Екс - холостячка, яку на проекті прозвали Галя-леопард, стала мамою

Галина Погодіна, яка брала участь у шостому сезоні реаліті Холостяк, народила дівчинку. UkrMedia

Вперше Королівську гвардію в Букінгемському палаці очолила жінка

Першою жінкою, яка отримала посаду капітана Королівської гвардії в Букінгемському палаці, стала 24-річна Меган Куото.iPress

Волинянка стала чемпіонкою України з плавання серед юніорів на дистанції 50 м брас, та бронзовою призеркою на дистанції 100м брас.Online.ua

МВС ініціює спрощення реєстрації місця проживання

Проблема стала особливо гострою у зв'язку з збільшенням біженців з Донбасу Міністерство внутрішніх справ ініціює спрощення процедури реєстрації місця проживання.Громадське радіо

Оголені груди в блискітках стали головним трендом Glastonbury-2017(фото)

21 червня у Великобританії стартував музичний фестиваль Glastonbury-2017, трендом якого стала оголена жіноча груди в блискітках.UkrMedia

Зірки, які приймали наркотики

Передозування наркотиками стала причиною смерті багатьох зірок...UkrMedia

Донецького блогера включили до списку заручників - СБУ

В СБУ відзначають, що кількість заручників стала збільшуватися останнім часом через необґрунтоване захоплення бойовиками звичайних людей за лінією розмежування...Громадське радіо

Запись В Ізмаїлі відбулися Дні сталої енергетики впервые появилась Народна думка.Online.ua

Українка Ягупова стала найрезультативнішою на Євробаскеті-2017

Алина Ягупова Капітан збірної України Аліна Ягупова стала за підсумками чемпіонату Європи найрезультативнішою на турнірі. Це найвищий показник серед усіх учасників чемпіонату Європи.Sportgid

Херсонщина у рамках державно-приватного партнерства

Херсонщина стала однією з чотирьох пілотних областей України, де планують впроваджувати державно-приватне партнерство...Херсонцы

Media.На фото зображена з синіми волоссям, як у Мальвіни, і позує на тлі морського узбережжя. Online.ua

Найвища вершина Українських Карпат продовжує "збирати" людські жертви. Черговою травомваною туристкою на Говерлі стала мешканка сусідньої з Закарпаттям Івано-Франківщини.Ужгород.net.ua

Команда РДГУ стала чемпіоном на змаганнях з пляжного волейболу серед студентів.ЧаРівне.info

Після першого дня фіналів збірна України посідає восьме місце з одинадцяти команд. Єдину перемогу серед українців поки що святкувала Ольга Ляхова на дистанції 800 метрів. Online.ua

Кременчужанка Ольга Ляхова вчора здобула золоту медаль на легкоатлетичному командному Чемпіонаті Європи. Ольга стала першою в забігу на 800 м. Вітаємо й пишаймося нашою...Online.ua