статус фаворита

Полтавський нардеп задекларував 10 га землі та 147 млн грн готівки

ТОВ «Арктур і Ко» (Київ); Нагадаємо, Руслан Богдан став народним депутатом у серпні 2016 року. Интернет-издание «Полтавщина»

Австрия проиграла Казахстану

Казахстан подтвердил статус фаворита Австрия – Казахстан 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) Шайбы: 08:26 Доус (Даллмэн, Сент-Пьер – больш.) – 0:1; 14:56 Доус (Бойд) –...Sportgid

"Реал" обіграв "Баварію" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

"Реал" виграв перший матч у Німеччині, тому підходив до повторної зустрічі у статусі фаворита. Майже відразу після перерви гості зуміли вийти вперед.Зеркало недели (газета)

Юніорська збірна України провела два матчі на міжнародному турнірі

П’єштяни. У стартовому поєдинку турніру підопічні Олександра Ворони поступилися команді Іспанії з рахунком 54:60. Що цікаво, іспанці, якi традиційно мають статус фаворитів, влітку будуть суперниками збірної України. Наша команда U-18 в рамках групового раунду...Sportgid

П’єштяни. У стартовому поєдинку турніру підопічні Олександра Ворони поступилися команді Іспанії з рахунком 54:60. Що цікаво, іспанці, якi традиційно мають статус фаворитів, влітку будуть суперниками збірної України. Наша команда U-18 в рамках групового раунду Євробаскету-2017 у Дивізіоні А, який пройде...Спорт.ua

Про цеінформує прес-служба біло-синіх, передає УНН. Всередині тайму господарі підтвердили статус фаворита зустрічі, відправивши усітку донеччан два мячі.1NEWS

Дубль А.Ярмоленка приніс "Динамо" розгромну перемогу над "Олімпіком"

Парі-Матч, в якому київське Динамо зустрілося з донецьким Олімпіком. Про це інформує прес-служба біло-синіх, передає УНН.В середині тайму господарі підтвердили статус фаворита зустрічі, відправивши у сітку донеччан два мячі. Спочатку Морозюк навісив із правого флангу, й Бєсєдін, якого залишили на...Unn.com.ua

Збірна України з футзалу з перемоги стартувала у відборі Євро-2018

в якому збірна України переграла команду Бельгії з рахунком 1:0. Стартовий поєдинок для збірної України видався вкрай важким. Незважаючи на статус фаворита господарі "Палацу спорту" довгий час не могли відкрити рахунок, і лише за п'ять хвилин до кінця першого тайму...Зеркало недели (газета)

Надія з Хоріва виграла Всеукраїнський фінал чемпіоната АФЛУ

інше ставлення у гравців «Надії». Це було очевидно. І гра це тільки підтвердила. Однак, разом з тим «Надія» намагалась підтвердити статус фаворита. І якби волиняни реалізували на початку матчу бодай би один момент, то, можливо, сценарій цього двобою вже був...Спорт.ua

Хорватія - Україна: найкращі фото матчу

З перших хвилин хорвати почали контролювати м'яч і підтвердили статус фаворита зустрічі.Зеркало недели (газета)

Хорватія мінімально обіграла Україну у відборі на ЧС-2018

з Хорватією. Долю зустрічі вирішив точний удар хорвата Ніколи Калініча. З перших хвилин хорвати почали контролювати м'яч і підтвердили статус фаворита зустрічі. Найреальніший шанс відкрити рахунок до перерви у підопічних Андрія Шевченка виник після удару Андрія Ярмоленка - м'яч...Зеркало недели (газета)

Чавес: Альваресу не бути кращим за мене, я виграю наш поєдинок

"Альваресу не сподобалося, коли я вказав йому, що він боксував лише з маленькими суперниками. Що він завжди шукав собі статус фаворита. Цього разу все по-іншому, йому вперше доведеться дійсно битися.Sportgid

Коростеня, Городницька ЗОШ, Баранівська гімназія, Селящинський Спортліцей та господарі пятикласники житомирської ЗОШ №19. Про це повідомляє прес-служба АФЖО. Однак житомиряни статус фаворита не виправдали, поступившись у першому матчі одноліткам з Новоборівської гімназії у серії післяматчевих пенальті. За підсумками стикових матчів...Спортивний Житомир

"Говерла" здобула дві важкі перемоги в Миколаєві

системою розігруються місця із 9 по 14. Переможець Групи 2 свої перші матчі другого етапу провів у Миколаєві. Незважаючи на статус фаворити івано-франківцям прийшлось викластись на максимум щоб здобути дві перемоги. В обох матчах результат досягався завдяки дуже вдалій грі...Галичина спортивная

НБА: "Чикаго" нанёс "Голден Стэйт" второе поражение подряд

регулярном чемпионате нБА состоялось три матча. Центральная встреча состоялась в "Чикаго", где местные "Буллз" принимали "Голден Стэйт". "Уорриорз" поначалу оправдывали статус фаворита, но после перерыва позволили соперникам уйти в небольшой отрыв - прозвучал первый звоночек. Стивену Карри (23 очка) и...GameBet

частині двоматчевого протистояння підопічні Сімоне Індзагі здобули завдяки голам Мілінковича-Савича та Іммобіле. Таким чином, до другого поєдинку Лаціо підходитиме у статусі фаворита зустрічі. Кубок Італії. 1/2 фіналу. Перший матч. Лаціо - Рома 2:0Голи: 1:0 - 29 Милинкович-Савич, 2:0 - 78...Znaj.ua

донецькому Донбасу. Матч завершився з рахунком 2:6. Білоцерковці провели дуже гарний перший період, проте вже в другому Донбас підтвердив свій статус фаворита, закинувши три шайби. Третій період лише закріпив перевагу донеччан. Таким чином, Донбас набрав 93 очки у 38 іграх...Znaj.ua

"Рух" зіграв внічию з тернопільською "Нивою"

десятій хвилині додалася ще одна. Через ушкодження Володимира Федоріва довелося провести вимушену заміну, - у гру вступив Андрій Гурський. Утім статус фаворитів зобов’язував господарів думати більше про атаку і голи. Утім молодь «Ниви» грамотно оборонялася і до тридцятої хвилини не...Галичина спортивная

областях. Окрім того, вони мають досвід виступів у фіналах АФЛУ (Княжий Ринок взагалі був віце-чемпіоном у 2014 році). І свій статус фаворитів обидва колективи одразу почали доводити. Але краще це поки що виходить у івано-франківських мануфактурників, які є лідерами групи.Спортивний Житомир

НХЛ. "Лос-Анджелес" і "Тампа" перемогли

В НХЛ відбувся великий ігровий день. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Кінгс" з "Лайтнінг" підтверджують статус фаворитів сезону і знову святкують перемоги.Sportanalytic