Суперліги

Представлений промо-ролик фіналу баскетбольної Суперліги

У фіналі зійдуться дві найкращі команди України. Раніше повідомлялося, що ФБУ має намір скоротити кількість учасників Суперліги до восьми команд.Зеркало недели (газета)

У Миколаєва новий президент

14-ти. Новим віце-президентом МБК «Миколаїв» обрано депутата Миколаївської міськради Кирила Горбурова. Нагадаємо, «Миколаїв» поточного сезону фінішував 7-м у регулярному чемпіонаті Суперліги. У чвертьфіналі плей-оф миколаївці поступилися чинному чемпіону...Sportgid

втретє поспіль стала чемпіоном України з гандболу. Учора ввечері, 25 квітня, львівські гандболістки в Ужгороді здобули чергову перемогу у чемпіонаті Суперліги, після якої усі суперниці в турнірній таблиці стали недосяжними для «Галичанки».Гал-info

В Ужгороді стартував з

В першому матчі ІІ-го з'їзного туру Суперліги України з гандболу серед жіночих команд львівська «Галичанка» розгромила херсонську «Дніпрянку» з рахунком 33:16. Протягом всього матчу львівянки переважали суперниць...Голос Карпат

Штраф: 8 - 4 (двічі Маркевич, двічі Гайкова - двічі Головко); Своєю перемогою львів'янки достороково оформили третє чемпіонство, а Карпати стали назавжди недосяжні для "піраній" Дніпра. ClipNews.info

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" закликає підтримати команду у матчі проти "Дніпра"

Допомогти "Черкаським Мавпам" виграти бронзу Суперліги закликають місцевих любителів спорту. Для цього керівництво клубу навіть організувало спеціальну мандрівку.ВIККА

В Ужгороді стартував 12 тур жіночої Суперліги з гандболу

12 тур жіночої Суперліги з гандболу прийматиме Ужгород. Це будуть завершальні домашні матчі сезону для ужгородських "Карпат".Голос Карпат

Одеський ІнтерХім-СДЮСШОР виграв другий матч серії за третє місце жіночої Суперліги у київського Динамо - 80:61. Таким чином, підопічні Ірини Щипакіної стали бронзовими призерками чемпіонату України. ІнтерХім-СДЮСШОР - бронзовий призер чемпіонату...Чемпион

Сьогодні "Галичанка" може достроково стати чемпіоном Суперліги

Нагадаємо, з 25 по 27 квітня в Ужгороді відбудеться другий тур фінального етапу чемпіонату України з гандболу серед клубів Суперліги. MediaStar

За підсумками другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги «Педуніверситет» посів останнє місце.Новости Чернигова

Сьогодні в Ужгороді стартує 12 тур Суперліги

З 25 по 27 квітня в ужгородському СК «ЮНІСТЬ» проходитиме Чемпіонат України з гандболу. 12 тур Суперліги. Початок о 19.00...ClipNews.info

У вівторок, 25 квітня, гандболістки «Галичанки» можуть достроково стати чемпіонами гандбольної Суперліги. Гал-info

Українець Шахов відзначився черговим голом у чемпіонаті Греції

Всього в поточному сезоні грецької Суперліги українець провів 21 матч. Раніше Шахов був визнаний найкращим гравцем ПАОКа за підсумками березня.Зеркало недели (газета)

Упродовж 21-22 квітня, львівська волейбольна команда «Барком-Кажани» взяла участь у фінальному етапі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги (м. Харків), у підсумку якого виборола срібло.(...)Read the rest of Львів'яни - срібні призери чемпіонату України з волейболу (172 words)...lviv.tv

Гандбольні команди Суперліги з

Щоб зіграти матчі 12 туру чемпіонату України з гандболу серед жінок. Голос Карпат

Михайло БРОДСЬКИЙ: «Хлопці, давайте будувати зали»

© ФБУ. Михаил Бродский 22 квітня Президент ФБУ Михайло Бродський відвідав перший матч «золотої» серії Жіночої Суперліги між ТІМ СКУФОМ і Авангардом. У перерві поєдинку Президента оточили знімальні групи телеканалів. У спілкуванні з журналістами Михайло Бродський очікувано...Sportgid

22 квітня Президент ФБУ Михайло Бродський відвідав перший матч золотої серії Жіночої Суперліги між ТІМ СКУФОМ і Авангардом. У перерві поєдинку През...Sportgid

"Соколята" їдуть до Києва. Там стартує чемпіонат України з регбі-7 серед команд Суперліги

Соколята їдуть до Києва. Там стартує чемпіонат України з регбі-7 серед команд Суперліги Галичина спортивная