стартовий склад

Президент Реала: Якщо прийде Мбаппе, то комусь потрібно буде піти

- прекрасний молодий футболіст. Мені самому подобаються всі сильні гравці. Але потрібно розуміти, що в команді 24 футболіста, а в стартовому складі виходять лише 11. Багато сильних гравці не змогли знайти місця в "Реалі". На даний момент ми найсильніша команда...Ua-football

Чеська преса - про перехід Ротаня у "Славію"

"Славії", посилили столичну команду.Саме посилили, оскільки їх клас не підлягає сумніву. Цілком можливо, що всі троє будуть одночасно виходити в стартовому складі. Алтинтоп і Данні приєднаються до "Славії" 5 липня на першому зборі в Австрії, а ось Ротань за тиждень,...Sportanalytic

Василь Білий - гравець "Руху"

Своєю наполегливістю та працездатністю оборонець заслужив місце у стартових складах багатьох команд.Галичина спортивная

Р.Ротань відзначився у дебютному матчі за "Славію"

«Славію», передає УНН з посиланням на Команда1. Повідомляється, що в товариському матчі «Славія»-«Вікторія» капітан збірної України Руслан Ротань вийшов в стартовому складі та провів на полі 80 хвилин. Зазначається, що Р.Ротань вийшов на звичну позиції — в центрі півзахисту з...1NEWS

Україна офіційно здобула півфінальну путівку у жіночу Євролігу-2017!

і нарощування переваги команди Єгіазарова після першої технічної перерви - 8:5, а потім ривок - 21:11. Другий сет українки провели стартовим складом, а наприкінці партії знову зu0027явилися Дегтярьова і Чернуха. Третя партія розпочалася з неприємного для грузинської команди епізоду. Підвернула...Спорт.ua

Ротань відзначився забитими голом у першому ж контрольному матчі за Славію. У матчі з Вікторією із Жижкова Ротань вийшов у стартовому складі з капітанською пов`язкою і відіграв 80 хвилин. На 27-ій хвилині зустрічі партнери довірили йому виконувати пенальті. Українець з...1NEWS

Ліверпуль відмовив Наполі в трансфері Морено

Морено міцно влаштувався на лавці запасних "Ліверпуля". За всі 12 матчів в минулому сезоні АПЛ, Морено лише двічі з'являвся в стартовому складі і зумів зробити один гольовий пас.Ua-football

Конте хоче підписати півзахисника Ювентуса

31-річний Кладуіо Маркізіо через розрив хрестообразних зв'язок в квітні минулого року пропустив Євро-2016 і втратив місце в стартовому складі "Ювентуса". Массіміліано Аллегрі при виборі складу віддавав перевагу Міралему П'янічу і Самі Хедірі. La Repubblica повідомляє, що Антоніо Конте хоче...Ua-football

Німеччина - Чилі Напередодні

що наделавшего помилок у поєдинку проти Австралії Бернда Лено в рамці змінить Марк-Андре тер Штеген. Також в середині поля у стартовому складі напевно з'явиться Емре Джан.Але в той же час посилиться атака збірної Чилі, оскільки Алексіс Санчес нарешті готовий на...Новини футболу

Аблітаров допоміг Атирау пробитися в фінал Кубка Казахстану

Тільки було оголошено про трансфер Різвана Аблітарова в "Атирау", як українець вийшов у стартовому складі своєї нової команди на півфінальний матч Кубка Казахстану проти "Шахтаря" з Караганди. Захисник відіграв всі 90 хвилин, а його команда...Ua-football

Кравець: Не було сенсу залишатися в "Динамо" за часів Реброва

майбутнього. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Форвард зізнався, що за часів Сергія Реброва йому дали зрозуміти, що він не буде грати у стартовому складі.Тепер же Олександр Хацкевич зазначив, що він вірить в Артема Кравця і дасть йому шанс конкурувати за місце в...Sportanalytic

Австралія - Німеччина Напередодні

який отримав невелике пошкодження в контрольному поєдинку проти Бразилії, вже займається в загальній групі, хоча навряд чи почне зустріч в стартовому складі.В цілому поєдинок явного фаворита групи проти хай не такого явного, але все ж аутсайдера, обіцяє всім цікаве видовище,...Новини футболу

Романа Лебедя обрали найкращим молодим гравцем "Карпат"

респондентів підтримали захисника Миколу Матвієнка. До слова, за недовгий час перебування у львівській команді Микола зумів не тільки закріпитись у стартовому складі, а також відзначитись дебютним голом за «Карпати». Сталося це в останньому турі Ліги Парі-Матч проти кропивницької «Зірки». Красива...Галичина спортивная

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Зміна-Оболонь" U-16 - 3:1

Підтвердженням цього став і стартовий склад на звітну зустріч.Галичина спортивная

Александар ПАНТИЧ: «Легкого життя Шахтарю я не обіцяю»

нашим клубом у якості вільного агента. Багато часу на адаптацію новачку не знадобилося — після зимових зборів він став гравцем стартового складу. - Чи було для вас несподіванкою те, що, прийшовши до нової команди, відразу ж стали основним гравцем та...Спорт.ua

Реал просить за Морату 90 млн євро

домовилися саме про таку суму. Нагадаємо, що в минулому сезоні Альваро зіграв 26 матчів в чемпіонаті Іспанії (14 - в стартовому складі), в яких забив 15 голів і віддав 4 результативні передачі. Саме нечасте поява в стартовому складі і стало...Ua-football

ТМ. Аргентина - Сінгапур 6:0

Збірна Аргентини здобула другу поспіль перемогу під керівництвом Хорхе Сампаолі. Показово, що в стартовому складі аргентинської збірної вийшло лише два номінальних захисника.Ua-football

ЗМІ: Мората перейде в МЮ в найближчі дні

підтверджена в найближчі кілька днів. Нагадаємо, що в минулому сезоні Альваро зіграв 26 матчів в чемпіонаті Іспанії (14 - в стартовому складі), в яких забив 15 голів і віддав 4 результативні передачі. Саме нечаста поява в стартовому складі і стала...Ua-football