срібний

Президент затвердив нову символіку Генпрокуратури

Президент Петро Порошенко затвердив нову символіку і прапор Генеральної прокуратури зі срібним мечем і золотими вагами.iPress

Злочинці побачили як до них наближається власник іномарки, вискочили з автомобіля, пересіли в «Audi A4» Івано-франківський портал новин "Репортер"

Результат - 3 золоті, 10 срібних та 7 бронзових медалей, 4 місце в командному заліку.Івано-франківський портал новин "Репортер"

25 листопада честь України в польському місті Кросно захищала команда дзюдоїстів Ужгородської ДЮСШ №1. Закарпаття онлайн

Молодий житель Мукачівщини пограбував в Ужгороді хлопця, відібравши від нього золотий та срібний ланцюжки.Закарпаття онлайн

На рідкісній поштівці бачимо невелику кам'яницю ліворуч. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Елегантна Анджеліна Джолі показала струнку талію у срібній сукні (фото)

Джолі показала струнку талію у срібній сукні.UkrMedia

Загалом у франківських тхеквондистів 10 медалей, з них 4 золоті, 4 бронзові та 2 срібні. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українка Єлістратова виграла «срібло» етапу Кубку Африки з тріатлону

Українська спортсменка Юлія Єлістратова стала срібною призеркою етапу Кубку Африки з тріатлону...Громадське телебачення

"Сватання на Гончарівці"11 листопада, 18.30"Ще раз про Червону Шапочку"12 листопада, 12.00"Павлинка"12 листопада, 18.30"Срібний павук"18 листопада, 18.30...Молодой буковинец

Мукачівець став "срібним" призером чемпіонату Європи з кіокушинкайкан карате в Іспанії.Закарпаття онлайн

Українці завоювали 17 медалей на чемпіонаті світу з бальних танців на візках

Українська команда здобула дев'ять золотих, і по чотири срібних та бронзових медалей на чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців на візках.Громадське телебачення

Українські шпажисти здобули три медалі на етапі Кубка світу з фехтування

На етапі Кубка світу з фехтування, який проходить у Швейцарії, українські спортсмени виграли одну срібну та дві бронзові нагороди.Про це повідомляє Федерація фехтування України.Гал-info

В Ужгороді цими днями проходить Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. Спорт Тернопільщини

Українці стали призерами фіналу Кубку світу зі стрільби

Українці виграли срібну та бронзову медалі у фіналі Кубку світу зі стрільби. Павло Коростильов став другим у фіналі, виступаючи у категорії 10м з...Високий замок

Фестиваль-ярмарок меду та вина «Срібні джерела» 2017, Хуст

Насолоджуватися оригінальним закарпатським медом і вином всі бажаючі зможуть у центральній частині міста. Igotoworld

Спортсменки Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності вибороли чотири медалі - дві золоті та дві срібні Івано-франківський портал новин "Репортер"

Молодіжний мистецький захід, що вже втретєThe post В Ужгороді сьогодні розпочинається студентський конкурс із живопису "Срібний мольберт" appeared first on Трибуна.Трибуна