суднобудівник

Одеса. Стадіон "Іван". "Реал Фарма" (Одеса) - Суднобудівник (Миколаїв)...Ua-football

13:00 Інгулець-2 - Металіст 1925 13:30 Реал Фарма - Суднобудівник 13:00 Енергія - Таврія-Сімферополь 13:00 Мир - Дніпро-1 13:00 Миколаїв-2 - Металург Запоріжжя...Ua-football

обіграти футболістів Миру (1:1). А Таврія вдома впевнено перемогла Реал Фарму з рахунком 3:1ю Чемпіонат України. Друга ліга. 11 листопада. Суднобудівник - Нікополь 0:2 (0:2) Голи: 0:1 - 19 Воронін, 0:2 - 32 Доля. Арсенал-Київщина - Львів 0:1 (0:0) Гол:...Чемпион

Дати і час початку матчів 21-го туру групи Б Другої ліги

Б. Тур розбитий на три дні. П'ятниця 10.11.17 13:00 Металург Запоріжжя - Енергія 15:00 Дніпро-1 - Інгулець-2 Субота 11.11.17 13:30 Суднобудівник Нікополь 14:00 Таврія-Сімферополь - Реал Фарма 14:00 Дніпро - Мир Неділя 12.11.17 16:00 Металіст 1925 - Миколаїв-2...Ua-football

Дніпро. Стадіон "Дніпро-Арена". ФК Дніпро - Суднобудівник (Миколаїв)...Ua-football

Друга ліга.

турі належить зіграти з представниками Миколаєва. "Дніпряни" з приставкою один лише кілька тижнів тому грали на місцевому Центральному стадіоні, розгромивши "Суднобудівник", а тепер тут зіграють проти "Миколаєва-2". Сам же "Суднобудівник" у Дніпрі зустрінеться з ФК. Шанси південців в...Ua-football

Друга ліга.

Горностаївський "Мир" після серії невдач починає потроху оживати і виграє другий поспіль матч з мінімальним рахунком. Цього разу переможений "Суднобудівник", який у рідних стінах (в Первомайську та Миколаєві) не забиває чотири гри. Тим часом, у групі А "Прикарпаття" також з...Ua-football

Друга ліга.

останній тиждень вийшов дуже насичений: команда Михайленка обіграла в гостях "Реал Фарму", потім довела до перемоги другий тайм поєдинку із "Суднобудівником", а після в серії пенальті виявилася сильнішою за "Чорноморець". Чи вистачить у СК при такому графіку сил на ще...Ua-football

Дати і час початку матчів 18-го туру групи А Другої ліги

і час початку матчів 19-го туру у групі Б Другої ліги. Матчі туру розбті на три дні. Субота 28.10.17 14:00 Суднобудівник - Мир Неділя 29.10.17 13:00 Інгулець-2 - Миколаїв-2 14:00 Металіст 1925 - Реал Фарма Понеділок 30.10.17 14:00 Металург Запоріжжя...Ua-football

Названий найкращий тренер тижні у Другій лізі

За минулий тиждень дніпряни зіграли півтора матча: проти Реал Фарми, який закінчився перемогою підопічних Михайленка (3:0), і відкладений тайм проти Суднобудівника, який закінчився з таким самим рахунком. ВОФТ оцінила роботу тренера в 4,6 бала. Також повідомляється, що відтепер Всеукраїнська організація...Ua-football

Суднобудівник зумів зібрати на другий тайм матчу з Дніпро-1 всього 10 гравців

Миколаївський "Суднобудівник" був змушений проводити у скороченому складі другий тайм матчу 4 туру української Другої ліги проти "Дніпра-1". Нагадаємо, що перший тайм...Ua-football

Зіграно чергові матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. "Буковина" - "Агробизнес" - 1:2 Нагадаємо, що раніше Львів зіграв унічию зі Скалою. Чемпион

Миколаїв. Центральний міський стадіон. Суднобудівник (Миколаїв) - СК Дніпро-1 0:0...Ua-football

Друга ліга.

Найкращий момент у кримчан був на кінець основного часу, але Логвиненко не реалізував пенальті. Суднобудівник (Миколаїв) - Таврія Сімферополь 0:0...Ua-football

колишні гравці збірної України - Сергій Кравченко та Володимир Польовий. Чемпіонат України з футболу. Друга ліга 18 тур 20 жовтня Суднобудівник - Таврія-Сімферополь 0:0 (0:0) Реал Фарма - Дніпро-1 0:3 (0:0) Голи: 0:1 - Кравченко (82), 0:2 - Войцеховський (87),...Чемпион

Друга ліга.

Must see Тур стартує сьогодні двома матчами в Одесі та Первомайську. Вже в неділю (14:00) двох учасників сьогоднішніх боїв - "Суднобудівник" та "Дніпро-1" - очікує очна битва, правда, рубатися доведеться не весь матч, а всього 45 хвилин. Нагадаємо, що в...Ua-football

Дати і час початку матчів 18-го туру групи Б Другої ліги

Відомі дати та час початку матчів 18-го туру у группі Б Другої ліги. 14:00 Суднобудівник - Таврія-Сімферополь 15:00 Реал Фарма - Дніпро-1 15:00 Нікополь - Металіст 1925 15:00 Дніпро - Металург 15:00 Енергія - Інгулець-2...Ua-football

Інгулець-2 - Реал Фарма 16 жовтня відбулося три гри 17-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги. Металург - Суднобудівник 0:5 (0:2)...Чемпион

поспіль. "Муніципали" забивають вперше за чотири зустрічі, але це не вберігає їх від фіаско. "Миколаїв-2" ділить з регіональними сусідами з "Суднобудівника" дев'яте-десяте місця, а "Енергія" скорочує до двох балів відставання від ФК "Дніпро". Миколаїв. Центральний міський стадіон МФК Миколаїв-2 -...Ua-football