суддівство

Василь Кравець: "В Іспанії таке суддівство, якого я не бачив навіть в Україні"

видалення, тому ми вже не дивуємося такому арбітражу. У зустрічі з Кордобою, коли ми програли з рахунком 0:1, було таке суддівство, якого я навіть в Україні не бачив", — наводить слова Кравця офіційний сайт...Галичина спортивная

Арбітр Павлюк відповів Козловському: "Хто голосніше за всіх кричить: "тримай злодія!?

Київський арбітр Олександр Павлюк, якого відсторонили від суддівства після матчу 27-го туру Першої ліги Суми — Рух (1:0), дав свою оцінку ситуації у власному Facebook. "Із перших хвилин...Галичина спортивная

команди зіграли внічию 2:2, а у другому матч довелось зупинити, пише УКРОП із посиланням на znaj.ua. Спочатку гостей (Бешикташ) приголомшили суддівством. На 23-й хвилині форвард Фенербахче Аатіф Шаешуе за грубий фол отримав лише жотву картку, але через сім хвилин арбітр Мете...УКРОП

Суддівство змагань є однією із форм підвищення професійного рівня тренера-викладача. Інтерактивна бухгалтерія

Арбітр Анатолій Жабченко, якого відсторонили від суддівства в Україні, свого часу отримував погрози від націоналістів. Тоді ж Комітет арбітрів мав перевірити наявність російських паспортів у Вакса та...Чемпион

Кримський арбітр Жабченко: Перед Суперкубком в Одесі націоналісти погрожували мені розправою

Кримський суддя Анатолій Жабченко, якого ФФУ відсторонила від суддівства після отримання російського паспорта, розповів свою версію подій. - Запитали, чи є у нас російські паспорти. У пресі деякі експерти...Ua-football

В. Кравец: Во встрече Кордоба - Луго было такое судейство, которого я даже в Украине не видел

команда підтримали. Не знаю, може, ще доведеться пригостити партнерів обідом. Взагалі ж в грі з Ов'єдо ми зіткнулися з необ'єктивним суддівством. За пару хвилин після того, як вилучили мене, рефері відправив на трибуну ще і нашого головного тренера. У нас...Ua-football

Президент "Руху" прибрав арбітра, який ніби-то діяв "на контору"

Президент винниківського "Руху" Григорій Козловський прокоментував суддівство у матчі його команди проти "Сум" (0:1), головним рефері якого був Олександр Павлюк. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "В ситуації з Павлюком...Sportanalytic

Про це заявив президент клубу із Винників Григорій Козловський. Цей арбітр судив нашу гру проти Гірника-Спорт. На суддівство Олександра Павлюка колись уже скаржилися клуби ПФЛ.Чемпион

Коллина высказался о введении видеопоторов в футболе

Керівник департаменту суддівства УЄФА П'єрлуїджі Колліна поділився думкою про систему відеодопомоги арбітрам (VAR). "Роль судді в футболі ніколи на буде відсунута на другий...Ua-football

заохотити прекрасний виступ команди і організували юним спортсменам похід в аквапарк «Джунглі», де вони і відсвяткували свої перемоги.Високу оцінку, за суддівство даного чемпіонату, отримала суддівська бригада в такому складі: арбітр – суддя першої категорії Олександр Артемюк, бічні судді – судді...Кіровоград24

Зидан: Антимадридисты существовали всегда

Ми - найкращий клуб світу з найбільшою кількістю уболівальників, і що особливо приємно, кількість наших фанатів останнім часом тільки додається. Суддівство в матчах ЛЧ? Я не хочу його обговорювати зараз і не збираюся цього робити в майбутньому. У кожного своя...Ua-football

молоддю. Але все рівно, в деяких момента, ми не заслуговували програти сьогодні. Я думаю, що ми так при грі... Плюс суддівство так безобразно на початку матчу... Взагалі якісь нелогічні рішення центрального судді десь внесли таку нервову обстановку в команду. І...20 хвилин

молоддю. Але все рівно, в деяких момента, ми не заслуговували програти сьогодні. Я думаю, що ми так при грі... Плюс суддівство так безобразно на початку матчу... Взагалі якісь нелогічні рішення центрального судді десь внесли таку нервову обстановку в команду. І...Спортивний Житомир

На матче Шахтер - Динамо было почти идеальное судейство

На щастя, суддівство не зіпсувало матчу. Задоволеним виявився навіть зазвичай критично налаштований Паулу Фонсека. - Суддівство Труханова то методичний посібник для Лучано Лучі.Ua-football

Переможна атака «Динамо», з м'ячем Володимир Шепелєв. Насамперед тактика Хацкевича взяла гору над ігровою задумкою Фонсеки. Адже тепер відставання киян від «Шахтаря» становить лише три очки. Голос Украины (газета)

Кобі Брайант: Деякі правила в баскетболі зводять мене з розуму

Кобі Брайант вважає, що суддівство в сьогоднішньому НБА зробило гру менш фізичною, ніж в європейському баскетболі. Які правила ви б змінили в сьогоднішньому НБА? Кобі...Ua-football

лізі чемпіонату України відбулися два поєдинки. Нагадаємо, що у скандальному матчі Першої ліги Десна - Арсенал ЗМІ повідомили про проплачене суддівство на користь чернігівців.Чемпион

ви можете переглянути онлайн-трансляції цих поєдинків. Нагадаємо, що у скандальному матчі Першої ліги Десна - Арсенал ЗМІ повідомили про проплачене суддівство на користь чернігівців. 16:30 Миколаїв - Геліос 17:00 Оболонь-Бровар - Волинь...Чемпион

Жена скандального судьи матча Реал - Ювентус очень любит Мадрид - ФОТО

дуже любить Мадрид. Про це повідомили італійські ЗМІ, які не змирилися з поразкою туринського клубу і вирішили пошукати причини такого суддівства англійця. І, як бачимо, знайшли. Зокрема, Tuttosport і Corriere dello Sport відкопали в соцмережах аккаунт дружини Олівера Люсі, яка,...Ua-football