статус фаворита

Чоловіча збірна України виграла "бронзу" чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

на якому збірна України зуміла посісти третє місце. У чвертьфіналі українці зустрічалися з Іспанією і в наполегливому поєдинку зуміли підтвердити статус фаворитів - 19:17. У півфіналі зі Словенією підопічні Олега Юшкіна вже не змогли показати високий рівень і відпустили суперника...Зеркало недели (газета)

Треба бачити.

До вашої уваги відеоогляд матчу Орландо Сіті - Торонто, в якому канадська команда підтвердила свій статус фаворита МЛС. Вже традиційно партнерів за собою вів Себастьян Джовінко. Італієць спочатку асистував Алтідору, струсонув поперечку зі штрафного, забив після пасу...Ua-football

Атлет-Житомир 0:5 (0:2) Голи: Гвоздь -23; Литвиновський 12; Біляченко 12, 22; Трибель 25; Розпотнюк 26; Попередження: Шарнін Розпотнюк, Орлик Попри статус фаворита матчу, тривалий час гравцям ФК Атлет-Житомир не вдавалося пройти оборону суперника. Ба більше, реалізуй Гвоздь-молодший свій вихід віч-на-віч,...Спортивний Житомир

Анонс, суддя, трансляція

1/2 фіналу Кубка Конфедерацій. 21:00Стадіон: "Казань-Арена"Суддя: Аліреза Фагані (Іран)ТБ: "Матч ТВ" (Росія)Текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.ПортугаліяПортугальці приїздили на турнір у статусі фаворитів і, загалом, не розчарували. Таким чином, сім очок й три нагороди "Кращому гравцю матчу" для Кріштіану Роналду виглядають...Sportanalytic

Еліна Світоліна не виправдала статус фаворита турніру в Бірмінгемі, - 24 канал.Гал-info

дістався до обласного футболу 2017 року. Символічно, що нинішній сезон чемпіонату Волині для нього починався також у Боратині. Щоправда, тепер статус фаворитів у гравців Ласки не був таким явним: через різні причини Олександр Антонюк залишився без добрячого шматка свого складу.Online.ua

Кам

обласна універсіада з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Як інформує «Студентський меридіан», студенти К-ПНУ ім. І. Огієнка підтвердили статус фаворитів і переграли усіх опонентів із рахунком 2:0. Жіноча команда у складі Олександри Матвійчук (факультет іноземної філології) та Діани...7 днів - життя за тиждень

Ювентус - Реал.

римейк вирішального матчу 1998-го року. Тоді Ювентус, в складі якого виступав нинішній тренер мадридців Зінедін Зідан, Реалу програв, незважаючи на статус фаворита. Цього разу перевагу віддають вже мадридцям, які можуть першими в історії виграти Лігу двічі поспіль. Чи вдасться Кріштіану...Ua-football

Огляд матчів 4-го туру чемпіонату Закарпатської області з футболу

матчі чемпіонату принесли три перемоги господарям, дві – гостям і результативність 3,0. ФК Середнє ФК Карпати (Рахів) 4:0 (юнаки 0:2) Статус фаворита господарі в зустрічі підтвердили сповна, упевнено здолавши дебютанта ліги. Дублем відзначився Анатолій Нурієв (21 й 65 хв.), а...Голос Карпат

Екстра-ліга. Сьогодні стартують медальні серії

"енергетики". Не варто також забувати, що львів'яни значно додали у грі з часів двоколового турніру, тому підходять до поєдинків в статусі фаворитів. Втім, "мельники" також були андердогом у півфінальних поєдинках з "Локомотивом", проте це не завадило їм залишити титулованого суперника...Ua-football

Малиновському співають дифірамби в Бельгії

Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в Лігу Європи".De Standaard: "Перелом у грі стався після трохи курйозного, але від цього...Football-ukraine.com

Малиновського піднесла до небес бельгійська преса

Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в Лігу Європи".De Standaard: "Перелом у грі стався після трохи курйозного, але від цього...Футбольні трансфери

"Львівська Політехніка" та "Говерла" виграли перші матчі 1/2 фіналу

другій половині господарі впевнено прибрали ініціативу до своїх рук, довівши зустріч до комфортної перемоги в 15 очок. Прикарпатці підтвердили свій статус фаворита цієї пари. У регулярному чемпіонаті Говерла тричі переграла КДПУ. Другі матчі серій до двох перемог відбудуться 15 травня...Галичина спортивная

«Ми вирішили влаштувати цей матч, бо у нас виходить, що чемпіонат – це вищий ранг змагань, першість – нищій». Попри статус фаворита, господарі змогли відкрити рахунок у матчі лише на 63-й хвилині, коли простріл із правого флангу атаки роменської команди...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Полтавський нардеп задекларував 10 га землі та 147 млн грн готівки

ТОВ «Арктур і Ко» (Київ); Нагадаємо, Руслан Богдан став народним депутатом у серпні 2016 року. Интернет-издание «Полтавщина»

ЧМ-2017. Австрия проиграла Казахстану

Казахстан подтвердил статус фаворита Австрия – Казахстан 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) Шайбы: 08:26 Доус (Даллмэн, Сент-Пьер – больш.) – 0:1; 14:56 Доус (Бойд) –...Sportgid

"Реал" обіграв "Баварію" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

"Реал" виграв перший матч у Німеччині, тому підходив до повторної зустрічі у статусі фаворита. Майже відразу після перерви гості зуміли вийти вперед.Зеркало недели (газета)

Юніорська збірна України провела два матчі на міжнародному турнірі

П’єштяни. У стартовому поєдинку турніру підопічні Олександра Ворони поступилися команді Іспанії з рахунком 54:60. Що цікаво, іспанці, якi традиційно мають статус фаворитів, влітку будуть суперниками збірної України. Наша команда U-18 в рамках групового раунду...Sportgid

П’єштяни. У стартовому поєдинку турніру підопічні Олександра Ворони поступилися команді Іспанії з рахунком 54:60. Що цікаво, іспанці, якi традиційно мають статус фаворитів, влітку будуть суперниками збірної України. Наша команда U-18 в рамках групового раунду Євробаскету-2017 у Дивізіоні А, який пройде...Спорт.ua

Про цеінформує прес-служба біло-синіх, передає УНН. Всередині тайму господарі підтвердили статус фаворита зустрічі, відправивши усітку донеччан два мячі.1NEWS