срібний

Фестиваль-ярмарок меду та вина «Срібні джерела» 2017, Хуст

Насолоджуватися оригінальним закарпатським медом і вином всі бажаючі зможуть у центральній частині міста. Igotoworld

Спортсменки Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності вибороли чотири медалі - дві золоті та дві срібні Івано-франківський портал новин "Репортер"

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на чемпіонаті України з сумо, а саме: 6 золотих, 11 срібних та 16 бронзових. Таким чином, команда Рівненщини виборола І загальнокомандне місце.Сайт міста Рівне

Молодіжний мистецький захід, що вже втретєThe post В Ужгороді сьогодні розпочинається студентський конкурс із живопису "Срібний мольберт" appeared first on Трибуна.Трибуна

У галереї "Ужгород" — художня ода красі Срібної Землі. В обласному центрі Закарпаття триває ювілейна ретроспективна виставка полотен художника Івана Романюка з Мукачева.Ужгород.net.ua

ніж 150 спортсменів з міст Донецької та Луганської областей. Слов’янськ представляли спортсмени бійцівського клубу «Тріада», які здобули: 4 золотих, 2 срібних, та 1 бронзову нагороди:I місце – Кутелія … Далее...Деловой Славянск

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на Чемпіонаті України з сумо, а саме шість золотих, одинадцять срібних та шістнадцять бронзових. Таким чином, збірна команда Рівненщини виборола перше загальнокомандне місце.ОГО.ua

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на чемпіонаті України з сумо, а саме: 6 золотих, 11 срібних та 16 бронзових.ЧаРівне.info

Нацбанк увів в обiг нейзильберову п'ятигривневу та срiбну десятигривневу монету "Катерининс...Експрес

Жінка сильно вдарила спину, піднятись сама не могла. А допомогли їй четверо випадкових перехожих - дві дівчини і два хлопця... Івано-франківський портал новин "Репортер"

Студентам пропонують узяти участь у конкурсі з живопису "Срібний мольберт".Ужгород.net.ua

Правоохоронці розшукують зловмисників, які викрали золоті та срібні прикраси з храму Казанської Божої матері.Слободской край

ДФС Закарпаття: як відображати військовий збір у формі № 1 ДФ. До уваги підприємців Срібної Землі!Ужгород.net.ua

Серед нагороджених срібна призерка чемпіонату Європи 2017 року з вільної боротьби...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Черкаські пауерліфтери представництва UPC гідно представили місто виборовши 6 золотих 3 срібних та 1 бронзову нагороди...Прес-Центр

Ужгородське "Совине гніздо" прихистило виставку з більш ніж ста різножанровими картинами. В обласному центрі Закарпаття стартувала виставка робіт учасників конкурсу "Срібний мольберт", що триватиме до 30 вересня.Ужгород.net.ua

Відзнаки обласної ради вручив Віктор Овчарук срібній призерці чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді Наталі Стребковій та її тренеру Олександру Степанюку...Спорт Тернопільщини