стрибки

сотні юних легкоатлетів з різних областей України,пише СТИК з посиланням наВерсії. У програмі змагань – біг на різні дистанції, спортивна ходьба,стрибки у довжину та висоту, штовхання ядра та молоту.Стик

Олімпіада-2018: Норвегія встановила абсолютний рекорд за кількістю медалей

3 срібних і дві бронзи, в лижних гонках 13 медалей: 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзових, пять медалей в стрибках на лижах з трампліну: 2 золота, срібну і 2 бронзових медалі, чотири нагороди в ковзанярському спорті: 2 золотих, срібну...Ракурс

Олімпіада-2018.

сподівався перемогти на цій Олімпіаді в слопстайлі. Проте намагався викинути з голови все зайве і тримав у думках лише свої стрибки. Радий, що в Big Air все вийшло якнайкраще.Ua-football

через кожну годину. Буквально через кілька днів, щонайбільше - тиждень лактація відновиться. Друга причина: збільшені потреби дитини. Деякі діти ростуть "стрибками". В період інтенсивного росту їм потрібно більше "будівельного матеріалу", так мовити, маминого молока. Поки мамині груди перелаштовуються під збільшені...Наша мама

у цьому контексті: чемпіон віддав в олімпійський музей у Лозанні свою лижу, на якій і здобув "золото". Участь у фіналі стрибків український спортсмен робив у парі лиж "TISA", виготовлених на фабриці в Мукачеві. Відтепер одна з них, зі автографом чемпіона...Ужгород.net.ua

Канадська фрістайлістка Келсі Серва виборола золоту нагороду в дисципліні скі-крос. Раніше повідомлялося, що Норвегія виграла золото Пхенчхану в стрибках із трампліну.Чемпион

Українки здобули дві перемоги на легкоатлетичному турнірі у Сербії

У секторі для стрибків у висоту виступав Віктор Лонський. Нагадаємо, що Плотіцина вигравала два турніри у Франції.Unn.com.ua

ОІ-2018: Німеччина тріумфувала в чоловічому лижному двоєборстві

а золото в двоєборстві стало 13-м для збірної Німеччини на Іграх в Пхьончхані. Зазначимо, що командні змагання включали в себе стрибки з великого трампліна і лижну естафету 45 км. Загалом за перемогу змагалися десять збірних. Додамо також, за повідомленням оргкомітету...Unn.com.ua

Жорстко, по-німецьки.

Інтрига у цій дисципліні відсутня як явище. Ua-football

Олена Шхумова і Олена Стецьків не змогли пробитися до фіналу змагань на санях 14 лютого Віктор Пасічник показав 36-ий результат у стрибках із трампліну Владислав Гераскевич показав сьомий результат у скелетоні в тренувальних заїздах Віктор Пасічник посів 30-ту сходинку лижного двоборства у стрибках...Народна Правда

Тернопiльськi легкоатлети здобули "золото" на Кубку України у Києві

чотири учасники, і усі стали переможцями. Так, Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк, студент ТНПУ ім. Гнатюка) в стрибках в висоту з результатом 205 см став володарем Кубка (на фото). Сергій Крук (обласна ШВСМ, тренер Михайло Васірук, студент ТНЕУ),...Тернопіль Наживо!

У Херсоні відбудеться відкритий чемпіонат зі стрибків у висоту

23 лютого відбудеться відкритий чемпіонат зі стрибків у висоту серед юнаків і дівчат на призи заслуженого майстра спорту України Андрія...Херсонщина за день

Лише у кроці від призової трійки зі стрибків у довжину зупинилася Кристина Гришутіна.Спортивний Житомир

Миколаївська спортсменка Юлія Чумаченко виборола перемогу у міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту

17 лютого у Львові відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті видатного легкоатлета Олексія Дем’янюка. Про це йдеться у повідомленні управління у справах фізичної культури та спорту...Миколаївська правда

Віктор Лонський та Юрій Кримаренко стали призерами міжнародного турніру у Львові

17 лютого у Львові відбулися традиційні Міжнародні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті видатного легкоатлета Олексія Дем’янюка. Цього року у змаганнях взяли участь спортсмени з Туреччини, Латвії та України.Бердичів...РІО Бердичів

Сьогодні у Пхьончхані відбудеться відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018

турнір у гірськолижному спорті. На Олімпіаді-2018 пройдуть змагання з біатлону, бобслею, гірськолижного спорту, керлінгу, ковзанярського спорту, лижного двоборства, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліна, санного спорту, скелетону, сноубордингу, фігурного катання, фристайлу, хокею з шайбою і шорт-треку. Загалом на Олімпійських...Сайт міста Рівне

Україна зберегла місце в топ-20 медального заліку на ОІ-2018

відповідно. Примітно, що всі три німецькі медалі 11-го змагального дня взяли спортсмени з лижного двоєборства, які зайняли весь пєдестал у стрибках з великого трампліна і гонці на 10 км. Канада впевнено займає третій рядок (8, 5, 6). Пятірку лідерів таблиці...Unn.com.ua

Українець оформив найкращий виступ у кар

метрів і отримав оцінку 108,2 у першій частині програми 21 місце із 48 учасників. Очки, які заробляють двоєборці під час стрибків на лижах, трансформувалися вже у секунди під час гонки переслідування. Тому 25-річний українець відставав на старті гонки на 2,03...Unn.com.ua

чотири учасники, і всі стали переможцями. Так, Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк, студент ТНПУ ім. Гнатюка) у стрибках в висоту з результатом 205 см став володарем Кубка, повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ТОДА. Сергій Крук...Газета "Наш ДЕНЬ"

Німеччина здобула всі три медалі в лижному двоєборстві

завоював Фабіан Ріссле 0,4 секунди відставання, а бронза дісталася Еріку Френцелю 0,8 секунди відставання. Спортсмен української збірної Віктор Пасічник у стрибках із трампліну зайняв 21-ше місце 126 м і 108,2 бали, а на фініші лижної гонки був 23-м із результатом...Ракурс