статус фаворита

ще у першому таймі оформив хет-трик, а Слюсар поклав початок своєму дублю. У другій 14-хвилинці підопічні Подранного лише підтвердили свій статус фаворита, який втілився у чотири голи, авторами яких стали Слюсар, Базь, Максимчук та Єлісєєв. Після девятого пропущеного мяча футзалісти...Спортивний Житомир

Дніпровський Катеринославхліб вже по ходу першого тайму почав підтверджувати свій статус фаворита матчу.Спортивний Житомир

Старання господарів увінчалися успіхом лише всередині тайму після голу Сілецького. Голи: Оршульський 13, 15, 17; Спортивний Житомир

І так, це означає, що я бачу Девіда переможцем в реванші з Белью. Після цього він вийде проти Джошуа в статусі фаворита уболівальників. Яка ж це буде битва в кінці літа!", - цитує Нельсона...24boxing

Южненці впевнено почали зустріч у статусі фаворита, завершивши стартові атаки влучаннями Петрова та Павлова. Підсумкова перевага в 17 після першої чверті підтвердила статус фаворита гостей.UkrBasket

Хімік впевнено виграв у Політехніка

Віце-чемпіон Суперліги здобув переконливу виїзну перемогу в Харкові Хід матчу Підсумкова перевага в 17 після першої чверті підтвердила статус фаворита гостей.Спорт.ua

"Марсель" и "Лион" не сумели выйти в 1/4 финала Кубка французской лиги

ПСЖ подтвердил статус фаворита в матче против "Страсбура" и прошёл своего оппонента без видимых проблем. "Амьен" прошёл своего соперника ("Тур") в основное время.Campeones.ua

Сьогодні стартує 4-й тур Ужгородської футзальної ліги

та Верест спробують набрати перші очки у сезоні. У першій лізі групи В лише УТЕІ та Перечин вже заробили собі статус фаворита у більшості матчах. В інших матчах Зіна Сторожниця та Стандарт Рятівник очікується рівна боротьба. Центральними матчами у групі...Голос Карпат

Шабранський програв бій Ковальову технічним нокаутом

титул чемпіона світу в напівважкій вазі за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Бій відбувся в Нью-Йорку, а російський ветеран підтвердив статус фаворита. Ще в першому раунді Ковальов двічі відправив українця в нокдаун, а на початку другого Шабранський пропустив ще ряд...Зеркало недели (газета)

На злобу дня. Чому українські клуби провалились у єврокубках

підопічних Вернидуба набагато важче, аніж відіграти три м'ячі проти "Динамо". "Чорно-білим" принаймні поки що дуже важко виходити на поле у статусі фаворита. Значно успішніше вони діють тоді, коли можуть створити диво на газоні. Гляньмо детальніше.1. "Зоря" - "Естерсунд" - 0:2.Sportanalytic

Бундеслига. Коноплянка помог Шальке обыграть Гамбург

того в штрафному майданчику. Призначений арбітром пенальті спокійно і впевнено реалізував Ді Санто. Повівши в рахунку, Шальке поступово став підтверджувати статус фаворита, але рівень гостроти моментів біля воріт Матенії залишав бажати кращого. Спробувати щастя вирішив і Коноплянка, але його дальній...Ua-football

Макаренко з Кортрейком обіграв Сент-Трюйден Безуса

українське протистояння -" Кортрейк" Євгенія Макаренко і Пилипа Будківського грав вдома з "Сент-Трюйденом" Романа Безуса. "Сент-Трюйден" приїхав до "Кортрейка" в статусі фаворита, так як значно випереджає свого суперника в турнірній таблиці. Однак гості провалили матч, програючи 0:3 по ходу зустрічі.Ua-football

Бундесліга. "Боруссія" Д - "Баварія". Анонс, суддя, трансляція

і цього вже достатньо.Можна було б сказати, що "Баварію" у гостях влаштує й нічия, проте не все так однозначно. Попри статус фаворитів вона віддасть ініціативу і діятиме від потреб. Рваний темп, велика кількість забігань та коротких передач, молодість проти досвіду...Sportanalytic

Успехи и неудачи украинских клубов в Таблице рейтингов: застой Зари, прогресс Динамо и Шахтера

Дві перемоги і поразка такий здобуток українських клубів під час четвертого єврокубкового осіннього тижня. Свої статуси фаворитів підтвердили "Шахтар" та "Динамо", а ось "Зоря" не змогла припіднести сенсації, поступившись у Берліні "Герті". Очки, здобуті "гірниками" та киянами...Ua-football

Експерт: "Динамо" може здивувати "Шахтар"

Екс-гравець "Динамо" Василь Кардаш вважає, що статус фаворита погано вплине на "Шахтар" перед дербі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Франков: Це останній шанс "Динамо" на чемпіонствоНа його думку...Sportanalytic

"Барселона" обіграла аутсайдера Прімери "Малагу"

Уже на перших хвилинах каталонці підтвердили статус фаворита зустрічі. Дінь прострілив на Деулофеу і гравець без проблем доправив м'яч у ворота.Unn.com.ua

Вчора «Дніпро» переконливо переміг «Миколаїв»

Гості в статусі фаворита зустрічі одразу пішли вперед. Вони й відкрили рахунок, Коли Глєбов реалізував один зі штрафних. Дніпро вийшов вперед за підсумками чверті...Миколаївська правда

Дніпро розгромило Миколаїв

Дніпряни продовжили переможну серію в чемпіонаті України Гості в статусі фаворита зустрічі одразу пішли вперед. Вони й відкрили рахунок, Коли Глєбов реалізував один зі штрафних. У відповідь Кушніров вивів господарів влучанням...Спорт.ua

Львівський "Барком-Кажани" програв "Локомотиву" з Харкова гру за Суперкубок України-2017 з волейболу

матчі за Суперкубок України 2017 року з рахунком 3:0 (25:17, 25:17, 25:19). Оновлений «Локомотив» підходив до матчу за Суперкубок в статусі фаворита — повернення колишніх лідерів команди мало зіграти на руку діючим чемпіонам. Як показав матч, «Локомотив» на старті сезону...Галичина спортивная

«Кажанів» в матчі за Суперкубок України 3:0. Про це повідомляє Sport Arena. Оновлений «Локомотив» підходив до матчу за Суперкубок в статусі фаворита — повернення колишніх лідерів команди мало зіграти на руку діючим чемпіонам. Як показав матч, «Локомотив» на старті сезону...1NEWS