стартовий склад

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів 18-го туру

у «зелено-білих» виникли серйозні кадрові проблеми, особливо у середній лінії, де не було аж трьох півзахисників, які зазвичай виходять у стартовому складі. А в футболі, як відомо, є така приказка: покажи мені свою середню ланку і я скажу, що в...Галичина спортивная

Легіонера "Динамо" підбере новачок Прімери

Захисник "Динамо" Александар Пантіч шукає собі новий клуб. Сербський оборонець так і не зумів закріпитися у стартовому складі "Динамо", тож кияни вирішили надати йому статус вільного агента. Повідомляє Футбол газета. Зараз у послугах Пантіча зацікавлена "Уеска", котра нещодавно...Футбол газета

Мілевський забив черговий гол за брестське "Динамо"

чемпіонат. Знаменитий екс-нападник київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський забив черговий гол за брестське "Динамо". Український форвард вийшов у стартовому складі на матч 8-го туру чемпіонату Білорусі проти "Слуцька", а на 50-й хвилині зустрічі точним ударом головою після відмінної...Зеркало недели (газета)

максимумі. в Кропивницький команда відправилася ще вчора та вже встигла провести два матчі на полі суперника. Олександр Рябоконь зі стартовим складом не здивував – на поле вийшов практично той же склад, що перемагав Інгулець, єдина заміна – Слінкін замість...Чернігівський формат

Милевский спас Динамо-Брест от поражения в чемпионате Беларуси

У черговому турі чемпіонату Білорусі Слуцьк приймав Динамо-Брест. У стартовому складі гостей поля вийшов форвард Артем Мілевський.Ua-football

Ветеран Ювентуса летом покинет клуб

Півзахисник Ювентуса Клаудіо Маркізіо найближчим часом покине клуб. Ua-football

Серхіо Рамос: Перемога Реала в ЛЧ затьмарить досягнення Барселони на внутрішній арені

ЛЧ ми затьмаримо їх досягнення. Для нас все добре складається, ми досить добре готові. У Зідана будуть сумніви при виборі стартового складу, але нам подобається, що він непередбачуваний. Багато клубів проявляли до нас неповагу і говорили, що ми покинемо турнір...Ua-football

Виллиан обиделся на Конте и отомстил тренеру - ФОТО

Судячи з усього, таким чином футболіст помстився тренера за те, що Конте не поставив Вілліана, який провів відмінний сезон, в стартовий склад, а випустив на заміну лише в компенсований час. Нагадаємо, що в минулому сезоні бразилець в 55 матчах у...Ua-football

Зозуля забив черговий гол у складі "Альбасете"

49-го туру Сегунди проти "Сарагоси". Форвард відзначився у воротах суперника вже у другому поєдинку поспіль. Зозуля вийшов на поле в стартовому складі, а на 22-й хвилині зумів зрівняти рахунок ударом у нижній кут воріт "Сарагоси". Варто відзначити, що цей м'яч...Зеркало недели (газета)

Воротар Депортиво Максим Коваль вийшов в стартовому складі на матч останнього туру Ла Ліги проти Валенсії Українець пропустив два голи і був замінений на 83-й хвилині. Як відомо...Чемпион

Воротар Депортиво Максим Коваль вийде в стартовому складі на матч останнього туру Ла Ліги проти Валенсії. Раніше повідомлялося, що Коваль може залишитися в Іспанії.Чемпион

Орест Лебеденко: "Треба буде кілька днів відходити від цих емоцій"

Які враження від поєдинку?— Перемога — це завжди приємно. Хочеться завжди вигравати і забивати голи. — Востаннє ти з’являвся у стартовому складі ще у вересні. Які сьогодні були відчуття перед грою?— Коли виходив на поле, то хлопчик маленький, з яким...Галичина спортивная

в Геліоса – в заявці на матч опинилося лише 16 гравців і, звісно, в першу чергу варто відмітити вихід в стартовому складі харківського клуба Євгена Чепурненка, вже екс-улюбленця чернігівської публіки. Десна на правах фаворита розпочала матч на багато активніше –...Чернігівський формат

ПСЖ пропонує Буффону великі гроші

ПСЖ готові відразу зробити Буффона капітаном команди.Раніше повідомлялося, що ПСЖ запропонував Буффону 2-річний контракт і готовий довірити йому місце в стартовому складі.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Квінтет "левів" зіграє за збірну U-15 у Чехії

поєдинку, в якому суперником української збірної були на один рік старші вихованці футбольної школи київського «Арсенала». У цій грі в стартовому складі «синьо-жовтих» вийшов Гліб Савчук, а Віталій Роман, Марко Сапуга, Микита Петрук і Максим Хлань з’явилися на полі у...Галичина спортивная

Наразі головні тренери «левів» і «сталеварів» - Олег Бойчишин та Ніколай Костов відповідно - оголосили стартові склади своїх команд.Западная информационная корпорация

Еррера: Ман Юнайтед завтра може купити 4 півзахисників і мені доведеться піти

"Моє майбутнє - фінал Кубку Англії. Я хотів би провести наступний сезон тут, і якщо клуб не вирішить продати мене, то я залишуся на передсезонні збори і буду боротися за місце в складі", - сказав Андер. "У футболі все швидко...Ua-football

відмінна реалізація триочкових, а вирішальний ривок господарів 14:0 припав на початок четвертої чверті. Український центровий Авелліно Кирило Фесенко, вийшовши у стартовому складі, за 26 хвилин набрав 5 очок (1/4 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 8 підборів (2 в нападі) і віддав...UkrBasket

В "Шахтарі" не збираються пасувати перед "Динамо"

саме за цим. Ми не приїдемо туди просто святкувати - ми приїдемо туди вигравати, а потім відзначати свій тріумф. Про стартовому складі поки нічого сказати не можу. Однак, в будь-якому випадку, тим, кого виставлю на цю гру, я довіряю, і...Football-ukraine.com

"Севілья" хоче підписати захисника "Мілана"

тому Мусаккьо перейшов до "Мілана" з "Вільярреала" за 18 мільйонів євро, підписавши 4-річний контракт, але не зміг завоювати місце в стартовому складі "россонері".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери