срібна нагорода

забила 18 м’ячів, пропустила 7. Висловлюючи слова вітання спортсменам, Олександр Крученюк зазначив: «Надзвичайно велика честь сьогодні вітати вас із здобуттям срібної нагороди на такому престижному змаганні. Переконаний, що у вас є потенціал не лише перейти у вищий девізіон, а й...Моя Вінниця

дует з Франції Дельфін Делруа і Лі Палермо (39-ті у світі), який довів свою перевагу — 21:6, 21:12. Українки здобули срібну нагороду. Підготував Геннадій БРАНИЦЬКИЙ.Голос Украины (газета)

"Енергія": троє прийшли, троє пішли

запрошено ще одного «дублера» — воротаря Ярослава Морикишку. Ярослав Морикишка сезон 2016/17 провів у львівському «Княжому ринку», з яким здобув срібні нагороди другої ліги. На жаль, через повну відсутність статистики неможливо підрахувати внесок молодого воротаря у цей успіх. У минулому...Галичина спортивная

в цьому забігу 19 червня виборола Франсін Нійонсаба з Бурунді. Сообщение Українка на змаганнях з легкої атлетики у Франції виборола срібну нагороду появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Чоловіча збірна України залишилась без медалей ЧЄ з фехтування

Нагадаємо, що у минулому році команда українських шпажистів завоювала срібні нагороди континентальної першості.Unn.com.ua

Харківські веслувальниці - срібні призерки чемпіонату України

червня в Києві відбувся чемпіонат України серед молоді до 23 років з академічного веслування, на якому наші земляки здобули чотири срібні нагороди. Участь у змаганнях брали команди з 12 обл...Новини Харкова

переможець І туру був визначений за підсумками трьох партій. Ним став новокаховчанин Євгеній Бойко та його напарник Руслан Каратіцький (Первомайський). Срібні нагороди вибороли Дмитро Щербинський (Нова Каховка) та Микола Джуль (Виноградове), а бронзові здобули Ярослав Горобець (Олександрівка) та Микита Шаповалов...Мост

Україна поступилась РФ у фіналі Чемпіонату Європи з фехтування

на шаблях поступилась команді з РФ, передає УНН. Відзначимо, що росіянки святкували перемогу із рахунком 45:30. Таким чином українкам дістались срібні нагороди турніру. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська фехтувальниця Харлан здобула срібло на етапі Кубка світу у Тунісі Також додамо, що чоловіча...Unn.com.ua

виграла у росіянки Анастасії Лапшиної (6:4) та Євгенія Сєдих (62 кг), якій також вдалося перемогти представницю Росії Крістіну Бондаренко (6:2). Срібну нагороду здобула Юлія Кухарук (68 кг) – у вирішальному протистоянні за “золото” за рахунку 0:0 судді віддали перевагу її...1NEWS

Українці здобули п

Тетяна Щавінська (47 кг) стала найсильнішою серед юніорів та оновила європейський рекорд в сумі та рекорд світу у жимі лежачи. Срібну нагороду за сумою трьох вправ серед юніорок вагової категорії 63 кг Здобула Софія Рудь, а також встановила новий європейський...Unn.com.ua

До речі, вони – чемпіони України серед юніорів і незабаром представлятимуть Україну на чемпіонаті світу серед юніорів у Китаї.   Срібні нагороди – у Миколи Ліцмана і Володимира Павелка з Самбора на Львівщині, бронзові – у братів Романа і Володимира...Голос Украины (газета)

Кропивницькі гімнасти привези нагороди з Кубку України (ФОТО)

Чоловіча збірна ФСТ Динамо, де троє з чотирьох гімнастів були кропивничанами, здобули срібні нагороди. Гречка

Тернопільські віндсерфінгісти здобули «срібло» і дві «бронзи» на регаті у Києві

бронзовим призером змагань, поступившись супрникам з Дніпропетровська та Миколаєва. Серед юнаків у класі Teсhno Іван Колодницький, учень ЗОШ №4, здобув срібну нагороду, а бронзу виборов ще один тернополянин, учень ЗОШ № 26 Тігран Данієлян. Спортсмени представляють КУТОР ШВСМ та КДЮСШ...TeNews

Марія Боруца здобула срібну нагороду чемпіонату серед спортсменок вагової категорії до 75 кг. Сообщение Українки завоювали 4 медалі на чемпіонаті Європи з боксу появились сначала...1NEWS

Про це повідомляє Федерація боксу України. В рамках фінальних поєдинків Національну збірну України представляла лідер команди у вазі до 75 кг – Марія Боруца, яка принесла срібну нагороду змагань. Бронзовими призерками змагань стали: Вагова категорія 48 кг – Ганна Охота Вагова категорія 64 кг – Марія Бова Вагова...UATV

Українки здобули 1 "срібло" та 3 "бронзи" на чемпіонаті Європи з боксу

Марія Боруца здобула срібну нагороду чемпіонату серед спортсменок вагової категорії до 75 кг.День

Після успішного виступу на етапі Світової серії-2018 в Канаді, де українка Єлизавета Яхно виграла чотири золоті і стільки ж срібних нагород, спортсменка продовжила збирати медалі, але вже на аналогічних змаганнях в Лос-Анджелесі (США).Западная информационная корпорация

Під музику Тіни Кароль.

Після успішного виступу на етапі Світової серії в Канаді, де українка Єлизавета Яхно виграла чотири золоті і стільки ж срібних нагород, спортсменка продовжила збирати медалі, але вже на аналогічних змаганнях в Лос-Анджелесі. У перший же день змагань українка виграла два...Ua-football

Тернополяни Максим Грейцар та Павло Михайлика здобули "золото" і "срібло" Кубка світу з кікбоксингу

Золоту та срібну нагороду вибороли представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини Максим Грейцар та Павло Михайлика на XXIV Кубку світу з кікбоксингу за версією WAKO. Такі...Галичина спортивная

Вікторія Мотричко Українка Вікторія Мотричко завоювала срібну нагороду на етапі Кубка світу з шашок-100, який проходив у Будапешті з 3-го по 9 червня. За підсумками турніру у Мотричко...Чемпион