стерлінг

Ман Сіті і Ліверпуль розійшлися миром

1:1Голи: Агуеро, 69 — Мілнер, 51 (з пенальті)Ман Сіті: Кабальєро – Фернандіньо, Отаменді, Стоунз, Кліші – Турі (Санья, 65) – Стерлінг, Де Брайне, Сілва, Сані (Фернандо, 83) – Агуеро.Ліверпуль: Міньоле – Клейна, Матіп, Клаван, Мілнер – Вейналдум, Джан, Лаллана –...Новини футболу

ФК "Монако" переграв "Манчестер Сіті" і пройшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

нагоду, не перегравши під тиском захисників кіпера французів Субашича Англійці добилися свого на початку 8-го десятку хвилин після удару Рахіма Стерлінга першим на добиванні виявився Л.Сане та надіслав мяч у сітку воріт. Господарі швидко відновили необхідну перевагу в два голи...Unn.com.ua

Бакайоко, Лемар - Бернарду Сілва, Жермен, Мбаппе (Моутіньо, 81). Манчестер Сіті: Кабальєро - Санья, Стоунз, Коларов, Кліші (Іхеаначо, 85) - Стерлінг, Фернандіньо, Давід Сілва - Де Брайне, Агуеро, Сане. Попередження: Бакайоко, Жермен - Стерлінг, Санья, Де Брайне. Підопічні Леонарду Жардіма...Znaj.ua

"Монако" взяв реванш у "Манчестер Сіті" та вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

двох матчів. У другому таймі "Манчестер Сіті" перехопив ініціативу і на 71-й хвилині скоротив відставання у рахунку після удару Рахіма Стерлінга голкіпер "Монако" Даніель Субашіч відбив м'яч, але першим на добиванні опинився Лерой Сане, який вразив ворота. "Монако" відповів на...Еспресо TV

Менді, Жемерсон, Лемар, Бернарду Сілва, Мбаппе, Бакайоко, Сідібе, Жермен. Манчестер Сіті: Кабальєро, Стоунз, Кліши, Санья, Коларов, Сільва, Фернандінью, де Брюйне, Стерлінг, Сане, Агуеро. ОНЛАЙН-КОМЕНТАР МАТЧУ Перший матч - 3:5 Атлетико (Іспанія) - Байєр (Німеччина) Атлетико: Облак, Хіменес, Люка Ернандес, Врсалько,...Чемпион

де Рон, Траоре, Стуані, Жестед (Негредо, 26). Манчестер Сіті: Браво, Стоунз, Кліши, Сабалета, Отаменді, де Брюйне, Туре (Фернандо, 86), Сільва, Стерлінг, Сане (Ноліто, 70), Агуеро (Іхеаначо, 90). Попередження: Барраган (17), Лідбіттер (45), Траоре (45), де Рон (83). Арсенал - Лінкольн...Чемпион

Манчестер Сіті обіграв Міддлсбро і вийшов у півфінал Кубка Англії

де Роон, Клейтон, Лидбиттер (Рамірес, 66) — Траоре, Гестед, СтуаніМанчестер Сіті: Браво — Сабалета, Отаменді, Стоунз, Кліші — Турі (Фернандо,86), Стерлінг, Сані (Ноліто, 70), Сілва, де Брайне -...Новини футболу

де Рон, Траоре, Стуані, Жестед (Негредо, 26). Манчестер Сіті: Браво, Стоунз, Кліші, Сабалета, Отаменді, де Брюйне, Туре (Фернандо, 86), Сільва, Стерлінг, Сані (Ноліто, 70), Агуеро (Іхеаначо, 90). Як повідомляв Знай.Ua, африканський фанат вбив друга після поразки ПСЖ від...Znaj.ua

АПЛ, 28-й тур.

Манчестер Сіті – Сток СітіВівторок, 22.00, Манчестер, Емірейтс Стедіум.Орієнтовні склади:Манчестер Сіті: Кабальєро – Сабалета, Отаменді, Стоунз, Кліші – Фернандіньо – Стерлінг, де Брайне, Сілва, Сані – Агуеро.Сток Сіті: Грант – Бардслі, Шоукросс, Інді, Пітерс – Кемерон, Вілан – Арнаутович, Аллен,...Новини футболу

АПЛ. 27-й тур.

о'ши, Джилободжи – Янузай, Гібсон, Ндонг, Ларссон, Ов'єдо – Боріні, Дефо.Манчестер Сіті: Кабальєро – Санья, Отаменді, Стоунз, Кліші – Фернандіньо, Стерлінг, Де Брайне, Сілва, Сані – Агуеро.Не зіграють: Макнейр, Каттермол, Уотмор, Анічебе – Гюндоган, Жезус.Під питанням: Пікфорд, Кирххофф, Родвелл, Манноне,...Новини футболу

Зірки Манчестер Сіті Кевін де Брюйне і Рахім Стерлінг не могли виїхати з парковки стадіону Етіхад - причиною виявився несправний шлагбаум, повідомляє Dailymail. Гравці Манчестер Сіті попрощалися з райськими...Znaj.ua

Агуеро, а згодом Стоунз та Сане змогли принести команді таку складну, але все ж перемогу. Манчестер Сіті Монако 5:3 Голи: Стерлінг, 26, Агуеро, 58, 71, Стоунз, 77, Сане, 82 Фалькао, 32, 61, Мбаппе, 40...Spy-Football

"Містяни" в драматичному матчі взяли верх над монегасками, а "Байєр" виявився безсилим проти "Атлетіко"(ВІДЕО)

(64), Чарлес Арангіс (74), Торрес (87), Габі (89), Філіпе Луїс (90).>"Манчестер Сіті" - "Монако" 5: 3 Голи:1: 0 - 26 Стерлінг, 1: 1 - 32 Фалькао, 1: 2 - 40 Мбаппе, 2: 2 - 58 Агуеро, 2: 3 - 61...Футбол газета

"Манчестер Сіті" та "Монако" влаштували "перестрілку" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

французьке Монако, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.Монако не розгубився після пропущеного гола в середині першого тайму у виконанні Стерлінга і відповів своїми двома до перерви. Відзначилися Фалькао на 32 хвилині і Мбаппе на 40-й. У другому таймі Фалькао...Unn.com.ua

"Манчестер Сіті" - "Монако" - 5:3

Ці дві команди подарували шанувальникам футболу справжню феєрію. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ліга чемпіонів1/8 фіналуПерші матчі"Манчестер Сіті" - "Монако" - 5:3Голи: Стерлінг, 26, Агуеро, 58, 71, Стоунз, 77, Сане, 82 - Фалькао, 32, 61, Мбаппе, 40Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Трилер "Ман Сіті" та "Монако", "Атлетіко" декласував "Байєр"

Белларабі, 48, Савіч, 68 (аг) - Ньїгес, 17, Грізманн, 25, Гамейро, 59 (пен), Торрес, 86"Манчестер Сіті" - "Монако" - 5:3Голи: Стерлінг, 26, Агуеро, 58, 71, Стоунз, 77, Сане, 82 - Фалькао, 32, 61, Мбаппе, 40Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

І справедливо на 29-й хвилині Рахім Стерлінг відкрив рахунок. Манчестер Сіті без особливих проблем довів матч до перемоги, заробивши важливі три очки.Spy-Football

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Борнмут - Манчестер Сіті 0:2 (0:1) Голи: 0:1 - Стерлінг (29), 0:2 - Мінгз (69, автогол)...Чемпион

Електромобіль Tesla Model S P100D 2017 року випуску у штатній комплектації побив попередній рекорд зі швидкості Tesla Model S і розігнався до 96,5 кілометрів за годину (60 миль) за 2,275507139 секунди. Заїзд провели автоексперти американського журналу Motor Trend, передає N+1.Znaj.ua

Юнайтед" -?31,88 млн 19 - Антоні Марсьяль - з "Монако" до "Манчестер Юнайтед" -?42,5 млн 20 - Рахім Стерлінг - з "Ліверпуля" до "Манчестер Сіті" -?53,13 млн 21 - Неймар - із "Сантоса" до "Барселони" -?74,97...Znaj.ua