суперник

21 червня 2003 року Віталій Кличко провів свій тридцять четвертий бій на професійному рингу. Поєдинок відбувся у американському місті Лос-Анджелес.Суперником Кличка був 37-річний боксер з Британії Леннокс Льюїс (40-2-1, 31 КО). Це був перший чемпіонський бій у кар'єрі Віталія Кличка.24boxing

"Черкаські Мавпи" поступилися у стартовому матчі кубкового протистояння

розрив у рахунку до двох очок. Однак перед вирішальним ігровим відрізком господарі таки зберегли шестиочковий гандикап, так і не дозволивши супернику вийти в лідери. Завдяки вражаючому відсотку триочкових, у своєму рідному залі команда Косово таки зуміла забезпечити собі комфортну перевагу.ВIККА

Юні "Мавпи" розпочали сезон ВЮБЛ домашніми перемогами

ВЮБЛ. Про це інформує сайт клубу. Підопічні Василя Івлєва оформили дві гучні домашні перемоги. Спершу наша команда обіграла свого принципового суперника — команду з Дніпра. — 43:72. Потому "Мавпи" здолали суперника з Запоріжжя — 75:46. Відтак, після першого туру чемпіонату,...ВIККА

Хімік переміг Київ-Баскет на старті чемпіонату

виграли южненці, в складі яких 10 балів вже за першу чверть набрав Едвін. Гості атакували з гри не гірше за суперника та мали перевагу на щитах, проте 9 втрат за 10-хвилинний відрізок перекреслили старання киян. Довгоочікуваний сплеск відбувся в другій...Ua-football

Сновигав: Моя спеціальність - економічна кібернетика, хобі - гра на гітарі

час ігор я часто опиняюся і на лівому фланзі, і в центрі, ми з партнерами міняємося місцями, створюючи проблеми для суперника. - 12-й тур закриється поєдинком "Олександрії" і "Карпат". З липня львів'яни двічі змінювали тренерів, і тепер це не та...Ua-football

“Експерт” російської Вести FM Філіп Гросс Дніпров під час ефіру програми Повний контакт заявив, що теракт у Керчі пов’язаний з роком та неіснуючою відеогрою ДОКА 2, повідомляє Дождь. Звичайно ж “експерт” виправився і написав у Twitter, що мав на увазі...ICTV

Нагадаємо, що колишній суперник Усика пророкує перемогу українця над Белью.Чемпион

Тренер суперника збірної України звільнився через пиятику в команді

Головний тренер суперника українців у Лізі націй Ян Козак звільнився зі збірної Словаччини через пиятику серед футболістів Збірна України перемогла Чехію та достроково...Еспресо TV

Чемпіонат світу з шахів запустив додаток для знайомств

до початку Чемпіонату світу з шахів організатори турніру запустили додаток для знайомств Mates. Творці програми заявляють, що це спосіб знайти суперника для шахового поєдинку. Додаток доступний як для iOS, так і для Android, а акаунт користувача буде […] Детальніше читайте...ВСВІТІ

«Промінь». Основний час фінального поєдинка завершився внічию — 1:1. А у дві додаткові п’ятнадцятихвилинки гравці «Променя» зуміли пробити по воротах суперника тричі попри навіть те, що грали у меншості. Отож, остаточний рахунок — 4:1 на користь любовичан, і заповітний кубок-красень...Соборна площа

16 листопада збірну України зіграє заключний матч Ліги націй. Однак готувати команду до цього матчу буде не Ян Козак. 24 канал

черкащани таки знайшли спосіб вплутатися в бійку і вельми непогано переносили удари. У середині третьої чверті чемпіони України підібралися до суперника на відстань двох очок, проте на початку четвертої чверті косоварам вдався значний у відповідь ривок завдяки триочковим Мейфілда і...UkrBasket

Екс-тренер України: У нас одна з кращих середніх ліній в Європі

Колишній наставник збірної України "Динамо" Йожеф Сабо нахвалює півзахисників команди. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга націй. Хто буде суперником України в дивізіоні АНа його думку, саме Степаненко, Малиновський, Марлос, Ярмоленко і Коноплянка є обличчям нашої збірної. І вони ще...Sportanalytic

Кубок України серед аматорів.

7-ій хвилині Богдан Адам заштовхав шкіряного в сітку воріт після кутового. У другій 45-хвилинці Омар Набізада випередив захисника і голкіпера суперника, перекинувши м’яч у порожні ворота – 1:1. Незадовго до фінального свистка гості залишилися в меншості – арбітр показав пряму...Sportgid

Доводиться сильно працювати. Вони самі розуміли, де вони. Але Вася робить шоу: тореадора грає, кличе суперника - йди сюди.24boxing

Руні забив 10-й гол у МЛС.

На 18-й хвилині 32-річний форвард вразив ворота суперника вишуканим дальнім ударом зі штрафного. Безпрограшна серія Ді Сі Юнайтед триває вже 8 матчів. Клуб після 32 турів розташувався на...Чемпион

"Ніхто не хоче боксувати": Ломаченка та Усика назвали особливими

Нагадаємо, бій Ломаченко Педраса пройде в Madison Square Garden в Нью-Йорку. "Я готовий битися з відмінним суперником, яким є Хосе Педраса.Znaj.ua

Суперник Арреоли ще не визначений. Зазначимо, що Арреола не боксував майже два роки, а свого часу програвав нашому Віталію Кличку. 24boxing

Черкаські Мавпи з поразки стартували в груповому етапі Кубка Європи ФІБА

України скоротили відставання до 2 очок, однак перед вирішальним ігровим відрізком косовари зберегли 6 очок переваги, так і не дозволивши супернику вийти в...Ua-football