срібна медаль

книга увійшла до списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс», стала фіналістом National Book Critics Circle Award в області документальної літератури і отримала срібну медаль California Book Awards. В основі роману покладені реальні події 10-тижневого підземного заточення гірняків в мідній шахті на півночі...Любимый Херсон

Легкоатлетка Юлія Левченко виграла срібну медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, що відбувається у Лондоні, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.1NEWS

змаганнях рівненська спортсменка Юлія Попик виборола одразу два трофеї. У парному розряді разом із киянкою Валерією Розенковою наша тенісистка виборола срібну медаль Чемпіонату України.Все

В аеропорту «Бориспіль» зустріли нашу медалістку. Юлія Левченко виборола в Лондоні срібну медаль у стрибках у висоту.1NEWS

ні втерпіти, ні змиритись з тим розчаруванням і розпачем, що настигли... Моя розумничка доня багато працювала і закінчила школу зі срібною медаллю, а потім вступила на бюджет до того ВНЗ, про який мріяла. Нагородою за всі старання дитини мала стати...Херсон Онлайн

Шепетівчанин здобув срібло на Чемпіонаті Європи із бойового самбо

(Хмельницький). Наш земляк Дмитро Дмитрач здобув друге місце у вазі до 57 кг серед чоловіків, чим приніс у скарбничку збірної срібну медаль. У командному заліку українці здобули перше місце. Спортсменів підготували: Марчук Олександр Іванович, Рудич Олег Володимирович, Павлюк Дмитро Григорович,...Сайт міста Шепетівка

перша яскрава перемога стане лише початком, новою сторінкою в історії розвитку волейболу у Новій Каховці! Джерело:"НКонлайн". Читайте також: Херсонка здобула срібну медаль на Чемпіонаті світу. Херсонська сумоїстка стала чемпіонкою Всесвітніх...Херсон Daily

Україна завершила чемпіонат світу з легкої атлетики з однією медаллю

Єдину срібну медаль виборола 19-річна стрибунка у висоту Юлія Левченко.Урядовий Кур'єр

Українка Левченко завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Ця медаль стала першою для збірної України на чемпіонаті світу в Лондоні. Єдність

збірної України завершила чемпіонат Дарина Сіранчук, яка виборола три медалі: 1 «срібну» та дві «бронзові». У дисципліні «10-ка» була здобута срібна медаль. Далі Д.Сіранчук виборола дві бронзові медалі у наступних...1NEWS

Українка завоювала «срібло» на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту

Срібна медаль Левченко стала першою для України на цьому чемпіонаті. Нагадаємо, що Україна посіла друге місце на Високий замок

Украина завоевала первую медаль на чемпионате мира по легкой атлетике

стрибнути на 2.03, однак їй не вистачило сил поборотися за золото з явним фаворитом. Проте для молодої українки 2.01 і срібна медаль стали неймовірним досягненням, адже ще два тижні тому вона ніколи в житті не стрибала 1.96. Срібло Левченко стало...Gottstat.com

Україна виборола першу медаль на ЧС-2017 з легкої атлетики

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Легкоатлетка Юлія Левченко виграла срібну медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, що відбувається у Лондоні, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ. Медаль Ю.Левченко приніс особистий рекорд...Unn.com.ua

Брати Клички допомогли канівському спортивному клубу "Спарта"

Європи з карате годзю-рю Олег Квітко, чемпіон України з тайського боксу Сергій Осадчий, майстер спорту з кікбоксингу Антон Тимошенко, володар срібної медалі Міжнародної федерації еліт-файту Юрій Ющин. Учні клубу займаються в “Спарті” безкоштовно. Але сьогоднішні умови тренувань далекі від ідеалу.Про Все

Іллічівські пляжниці Софія Рилова та Анна Чечельницька зупинилися на турнірі на третій сходинці. Все

Студенти ТНЕУ - призери Чемпіонату України (ФОТО)

досвідченого спеціаліста з Лановеччини Івана Стецюка, відставши від чемпіона тільки на 23,6 секунди, необхідних для подолання зайвого штрафного кола, виборов срібну медаль, а уродженка с. Мишковичі посіла третю сходинку, виборовши бронзову медаль під керівництвом Назара Бурика, а раніше Ігора Сцібайла.Газета "Наш ДЕНЬ"

до 66 кг, Олександр Косінов – вагова категорія до 81 кг, Юлія Галінська – вагова категорія до 48 кг. Володарями срібних медалей стали: Людмила Логацька – вагова категорія до 52 кг та чоловіча команда – Давид Хорава, Сергій Котенко, Олександр...Український Інтерес

Переможець міжнародної олімпіади з інформатики їде на навчання до Америки

понад восьми десятків країн світу. Востаннє Україна отримувала таку нагороду п’ять років тому. Крім золота, українська команда взяла ще дві срібні медалі. Це кращий результат за останні десять років. Сам же Антон нині готується їхати на навчання до АмерикиДо цієї...Кіровоградська правда

Українки тріумфували на ЧС з шашок у США

можливості випередити себе жодному супернику. Про це інформує Спортивний комітет України, передає УНН. Українки вибороли одразу 2 нагороди: золоту та срібну медалі чемпіонату. "Золото" виборола Чижевська Надія, а "срібло" дісталось Зайцевій Тетяні. Варто зазначити, що у змаганнях за світову першість...Unn.com.ua

Українські дзюдоїсти-паралімпійці завоювали вісім медалей ЧЄ у Великій Британії

до 66 кг, Косінов Олександр - вагова категорія до 81 кг, Галінська Юлія - вагова категорія до 48 кг. Володарями срібних медалей стали: Логацька Людмила - вагова категорія до 52 кг; чоловіча команда - Хорава Давид, Котенко Сергій, Косінов Олександр,...Unn.com.ua