стартовий склад

Гол Є.Селезньова приніс перемогу "Карабюкспор" в чемпіонаті Туреччини

нападника Євгена Селезньова приніс перемогу "Карабюкспор" в чемпіонаті Туреччини, передає УНН з посиланням на сайт турецької команди.Український нападник потрапив у стартовий склад матчу 22-го туру чемпіонату Туреччини проти "Генчлерберлігі". На 39-й хвилині Є.Селезньов реалізував пенальті. Гол українця виявився переможним, матч...Unn.com.ua

Черноморец в Одессе сломил сопротивление Карпат

тривалої зимової перерви вболівальники завжди з нетерпінням очкують першої весняної гри своїх команд. Більше кадрових ротацій відбулося «Карпатах», і в стартовому складі одеського матчу на поле вийшло одразу п’ятеро новачків. Серед них і нещодавні лідери «Чорноморця» Боровик та Филимонов, а...Sportgid

Гол Селезньова приніс перемогу "Карабюкспору" у матчі чемпіонату Туреччини

забивати в новій першості. Форвард "Карабюкспора" Євген Селезньов забив гол у матчі чемпіонату Туреччини проти "Генчлербірлігі". Український нападник вийшов у стартовому складі, а на 39-й хвилині забив єдиний гол у матчі, точно реалізувавши пенальті. Матч проти "Генчлербірлігі" став шостою грою...Зеркало недели (газета)

«Карпати» транслюють матч з «Чорноморцем»

В Одесі розпочався матч 19-го туру Ліги Парі-Матч сезону 2016-2017 років. Стартові склади команд: Чорноморець: Каневцев, Хочолава, Ковалець, Коркішко, Андрієвський, Смірнов, Кабаєв, Мартиненко, Еліас, Люлька, Каплієнко. Карпати: Боровик, Нестеров, Дитятьєв, Матвієнко, Мірошніченко, Філімонов...Щоденний Львів

22-річний півзахисник Дмитро Ярчук вийшов в стартовому складі Ешторіла на матч 23-го туру португальської Прімейри проти лісабонського Спортинга (0:2). Український хавбек провів на полі 82 хвилини, після чого...Чемпион

"Чорноморець" - "Карпати".

— Віталій Романов (Дніпро).Директор матчу ФФУ — Володимир Володін (Херсон).Спостерігач арбітражу — Ігор Ярменчук (Київ).Дискваліфіковані: Данченко, Хобленко (обидва — «Чорноморець»)ОРІЄНТОВНІ СТАРТОВІ СКЛАДИ КОМАНД (версія Інформаційного центру ФК «Карпати»):«ЧОРНОМОРЕЦЬ»: Безрук, Люлька, Мартиненко, Хочолава, Каплієнко, Ковалець, Смірнов, Мусолітін, Андрієвський, Кабаєв, Сантуш. «КАРПАТИ»:...Галичина спортивная

"Фінікс Санс" О.Леня в овертаймі поступився "Чикаго Буллс"

одного разу не влучив, тому гра продовжилася в овертаймі, котрий виграли баскетболісти Буллс. Український центровий Олексій Лень отримав місце у стартовому складі та провів на паркеті 34:39 хвилини. Результативність нашого співвітчизника склала 4 очки (2/6 кидки з гри, 0/1 триочкові,...Unn.com.ua

золота внутрішньої першості, щоб наступного сезону позмагатися в Лізі чемпіонів. Уперше за історію Шахтар проводив єврокубковий поєдинок у Харкові. У стартовому складі донеччан порівняно з матчем у Віго відбулась одна заміна: місце травмованого Дентіньо на позиції під нападником зайняв Коваленко.Урядовий Кур'єр

Агент В.Руні вилетів до Китаю на переговори щодо трансферу футболіста

в цьому сезоні. Нагадаємо, що контракт В.Руні з Манчестер Юнайтед закінчується через 18 місяців. Додамо, що востаннє футболіст виходив у стартовому складі МЮ ще 29 січня у матчі АПЛ з Віганом, а останній час перебував у лазареті команди через мязову...Unn.com.ua

капітана збірної України Аліни Ягупової переміг вдома в заключному матчі групового етапу Євроліги угорську Юніку - 78:63. Ягупова вийшла в стартовому складі та набрала 16 очок, 3 підбирання, 2 передачі за 30:37. Однак цієї перемоги виявилося мало для продовження боротьби...Чемпион

вже все добре, почав працювати в загальній групі. До наступної гри готуюся, але тренерський штаб вирішуватиме, чи випускатиме мене в стартовому складі", - сказав Рибка в інтерв'ю Football24.ua. Олександр Рибка...Чемпион

Зінченко знову не вразив тренера ПСВ

Український півзахисник Олександр Зінченко знову не гратиме за основну команду.Повідомляє Футбол газета. > Зінченко потрапив в стартовий склад своєї команди на матч проти "Бреди".Нагадаємо, раніше Зінченко зіграв за основну команду вийшовши на заміну на 66 хвилині і допоміг...Футбол газета

...speelminuten sinds augustus vorig jaar maken. Aftrap 20.00 uur. pic.twitter.com/flDl3kOiOg - PSV (@PSV) 20 лютого 2017 р. Зінченко потрапив у стартовий склад своєї команди на матч проти Бреди, який відбудеться 20-го лютого о 21:00. Раніше була інформація, що Зінченко вийшов...Чемпион

Житомиряни переважали суперника в першому таймі і навіть повели в рахунку. Організатори в останній момент перенесли гру на вечірній час при штучному освітленні. Спортивний Житомир

"Карпати" орендували захисника "Шахтаря"

і ще 2 в УПЛ. У нинішньому сезоні молодий українець провів свої перші єврокубкові матчі у складі "рожево-чорних", вийшовши у стартовому складі на поєдинки Ліги Європи проти турецького "Коньяспору" і португальської "Браги". Варто відзначити, що раніше львівський клуб продав у...Зеркало недели (газета)

Сачко: Борги у "Ворсклі" виплачуються

порівнянні з минулим роком у нас фактично вийшла зовсім інша команда. У нас пішло 10 футболістів. Гравці, які виходили в стартовому складі і провели чимало ігор за "Ворсклу".З кожним окремо велись переговори, хтось не захотів, кого-то ми не захотіли залишати,...Football-ukraine.com

Ще один українець забиває в Європі(ВІДЕО)

Повідомляє сайт Футбол Україна.>28-річний українець вийшов у стартовому складі і на 23 хвилині зробив рахунок 1: 1.Це перший гол Льопи в чемпіонаті Хорватії. >Ці та інші події про український...Football-ukraine.com

"Карпати" мають намір орендувати захисника "Шахтаря" Матвієнка - ЗМІ

і ще 2 в УПЛ. У нинішньому сезоні молодий українець провів свої перші єврокубкові матчі у складі "поморанчево-чорних", вийшовши у стартовому складі на поєдинки Ліги Європи проти турецького "Коньяспора" і португальської "Браги". Раніше львівський клуб продав у донецький "Шахтар" свого...Зеркало недели (газета)

Українець Костевич відзначився гольовою передачею в матчі за польський "Лех"

Костевич вийшов у стартовому складі польського клубу і провів на полі всі 90 хвилин зустрічі.Зеркало недели (газета)

портал diez.bo. Екс-"динамівець" справив хороше враження на тренера команди під час тренувань. У черговому матчі чемпіонату він має витіснити зі стартового складу свого конкурента на правому фланзі Матео Зоха, передає dynamomania.com. Нагадаємо, Суарес був заявлений за Динамо-2 на сезон-2014/15, але...Чемпион