суперник

Баскетболісти "Дніпра" обіграли "Запоріжжя" у першій грі чвертьфінальної серії

Глєбов з Мішулою збільшили стартову перевагу до 6-ти очок. Наступні триочкові постріли останнього довели перевагу до 10 очок та змусили суперника брати перший тайм-аут. Господарі з початком другої чверті знову спробували стрімко наростити перевагу. Але після триочкового Ревзіна гості уважніше...Unn.com.ua

Суперником команди Юрія Ярошенка став лідер чемпіонату маріупольським «Іллічівець». Під завісу матчу гості дотиснули городян забивши два голи. Футбол Полтавщини

У Черкасах вчились бразильському джиу-джитсу

свій хід, а й подальші кроки свого партнера по партеру. Дуже важливо навчитися правильно відчувати своє тіло, а також тіло суперника, фіксувати руки, ставити ноги у відповідні позиції. Учасникам семінару Артем Сидоров роз’яснював усі суперечливі моменти у тій чи іншій...Нова доба

Пауерліфтер Руслан Корчинський розповів про ціну "бронзи" Кубка світу

який відбувався в ОАЕ. Руслан розповідає: «Я пішов на 160 кг. Далі Руслан захотів встановити особистий рекорд і наздогнати найсерйознішого суперника. Наступне серйозне змагання Руслана - чемпіонат світу у Мексиці.Галичина спортивная

Жінка очолила адміністрацію Гонконгу

Лам. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гонконг потрапив у десятку найдорожчих міст для життя у 2017 "Судячи з результатів опитувань виборців, головний її суперник, колишній міністр фінансів Джон Цан, був більш популярним. Третім кандидатом був відставний суддя Ву Квок Хін", - йдеться у...Unn.com.ua

був 0:2 на користь гостей, але підопічні Пучкова зуміли переломити хід матчу і ще в першому таймі забили чотири голи супернику. А наприкінці другого...Футбол Полтавщини

Максим ПАВЛЕНКО: «Просто так ми не віддамо путівку у півфінал»

«Урагану» Максим Павленко: - Найперше, дякую хлопцям за самовіддачу. Намагалися догравати кожен епізод, на жаль, при стандартах не допрацювали, а суперник, навпаки, проявив більшу індивідуальну майстерність при стандартних положеннях. Ми готувалися до цього, однак не виконали установку на гру. У...Спорт.ua

Коли у тебе на носі зустріч з більш легким суперником, то можна розслабитися перед боєм.24boxing

U-19.

Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0. Господарі еліт-раунду від самого початку зустрічі відчували себе більш впевненими, ніж українці. Sportgid

U-19: збірна України зазнала поразки у другому матчі еліт-раунду Євро-2017

"Іллічівець-2" - "Тепловик-Прикарпаття": анонс матчу

У турнірній таблиці франківці випереджають суперника на два очки. Матч відбудеться на стадіоні "Західний, який вміщає близько 3 000 глядачів.Галичина спортивная

Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0..У підсумку, поразка українців, які втратили лідерство у своїй групі. Чемпион

Артем ФИЛИМОНОВ: «В Карпатах учусь работать на нападение»

в одному взагалі не вийшли на поле… – Це не що інше, як звичайна ротація складу. Наш наставник під кожного суперника підбирає конкретну тактику, відповідно, змінюються виконавці, які виходять на поле. Я готовий вийти на гру як на 10 хвилин,...Спорт.ua

Ломаченко: Соса - мій найважчий суперник

мотивація. Довести собі, сім'ї, фанам і здобути титул - це те, заради чого варто постаратись. Прямо зараз Соса є найважчим суперником, адже ще не вийшов у ринг.Сам ж Василь продовжує інтенсивні тренування і не думає розслаблятись. Він каже, що готовий...Sportanalytic

Бій Василя Ломаченка проти Джейсона Соси буде цікавий. Коли ви боксуєте проти легшого суперника, ви можете розслабитися перед поєдинком.Чемпион

Нападаючий збірної Хорватії Нікола Калініч: "Обіграли дуже складного суперника". Нагадаємо, що інформаційний портал Знай.ua також публікував підбірку найкращих післяматчевих коментарів футболістів і тренерського штабу збірної України.Znaj.ua

У суботу, 25 березня, МФК «Кардинал-Рівне» на власному майданчику проведе стартовий поєдинок першого раунду play-off. Суперником рівнян будуть переможці регулярного чемпіонату вітчизняної Екстра-ліги – гравці команди «ХІТ» із Києва, котрі в нинішньому сезоні не програли жодного...ОГО.ua

Ярмоленко: Ми мали шанси забити

в перерві тренерський штаб сказав додати в агресії і почали з'являтись моменти. Чи могли забивати? Так, були непогані шанси.В дечому суперник здивував, це правда. Стратегія ж на відбір від цього не змінилась - ми маємо перемагати у кожному матчі", -...Sportanalytic

провели хороший, якісний матч. Команда Шевченка любить грати в футбол і намагається робити все для перемоги, але ми не дозволили суперникові забити, тому наш успіх абсолютно заслужений", - цитує Модрича "Команда №1". Лука Модрич...Чемпион

Як грала чернівецька Буковина 25 березня у різні роки

Гравцями "Буковини", яким вдалося вразити ворота суперника 25 березня, є Сергій Шмундяк та Василь Задорожняк. Ось як грала "Буковина" 25 березня...Погляд