суперники

"Динамо" нарешті переграло "Шахтар"

Донецький "Шахтар" вперше в цьому сезону поступився київському "Динамо". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Фонсеки поступились своїм принциповим суперникам з рахунком 2:3.Відкрив рахунок у матчі влучний постріл Гармаша у середині першого тайму. Все ж вже через три хвилини рахунок...Sportanalytic

ВЮБЛ: "ДЮСШ-Говерла" фінішувала восьмою

очок, 13 підбирань, 1 передача. У матчі за третє місце команда одеської школи імені Литвака кожної чверті збільшувала перевагу над суперниками з Дружківки. У підсумку 15-очкова перемога. ВЮБЛ (юнаки 2002 р.н.)Фінальний етап Матч за 7 місцеДЮСШ-Говерла (Івано-Франківськ) - СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпро)...Галичина спортивная

Новосанжарські мотоболісти не змогли забити у ворота суперників у другому виїзному матчі сезону. На мототрекові у Стовбиній Долині команда прийме Дружбу з Мачух.Тижневик «ЕХО

Олімпік - Олександрія.

що "Олександрія" ще не вийшла з кризи, шанси команди не надто високі. З іншого боку, "Чорноморець" також не вражає і суперників у двох заключних турах має точно не легших. Тож за "Олександрію" може зіграти навіть ліпша різниця забитих-пропущених. Але для...Ua-football

Пілот Ferrari Кімі Райкконен не очікує великих проблем у Монако. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Райкконен: Стало набагато важче обганяти суперників Формула 1 - новости чемпионата 2011

між відомим у ті часи польським боксером Каролем Сонсядою, який брав участь у змаганнях в Парижі й Лондоні, та його суперником Бухом. Перед тим, як виїхати до Станиславова, боксери пройшли двотижневе тренування у Львові. Судити матч узявся відомий львівський спортсмен...Бліц-інфо

Леоненко: Не розумію, як гравці Динамо не можуть знайти мотивацію на Шахтар

По-перше, невідомо, в яких складах вийдуть суперники. Начебто готуються всі, а насправді хто зіграє - неясно.Ua-football

Денис Молчанов завершив виступи на турнірі серії Челленджер у Шимкенті. Дует Дениса виграв перший сет, але надалі сильнішими були суперники. Чемпион

В Ужгороді «Лісоруби» зійдуться з «Бандитами» / ВІДЕО

Найпринциповіший спортивний двобій відбудеться в Ужгороді 28 травня на стадіоні «Авангард». Матч між головними суперниками ужгородськими Лісорубами та київськими Бандитами відбудеться у рамках третього туру Української ліги з американського футболу. Уже за доброю традицією захід...Голос Карпат

Коментарі гравців ФК "Львів" щодо матчу з тернопільською "Нивою"

досить нелегкою, повпливали погодні умови. Для взяття воріт у першому таймі було чимало моментів як у нас, так і в суперників. Але після перерви та розмови з тренером на другий тайм вийшли як на останній бій. Можна сказати, що на...Галичина спортивная

Олег КУХАРУК: «Пробирає гордість, коли чуєш гімн України»

іншого боку, ми не надаємо великого значення цим успіхам. Другий етап Кубку світу буде вище за рівнем — більш серйозні суперники, десь вдвічі більше країн. - Але, тим не менш, часові показники були показані доволі непогані, чи не так? -...Спорт.ua

Недарма ж у нас - "група смерті"

наша національна команда вилетіла до французького міста Ліон, де протягом наступних п’яти днів виступатиме у кваліфікаційному раунді ЧС-2018. Нагадаємо, що суперниками наших волейболістів у групі А є збірні Франції, Туреччини, Азербайджану, Ісландії та Німеччини. Саме з останньою підопічні Угіса Крастіньша...Галичина спортивная

коли Головкін перейде в другу середню вагу, Джейкобс стане домінуючою силою в середній вазі. У нього виникнуть труднощі з пошуком суперників, як у нас. Він є великим спортсменом середньої ваги, а також він дуже досвідчений боєць. Я був задоволений суддівським рішенням...24boxing

туру в вищій лізі ФК «Бережани» приймав чортківський «Кристал», який проводив того вечора лише перший матч чемпіонату.  Долю матчу рівних суперників вирішив єдиний гол, забитий на початку […]The post У чемпіонаті Тернопільщини з футболу намічаються неабиякі пристрасті appeared first on...Галас

"Черкаський Дніпро" переграв на своєму полі "Буковину"

перемогою. Цього разу на домашньому полі наша команда обіграла ФК "Буковина". Із розгромним рахунком 2:0 підопічні Вадима Євтушенка не лишили суперникам жодного шансу підібратися до своїх воріт. Огляд матчу від наших...ВIККА

візиту столичних гостей був огляд стадіону "Кремінь-Арена" ім.О.М.Бабаева, а також альтернативних варіантів в нашому місті, де б "Кремінь" зміг приймати суперників, якщо не в наступному сезоні, то в недалекому майбутньому. Як відомо, регламент ПФЛ забороняє проводити офіційні матчі в першій...Кременчугский Телеграф

Тенісисти "Нафтохіміка" завершили сезон в клубному чемпіонаті України іграми в Калуші

тенісисти «Нафтохіміка» посідали серед команд другого фіналу четверте місце. Та в другому (заключному) турі їм випала нагода зіграти матчі з суперниками в Калуші. І в рідних стінах гравці «Нафтохіміка» скористалися можливістю поліпшити своє становище в підсумковій турнірній таблиці. За результатами...Галичина спортивная

АПЛ. Трофей для "Челсі", прощання Террі, неймовірний "Тоттенхем"

"Челсі" офіційно нагородили чемпіонським Кубком, Джон Террі попрощався з командою, а "Тоттенхем", "Манчестер Сіті" та "Ліверпуль" розтрощили суперників. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: АПЛ. "Челсі" - "Сандерленд" - 5:1 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: АПЛ. "Халл Сіті" - "Тоттенхем" - 1:7...Sportanalytic

Збірна України зберегла позицію в світовому хокейному рейтингу

(1925 очок). Попереду "жовто-блакитних" опинилась Південна Корея, яка виступатиме в елітному Дивізіоні чемпіонату світу (+2 позиції). Відзначимо, що всі майбутні суперники України на ЧС-2018 в Дивізіоні IB, який пройде в Литві, розташовуються нижче української збірної: Японія 23, Литва 25, Хорватія...Unn.com.ua