срібна медаль

До Сум спортсмени привезли по 8 золотих і срібних медалей, а також 2 бронзових нагороди. Найбільше призових місць вдалося вибороти найменшим сумським спортсменам.SumyToday

"Хочеться аби молодь більше займалася спортом", - Василь Біленко

року, у мене виступ на якомусь чемпіонаті — це призове місце. От, наприклад, 2010 рік чемпіонат Європи у Хорватії здобув срібну медаль, 2011 рік в Італії —срібна медаль, 2012 рік у Швеції – 3 золотих медалі, 2013 рік чемпіонат Європи...Галичина спортивная

Вікторія Кесар - срібна призерка Гран-прі зі стрибків у воду

Українка стала другою в німецькому Ростоці На Гран-прі зі стрибків у воду в німецькому Ростоці скарбничка збірної України поповнилася срібною медаллю. Спорт.ua

повідомлялося, що Чорноморець повинен луганцям 7 мільйонів гривень за матч з Ман Юнайтед.Н Нагадаємо, раніше портал Знай.uа повідомляв, українка здобула срібну медаль на Гран-Прі зі стрибків у...Znaj.ua

На Гран-прі зі стрибків у воду в німецькому Ростоці скарбничка збірної України поповнилася срібною медаллю. На триметровому трампліні в індивідуальних змаганнях українка Вікторія Кесар з результатом 294,60 балів посіла 2 місце, повідомляє офіційний сайт НОК...Чемпион

Українка здобула срібну медаль на Гран-Прі зі стрибків у воду

На Гран-прі зі стрибків у воду, що проходив у німецькому Ростоці, представниця збірної України завоювала срібну медаль. На триметровому трампліні в індивідуальних змаганнях представниця української команди Вікторія Кесар з результатом 294,60 балів посіла друге місце, повідомляє прес-служба...Znaj.ua

Українець Сергій Телень здобув срібну медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону у спринтерській гонці серед юнаків. Про це повідомляє Федерація біатлону України.Високий замок

- 7,98 с. Друге золото для України дісталося стрибунці з жердиною Марині Кіліпко, результат якої (4,47 м) став кращим. Єдину срібну медаль завоювала Ірина Геращенко в стрибках у висоту, а ось української бронзовою призеркою стала бігунка Вікторія Кащеєва в 60-метрівці.Znaj.ua

Тернопільські дзюдоїсти здобули медалі на чемпіонаті України

Тернополяни у своїх вагових категоріях ддобули дві срібні та дві бронзові. Срібні медалі у активі Дмитра Мурзи та Василя Горобця.Галичина спортивная

"Срібними" переможцями повернулися закарпатські фехтувальники на візках із Кубка світу в Угорщині (ФОТО). Дві срібні медалі привезли студенти УжНУ – фехтувальники на візках – з Кубка світу, який минулого тижня завершився в угорському містечку Егері.Закарпаття онлайн

фіналах Христина допустила декілька помилок з обручем і м'ячем, але висока складність вправ і якість виконання дозволили їй завоювати 2 срібні медалі. Демиденко (2004 р.н.) чудово впоралася зі своєю вправою з булавами та стала найкращою у цьому фіналі. Валентірова досить...Чемпион

опановує спеціальність кухаря-кондитера, мріє відкрити у рідному місті кавярню, а на одержану стипендію хоче придбати кондитерський набір. Недавно дівчина здобула срібну медаль на міжнародному конкурсі професійної майстерності Best cook fest, зробивши серйозну заявку на успішну реалізацію власного проекту.До слова, на...Урядовий Кур'єр

Українські фехтувальники здобули "срібло" Кубка світу

Українська команда з фехтування на шпагах завоювала срібні медалі Кубка світу в Канаді. У боротьбі за золоті нагороди спортсмени поступились чехам із рахунком 40:35. Як поінформувала прес-служба Федерації фехтування...Ваші новини

Українські фехтувальники вибороли "срібло" Кубку світу

Національна команда України з фехтування на шпагах виборола срібні медалі Кубку світу в канадському Ванкувері...Еспресо TV

Кваліфікувавшись у два фінали, Христина Погранична виборола для України ще дві срібні медалі за вправу з обручем та мячем.Високий замок

Крім того, спортсмени привезли додому 5 медалей різного гатунку. Ще дві срібних медалі для вінничан здобула діючий тренер-спортсмен Гончарова В.О.Моя Вінниця

Збірна України з біатлону посіла сьоме загальнокомандне місце на чемпіонаті світу

виборовши одну бронзову нагороду. Додамо також, наступна планетарна першість відбудеться в шведському Естерсунді. Як повідомляв УНН, жіноча збірна України виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з...Unn.com.ua

ніколи не думала, що це можливо, розповіла 23-річна спортсменка. Також, окрім п'яти золотих Дальмаєр отримала на цьому чемпіонаті і одну срібну медаль стала також першою в історії біатлону спортсменкою, яка завоювала 11 нагород поспіль.Високий замок

Німець С.Шемпп став переможцем заключної гонки чемпіонату світу з біатлону

чоловіків в рамках чемпіонату світу з біатлону, повідомляє УНН.Тріумфатором перегонів став німець Сімон Шемпп, котрий відстрілявся на "нуль" 35:38,3 хвилини. Срібна медаль в активі норвежця Йоханнеса Тінгеса Бьо (0+0+0+1) +9,0 с. Бронзовим призером став господар турніру Сімон Едер (0) +10,1...Unn.com.ua

Чернівчанка у Франції стала кулінарним профі

ресторан, який отримає три зірки мішлену. Чому лишень три зірки? Тому що мішленівських зірок може бути максимально три. Найцінніша нагорода срібна медаль... Які досягнення з кулінарних конкурсів вважаєте найціннішими і чому? Моя найцінніша нагорода срібна медаль, яку отримала на олімпіаді...Погляд