срібна нагорода

посіли команди Патріоти, Максимум та Капітошки. Кращим гравцем змагань було визнано Андрія Іванюка. Серед жіночих команд рівних не було Капітошкам. Срібні нагороди завоювали Патріоти. Третє та четверте місця відповідно посіли Максимум та Водограй. *Стрітбол (англ. Streetball) вуличний баскетбол. Зявився в...Online.ua

Срібні нагороди дісталися команді восьмого загону, а бронзу вибороли діти з першого. Online.ua

Семеро скороходів з Франківщини хваляться здобутками

спостерігали за змаганнями, та, не дивлячись на напругу, наші земляки повернулись додому з нагородами. Серед молоді Степан Пасічний зумів вибороти срібну нагороду, Валерій Літанюк здобув “бронзу” у категорії чоловіки. Також у загальнокомандному заліку наша область вперше в історії посіла ІІІ...Галичина спортивная

спостерігали за змаганнями, та, не дивлячись на напругу, наші земляки повернулись додому з нагородами. Серед молоді Степан Пасічний зумів вибороти срібну нагороду, Валерій Літанюк здобув “бронзу” у категорії чоловіки. Також у загальнокомандному заліку наша область вперше в історії посіла ІІІ...Франківчани

Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг. Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом 188 кг.Чемпион

чемпіонату. Відзначимо, в останньому бою Іван Ткаченко (фул +91) переміг росіянина. Валерій Піднебесний вніс у скарбничку України та Черкаської області срібну нагороду, а Іван Майданник посів пяту...Online.ua

На Буковині завершився Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу

місце посів учень Чернівецької ОДЮСШ Пентелейчук Даніель, третім призером також став вихованець ЧОДЮСШ Чорний Максим. Серед юнаків до 14 років: Срібну нагороду здобув Калинюк Олексій (ЧОДЮСШ). В парному розряді: Серед юнаків до 12 років чемпіонами стала пара ЧОДЮСШ Макаренко Василь - ...Погляд

кг. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook наставник волинянки, Заслужений тренер України Олег Хомяк, його підопічна також виборола малу срібну нагороду в жимі лежачи (результат 77, 5 кг) та мале золото у тязі (160 кг). А результат триборства (357,...Online.ua

Уманчани здобули перемоги на чемпіонаті України з веслування

заїзді байдарок – четвірок та бронзовим призером у заїзді байдарок – одиночок на дистанції 1000 м. Владислав Мегесь здобув три срібні нагороди у заїзді байдарок – двійок на дистанції 500 м, у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 1000 м...Нова доба

Росії, Словаччини, Хорватії, Чеської Республіки, Естонії та України. У загальній класифікації Миколу Муху всього одне очко відділяло від золотої та срібної нагороди. Він завдав поразки лідеру турніру Шашіканту Кутвалу (Індія), а також домігся нічиї з міжнародним майстром Андрієм Гурбановим...Online.ua

З другим загальнокомандним місцем повернулись депутати Черкащини з Всеукраїнської Спартакіади

вихід до фіналу. Однак у головній зустрічі не вдалося обіграти команду з Івано-Франківщини, що стала чемпіоном, а нашим футболістам дісталися срібні нагороди. Цікаво розгорталися баталії в індивідуальних видах. Краще, ніж торік, виступили Світлана Шмалій у змаганнях з шашок та Володимир...Online.ua

здобула Марія Гангур. Про це інформує Федерація важкої атлетики України, передає УНН. Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг. Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом 188 кг. До свого доробку вона додала “малу бронзу”...1NEWS

Українці здобули «срібло» у синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліна на Чемпіонаті Європи

Українські спортсмени Ілля Кваша і Олег Колодій завоювали срібну нагороду з синхронних стрибків з 3-метрового трампліна на Чемпіонаті Європи.Громадське телебачення

Українські шаблісти виграли «срібло» на чемпіонаті Європи в Грузії

Українські шаблісти здобули срібну нагороду на чемпіонаті Європи з фехтування, який проходить у Тбілісі...Громадське телебачення

зі стрічкою, булавами та обручем. Про це повідомляє XSPORT. У вправах з м'ячем золоту нагороду виборола Яна Ярош. Повний комплект срібних нагород зібрала Олена Дяченко, а Катерина Луценко записала в свій актив три "бронзи" і "срібло". Серед майстрів спор+ту весь...Online.ua

На якому спортсмен Віталій Капітанець зумів вибороти дві срібних нагороди з бігу з-поміж молоді на дистанціях 3000 м (8:36,18) та 5000 м (14:39,72). Натомість Олена Сідорська посіла третє місце в...Online.ua

Тенісисти ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2017 здобули чотири "золота"

результатами змагань вони завоювали чотири золоті медалі з п’яти, що було розіграно на Універсіаді-2017 і, окрім того, ще й одну срібну нагороду. Зокрема, сестри Надія і Марина Колб, у черговий раз наочно продемонструвавши прекрасне взаєморозуміння на корті, прогнозовано стали найсильнішими...Галичина спортивная

І.Кваша приніс Україні перше "золото" домашнього ЧЄ зі стрибків у воду

підтвердив свій клас в індивідуальній програмі у стрибках з 1-метрового трампліну і з 431,75 набраними балами став володарем золотої медалі. Срібну нагороду виборов німець Патрік Хаусдінг - 419,8, "бронза" на рахунку француза Матьє Россе - 412,95. Примітно, що інший українець...Unn.com.ua

Сила, краса та швидкість: Вражаючі стрибки у воду на чемпіонаті Європи.

У Києві відбувається чемпіонат Європи зі стрибків у воду, на якому українці вже здобули дві срібні нагороди Еспресо TV