срібна нагорода

Слухав гімн з рукою на серці: як Олександрові Абраменку вручали золоту медаль (фото)

у лижній акробатиці.  Про це пише «Є!» з посиланням на 24 канал. Це перше золото для України під час Олімпійських Ігор 2018. Срібну нагороду у фрістайлі виграв китаєць Цзя Цзунян. Бронзу – росіянин Ілля Буров. Під час церемонії підняли синьо-жовтий прапор та...Єдність

Японець Ханю став двократним олімпійським чемпіоном з фігурного катання

фліпа(один з них у каскаді) два тулупа(один у каскаді) та сальхов. Проте набраних японцем балів вистачило для загальної перемоги 317,85. Срібна нагорода також у японця Шоми Уно, який набрав 306,90 балів. Дворазовий чемпіон світу та шестиразовий чемпіон Європи іспанець Хавєр...Unn.com.ua

Калуський "Легіон" зіграє у клубному чемпіонаті світу. 3. Jokerit Helsinki A (Фінляндія) Нагадаємо, наприкінці сінчя калуський клуб виборов срібні нагороди престижного міжнародного турніру ISKRA CUP 2018.Стик

ОІ-2018: сестри Семеренко опинилися поза топ-15 у біатлонному мас-старті

зазначити, що Кузьміна на Іграх у Ванкувері та Сочі здобувала по одній золотій нагороді, а у Пхьончхані раніше вигравала дві срібні нагороди. Крім того додамо, що завтра у Пхьончхані відбудеться чоловічий мас-страт в якому Україна не буде представлена жодним...Unn.com.ua

Мін Джон Олімпійською чемпіокою на дистанції 1500 метрів у шорт-треку стала господарка змагань Чхве Мін Джон. Китянка Лі Цзиньюй здобула срібну нагороду. Представниця Канади Кім Бутен завоювала бронзу. Нагадаємо, що для канадійки це вже друга бронза на Іграх у Пхенчхані.Чемпион

Сестри Семеренко невдало виступили у мас-старті на ОІ-2018, Кузьміна виграла золото.

Анастасія Кузьміна Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна виграла золото нагороду в гонці з масовим стартом у Пхенчхані. Срібну нагороду виборола білоруска Дарья Домрачева. Бронза дісталася норвежці Тіріль Екгофф. Невдало виступили українки Валентина та Віта Семернко, посівши відповідно. Слід додати...Ta4ki.net

на Олімпійських іграх-2018.Авторитетне американське новинне агентство Associated Press спрогнозувало для збірної України три медалі на Олімпійських іграх 2018 року: дві срібні нагороди в біатлоні завдяки жіночій збірній в естафеті, а також - Анастасії Меркушиній в спринті та - бронзу від...Ужгород.net.ua

Олімпіада-2018.

Скелетоніст Владислав Гераскевич продемонстрував найкращий результат збірної України на зимових Олімпійських іграх у Пхьончахані Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2018. Гераскевич подолав чотири заїзди за 3 хв 24,47 сек та посів 12-е місце. 19-річний скелетоніст став першим у історії українцем,...Еспресо TV

Екс-українка виборола золоту медаль на Олімпійських іграх у Пхьончхані

німецька пара у складі екс-українки Олени Савченко і Бруно Массо, які у сумі короткої та довільної програм набрали 235,90 бали. Срібна нагорода дісталося чемпіонам світу з Китаю Сун Венцзінь і Хан Кона з оцінкою в 235,47, які лідирували після короткої...Unn.com.ua

спорту. Українська команда у складі Олени Шхумової, Антона Дукача, Олександра Оболончика і Романа Захарківа посіла останню сходинку. Золото виграли німці, срібна нагорода у канаднці, а бронза - у Австрії. Як відомо, напередодні золото Пхенчхана у двійках вибороли німці, українці -...Чемпион

Німецька фігуристка українського походження зі світовим рекордом виграла золото на Іграх-2018

Спортсмени отримали 159,31 бала за довільну програму і 235,90 бала в загальному, що й стало світовим рекордом у довільній програмі. Срібну нагороду із 235,47 бала виграв китайський дует Сунь Венцзін та Хань Цуна. Бронза дісталася канадцям Меган Дюамель та Еріку...Єдність

Біатлоністка Джима замкнула топ-20 індивідуальної гонки ОІ-2018

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розклад виступів українських спортсменів на Олімпіаді на 15 лютого Олімпійською чемпіонкою стала шведка Ханна Оеберг (0) 41:07,2 хв. Срібну нагороду завоювала словачка Анастасія Кузьміна (2) +24,7 с. Двократна олімпійська чемпіонка Ігор у Пхьончхані німкеня Лаура Дальмаєр здобула бронзову...Unn.com.ua

знову отримали штрафну хвилину. Валя Семеренко, на жаль, припустилася одного промаху. Юлія Джима відпрацювала чисто. Переможницею гонки стала Ганна Ебер. Срібну нагороду виборола Анастасія Кузьміна. Бронзу здобула Лаура Дальмаєр. Українки у фінішному створі розташувалися так: Юлія Джима — 20, Валя...Галас

Від переможця Акселя Лунда Свіндаля з Норвегії Іван відстав на більш ніж вісім секунд. Срібна нагорода також дісталася команді Норвегії - її здобув Х'єтіль Янсруд.Zaholovok

Олександр Дмітрієв (Шахтарські барси).Відтак ХК "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, "Шахтарські барси" стали бронзовими призерами чемпіонату, "Синевир" отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські...Ужгород.net.ua

Двоє житомирян стали володарями Кубку Європи з кікбоксингу WАKО

Загалом українська синьо-жовта команда на цих змаганнях завоювала 7 золотих та 2 срібні нагороди. Новини Житомира

Двоє закарпатців увійшли до національної збірної України на зимовій Олімпіаді у Кореї / ВІДЕО

жіночому сноубордингу у світі велика. Втім, цей сезон для нашої Аннамарі успішний. Потрапляння до ТОП-8 кращих на етапах Кубку світу, срібна нагорода на Всесвітній універсіаді, і зовсім нещодавно підтвердження реноме найсильнішої сноубордистки України: перемога на чемпіонаті країни. Аннамарі входить до...Голос Карпат

Наразі цю Олімпіаду надто врожайною на медалі для господарів не назвеш. Проте вони змушені миритися. Бо то ж не держава, яка заради демонстрації власної величі готова пробити стіну, щоби пробиратися в приміщення з допінг-пробами. Корейці хочуть перемагати чесно. Навіть у...Ua-football

вихованці тренера Житомирської спортивної школи Авангард Вячеслава Гопанчука. Загалом українська синьо-жовта дружина на цих змаганнях завоювала 7 золотих та 2 срібні нагороди. Загалом у змаганнях брали участь 1878 кікбоксерів з 28 країн Спортивний...Спортивний Житомир

до олімпійського сезону. Нині Абраменко посідає шосте місце в загальному заліку Кубка світу, а на одному з етапів зумів здобути срібну нагороду. Він має в активі підготовлені складні стрибки і здатен зійти на п’єдестал, однак конкуренція в чоловічих акробатичних стрибках...НОВА Тернопільська газета