срібна нагорода

Ще дві срібні нагороди здобули Олександр Верасюк (Вінниця) та Марія Дробоян у абсолютній вазі.Винницкий Бизнес Портал

Експерт: Молоді українці потягнуть "Динамо" вниз

Sportanalytic.com. Він вважає, що за таких обставин катастрофи в чемпіонаті України не станеться, адже "Динамо" спокійно випередить "Зорю" і завоює срібні нагороди, відпустивши вперед "Шахтар".А от у Європі буде провал, адже Сабо переконаний, що поки ця команда буде "сирою" для...Sportanalytic

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" - віце-чемпіон України з міні-футболу

2:1. На жаль, у фінальному поєдинку футзалісти з Франківщини вдруге на турнірі поступились Житомиробленерго" (0:1) і разом з тим вибороли срібні нагороди чемпіонату. "Бронзу" приміряла команда "Чернівціобленерго". В індивідуальних номінаціях кращим голкіпером турніру був визнаний гравець команди ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Юрій...Галичина спортивная

У Чернівцях відбулися змагання з тенісу серед рятувальників

зустрілися рятувальники із Заставни та представники Першотравневого району Чернівців. Вправнішими виявився колектив із Заставни, який без проблем переміг своїх суперників. Срібні нагороди вибороли вогнеборці з Кіцманщини, а «золото» дісталося рятувальникам, які представляли загін спеціального призначення з Чернівців. Переможці турніру отримали...0372.ua

індивідуальні вправи. Окрім того, разом із Олександрою Мохорт та Анастасією Долгіх (ІІ курс, ЖДУ) у виді програми трійки спортсменки здобули срібні нагороди. Бронзові медалі в скарбничку наших дівчат приніс виступ в категорії групи (5 спортсменів) разом із Крістіною Матвейчук (заочне...Спортивний Житомир

Ще дві срібні нагороди здобули Олександр Верасюк та Марія Дробоян у абсолютній вазі.Чемпион

Ще 2 срібні нагороди здобули Олександр Верасюк та Марія Дробоян у абсолютній вазі.Урядовий Кур'єр

Черкаські спортсмени здобули перемогу у чемпіонаті України з морських багатоборств

УНН-центр. Черкащину на чемпіонаті України представляли 16 спортсменів. Так, “золото” здобула команда дівчат, до складу якої увійшли: Ліза Хорошко, Фаїна Кошова та Дар’я Бережна. Срібну нагороду виборола також команда хлопців — Денис Снесар, Іван Тараненко й Олександр Постригань. До речі, Денис Снесар став “бронзовим” призером в індивідуальних змаганнях.Про Все

Достроково за три тури до закінчення першості чемпіонство здобула команда Відродження (Петракіївка). Другу сходинку посіла Зоря (Староаврамівка), яка забезпечила собі срібні нагороди в минулому турі. Трійку призерів замкнула Зірка (Новоаврамівка) випередивши «Стандарт» (Березняки) лише за кращою різницею забитих та пропущених...Футбол Полтавщини

Рівненський спортсмен Андрій Мартинюк здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 59 кг на Кубку європейських націй зі спортивної боротьби. Змагання відбувалися в Бухаресті (Румунія) 18-19 листопада.ЧаРівне.info

Тернополянин став призером Кубка Європейських Націй

Українська команда з греко-римської боротьби здобула срібні нагороди на Кубку Європейських Націй, який проходив у Румунії. У складі української команди виступив і тернопільський борець Андрій Антонюк – вихованець...Галичина спортивная

Чемпіоном області з футболу став «ЛНЗ-Лебедин» зі Шполянщини

гру, не зазнавши жодної поразки. Підопічні Анатолія Дегтярьова, не склавши гідної конкуренції лебединцям, завойовують для Умані, як і минулого сезону, срібні нагороди. Незалежно від того, яке буде прийнято рішення ФФЧО по матчу «Базис» – «Росава-Наша Ряба», значний крок з попереднім...Нова доба

Спортсмен із Рівного Андрій Мартинюк завоював срібну нагороду на Кубку європейських націй зі спортивної боротьби. Рівнянин поступився лише у фіналі змагань у ваговій категорії до 59 кг. До...ОГО.ua

Українська команда з греко-римської боротьби здобула срібні нагороди на Кубку Європейських Націй, який проходив у Румунії...Спорт Тернопільщини

Двоє кропивницьких таеквондистів стали володарями Кубку України (ФОТО)

Срібні нагороди отримали Юлія Попруга, Наталія Конюх і Олексій Костенко. Гречка

Визначились чемпіони України 2016 року

змагань командну першість змагань посіли представники Харківської області, які в підсумку здобули 5 нагород, серед яких дві золоті та дві срібні нагороди. На другому та третьому ж місцях опинилися команди Вінницької та...Sportgid

Золотоніські атовці вийшли у фінал всеукраїнського футбольного чемпіонату

пройдуть за олімпійською системою. З цієї нагоди, 20 листопада у м. Вишневе Київської області відбулося урочисте закриття, де «Зеніту» вручили срібні нагороди. Також футболісти команди Павло Темофеєв та Сергій Шестак отримали призи кращих гравців турніру, відповідно захисника та нападника.Нова доба

Кропивницький: юні спортсмени змагались у «Брейн-ринг»

У віковій категорії 12-15 років перемогла команда Евріка, срібні нагороди завоювала команда Легіон, третє місце посіла команда Софіт.Fotoinform

Пiд час проведення Чемпiонату Украiни була визначена й краща десятка реферi, якi судили фiнальнi двобоi, i серед них херсонськi суддi. Сайт города Херсона

Борці ЧОДЮСШ привезли 5 нагород з Всеукраїнського турніру

учасників, команду Чернівецької ОДЮСШ представляв Дмитро Клепак (тренер-викладач Сергій Одинак), який впевнено переміг в 5 сутичках та посів І місце. Срібні нагороди здобули Кречуняк Єгор у ваговій категорії до 42 кг та Штефанчук Олег у ваговій категорії до 50 кг,...Погляд