стрибки

19:00 урочисте нагородження переможців ХХІV Міжнародного турніру зі стрибків у висоту ХІV Меморіал В.О.Спортивний Житомир

Українки вибороли бронзу на ЧС з баскетболу

й принесли збірній України бронзові медалі. Результат переможного поєдинку – 15:13. Нагадаємо, раніше збірна України вперше виграла чемпіонат Європи зі стрибків у воду, обійшовши росіян, які вважалися фаворитами...Ваші новини

Дворазове підняття квартплати консервує неефективність компаній ЖКГ - Енергетична рада

обґрунтування. Ми його не бачили», - зазначив голова Енергетичної ради Аграрної партії Іван Плачков. Поки в країні можливі такі «тарифні стрибки», жодні реформи провести не вдасться, - говорить член Енергетичної ради Аграрної партії, колишній голова Полтавської ОДА Валерій Асадчев. «Де...Час.ua

Золото та два срібла: коломийські легкоатлети повернулись з Чемпіонату України (відео)

додому одразу із двома медалями. Наша спортсменка виграла чотиристаметрівку, а на дистанції 200 метрів здобула срібну медаль. Хороший результат у стрибках у висоту показав Юрій Ведмідь. Він покращив свій власний рекорд, але зупинився за крок від золота, поступившись трьома сантиметрами...Online.ua

19.00 - урочисте нагородження переможців ХХІV Міжнародного турніру зі стрибків у висоту "ХІV Меморіал В.О.РІО Бердичів

до 22-27 градусів тепла. Вночі очікується 15-22 градуси тепла. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні панує атмосферний фронт: очікуються грозові зливи та стрибки атмосферного тиску The post Увага, штормове попередження: на Прикарпатті очікують град та шквали appeared first on...Online.ua

Найпершим серед бердичівлян на старт вийшов Владислав Мазур. Один із головних фаворитів чемпіонату без жодних проблем вийшов до фіналу у стрибках у довжину, подолавши сито кваліфікації з кращим за інших результатом у 7,56 м. Фінал у стрибках у довжину відбудеться...Online.ua

У Кропивницькому провідні легкоатлети змагалися за нагороди юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Олег Дорощук (тренер Галина Михалюкова, СДЮСШОР №2) посів пяте місце з результатом 190 см у стрибках у висоту...Гречка

м. Мала Виска відбудеться другий авіафестиваль Вись-2017. У програмі: Демонстраційні польоти літаків малої авіації; Експозиція літаків сільськогосподарської авіації; Показові стрибки з парашутом; Польоти радіокерованих авіамоделей; Черговий етап Чемпіонату України з Дрон рейсінгу (перегони швидкісних дронів) Музично розважальна програма; Виставка...Online.ua

+22+26 градусів. ереважно очікується завтра +25+28 градусів. Найспекотнішими будуть південні області та Крим, +26+32 градуси, наголосила Діденко. Тому готуйтеся до стрибків атмосферного тиску, чергування хмар та сонця, грозових розрядів та зміни, хоч і несуттєвої, температури повітря, додала синоптик. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...Online.ua

у столиці. Вдень 21 червня суттєві опади в Києві - навряд і впаде спека до +25 градусів. Тому готуйтеся до стрибків атмосферного тиску, чергування хмар та сонця, грозових розрядів та зміни, хоч і несуттєвої, температури повітря, - прокоментувала ситуацію відомий...Крещатик (газета)

Головний тренер збірної України Тамара Токмачева на прес-конференції після домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду порадила російським журналістам вивчити правила того виду спорту, про який вони пишуть. «Мені вже телефонували і питали, про те...Новости Сумм

Тренер збірної України красиво поставила на місце російських журналістів

Головний тренер збірної України Тамара Токмачева на прес-конференції після домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду порадила російським журналістам вивчити правила того виду спорту, про який вони пишуть. "Мені вже телефонували і питали, про...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

колі, після чого у фіналі виграла з найкращим особистим результатом сезону — 13.06 с. Катерина Табашник перемогла у секторі для стрибків у висоту з результатом...1NEWS

для участі у чемпіонаті світу у Лондоні. Ірина Геращанеко з результатом 1.90 м, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України....1NEWS

ми додали на потреби спорту понад 8 млн грн. Але це лише цифри. Подивіться: у столиці завершився Чемпіонат Європи зі стрибків у воду, провели Чемпіонат світу з хокею, розпочали підготовку до Ліги Чемпіонів УЄФА, яка відбудеться наступного року. Така регулярність...Крещатик (газета)

для всіх спільно з працівниками оздоровчих таборів. Заходи проходили в два етапи. Перший загально-фізична підготовка, яка включала метання тенісного мяча, стрибки з місця, підтягування на перекладині, віджимання в упорі лежачи. Другий етап спортивні естафети, конкурси з мячем, скакалкою, змагання з...Online.ua

«Феофанія» пройде святкування Івана Купала. Гостей заходу чекає концерт за участю фольклорних гуртів та танцюристів, майстер-класи з плетіння віночків, ворожіння, стрибки через багаття та багато іншого.The Epoch Times Украина

Ігор ЖДАНОВ: «У голови комітету держдуми РФ Дегтярьова істерика»

Друге: тих російських спортсменів, які не порушували українських законів, спокійно пропускали в Україну для участі в офіційних чемпіонатах Європи зі стрибків у воду та боксу. Третє: щодо «завершувати з міжнародними змаганнями в Україні». Істерика зрозуміла. Спільними зусиллями Мінмолодьспорту та усієї...Спорт.ua

Українки святкували дві перемоги на легкоатлетичних змаганнях у Фінляндії

першому колі, після чого у фіналі виграла з найкращим особистим результатом сезону 13,06 с. Катерина Табашник перемогла у секторі для стрибків у висоту з результатом 1,87 м. Зазначимо, що Марина Килипко не змогла подолати стартові 4,22 метри у секторі для...Unn.com.ua