срібний

Українські боксери здобули три золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди. Завдяки вмілій тактиці та досвіду Юрія Шестака, Віктора Вихриста й Олександра...Online.ua

Долю єврофіналу вирішив один укол!. Мас-медійники Закарпаття зустрілися з ужгородським фехтувальником Анатолієм Гереєм після "срібного" виступу у складі збірної України на Чемпіонаті Європи в Тбілісі.Ужгород.net.ua

Які справи зі смертельно небезпечним ботулізмом на Срібній Землі?.Ужгород.net.ua

20 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, на якому харківські плавці завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.Слободской край

Концерт на підтримку легендарного диктора Українського телебачення Олександра Сафонова відбувся 19 червня у Малому залі столичного Палацу Україна. Online.ua

Дітей медиків Срібної Землі "відправили" на Чорне море. Малеча оздоровлюватиметься у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині протягом 14 днів.Ужгород.net.ua

У Чорноморську відбулася Всеукраїнська Спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад Online.ua

Митарі Срібної Землі за 5 місяців наклали на правопорушників більше 9,2 млн грн штрафів. Минулоріч ця сума за аналогічний період склала...Ужгород.net.ua

золотих, 4 срібла і 3 бронзи. Перше місце в заліку посіли росіянам, в активі яких 11 медалей (3 золота, 6 срібних і 2 бронзи). Третє місце - у Великобританії, яка завоювала 6 медалей (3 золота і 3 бронзи).Чемпион

Герой-супертато зі Срібної Землі. Сьогодні у світі відзначають Міжнародний День батька.Ужгород.net.ua

особливості медичної реформи в Україні?. Чому цю реформу блокують народні депутати та чи готові до змін лікарі та пацієнти СРібної Землі?Ужгород.net.ua

Житомирські паралімпійці вибороли 5 нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики

Житомирські паралімпійці здобули 5 нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики: 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзових медалей. Про це повідомляє управління сімї, молоді та спорту ОДА...0412.in.ua — сайт города Житомира

Юні ужгородські ватерполісти стали "срібними" переможцями відкритого чемпіонату України.Закарпаття онлайн

"Червона смакота" Срібної Землі виявилася безсилою перед несподіваним нападом!. Нахальних "квартирантів" нічим не зупинити.Ужгород.net.ua

Очільники Срібної Землі вручать премії переможцям регіонального конкурсу журналістів.Ужгород.net.ua

Юні футболісти Срібної Землі посіли друге місце на турнірі у Вінниці. Загалом участь у змаганнях узяли 40 команд із різних регіонів України.Ужгород.net.ua

Як літератори Заходу і Сходу налагоджували культурні мости в Ужгороді. Ця подія мала місце вчора в головній книгозбірні Срібної Землі.Ужгород.net.ua

Карпатським нарцисом розквітли луки на високогір’ях Срібної Землі. На полонині Апецькій з висотою 1511 метрів над рівнем моря розцвів нарцис вузьколистий...Ужгород.net.ua