стартовий склад

Молодіжна жіноча збірна України провела заключний поєдинок на Турнірі розвитку, що закінчився у казахстанському місті Шимкент. Але українки виграли і цей матч. Чемпион

Вінгер "Севільї" відмовив "Барселоні"

він не має наміру майбутній сезон на лавці для запасних в "Барселоні".Лідер "Севільї" вважає, що йому не знайдеться місця в стартовому складі "Барси" при Ліонелі Мессі, Луїсі Суаресі і Неймарі.У нинішньому сезоні Вітоло забив 6 м'ячів і зробив 10 результативних...Футбольні трансфери

Цього разу увагу вболівальників прикули наші гравці у першостях Туреччини та Польщі. Чемпион

Бутко: Сьогодні ми погано провели перший тайм

грають ті, у кого було менше практики. Футболісти доводять, що не дарма знаходяться в Шахтарі і теж можуть виходити в стартовому складі. Так, ми оформили чемпіонство, але це не повинно впливати. У другому таймі діяли зовсім інакше і зобов'язані були...Ua-football

Перша ліга.

Голи: Тарасенко 5, Мединський 90+2 Попередження: Сторчоус 54, Гончаренко 66 - Бойчук 51 0372.ua

Олександр Рибка дебютує у складі Карабюкспора

Матч проти Коньяспора Селезньов розпочав у стартовому складі, а Близниченко - на лаві запасних.Ua-football

Сітало вдало добив 2:0.В ході замін у обох команд на полі з'явилися молоді, необстріляні футболісти це як доповнення до сюрпризів стартового складу. Це був матч, крізь призму якого тренери дивилися у майбутнє своїх команд. Світліше воно, - майбутнє, - звісно...Златопіль

На матч з Кристал Пелас Моуріньо виставить молодіжний склад

Наставник "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуріньо заявив, що в матчі 38-го туру чемпіонату Англії проти "Крістал Пелас" в стартовому складі зіграють всього 3-4 основні гравці. - У Кріса Смоллінга невелика проблема, але він буде готовий до середи, - цитує BBC...Ua-football

Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" розписав мирову з "Поділлям"

У другому таймі "Поділля" таки зуміло відновити паритет зусиллями Чуловського. 4. "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) Галичина спортивная

Вихованець Барселони може переїхати в Росію

гравцем. Відзначимо, що в поточному сезоні Монтойя взяв участь в 28 матчах "Валенсії" в чемпіонаті, з яких 25 починав у стартовому складі. На рахунку захисника 2 голи. Нагадаємо, що Монтойя є вихованцем "Барселони", крім каталонського клубу захищав кольори міланського "Інтера"...Ua-football

Як фани розбили голову тренеру та зірвали футбольний матч

рахунком 1:0. Тепер афінському клубу загрожує технічна поразка. За ПАОК грає український півзахисник Євген Шахов, який розпочав цей матч у стартовому складі. Раніше гол Шахова вивів ПАОК до фіналу Кубка Греції.Еспресо TV

Пароло отримав травму в матчі з Ювентусом

Півзахисник "Лаціо" Марко Пароло отримав травму в фінальному матчі Кубка Італії "Ювентуса". Хавбек вийшов в стартовому складі, але вже на 21-й хвилині через пошкодження покинув поле. Замість нього в гру вступив Штефан Раду. Ступінь тяжкості травми і...Ua-football

Стали відомі стартові склади фіналу Кубка України

Визначилися склади донецького Шахтаря та київського Динамо на фінальний поєдинок Кубка України сезону 2016-17. Новини футболу

Шахтар - Динамо: стартові склади на фінал Кубка України

фінальній грі "Шахтар" зустрічається з "Динамо". ШАХТАР - ДИНАМОДИВИТИСЬ ОНЛАЙН ФІНАЛ КУБКА УКРАЇНИСергій Ребров і Паулу Фонсека вже визначилися зі стартовими складами на гру. Керманичі "Динамо" та "Шахтаря" виставили бойові склади. Срна (К), 5. Кучер, 44. Зубков, 9 Дентіньо, 99.Online.ua

"Шахтар" і "Динамо" оголосили стартові склади перед фіналом Кубку України

Головні наставники Динамо та Шахтаря Сергій Ребров і Паулу Фонсека визначились зі стартовими складами команд перед фіналом Кубка України, передає УНН з посиланням на прес-служби клубів.Стартовий склад Динамо: Коваль, Віда, Антунеш, Морозюк, Пантіч, Кадар...Unn.com.ua

кольори якого захищає українець Валерій Лучкевич, обіграв Беверен в плей-офф чемпіонату з рахунком 3:1. Український півзахисник вийшов на полt в стартовому складі, був активний і на 51-ій хвилині віддав гольову передачу на Жуніора. На 64-ій хвилині головний тренер Стандарда прийняв...Чемпион

стані "вершкових": Реал в Прімері провів 36 матчів, а сам футболіст грав в 21 з них, вийшовши на поле в стартовому складі в 13 іграх. Він став автором 8 голів і 6 результативних передач. Хамес Родрігес...Чемпион

Іллічівець - Верес 1:1.

Обидва наставника ні на йоту не здивували стартовими складами, випустивши очікувані 11 гравців. Інші розклади навіть і не передбачалися, зважаючи на статус матчу, а також його важливість. "Іллічівець" всю...Ua-football

АПЛ. 37-й тур.

підопічних в минулому турі проти "Крістал Пелас" (5:0), що він вперше в цьому чемпіонаті випустив на наступну гру той же стартовий склад, що і на попередню. Цього разу вийшло не так переконливо. І було б каталонцю зовсім кисло, але Ріяд...Ua-football

Зубков: Ми мали величезне бажання продемонструвати свої найкращі якості

Півзахисник "Шахтаря" Олександр Зубков радий проявити себе в стартовому складі команди. "Звичайно, було певне хвилювання, адже я вперше в стартовому складі.Ua-football