суперник

збірної все ж вселяла впевненість. Все змінилося ближче до середини другого періоду, коли Угорщина відігралася. До слова, в цій 20-хвилинці суперник перекидав України з рахунком 26:8. Як підсумок, на другу перерву українці пішли програючи 2:5. На заключний період наш основний...24 канал

Двох гравців ХК «Кременчук» визнали кращими у листопаді

нападник Дніпра Кирило Бондаренко. Після кидка Сергія Афанасьєва шайба зрикошетила від воротаря, і Кирило Бондаренко, будучи в оточенні захисників команди суперника, в повітрі підбив ігровий снаряд прямо над плечем голкіпера...Кременчуцька Газета

Понсіо: Рівер Плейт домігся чогось великого

Суперник добре оборонявся, було дуже важко. Багато вболівальників висловлюють жаль, що не змогли подивитися фінал в Буенос-Айресі. Попереду багато роботи, щоб зіткнення не повторювалися, - цитує AFP Понсіо. Ua-football

юніорів у суперсередній вазі, який завершився перемогою Петра Іванова над французом Луі Тутіном (Louis Toutin). Ніжинець у 9 раунді відправив суперника у нокаут. Фото - Igor Volosyankin.Высокий вал (газета)

На парламенських виборах у Вірменії впевнено лідирує партія Пашиняна

на місцеві виборчі органи, інформує УНН. "З уже порахованих голосів 60% підтримують Мій крок. За даними 10% виборчих дільниць, найближчий суперник альянсу Партія процвітаючої Вірменії, заснована бізнесменом Гагіком Царукяном. Наразі вона має 10,1% голосів", - йдеться в повідомленні видання. Остаточні...Unn.com.ua

У Кропивницькому «Золотой Век» здобув впевнену перемогу

першій чверті гсоподарі мали сім очок переваги. А от друга чверть у їх виконання стала відмінною – у двічі переграли суперника – 30:15. Після перерви кропивницька команда на класі довела матч до логічного завершення. Матч завершився з рахунком 102:66 на...Дзеркало Кіровоградщини

Лига 1. В четырех играх тура не обошлось без сенсаций

Колишній суперник київського Динамо по групі Ліги Європи свій матч виграв ще вчора. Причому зломити опір іншого середняка Бен Арфа і компанії...Ua-football

Михайлюк провів найрезультативнішу гру в кар

Наприкінці гри Михайлюк продемонстрував снайперські здібності та вразив кільце суперника двічі з-за триочкової дуги. Примітно, що раніше кращий бомбардирський доробок Михайлюка рівнявся 8 очкам.Unn.com.ua

Проте Педраса зумів дати гідний бій українському чемпіону, вистоявши всі 12 раундів. Василю вдалося відправити Педрасу на настил рингу, однак суперник гідно піднявся.24 канал

Антон Кравченко: Хотіли сьогодні перемогти, але не дотиснули Десну

Захисник "Олімпіка" Антон Кравченко прокоментували підсумок матчу з чернігівської "Десною". Хотіли сьогодні перемогти, але не дотиснули суперника. У нас залишилися мінімальні шанси на потрапляння в першу "шістку".Ua-football

Рябоконь: Як для дебютантів, наш результат є позитивним

це не вдалося. - Забив Фаворов зі стандарту. На чому ви акцентували увагу при розіграші зі стандартів? - Переглядали дії суперника в попередніх матчах. Саме в ту точку і пішла подача, Фаворов увірвався і забив свій м'яч. - Ваша реакція...Ua-football

Сімеоне: Калініч зіграв добре, але я нікому нічого не обіцяю

перший тайм. Створили багато моментів і домінували більшу частину. Алавес дуже жорстка команда, яка до того ж добре готується до суперника. Просто з ними бути не могло. Однак вони дали нам багато простору в середині. Звідти наші півзахисники починали гру.Ua-football

Миколаївець став чемпіоном світу з самбо на турнірі в Сербії

і спорту в «Фейсбук». Неботов Сергій – в першій зустрічі виграв у представника Грузії Корганашвілі Роін, на 5 секунді поклавши суперника на лопатки. Другий поєдинок виграв з рахунком 7:1 у Кіпріаносу Андреу, представника Кіпру. Третю схватку у представника Арменії -...Миколаївська правда

Тренер "Динамо" похвалив "Карпати"

львівських "Карпат". Повідомляє сайт Футбол Україна. Білоруський фахівець відзначив, що його команда добре зіграла в атаці, а також віддав належне супернику, який не сів в глуху оборону і грав у "відкритий футбол".https://www.youtube.com/watch?v=2zsd_BUkTAwНагадаємо, "Динамо" розгромило "Карпати" у Львові з рахунком 4:0.Ці...Football-ukraine.com

Український боксер здобув 12 поспіль перемогу нокаутом

Українець Сергій Богачук здобув 12 поспіль дострокову перемогу на професійному ринзі Українець нокаутував суперника у шостому раунді поєдинку.Еспресо TV

Також Боб Арум в якості передбачуваного суперника Ломаченка назвав Майки Гарсією.ICTV

Соларі: Будемо боротися до кінця в Ла Лізі

У мене немає чіткого стартового складу. Я дивлюся на багато критерії, перш, ніж оголосити список: форма гравців, найближчі ігри, статус суперника. Маркос Льоренте заслуговує частіше з'являтися на полі. Він добре грав в останніх матчах. Я не просив керівництво не відпускати...Ua-football

Уеска - Реал.

"Уеска" не може позиціонуватися гідним суперником для "Реала". "Уеска", яка виграла лише один з попередніх 14-ти матчів Ла Ліги, а в Кубку Іспанії безславно поступилася "Атлетіку".Ua-football

Баскетбольна команда з Чернівців поступилась супротивнику в Ужгороді

не були готові до зустрічі. Не розібралися із захистом. Моя провина у тому, що не зміг своєчасно зреагувати на ривок суперника. Вчуся на своїх помилках. Є і позитивні моменти. Багато ігрового часу отримали хлопці 2002-2003 років народження. Ми лише на...0372.ua

Можливо, в наступному році ми зробимо бій з Майкі Гарсією". Нагадаємо, сьогодні в Нью-Йорку українець за очками здолав пуерториканця Хосе Педрасу. 24boxing