статус фаворита

"Рух" зіграв внічию з тернопільською "Нивою"

десятій хвилині додалася ще одна. Через ушкодження Володимира Федоріва довелося провести вимушену заміну, - у гру вступив Андрій Гурський. Утім статус фаворитів зобов’язував господарів думати більше про атаку і голи. Утім молодь «Ниви» грамотно оборонялася і до тридцятої хвилини не...Галичина спортивная

областях. Окрім того, вони мають досвід виступів у фіналах АФЛУ (Княжий Ринок взагалі був віце-чемпіоном у 2014 році). І свій статус фаворитів обидва колективи одразу почали доводити. Але краще це поки що виходить у івано-франківських мануфактурників, які є лідерами групи.Спортивний Житомир

НХЛ. "Лос-Анджелес" і "Тампа" перемогли

В НХЛ відбувся великий ігровий день. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Кінгс" з "Лайтнінг" підтверджують статус фаворитів сезону і знову святкують перемоги.Sportanalytic

Герой футбольного дня.

будь-яким шляхом, - але "вершкові" були націлені на те, щоб нав'язати "Севільї" навіть не свій футбол, а свою велич, свій статус фаворита. "Севілья" ж мала трохи інший підхід. Звичайно, Хорхе Сампаолі хотів перемогти, але він чітко розумів, що для цього...Ua-football

Сенегал переміг Туніс, Алжир втратив із Зімбабве

із сенсації, адже збірній Зімбабве ніхто нічого не обіцяв, а вони взяли і відібрали очки в алжирців. Сенегал підтвердив свій статус фаворита турніру, а Садіо Мане з "Ліверпуля" почав виконувати свою роботу.Кубок АфрикиГрупа В1 турАлжир - Зімбабве - 2:2Голи: Махрез,...Sportanalytic

Обамеянг не врятував Габон, втрата Камеруну

забив гол, але це не допомогло Габону перемогти, адже Гвінея-Бісау відігралася вже у компенсований час.В іншому матчі дня Камерун у статусі фаворита не зумів впоратися із Буркіна-Фасо, тож тепер всі команди в групі мають по одному очку.Кубок АфрикиГрупа А1 турГабон...Sportanalytic

активними спробами не допустити Україну до асоціації з ЄС. Важливою подією стануть і президентські вибори у Франції, де вже в статусі фаворитів фігурують двоє прихильників «російського» курсу у зовнішній політиці. Дестабілізація європейського устрою свідчить про явні успіхи Кремля на арені...7 днів

УПЛ. Підсумки першої частини сезону. Сталь

Стали в поточному сезоні сталося у першому турі проти тих же Карпат. Підопічні ван дер Меєра підходили до матчу в статусі фаворитів, проте були боляче біти львів'янами.Відкрити: Мар'ян МисикПівзахисник саме у цьому сезоні нарешті почав регулярно грати на рівні Прем'єр-ліги,...Новини футболу

Чорноморець - Волинь. Анонс матчу

багато хто намагається не говорити, щоб не злякати удачу. Але в будь-якому разі, саме господарі підходять до сьогоднішньої зустрічі в статусі фаворита. Ліга Парі-Матч. 17 тур 3...Ua-football

Тернопільська "Галичанка" у Сєвєродонецьку зіграє з аутсайдером Суперліги

Сєвєродонецьку тернопільська Галичанка зустрінеться з місцевою Сєвєродончанкою у рамках 6-го туру жіночої волейбольної Суперліги. Галичанка підходить до цих поєдинків у статусі фаворита зустрічі. Після п'яти турів тернополянки йдуть другими у турнріній таблиці. Щодо Сєвєродончанки, то команда з Луганщини цього року...Галичина спортивная

"Львівська Політехніка" обмінялась перемогами з "БК-93 ОШВСМ"

Підбирання: Кобець (7) — Кузьмінець (9) Результативні передачі: Кобець (6) — Захожий (3) В другому поєдинку гравці «Політехніки» таки підтвердили статус фаворита і розгромили гостей з рахунком 99:64. Достойно протистояти господарям БК-93 ОШВСМ зміг тільки у другій чверті, яку виграв...Галичина спортивная

Україна - Фінляндія: найкращі фото матчу

України приймала Фінляндію. Долю поєдинку вирішила атака у виконанні Коноплянки і Кравця. З перших хвилин господарі поля почали підтверджувати статус фаворитів зустрічі, постійно чинячи тиск на фінських захисників. Практично відразу Кравець був близький до голу, але пробив у штангу...Зеркало недели (газета)

Україна мінімально обіграла Фінляндію в Одесі

здобули перемоги, тому підопічні Шевченка зобов'язані були перемагати, щоб не відпускати далеко конкурентів. З перших хвилин господарі поля почали підтверджувати статус фаворитів зустрічі, постійно чинячи тиск на фінських захисників. Практично відразу Кравець був близький до голу, але пробив у штангу...Зеркало недели (газета)

"Черкаський Дніпро" розгромив одного з лідерів чемпіонату

"Черкаський Дніпро" на власному полі розгромив рівненський "Верес". Гості до Черкас приїжджали у статусі фаворита, однак витримати наступ "Дніпра" не змогли. Уже на 12 хвилині першим голом у ворота "Вереса" відзначився Олександр Ковпак, який замкнув...ВIККА

Ліга чемпіонів. Група G. Напередодні

участі скромною місцевої команди у Лізі чемпіонів, а й успішних результатів Лис. До поєдинку з Копенгагеном підопічні Раньєрі підходять у статусі фаворита групи, та ще й з нулем у графі пропущені м'ячі.Втім, датчани також поки виступають у груповому раунді більш...Новини футболу

Прем

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся черговий матч 11-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Олександрія" приймала "Сталь". Підопічні Володимира Шарана підтвердили статус фаворитів і перемогли з рахунком 2:0. Перший тайм пройшов з мінімальною кількістю моментів, а найреальніший шанс був у Мисика,...Зеркало недели (газета)

Суперлига. Днепр уверенно выиграл в Кременчуге

фото БК Днепр Команда Дениса Журавлева подтвердила статус фаворита в поединке с Кремнем во многом благодаря вдохновенной игре Станислава Тимофеенко.Sportgid

Суперліга. "Хімік" стартував з двох перемог, поразка "Будівельника"

Наприкінці минулого тижня стартував чемпіонат України з баскетболу. Наприкінці минулого тижня стартував чемпіонат України з баскетболу.Южненський "Хімік" підтвердив статус фаворита двома перемогами...Sportanalytic

Збірна Канади виграла Кубок світу з хокею

Збірна Канади знову здобула перемогу над командою Європи і взяла трофей, підтвердивши статус фаворита. Нагадаємо, чемпіонат світу з хокею в травні також виграла збірна Канади.Зеркало недели (газета)

Юніори. "Зірка" U-19 – "Карпати" U-19 – 1:5

Валенко, 67, Шарабура, 80.Попередження: Негря, 25, Замуренко, 38 — Клим, 22.На виїзний матч проти «Зірки» юніори львівських «Карпат» їхали у статусі фаворита. Незважаючи на той факт, що «леви» не знали перемог у трьох турах поспіль, очікувалося, що саме вони гратимуть...Галичина спортивная