срібна нагорода

Олімпіада-2018: у Греції відрепетирували церемонію запалення вогню

В Олімпії пройшли останні приготування до завтрашньої церемонії запалювання олімпійського вогню зимової Олімпіади 2018 року, що відбудеться Ракурс

«Кіборги» завоювали срібло на елітних змаганнях у Британії (ФОТО)

Розвідники третього окремого полку спецпризначення завоювали срібну нагороду на міжнародних змаганнях військових «Cambrian Patrol», які щорічно проводять у Великобританії. Цьогоріч у змаганні брали участь 137 команд із 27...Кіровоградська правда

Бердичівлянина Ігоря Лонського визнано одним з найкращих тренерів Європи

висоту. Також Віктор Лонський став переможцем Меморіалу Віталія Лонського. Ще один вихованець Ігоря Лонського, стрибун у висоту Дмитро Нікітін здобув срібну нагороду юніорського Чемпіонату Європи. Також серйозні результати у 2017 році демонстрував і стрибун у висоту Олександр Баранніков. «Те, що...РІО Бердичів

Минулої неділі, 14 жовтня, завершився чемпіонат Лохвицького району. За підсумками сезону чемпіоном став Сокіл» (Токарі), срібні нагороди здобули «Озничі» з Вирішального, а бронза дісталася ФК «Погарщині» В останньому турі зафіксовано такі результати:   14.10.2017 р. 22 тур. «Перемога»...Футбол Полтавщини

Спортсмени Черкащини здобули шість нагород чемпіонату України

перемогу. КМСУ Іван Майданник (вагова категорія -67 кг., «Фул-контакт»), КМСУ Анжела Мовчан(вагова категорія -48кг, «Фул-контакт») та ЗМСУ Іван Ткаченко (вагова категорія +91 кг, К-1) здобули срібні нагороди чемпіонату. Олександр Гарбуз (вагова категорія -67 кг, «Фул-контакт») повернувся зі змагань з п’ятим місцем. Підготували спортсменів до змагань Олександр Литвиненко, Юрій...Про Все

ФК «Нова Поліція» став чемпіоном Кропивницького з міні-футболу

достроково гарантував собі перше місце, перемігши в 13-му передостанньому турі Арсенал - 9:4. Не було інтриги і в боротьбі за срібні нагороди, які за тур до фінішу чемпіонату здобув Металург, розгромивши СКА 16:0. Лише доля бронзових медалей вирішилася в останньому...Гречка

Закарпатець Роберт Мартон у ваговій категорії до 91 кг зміг завоювати срібну нагороду, у кроці до "золота" зупинився через травму. Технічну перемогу зарахували харків"янину Сергію Горскову.Як зазначив наш боксер "Участь у чемпіонаті взяли...Ужгород.net.ua

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Закарпатець Роберт Мартон у ваговій категорії до 91 кг зміг завоювати срібну нагороду, у кроці до "золота" зупинився через травму. Технічну перемогу зарахували харків’янину Сергію Горскову.Закарпаття онлайн

Завершився чемпіонат Шепетівки з футболу 8х8

матчу 8-0 на їх користь. Одна з команд ПЧ-18 або Шанхай, на відміну від Фортуни, при певних обставинах, претендувала на срібні нагороди чемпіонату. Все що потрібно було - це перемога в очному протистоянні та поразка Вимпела у грі з Локомотивом.Сайт міста Шепетівка

Франківці вибороли "золото" і "срібло" чемпіонату світу з таеквондо

46 учасників. Віталій Соловей уже вдруге здобув титул чемпіона світу, повторивши досягнення 2015 року. У свою чергу Іван Грищук здобув срібну нагороду у ваговій категорії +85 кг, поступившись у фінальному поєдинку аргентинцю. У загальному заліку збірна команда України із двома...Франківчани

Буковинці здобули нагороди на чемпіонаті з хореографічного мистецтва

Срібну нагороду отримали вихованці гуртка, які виконали танець Ми - українці. Погляд

Велосипедисти УДПУ знову серед переможців

чоловіків Олександр Шевченко посів V місце. Наступного дня проходила гонка-естафета, у якій наша студентка посіла І місце, а Олександр здобув срібну нагороду змагань.Нова доба

Українські важкоатлети завоювали декілька нагород на старті ЧЄ U23

з результатом 239 кг. Трійку призерів з результатом 238 кг у сумі двоборства замкнув Павло Заліпський. Натомість Марія Гангур додала срібну нагороду до скарбнички "синьо-жовтої"збірної у ваговій категорії 53 кг з результатом 185 кг у сумі двоборства. Варто відзначити, що...1NEWS

самбо. Збірна України за три дні змагань здобула 13 медалей —  4 бронзових і 9 срібних. У фінальний день змагань срібну нагороду виборола Анастасія  Додосева (вагова категорія до 75 кг), бронзову — Наталія Пилипенко (80 кг). Про це повідомляє …...1NEWS

Українські пауерліфтери завоювали низку нагород на ЧЄ в Іспанії

Білик став чемпіоном Європи з результатом 217,5 кг, як і Артур Зальотов із результатом 280 кг. Микита Жуковський став володарем срібної нагороди. Його результат склав 280 кг. Як повідомляв УНН, представниця України першою в світі стала чотирикратною чемпіонкою Всесвітніх ігор...1NEWS

Змагання у Бердянську зібрало 344 сильних спортсменів 8 жовтня у Бердянську завершився Чемпіонат України. На змаганнях змагалися 344 боксери з 24 областей України, серед яких і кременчужани вихованці СДЮШОР. Руслан Артишенко (на фото) учень 8 класу школи №20 змагався у...Кременчугский Телеграф

Відбувся передостанній тур чемпіонату міста з футболу 8х8

також в очній зустрічі поборються за ще одне вакантне місце призера: при певних розкладах одна з команд може вибороти і срібні нагороди. Поліція та в/ч А3730 визначать сильнішого у низу турнірної таблиці. Четверта пара туру ДП «ШРЗ» та Фортуна. Останній тур...Сайт міста Шепетівка

спортивної гімнастики Геннадій Сартинський вважає, що його підопічний боровся за кожний снаряд на чемпіонаті світу у канадському Монреалі, а отримана срібна нагорода не менш цінна, ніж золота. "Буває, що виграєш "срібло" або "бронзу", а вони дорожчі "золота". Виступи в Монреалі...1NEWS