиці, набравши 35 очок, а його суперник піднявся на три рядки і тепер 13-ий з 24 очками.Ua-football

УЄФА розгляне скаргу ПСЖ на жовту картку Рабьо

Рабіо отримав жовту картку за фол проти Луки Модріча. На повторі було видно, що французький півзахисник навіть не торкнувся свого суперника, проте арбітр зустрічі цей момент не побачив. За інформацією L'Equipe, шансів на успіх у парижаннегато, так як згідно з...Ua-football

БК "Франківськ-ПНУ" двічі зіграє у Києві

Суперником команди Юрія Процюка буде "КСЛІ-Київ-Баскет" зі столиці України. Київ. СК "Меридіан" - 15.00. Галичина спортивная

Передистий: Тут дійсно все на високому рівні (+ВІДЕО)

у простих ситуаціях. Хоча, можливо, якби ми ще у першому таймі змогли відкрити рахунок, то це могло б вплинути на суперника і він міг би зупинитися. А так, ми другий тайм провели від оборони, потрібно було збивати темп гри, часто...Неофициальный сайт ФК Днепр

В Турции не доверяют место в основе украинскому нападающему

на матчі чемпіонату, залишився в запасі. Відзначимо, що перед цим поєдинком "Кайсеріспор" займає п'яте місце в турнірній таблиці, а його суперник, який є одним з аутсайдерів - 18-е. У разі перемоги команда українців скоротить відставання від зони єврокубків до трьох...Ua-football

Андрій РОМЕНЮК: «Карпати повністю готові до чемпіонату»

бельгійського «Сент-Трюйдена» футболіст «Карпат» Андрій Ременюк виконав усе, що вимагається від форварда: постійно пресингував та нагнітав ситуацію у карній зоні суперника, часто бив по воротах, а дві спроби карпатівця виявились вдалими. Матч проти бельгійців може стати останнім для Ременюка на...Sportgid

Михайленко: Поки що команда ще не в оптимальному стані

чемоданах. Тому темп і швидкість були не високими. Добре, що все завершилося перемогою, обійшлося без травм, плюс ми не пропустили. Суперник сьогоднішній лідер третього дивізіону Чехії, відповідного рівня, тому для нас на цій стадії видався ідеальний матч, як для останньої...Ua-football

Циганков: Забитий мною м

я вважаю, ми могли і пропустити більше, тому 1:1 - закономірний рахунок. Ми подивимося, обов'язково розберемо помилки свої і помилки суперника, і, я думаю, підготуємося краще до другої гри.Ми будемо грати на перемогу, як і завжди. Але все-таки гол на...Sportgid

Екс-гравець "Динамо" "відмазав" Бойка за пропущений гол від АЕКа

воротарської зони. Коли м'яч влітає в штрафну або від стінки, яка була встановлена, то команда повинна відразу виходити. Кендзера тримав суперника перед...Sportgid