суднобудівник

Дати і час початку матчів 13-го туру Другої ліги

24.09.17 16:00 Енергія - Дніпро 17:00 Дніпро-1 - Металург Запоріжжя 17:00 Металіст 1925 - Мир Понеділок 25.09.17 16:00 Миколаїв-2 - Суднобудівник 16:00 Інгулець-2 - Таврія-Сімферополь...Ua-football

Новокаховська "Енергія" тримається в лідерах другої ліги

із Горностаївки Новотроїцького району впевнено переграв "Нікополь" у домашньому поєдинку - 3:0. Крупну перемогу здобула й новокаховська "Енергія", здолавши миколаївський "Суднобудівник" на його полі з рахунко 5:1. Після 12 турів новокаховчани посідають 2 місце в турнірній таблиці, маючи 25 очок.Мост

Друга ліга.

петрівського клубу не залишило непоміченим третю поспіль поразку команди і вже розпрощалося з тренерським штабом на чолі з Андрієм Кононенком. "Суднобудівник", мабуть, вирішив нав'язати конкуренцію "Металургу" за кількістю пропущених. За два останніх поєдинки у воротах миколаївців вже побувало 11 голів.Ua-football

Друга ліга.

узятих. феєрію голів побачили глядачі в Первомайську. "Реал Фарма" вперше в професійній історії забиває шість голів, відправляючи їх в ворота "Суднобудівника". Примітно, що до перерви на табло красувалися скромні 1:2 на користь одеситів, які у другому таймі добили суперника. головна...Ua-football

Дата і час початку матчів 11-го туру Другої ліги

17:00 Поділля - Арсенал-Київщина Неділя 10.09.17 17:00 Буковина - Прикарпаття Група Б П'ятниця 08.09.17 12:00 Металург Запоріжжя - Миколаїв-2 16:00 Суднобудівник - Реал Фарма 19:00 Дніпро-1 - Мир Субота 09.09.17 13:00 Таврія-Сімферополь - Енергія 17:00 Дніпро - Нікополь Неділя 10.09.17...Ua-football

Друга ліга.

Сьогодні в південно-східному дивізіоні відбулися два матчі. Господарі двічі виходили вперед, але гравці "Суднобудівника" знаходили в собі сили відігратися. Причому, заключний гол миколаївці забивали, граючи вдесятьох.Ua-football

Визначена дата догравання матчу Суднобудівник - Дніпро-1

Матч 4-го туру Другої ліги "Суднобудівник" – "Дніпро-1" 06 серпня 2017 року було припинено арбітром після першого тайму в зв’язку з форс-мажорними обставинами (сильна злива). Дограти...Новости ФК "Металлист"

Чотирилапий 12-й гравець на матчі Суднобудівник - Дніпро

Миколаївський Суднобудівник у групі Б Другої ліги поки що пасе задніх, посідаючи передостаннє місце. Ось і в матчі 9-го туру команда Денніса...Ua-football

Друга ліга.

в дебюті другої половини. Обидві команди продовжують представляти групу міцних середняків. ФК "Дніпро" взяв нелегкі три очки в матчі з "Суднобудівником". Розкрити миколаївську оборону вдалося лише у другому таймі. Після осічки "Енергії" підопічні Олександра Поклонського забралися відразу на третю сходинку...Ua-football

Суднобудівник - ФК Дніпро Первомайськ. Центральний міський стадіон. Ua-football

Баланюк повернувся в Дніпро - ЗМІ

за дніпровську команду, повідомляє Matchday. За інформацією джерела, Дніпро встиг заявити форварда до матчу чемпіонату України у Другій лізі з Суднобудівником, який розпочнеться о 17:00. Раніше повідомлялося, що Баланюк веде переговори з краківською Віслою і єдиною перешкодою трансферу було те,...Ua-football

І знову на ті ж граблі.

Матч 8-го туру другої ліги у групі В "Мир" - "Суднобудівник" почався з курйозу. Миколаївська команда приїхала до Горностаївки з формою того ж забарвлення, що і у господарів. Тому гостям довелося...Ua-football

Мир залишився без головного тренера

Віктор Богатир покинув пост головного тренера горностаївського "Миру" після поразки від "Суднобудівника" в 8-му турі чемпіонату Другої ліги. Про це стало відомо інформаційно-аналітичній передачі "Україна футбольна". Саме невдачі в останніх матчах "Миру"...Ua-football

Дати і час початку матчів 8-го туру Другої ліги

25.08.17 15:00 Реал Фарма - Металіст 1925 Субота 26.08.17 17:00 Енергія - Дніпро-1 17:00 Дніпро - Таврія-Сімферополь 17:00 Мир - Суднобудівник 17:30 Нікополь - Металург Запоріжжя Неділя 27.08.17 17:00 Миколаїв-2 - Інгулець-2...Ua-football

Богатченко: Головні біди - катастрофа з реалізацією і провали в обороні

Звідси й такі плачевні результати, в тій же Горностаївці у нас було кілька моментів, не повинні були програвати Таврії-Сімферополь, з Суднобудівником вряди-годи пробивали пенальті, і той не забили. Виїзд в Нікополь? Так, звичайно, збираємося. Продовжуємо сподіватися на поліпшення фінансового стану...Ua-football

півзахисник Гіоргі Кобуладзе. Новокаховська Енергія після важкої перемоги над дублем з Миколаєва, спробує обіграти й дубль Інгульця. Таврія-Сімферополь (Херсон) - Суднобудівник (Миколаїв) 19 серпня 2017 року. 17:00. м. Нова Каховка. Стадіон Енергія. Арбітр Євгеній Цибулько (Канів). Дискваліфіковані: немає-немає Миколаївський Суднобудівник...Спортивний Житомир

Дати і час початку матчів 7-го туру Другої ліги

початку матчів 7-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги Субота 19.08.17 12:00 Металург Запоріжжя - Дніпро 17:00 Таврія-Сімферополь - Суднобудівник 17:30 Металіст 1925 - Нікополь 19:00 Дніпро-1 - Реал Фарма...Ua-football

Одну команду представляють наші досвідчені ветерани - це команда «Ніколь». Друга команда - це збірна ветеранів. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Друга ліга.

Миколаївський «Суднобудівник» перериває свою десятиматчеву безвиграшну серію. СК «Дніпро-1» вперше пропустив і вперше програв. Суха серія дніпрян перервалася на відмітці 395 хвилин. Новости ФК "Металлист"

Друга ліга.

UA-Футбол розповідає про результати туру номер шість групи Б Другої ліги. "Суднобудівник" здобув дебютну перемогу в сезоні. Вдвічі приємніше для миколаївців, що вона виявилася вольовою. "Металург" першим відкрив рахунок, але потім пропустив...Ua-football