срібний призер

У поєдинку за третє місце вона програла Анні Сантос із Бразилії. Додамо також, для Вередиби це вже четверта міжнародна нагорода нинішнього сезону. Він був срібним призером на континентальних кубках у Берліні і Загребі, а також “бронзовим” у Фолоніці. Сообщение Українські дзюдоїсти здобули кілька медалей на Кубку Європи появились сначала...1NEWS

Жан Беленюк Срібний призер Олімпійських ігор-2016 у Ріо з греко-римської боротьби Жан Беленюк красиво жартує на фейсбуці. Темношкірий українець виклав фото з чорним морозивом.Чемпион

Команда «Львівгазу» здобула І місце у Західному регіоні Всеукраїнського турніру з міні-футболу

із колегами з інших областей та спілкування, зазначає Голова Укргазпрофспілки Сергій Копанічук. Першість у Західному регіоні здобула команда ПАТ Львівгаз, срібний призер ПАТ Івано-Франківсьгаз, бронзу виборола команда ПАТ Хмельницгаз, четверту сходинку посіла команда ПАТ Рівнегаз, пяте місце ПАТ Закарпатгаз. Також...Високий замок

Срібними призерами відкритого Кубку стали: Кашпрук Олексій та Кашпрук Ілля. Винницкий Бизнес Портал

Вихід "Прикарпаття" у першу лігу: історія виступів наших команд

Командам із Прикарпаття лише одного разу вдавалося виграти західну групу третього по силі дивізіону українського футболу. Срібними призерами ліги колективам із Прикарпаття вдавалося ставати 4 рази.Галичина спортивная

Українські дзюдоїсти здобули кілька медалей на кадетському Кубку Європи

місце вона програла Анні Сантос із Бразилії. Додамо також, для Вередиби це вже четверта міжнародна нагорода нинішнього сезону. Він був срібним призером на континентальних кубках у Берліні і Загребі, а також бронзовим у...Unn.com.ua

Трансляція фіналу проекту «Спортивне місто - здорова нація» у Кропивницькому (НАЖИВО)

НВО №17 та НВО №25. Переможець унікального проекту, що вперше реалізовується в Україні, отримає для своєї школи 200 тисяч гривень, срібний призер - 100 тисяч грн, а бронзовий 50 тисяч гривень цільової субвенції з Державного бюджету України. Пропонуємо вашій увазі...Гречка

Нещастя на нещасті Проте у 2017-му українську збірну з вільної боротьби спіткало справжнє лихо. Команду підкосила епідемія травм. Першим випав срібний призер Олімпіади в Лондоні Валерій Андрійцев (вагова категорія – до 97 кг). Після...24 канал

Вірастюк займався легкою атлетикою (штовхання ядра) у Заслуженого тренера України Івана Шарого. Був членом юнацької, юніорської та молодіжної збірної СРСР, срібним призером останнього чемпіонату СРСР 1991 року, володарем Кубка СРСР. 17-разовий чемпіон і восьмиразовий володар Кубка України.   Бронзовий призер...Westnews

один мяч. Із рахунком 5:3 Зоря-2 обіграла чемпіона і пройшла до наступного раунду. Міг вилетіти вже на стадії 1/8 і срібний призер вищої ліги Маяк із Малого Кобелячка. Команда відверто невдало провела перший тайм матчу проти Орілі і програвала з...Тижневик «ЕХО

Президент Федерації легкої атлетики подасть у суд за наклеп на призера Олімпіади

Президент Федерації легкої атлетики України і за сумісництвом заступник міністра у справах молоді і спорту Ігор Гоцул збирається судитися зі срібним призером Олімпіади-2000 з плавання, а нині народним депутатом від Радикальної партії Денисом Силантьєвим. Про це сам функціонер повідомив у...Ua-football

Мирославе Юрійовичу, які перші кроки ви зробили на посаді тренера ФК Ужгород? Розпочнемо сезон з важкого поєдинку проти срібного призера чемпіонату ФК Середнє.Голос Карпат

Павло (Петро Лебідь),  намісник Успенської Києво-Печерської лаври( з 1994 року). 1972 рік —Рівалдо, бразильський футболіст, нападник. Чемпіон світу 2002 року, срібний призер ЧС-1998, чемпіон Південної Америки 1999-го. Володар Золотого м’яча кращому гравцеві Європи (у складі Барселони”). Двічі вигравав чемпіонство в...Вичерпно

Харків

Після першої половини зі стовідсотковим очковим показником лідирував срібний призер минулої першості харківськ...Новини Харкова

Срібними призерами даних змагань стали: Ткачук Владислав, Беньков Олександр та Вербецька Евеліна. Моя Вінниця

Бердичівські кікбоксери привезли нагороди з Чемпіонату України

бердичівлян Артем Сінько (2006 року народження). Також у розділі «фул-контакт» у ваговій категорії до 65 кілограм друге місце та звання срібного призера Чемпіонату України здобув бердичівлянин Вадим Яроцький (2000 року народження). Вітаємо чемпіонів! Ця стаття Чемпіонат України з кікбоксингу WАКО...Наш Бердичів

14 років тому боєць, що завдав поразки Кличку, захистив пояс IBF у боротьбі зі скандальним поляком.

ж натомість мав ідеальні для гевівейту пропорції. Але скандальний норов, через який здобув у США, де живе досі, дурну славу. Срібний призер Олімпіади-1992 у середній вазі Бірд тривалий час боксував серед профі в крузервейті. Йшов без поразок і, мабуть, став...Ua-football

І місця, 1 — ІІ місце та 2 — ІІІ місця. Чемпіонами даних змагань стали: Зімін Артем та Шрамко Микола. Срібним призером даних змагань став: Медвєдєв Максим. Бронзовими призерами даних змагань стали: Додон Антон та Лобода...Моя Вінниця

голосів отримав Роман Панченко військовослужбовець, солдат 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України. Нагороджений орденом За мужність III ступеня, золотий та срібний призер зі стрільби з лука міжнародних змагань Ігри Нескорених. Почесним громадянином міста став Джеймс Темертей відомий меценат і підприємець...Високий замок

під керівництвом тренера Карпенюка Сергія Вікторовича. За результатами чемпіонату учень коростенець Максим Рублевський здобув золоту нагороду у ваговій категорії 60кг. Срібними призерами стали учень Коростенської гімназії Євген Іскра (вагова категорія 50кг), Максим Бех (вагова категорія 32кг), а також у ваговій...Спортивний Житомир