ставище

На Житомирщині триває ремонт на 40 км місцевих доріг

На сьогодні в області триває ремонт на 39,57 км автодоріг місцевого значення за рахунок митних коштів. Замкова гора

На Житомирщині триває ремонт 40 км місцевих доріг

На сьогодні в області триває ремонт на 39,57 км автодоріг місцевого значення за рахунок митних коштів. Новини Житомира

В ОДА розповіли, на яких відремонтованих дорогах Житомирської області впорядкують узбіччя

О 060509 Бараші - Ємільчине через Брідок, Рихальське, Куліші - 0,8 км В облраді збираються провести нараду щодо витрачання коштів на ремонт доріг наступного року. Житомир.info

Першість України серед юніорів U19середа, 08 листопада, Житомир, стадіон Спартак ФК Полісся U19 (Житомир) - Любомир (Ставище)початок - 13.00 Спортивний Житомир

4 листопада, субота, 14:00. ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) Спостерігач арбітражу Родіоненко. Зеркало Обухова

Цей матч стане передостаннім для житомирян в осінній частині чемпіонату перед зимовими "канікулами". Спортивний Житомир

Команда ФК "Полісся U-17" має дограти 17 хвилин домашнього матчу 6 туру ДЮФЛУ з ФК "Любомир U-17" (стм. Ставище), через те, що головний арбітр зупинив гру на 73 хвилині. Таке рішення прийняв Дисциплінарний комітет Дитячо-юнацької футбольної ліги України у...Спортивний Житомир

Лише одесити - на останньому місці з однієї нічиєї в активі (причому в матчі з лідером - ФК "Любомир" смт. Ставище в 1 турі), а житомиряни - передостанні з двома нічиїми (хмельницьке "Поділля" в 4 турі та столичний "Локомотив" -...Спортивний Житомир

28 жовтня, субота, 14:00. Перше коло: Баришівка 0:1 (Гаврилов). Перше коло: Козин 1:0 (Гуніков). Спостерігач арбітражу О.Балакін. Зеркало Обухова

- "ДЮФК" Атлетик Одеса "Поділля" Хмельницький - "Колос" Ковалівка "Чайка" Вишгород - "Локомотив" Київ "ДЮСШ-15" Київ - ФК "Любомир" смт. Ставище "Оболонь-Бровар" Київ - "Полісся" Житомир Спортивний...Спортивний Житомир

На Житомирщині тривають ремонти місцевих доріг за кошти митниці

ремонти місцевих доріг за кошти від перевиконання митних платежів. Житомирський облавтодор завершив капітальний ремонт дороги у с. Піски на автошляху Житомир-Сквира-Ставище. Про це повідомляє начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк. За його словами, підрядник учора, 19...Новини Житомира

Продовжує святкувати перемоги і столичний "Локомотив". "Полісся" (Житомир) - ДЮСШ-15 (Київ) - 1:3 Спортивний Житомир

14 жовтня, субота, 12:00. Арбітри Аврамчук Рубан, Подвальний. Спостерігач арбітражу Шкільний. Зеркало Обухова

золоті гори не пропонували йому на батьківщині тата, він однозначно дав зрозуміти, що ніколи не зрадить Україну. Сутичка з представником Ставища Валерієм Головацьким, як і очікувалося, завершилася перемогою Ельвіна Алієва. Боксерські поєдинки починатимууться 13 й 14 жовтня о 12.00. На...Багнет

У середу, 11 жовтня, відбулися поєдинки 5 туру Першості України з футболу серед юніорів U19. Гості пропустили в першому таймі і дуже здорово відіграли другий тайм, але команду знову підвела реалізація моментів. Спортивний Житомир

серед юніорів U19: "Колос" Ковалівка - "ДЮФК-Атлетик" Одеса "АРЗ" Біла Церква - "Локомотив" Київ "Поділля" Хмельницький - ФК "Любомир" смт. Ставище "ДЮСШ-15" Київ - "Оболонь" Бровар Київ Спортивний...Спортивний Житомир

На трасі Київ-Чоп житомирські патрульні перевіряли стан дорожного покриття та тротуарів

проведених перевірок проінформують місцеві органи виконавчої влади. Фото патрульної поліції Як повідомляв Житомир.info, 2 жовтня на трасі Київ-Чоп у с. Ставище Брусилівського району Житомирської області згоріла «Мазда». Житомир.info...Житомир.info

7 жовтня, субота, 11:30. Арбітри Аврамчук Ступак, Грицай. Спостерігач арбітражу Чепіль. Зеркало Обухова