суперники

В "Шахтарі" похвалились результатом зимових зборів

це були одні з кращих зборів за їх тренерську кар'єру. Тому що, насправді, була дуже серйозна інфраструктура, були дуже серйозні суперники, які грають в Лізі Європи і...Sportgid

"Шахтар" пропонують змусити приймати суперників у Маріуполі

Відомий блогер Михайло Смоловий звернув увагу на доволі цікавий факт. Sportanalytic

Маноло Хіменес/ФК АЕК Футболісти АЕКа виглядали краще за суперників у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти Динамо. Таку заяву на післяматчевій прес-конференції у Києві 22 лютого зробив тренер грецького...Чемпион

Егіс Клімас і Олександр Усик У Олександра Усика є багато потенційних суперників. Про це розповів менеджер українця Егіс Клімас. "Думаю, що ми могли б провести хороший бій-реванш з Майрісом Бріедісом, якби телебачення...Чемпион

Післямова

Наставники команд-суперників прокоментували поєдинок 17 туру Екстра-ліги у Житомирі між “ІнБев/НПУ” та львівською “Енергією", який завершився з рахунком 2:3 на користь господарів.Галичина спортивная

Демьяненко: Динамо нельзя играть на нулевую ничью с АЕКом

таймі. Не важливо, хто засмутить воротаря АЕКа. Набагато важливіше, повторюся, забити, адже поки що м'яч не дуже йде в рамку суперників Динамо, - сказав фахівець. Матч-відповідь Динамо - АЕК відбудеться сьогодні на НСК...Ua-football

ФК Буковина зіграє з Шахтарем (U19) та Нивою-В

УЄФА - командою «Шахтар» (Донецьк, U19), яку тренує екс-наставник «Буковини» Сергій Шищенко. Початок матчу – 12:00. У вівторок, 27 лютого, суперниками «Буковини» стануть футболісти колективу другої ліги «Нива-В» (Вінниця). Матч також відбудеться на «Олімпії». Початок зустрічі – 14:00. Про це...Погляд

Аргентинский джедай, или как отбиться от соперника угловым флажком - ВИДЕО

епізод трапився в матчі Кубка Лібертадорес (U-20) між "Рівер Плейт" і "Індепендьєнте дель Вальє". В одному з епізодів матчу між суперниками трапилася масова сутичка, в ході якої один з гравців "Рівер Плейт" вирішив відбитися від нападників кутовим прапорцем. Виглядало це...Ua-football

Андрій Нестеров: "Команда максимально налаштовувалася на перемогу"

«Звичайно, всі дуже задоволені, ми були максимально налаштовані на перемогу. У наших суперників в атаці шансів практично не було шансів. Ми будемо в тонусі, адже через матчі краще набирати форму.Галичина спортивная

Два захисника Зорі відновилися від пошкоджень

Приступили до тренувань Євген Опанасенко та Василь Прийма, проте їх участь в найближчій грі поки під питанням. Відзначимо, що майбутніх суперників у турнірній таблиці розділяють чотири очки.Ua-football

У Чемпіонаті з гирьового спорту рятувальники Кіровоградщини вибороли «бронзу»

Фінке Сергій зайняв І місце у своїй ваговій категорії, а Юхимець Олександр ІІІ місце. Як показала важка боротьба з сильними суперниками, наші хлопці гідно представили Кіровоградщину на відповідальних змаганнях у підсумку команда пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини зайняла ІІІ місце, поступившись команді...Кировоградские новости

Динамо - АЕК.

малинового кольору). Нагадаємо, що поєдинок на НСК "Олімпійський" розпочнеться о 20:00. Відзначимо, що стежити за розвитком подій в матчі-відповіді сьогоднішніх суперників Ви можете по текстовій онлайн-трансляції, яку проведе UA-Футбол.Ua-football

Динамо - АЕК: Сьогодні кияни зіграють матч Ліги Європи

що така досвідчена команда, як "Динамо", легко це зробити нам не дасть. Футбол — це гра, в якій у обох суперників одна мета: вигравати. "Динамо" теж буде налаштована на перемогу. У футболі, як і в житті, не можна базуватися на...Єдність

Волинь відправилася на другий турецький збір

розповів спортивний директор клубу Валентин Кошельник. На зборах "Волинь" пробуде до 7 березня, а протягом цього часу зіграє чотири спаринги. Суперники луцької команди у товариських матчах поки що уточнюються.Ua-football

ЗМІ. Нагадаємо, що перший поєдинок в Афінах завершився з рахунком 1:1. Відзначимо, що стежити за розвитком подій в матчі-відповіді сьогоднішніх суперників Ви можете по текстовій онлайн-трансляції, яку проведе UA-Футбол.Ua-football

21 лютого у межах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулися два матчі. У Харкові донецький Шахтар, проявивши характер, переміг італійську Рому. Суперники гірників відкрили рахунок у першому таймі і більше володіли ініціативою, однак після перерви Шахтар переломив хід гри. Спочатку Феррейра...Чемпион

"Нива" завершила перший збір

Нагадаємо, що на першому зборі "Нива" зіграла три контрольні поєдинки. Усі матчі "Нива" провела на полі суперників. Галичина спортивная

Нестеров: Игроки Карпат были максимально настроены на победу

налаштовані на перемогу. 45 хвилин ми всі повинні були зіграти агресивно - це дало результат, ми заслужено перемогли. У наших суперників в атаці шансів практично не було. Що до цього призвело? Мабуть, все в комплексі. На зборах ми дуже активно...Ua-football

Андрій Нестеров: 45 хвилин проти Олімпіка грали агресивно

45 хвилин ми всі мали зіграти агресивно - це дало результат, ми заслужено перемогли. У наших суперників в атаці шансів практично не було шансів.Sportgid

Бойчишин: Карпаты сегодня доминировали

45 хвилин. Що стосується гри, то ми сьогодні домінували, створили непогані моменти. Один з них реалізували, не залишаючи шансів нашим суперникам. На мій погляд, рахунок в матчі по грі, - сказав фахівець. Читайте також: Санжар: Карпати виглядали краще за Олімпік.Ua-football