срібна нагорода

Українки здобули чергові медалі ЧЄ з кульової стрільби

до медального заліку української збірної, передає УНН з посиланням на ММСУ.   Наталія Кальниш, Дарія Шаріпова та Леся Леськів вибороли срібну нагороду у вправі МГ-5. У юніорів Анна Ільїна у цій же вправі взяла "золото". Відзначимо, що раніше представники України...Unn.com.ua

липня до 4 серпня. Нагадаємо, жіноча команда зі стрільби у складі Дарії Шаріпової, Наталії Кальниш та Лесі Леськіви виборола золоту та срібну нагороди на чемпіонаті у...Український Інтерес

МЮ готовий потратити 50 млн євро на шведського вінгера Лейпцига

Зауважимо, що Форсберг зіграв одну з ключових ролей в сенсаційному завоюванні "Лейпцигом" срібних нагород Бундесліги.Ua-football

Стрілок Черкащини Сергій Куліш продовжив медальний залік розпочатий Дарєю Шаріповою на чемпіонаті Європи в азербайджанському Баку. Сергій здобув срібну нагороду у виконанні вправи МГ-6 стрільба з трьох положень лежачи, стоячи та з коліна, 120 пострілів по 40 з кожного положення...Online.ua

Українські каратисти виграли 4 медалі на Дефлімпійських іграх-2017

Українська національна дефлімпійська збірна з карате у восьмий день літніх Дефлімпійських ігор виграла «золото», «бронзу» та дві срібні нагороди Громадське телебачення

Кропивницькі спортсмені здобули 13 медалей на дефлімпійських іграх

У плаванні кропивничанка Ірина Терещенко завоювала срібну нагороду на дистанції 400 метрів комплексним плаванням.Fakel

Наша землячка Марія Корнійчук виборола срібну нагороду на XXІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що відбуваються у турецькому Самсуні...Спорт Тернопільщини

у вправі МГ-9. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Окрім заслуженої першості, скарбничка української збірної поповнилась і срібною нагородою у індивідуальних змаганнях. Змагання в Баку триватимуть до 4 серпня. За нагороди чемпіонату Європи змагаються понад 930 спортсменів...Online.ua

Вчора срібну нагороду здобула Ірина Терещенко у плаванні на дистанції 50 метрів брасом.Український Інтерес

у вправі МП-6 став Павло Коростильов. У командних змаганнях у цій же вправі Коростильов, Олег Омельчук та Віктор Банькін вибороли срібну нагороду. Українська збірна впевнено випередила команду Росії. 1 of 2 Збірна України здобула одне командне та одне особисте “золото”...Український Інтерес

У Баку на чемпіонаті Європи з кульової стрільби українки вибороли золоту та срібну нагороди. Український Інтерес

представили Маркіян Івашко, Роман Шеремет, Ярослав Мокринський. Жіноча збірна Львівщини у складі Катерини Соколенко, Вероніки Марченко та Соломії Трапезнікової вибороли срібні нагороди. Фото...Online.ua

Львів

Маркіян Івашко, Роман Шеремет та Ярослав Мокринський. Жіноча збірна Львівщини у складі Катерини Соколенко, Вероніки Марченко та Соломії Трапезнікової вибороли срібні нагороди Львів, поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної...Щоденний Львів

Тріумф у ринзі: боксери із Черкаської області досягли історичного результату

повернулися Сергій Швець (вагова категорія 52 кг), Юрій Майдаков (вагова категорія 70 кг). Максим Дзюбейло (вагова категорія 60 кг) отримав срібну нагороду, а Валентин Івасюк (вагова категорія 50 кг) здобув бронзову медаль турніру. У підсумку збірна Черкаської області у складі...Online.ua

Львів

У фіналі стрільби з пістолета на 50 метрів вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов вибив 230,5 очка, повідомляє champion.com.ua. Срібну нагороду здобув Дамір Мікеч із Сербії — 226,0, а бронзова медаль у латиша Лауріса Штраутманіса — 208,7.Галичина спортивная

Українські спортсмени здобули першу золоту і срібну нагороду на Всесвітніх Іграх у польському Вроцлаві. Вінничанка Світлана Тросюк виборола перше місце у змаганнях з сумо, в легкій ваговій категорії.Online.ua

В останній день змагань з синхронного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту наша комбінована група завоювала срібні нагороди в довільній програмі! Про це повідомляє у Facebook НОК України. Вітаємо Анну Волошину, Єлизавету Яхно, Анастасію Савчук, Ксенію Сидоренко, Олександру...Online.ua

шістнадцятий раз приймав веслувальну регату, у якій взяли участь і спортсмени-веслувальники Шацької ДЮСШ. І хоча в особистому заліку лише одна срібна нагорода (Олег Дударчук, Олександр Ягодинець, каное-двійка, 1 000 м), зате в командному заліку Шацька ДЮСШ з 417 набраними очками...Online.ua

Львівські ветерани - переможці турніру "Кубок Ужгородського кар

рівність — по 3 пункти. Але різниця забитих і пропущених голів найкраща у львів’ян («+3»), які й посіли перше місце. Срібні нагороди в ужгородців («+1»), а бронзові — у столичних ватерполістів («—4»). На четвертому місці Львів (+60) і на п’ятому...Галичина спортивная

Плавчиня Ірина Терещенко принесла Кіровоградщині четверту медаль Дефлімпійських ігор

Учора, 20 липня, плавчиня з Кропивницького Ірина Терещенко окрім двох срібних нагород здобула ще й бронзу ХХІІІ Дефлімпійських ігор, що тривають у турецькому місті Самсун. Таким чином підопічна Олени Кузніцової принесла у...Гречка