стадій

Нинішня президентська гонка у Франції яскрава ілюстрація того, що країна вже не просто в кризі, а в її крайній, згубній стадії. Першим в голодні ігри президентської кампанії у Франції вступило ліве політичне крило. Спочатку главу держави Франсуа Олланда вижила з...Newsonline24

Після ожиріння та анорексії дівчина перетворилася на ляльку Барбі

24-річна Лола Пякінямякі з фінського міста Турку пройшла всі стадії "краси".UkrMedia

Павло Миколюк залишив "Княжий Ринок

Перед першим матчем чвертьфінальної стадії чемпіонату України серед команд Другої ліги стало відомо про те, що стан львівського «Княжого Ринку» залишив Павло Миколюк. Як повідомила...Галичина спортивная

Наприкінці другого пленарного засідання сесії Рівненської обласної ради виступив міський голова Вараша Сергій Анощенко. ЧаРівне.info

Український ЗТР зумів подолати чвертьфінальну стадію Балтійської Ліги, вийшовши в Фінал Чотирьох. Як відомо, перший матч ЗТР виграв з рахунком 27:24.Чемпион

У Черкасах визначили найсильнішу футзальну команду (відео)

Фото: sportzt.com Команда "Рятівник-ЧІПБ" не змогла вийти до стадії плей-офф чемпіонату України з футзалу серед вишів. У своїй підгрупі черкащани посіли третє місце. Їх у підсумку випередили дві столичні...Вчасно (Черкаси)

5 стадій зваблювання від японських гейш

В Японії завжди цінувалося вміння показувати себе з кращого боку. Якщо спокушати - то майстерно і чуттєво. UkrMedia

У Черкасах визначили найсильнішу футзальну команду

Команда "Рятівник-ЧІПБ" не змогла вийти до стадії плей-офф чемпіонату України з футзалу серед вишів. У своїй підгрупі черкащани посіли третє місце. Їх у підсумку випередили дві столичні...ВIККА

Українські зірки дадуть у Львові 12-годинний концерт, аби зібрати гроші для маленької Яночки +Відео zaxid.net

Після цього вісім кращих учасників відразу почнуть стадію матчів на виліт - чвертьфінали турніру.ОГО.ua

У другому за престижністю єврокубковому турнірі футбольних клубів континенту визначилися учасники чвертьфінальної стадії розіграшу.Гал-info

Визначились усі учасники 1/4 фіналу Ліги Європи

Стали відомими імена усіх чвертьфіналістів ЛЄ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначились всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонівТак, цієї стадії пробились команди з восьми різних різних країн.Жеребкування пар відбудеться вже сьогодні, 17 березня.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Генк" - "Гент" - 1:1

Українець Руслан Малиновський провів на полі усі 90 хвилин, а його клуб пробився до наступної стадії турніру. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

15 березня визначилися 8 команд, які зіграють на чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів сезону 2016/2017.UkrMedia

Після вчорашніх матчів Ліги чемпіонів стадія 1/8 фіналу в сезоні-2016/17 стала найрезультативнішою в історії турніру. Вже зараз команди забили 57 голів і встановили рекорд, повідомляє OptaJoe.Чемпион

Шкільний турнір на "Кубок НФК "Ураган" переходить у стадію плей-оф

Шкільний турнір на "Кубок НФК "Ураган" переходить у стадію плей-оф...Галичина спортивная

Дело Насирова: объективность апелляции поставили под сомнение

Судебное заседание по рассмотрению апелляционной жалобы, поданной в интересах Насирова, назначено на 13 марта. Gottstat.com

з рахунком 0:4 у Парижі іспанська «Барселона» зуміла створити диво у домашньому матчі проти французького ПСЖ і пройти у наступну стадію змагань. Команда Луіса Енріке перемогла з рахунком 6:1.Гал-info