срібний призер

всесвітній Універсіаді 23 серпня здобув ще три нагороди. Спочатку він став третім у вправах на кільцях, а згодом двічі став срібним призером – у опорному стрибку та вправах на коні. Загалом тепер в олімпійського чемпіона п’ять нагород. До цього він...Телеканал Ритм

Чемпіони Дніпропетровщини з картингу 2017 визначені !

Kart), Мороз Антон другий (Dnipro Kart), Ярослав Нельга - третє місце (Картпром). Чемпіоном Дніпропетровщини 2017 стає Антон Мороз (Dnipro Kart), срібний призер Дмитро Коржавін (OSA Kart Racing), і бронза у Михайла Путрі (Dnipro Kart). На старті першої фінальної гонки класу...Спорт.ua

У Черкасах відзначили призерів Дефлімпіади

за всю історію Дефлімпіад. Серед них двоє черкаських спортсменів. Віктор Пустовіт, гравець основного складу збірної команди України з футболу, став срібним призером ігор. Нагороду отримав і його тренера Олександр Бойко. Останній переконаний: якби Віктор грав у фіналі, українська команда здобула...ВIККА

Українці збирають медалі на Всесвітній Універсіаді

з плавання на 50 метрів батерфляєм!Українець Андрій Хлопцов фінішував на ці же ж дистанції третім.Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик - срібні призери Всесвітньої Універсіади зі стрибків змішаних пар з 3-метрового трампліна!Олег Верняєв виборов золото. Він чемпіон Всесвітньої Універсіади зі спортивної...Львівські

Першим українським чемпіоном Універсіади 2017 став плавець Михайло Романчук (на знімку). Срібним призером змагань стала чоловіча збірна зі спортивної гімнастики.Урядовий Кур'єр

з навчальних предметів та їх учителів. Зокрема, найвищу відзнаку ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» Геннадій Москаль вручить Станіславу Томашу – срібному призеру Міжнародної олімпіади з інформатики, цьогорічному випускнику, який отримав максимум балів за підсумками ЗНО.Початок заходу об 11.00.Zaholovok

це повідоиляє ISport. Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков) стала срібним призером в командному турнірі, набравши 257,900 бала, поступившись тільки японцям (260,225). Володарями бронзової медалі стала фехтувальниця Ксенія Пантелєєва, яка...ТВА

в Тайбеї (Тайвань). Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков) стала срібним призером в командному турнірі, набравши 257,900 бала, поступившись тільки японцям (260,225); "Бронза" — у росіян...1NEWS

Кременчани виграли Кубок України з санного спорту

майстер спорту України Андрій Мандзій (на фото) здобув перемогу, а його колега по команді майстер спорту України Олександр Оболончик став срібним призером. У командній гонці-естафеті екіпаж у складі Андрія Мандзія, Олександра Оболончика та представниці Львівської СДЮСШОР «Беркут» Дарії Гули завоював...Галичина спортивная

Тернополянин Михайло Гуменюк - срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Змагання проходили у спортивному комплексі «Епіцентр». Срібним призером турніру у ваговій категорії 56 кг став тернополянин Михайло Гуменюк, піднявши штангу 90 кг у ривку і 120 кг...Галичина спортивная

Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо Де Жанейро 20-ти річний Шакур Стівенсон (2-0, 1), який 19 серпнявийде в ринг проти Девіда Мічела Паза (4-3-1, 0 КО), розповів про початок своєї кар'єри.  "Я відчуваю, що стаю сильнішим і кращим. У першому...24boxing

Гросмейстер В.Ветошко тріумфував на змаганнях у Польщі

набрав 7 очок, як і польський гросмейстер Кршиштоф Якубовський, і за додатковими показниками посів першу сходинку. Примітно, що переможець і срібний призер мали лише 14-й та 15-й стартові...1NEWS

Шестеро львівських фехтувальників змагатимуться на ХХІХ Всесвітній Універсіаді-2017

рейтингу Клод Юнес, пише ldufk.edu.ua. Одразу троє представниць ЛДУФК виступатимуть і в змаганнях жіночої шпаги. На фехтувальні доріжки Універсіади-2017 вийдуть срібний призер цьогорічного Чемпіонату України в особистій першості Юлія Свистіль, а також бронзові медалістки в командній першості Чемпіонату світу-2015 у...Галичина спортивная

Таїсія Удоденко проведе на Апенінах, інформує УНН з посиланням на сайт Федерації баскетболу України.   Новим клубом української центрової став срібний призер чемпіонату Італії клуб «Lucca». «Підписалася на сезон. Цілком задоволена, адже команда ставить високі турнірні завдання. В активі «Lucca»...1NEWS

Наварро побив рекорд збірної Іспанії за кількістю зіграних матчів

ще у 2000 році. Додамо також, 37-річний Наварро вигравав чемпіонат світу 2006 року, чемпіонати Європи 2009 і 2011 років, ставав срібним призером Олімпійських ігор 2008, 2012 років і "бронзовим" у Ріо-2016.1NEWS

Вінницькі спортсмени здобули високі нагороди на всеукраїнських змаганнях

вінничани мешканці м. Ладижин, саме це місто на Поділлі є єдиним центром підготовки спортсменів високого класу з цього виду спорту. Срібними призерами змагань стали Катерина і Олена Пучко (човен-двійка), а Андрій Черкашин у одиночному човні посів третє місце. У місті...Новини Вінниці

КУТОР ДЦОП «Колос», тренерується в Назара Бурика. Відзначився також кандидат в майстри спорту України Руслан Бригадир, який серед юніорів став срібним призером у спринті, а в гонці переслідування був шостим. Руслан - вихованець ТОДЮСШ, ДЦОП, «Колос», тренується у Назара Бурика.Газета "Наш ДЕНЬ"

Кропивницька "Зірка" без шансів програла столичному "Динамо" (ФОТО)

У матчі 5-го туру футболісти "Зірки" не зуміли нічого протиставити срібному призерові останнього сезону, титулованому "Динамо". 11-го серпня, в Києві на НСК Олімпійський, гості пропустили три мячі, не забивши жодного. Команда Олександра...Гречка

Форвард збірної України продовжить кар

Таїсія Удоденко проведе на Апенінах, інформує УНН з посиланням на сайт Федерації баскетболу України.   Новим клубом української центрової став срібний призер чемпіонату Італії клуб "Lucca". "Підписалася на сезон. Цілком задоволена, адже команда ставить високі турнірні завдання. В активі "Lucca"...Unn.com.ua