стадіон

Збірна світу - Збірна Атлетіко 5:4.

Збірна Атлетіко всіх часів і збірна світових зірок футболу провели виставковий матч на домашньому стадіоні "матрацників" Вісенте Кадьдероні. Збірна світу - Збірна Атлетіко 5:4 За збірну зірок світового футболу забивали Каніджа, Ігіта з пенальті, Ярмоленко...Ua-football

Перший матч плей-офф за "Мункачем". Стадіон "Авангард" м. Мукачево. Глядачів: 100, Температура:+22. Перша ліга ДЮФЛУ U-19.Ужгород.net.ua

Пропонуємо вашій увазі результати ігор. Чемпіонат Житомирської області. 4 тур Фортуна (Андрушівка) Авангард (Новоград-Волинськиий) 2:1 27 травня 2017 р. Андрушівка. Стадіон Колос. Арбітр Ю. Марков. СК Коростень Будівельник (Гранітне) 3:2 27 травня 2017 р. Коростень. Стадіон Спартак. Арбітр І. Іванцов.Спортивний Житомир

Кропивницька "Зірка" вкотре поступилася "Сталі" (ФОТО, ВІДЕО)

сезоні так і не вдалось обіграти камянців, здобувши в матчах з ними одну нічию та тричі програвши.Нагадаємо, 26 трравня на стадіоні "Динамо" ФК "Олександрія" зіграв внічию з донецьким "Олімпіком".Фото - football.ua, bigmir.net Відео - канали "Футбол 1", "Футбол...Златопіль

Поліція арештувала 16-го підозрюваного у справі теракту в Манчестері

осіб для проведення допитів. Нагадаємо, 22 травня ввечері, невдовзі після концерту американської поп-зірки Аріани Гранде, смертник підірвав себе в холі стадіону в Манчестері. У результаті вибуху 22 людини загинули, близько 60 отримали...Unn.com.ua

затримала одного із його братів, а в Тріполі затримали його батька та другого брата. Жертвами вибуху, який він влаштував на стадіоні "Манчестер-Арена", стали 22 людини, ще понад 60 постраждали.1NEWS

Як Ярмоленко за збірну світу забивав(ВІДЕО)

Українець забив третій гол збірної світу ударом головою на 56-й хвилині матчу. Це останній матч в історії стадіону Вісенте Кальдерон.Spy-Football

Ярмоленко в компанії легенд футболу

складі збірної зірок світового футболу зіграв проти збірної "Атлетіко" усіх часів і навіть відзначився голом. Цей матч був прощальним для стадіону" Вісенте Кальдерон" перед демонтажем. Ярмоленко не міг пропустити нагоду і сфотографуватися з легендами світового футболу.Ua-football

Чемпіонат Херсонської області з футболу.

Результати матчів 27 травня: Фортуна Чулаківка Дружба Новомиколаївка (Стадіон Вікторія) 1:2 Сайт города Херсона

Роналдіньо, Зеєдорф, Ярмоленко.

Збірна Атлетіко всіх часів і збірна світових зірок футболу провели виставковий матч на домашньому стадіоні "матрацників" Вісенте Кадьдероні. Рахунок в цьому поєдинку не мав значення і діючі та колишні футболісти, що вийшли на поле, подарували...Ua-football

служба безпеки МІ-5 почала розслідування того, як вели спостереження за манчестерским смертником Салманом Абеді. Жертвами вибуху, який він влаштував на стадіоні «Манчестер-Арена», стали 22 людини, ще понад 60 постраждали. МІ-5 розбереться, якою була реакція на попередження про те, що Абеді...1NEWS

в Манчестері у неділю - 19-річний чоловік затриманий у Гортоні, південне передмістя Манчестера, і 25-річний чоловік був затриманий поблизу манчестерського стадіону "Олд Траффорд". Крім того, в понеділок вранці 22-річний чоловік був затриманий у місті Шорхем-Бей-Сі в графстві Західний Сассекс на...Європейська правда

Починаємо «Добу»

осіб. 1953 - перше підтверджене сходження на Еверест здійснили шерпа Тенцінг Норгей і новозеландець Едмунд Гілларі. 1968 - на лондонському стадіоні «Уемблі» футболісти «Манчестер юнайтед» після нічиєї 1:1 в основний час у додаткові 30 хвилин розгромили португальську «Бенфіку» з рахунком...Нова доба

полтавська Ворскла в 31-му турі української Прем'єр-ліги вдома мінімально перемогла "Дніпро". Єдиний гол на початку першого тайму забив В'ячеслав Шарпар. Стадіон Ворскла. «Ворскла» (Полтава)- ФК «Дніпро» -...Футбол Полтавщини

Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок

Андрій Ярмоленко відзначився м'ячем у складі світових зірок. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Протистояла їм команда ветеранів мадридського "Атлетіко", котра прощалася зі стадіоном "Вісенте Кальдерон".Ярмоленко замкнув головою навіс з правого флангу і зробив рахунок 3:1 на користь світових зірок.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Функціонер "Динамо":...Sportanalytic

О.Усик зібрався боксувати з Е.Джошуа через три роки

точна. "Чого далі чекати? Далі чекайте ще одного мого захисту. Це не сто відсотків, але на кінець серпня, можливо, на стадіоні в Україні", - підсумував боксер. Нагадаємо, що О.Усик може стати одним із учасників так званої боксерської Ліги чемпіонів, яка...Unn.com.ua

Прем’єр-ліги,  і вперше з 1978 року вилітає з вищого дивізіону. Єдиний гол у поєдинку u0022Дніпроu0022 — u0022Ворсклаu0022 27 травня на стадіоні u0022Ворсклаu0022 (Полтава) забив Вu0027ячеслав Шарпар на 49-й хвилині. Півзахисник u0022Ворсклиu0022 отримав передачу від Ребенка у центрі поля, провів м’яч...1NEWS

Українець забив третій гол збірної світу ударом головою на 56-й хвилині матчу. Це останній матч в історії стадіону Вісенте Кальдерон.1NEWS

хвилині відзначився точним ударом головою і забив третій гол своєї команди. Варто відзначити, що це був останній поєдинок в історії стадіону "Вісенте Кальдерон". Гроші від виручених квитків будуть віддані організації "Scholas Occurrentes", яка керує тисячами шкіл у 190 країн світу.Зеркало недели (газета)