10:14

Метки новостей

стрітбол

16 липня, до Дня міста Новомиргород, відбувся грандіознийФестиваль вуличних культур СИЛА НАЦІЇ. Online.ua

Про найцікавіші моменти спортивних баталій та імена переможців дивіться у сюжеті. Online.ua

Як відзначали День молоді у фоторепортажі. Про це пишуть Версії з посиланням на Дзеркала Коломиї. Online.ua

Змагання проходили серед чоловічих та жіночих команд. Друге, третє та четверте місця відповідно посіли команди Патріоти, Максимум та Капітошки. Златопіль

26.07.2017 У селі Богданівка проведено змагання «Bogdanivka Streetball» зі стрітболу, які були присвячені Дню молоді. Komora.info

Змагання присвячені Дню Молоді і одночасно являються відбірковим етапом Чемпіонату України з баскетеболу 3х3. Спортивний Житомир

Змагання проходили серед чоловічих та жіночих команд. Друге, третє та четверте місця відповідно посіли команди Патріоти, Максимум та Капітошки. Online.ua

тренери кажуть, що на чемпіонат ми маємо приїхати якраз на піку фізичних кондицій, - додав спортсмен. На чемпіонаті світу зі стрітболу серед спортсменів до 18-ти років візьмуть участь 20 команд. На першому етапі їх розбили на чотири групи по 5...Online.ua

Закарпатський Севлюш запрошує на відкритий турнір зі стрітболу. Змагання відбудуться вже цієї неділі, 25 червня. Ужгород.net.ua

Вихованка волинського баскетболу Даря Завидна стала однією з героїнь жіночих світових змагань у французькому Нанті. Online.ua

У Виноградові відбудеться відкритий турнір зі стрітболу

Запрошуємо учасників та вболівальників прийти цієї неділі у ЗОШ #4" повідомив Ярослав Мар'ян. Голос Карпат

Після відкритого суперницями рахунку, наші спортсменки акумулювати своїх сили та швидко зрівняли рахунок. Вже по спливу половини матчевого жіноча збірна України випереджала голландок на одне очко. Online.ua

На Херсонщині День Конституції відзначать спортивними заходами

Місто Каховка відсвяткує День молоді та День Конституції спортивними турнірами. 23 червня о 10:00 на стадіоні "Авангард" позпочнеться міський турнір зі стрітболу. Сайт города Херсона

Молодих тернополян запрошують на турнір зі стрітболу

Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0. Турніри проходять у програмі «ІІІ Дворових олімпійських ігор». Галичина спортивная

Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0. Турніри проходять у програмі ІІІ Дворових олімпійських ігор. TeNews

В Олександрії пройшли спортивні заходи до Дня міста

27 травня напередодні Дня міста в Олександрії відбулися спортивні заходи. Також проведено міські змагання серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Новости Александрии