срібна нагорода

У США помер легендарний український борець Григорій Гамарник

У 1955 році став першим у історії українцем, який став чемпіоном світу із греко-римської боротьби. У 1958 році також виграв срібну нагороду світової першості. Виступав на Олімпіаді-1960 у Римі. Гамарник був капітаном збірної СРСР. Після завершення кар'єри працював головним тренером...Еспресо TV

матчу видала крик у 105 децибел, що можна порівняти з шумом реактивного двигуна літака. На ОІ-2012 року у Лондоні завоювала срібну нагороду в одиночному розряді. Шарапова – амбідекстер, що дозволяє їй на високому рівні грати не лише правою, але й...ICTV

та Ірландії, а у фіналі впевнено здолав росіянина. Присутня на зустрічі титулована самбістка, заслужений майстер спорту України Олена Сайко, здобула срібну нагороду на Кубку світу.Бліц-інфо

Тернопільські борці Олег Дикий та Володимир Войтович привезли «золото» і «срібло» з Угорщини

ваговій категорії виборов перше місце і, відповідно, «золото», та Володимир Войтович, у якого - друге місце в турнірній таблиці та срібна нагорода. Тренери спортсменів Володимир Лучанко та Андрій Телебан.Обоє борців є студентами Економічного коледжу ТНЕУ: Олег Дикий навчаєтсья на факультеті...Тернопіль Наживо!

Житомирський хор "Gloria" привіз із Італії срібні нагороди, диплом та спеціальний приз

Швеції, Італії, Гонконгу, Данії та Словенії. Зразковий хор "Gloria" на найвищому професійному рівні представив нашу українську хорову культуру, отримавши дві срібні нагороди, спеціальний приз за краще виконання італійського твору «Mare» Марко Ферретті та диплом за краще виконання твору українського композитора...20 хвилин

Цього разу талановиті житомиряни протягом трьох днів - з 12 по 14 квітня дивували своїм співочим мистецтвом гостей та учасників конкурсу, я Рупор

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ. Чемпіоном ABAF зі спортивної ходьби на 20 км став Дмитро Собчук (1:26.27 год), а срібну нагороду виграв Олексій Казанін (1:26.56 год). Трійку призерів замкнув Серкан Доган з Туреччини (1:27.05 год). Олег Свистун показав час 1:29.05 год...1NEWS

На Міжнародних перегонах у Tur?ianske Teplice (Словаччина) ужгородський велосипедист Володимир Козловський, серед 65 спортсменів світу, здобув срібну нагороду. Mukachevo today

фіналі перемогли Королев Дніпра. Пантери вперше у своїй історії здобули золото чемпіонату України. Королеви Дніпра цього сезону змушені задовольнитися лише срібними нагородами. Турнір TheKharkivInvitational некомерційний, він націлений на популяризацію хокею серед жінок у Харківському регіоні. У кожній команді мінімум 11...Урядовий Кур'єр

Буковинські спортсмени відзначились на всеукраїнському турнірі з карате

Одеської області. На Одещині змагалися 800 спортсменів із клубів України, Ізраїлю та Молдови. В активі буковинців 4 золоті та 3 срібні нагороди. Перше місце посіли Максим Зрибнєв, Юлія Матушевська, Богдан Маховськи та Володимир Вакарюк. Друге місце посіли Микола Мануїла, Ігор...Весь город - Черновцы

Бундесліга. Успіх Коноплянки, розгром від "Баварії"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Коноплянка забив за "Шальке", а його команда перемогла "Боруссію" в боротьбі за срібні нагороди. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Спортсменки Тернопільського національного економічного університету зуміли вибороти третю сходинку, перемігши, зокрема, і срібних призерок з луцької «Волині». Таким чином, до срібних нагород розіграшу Кубка України тернополянки додали бронзу - із чемпіонату. Це неабиякий успіх для молодої команди на чолі з...Газета "Наш ДЕНЬ"

Видеообзор матча с участием Атлетико

дозволив мадридцям утвердитися на другій сходинці турнірної таблиці. Підопічні Сімеоне мають лише примарні шанси на чемпіонство, але не хочуть віддавати срібних нагород заради своєї репутації. вашої уваги відео огляд матчу 32-го туру чемпіонату Іспанії "Атлетико" "Леванте". Мадрид. Стадіон: "Ванда Метрополітано"...Ua-football

Луцькі волейболістки повернулися додому зі срібними нагородами суперліги

Практично увесь регулярний чемпіонат лучанки трималися саме на другій сходинці. Вісник+К

"Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" - бронзовий призер чемпіонату України з волейболу!

"Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ". Більше того, наші спортсменки зуміли вибороти третю сходинку, перемігши зокрема і срібних призерок з луцької "Волині". Таким чином до срібних нагород розіграшу Кубка України тернополянки додали бронзу чемпіонату. Це неабиякий успіх для молодої команди на чолі з Віктором Туркулою.Галичина спортивная

На дистанції 1500 м вільним стилем Романчук показав час 14:50.91, відставши на 10 секунд від німця Флоріана Веллброка і здобув срібну нагороду. Бронзу виграв українець Сергій Фролов (14:56.81). Нагадаємо, що українські синхроністки вдало виступили на етапі Світової серії в Парижі.Чемпион

Черкаські спортсмени здобули нагороди з гімнастики

тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), Александрова Анастасія (за програмою ІІр., об.пр., 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро), Срібні нагороди змагань вибороли: Зволяк Катерина (за програмою І розряду, 2005 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), Шевченко Яна (за...Нова доба

Андрій Ярмоленко повернувся до тренувань в загальній групі

поле вже в матчі чергового туру Бундесліги: 15 апреля проти Шальке 04. Дана зустріч може стати визначальною в боротьбі за срібні нагороди чемпіонату.Еспресо TV

Українка біатлоністка Юлія Джима фінішувала другою у спринтерській гонці. Щодо чоловіків, то найкращим серед українців у спринтерській гонці став Руслан Ткаленко. 24 канал

Фотосесія Анни Волошиної - прими синхронного плавання України

Також Анна двічі ставала чемпіонкою Європи, додавши до цього 10 срібних нагород і три бронзові континентальної першості.Главком