срібна медаль

Олександр Кравець - чемпіон України з боксу серед молоді

став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Олександр Кравець. У фіналі Олександр виявився сильнішим за донеччанина Артема Лапіна 5:0. Срібну медаль у вазі до 91кг виборов Антон Антонов (вип.2016р.). Учень 11 класу Дмитро Куля посів 5 місце у категорії...Галичина спортивная

Близько 700 випускників шкіл Полтавщини отримають золоті та срібні медалі

На отримання відзнаки за високі досягнення у навчанні, тобто "золоту" медаль претендують 583 випускники. 0532.ua

Як "Дніпро" вилетів у Першу лігу (ВІДЕО)

Футбол газета. Зазначимо, що по ходу сезону ФФУ зняв із неї 15 очок через невиплату боргів.У послужному списку "Дніпра" дві срібних медалі, сім бронзових, а також вихід до фіналу Ліги Європи 2015 року.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

завоювала бронзові медалі турніру. Про це пише інформаційна служба народного клубу. Рік тому, саме 27-го травня, рівненський «Верес» достроково завоював срібні медалі Другої ліги та путівку до Першої. У сьогоднішньому поєдинку проти "Черкаського Дніпра" "червоно-чорні" також виходили на поле вже у...Все

Анастасія САПСАЙ: «Так хотілось схопити її за ногу»

масовість українці довели, що є континентальними фаворитами у цій боротьбі. У нас 16 здобутих нагород, з яких два золота, 6 срібних медалей і вісім бронзових. Це дозволило нам посісти друге загальнокомандне місце на Євро. Чемпіонкою Європи у найбільшій ваговій категорії...Спорт.ua

Українці вибороли три медалі на старті Кубку світу з веслування

проходить в угорському місті Сегед, представники збірної України завоювали перші медалі, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію каное України. Володарями срібної медалі стали Віталій Цуркан/Олег Кухарик (байдарка-двійка, 1000 м). Дві "бронзи" здобули: Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 м) та дует Ігор...Unn.com.ua

Андрій Демчук: "Срібна медаль - і радість, і розчарування"

етапі Кубка світу в Голландії Андрій Демчук розповів в інтерв’ю. - Андрію, чи задоволений своїм виступом у Голландії? - Ні. Срібна медаль — не те, на що я розраховував. Можна сказати, своїм виступом я не дуже задоволений. Знаю свою можливості,...Галичина спортивная

Юна вінничанка відтисла 90 кг і здобула «срібло» у Чемпіонаті світу (ФОТО)

у змаганнях. Однак, зібравшись із силами, вона відтисла 90 кг і посіла друге місце у чемпіонаті. Ірину нагородили дипломом та срібною медаллю. Готував спортсменку до чемпіонату старший тренер Віктор Налейкін та чемпіон світу з пауерліфтингу, вінничанин Іван Чупринко. Нагадаємо, місяць...Інформаційна Вінниччина

Півзахисник: "Динамо" не заслужило на срібні медалі

"У цьому чемпіонаті був період, коли ми претендували на срібні медалі. Нагадаємо, "Зоря" відстає від "Динамо" на 13 очок. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Ігор ХАРАТІН: «Треба йти до кінця, ми ще не трєті»

не завоюємо третє місце, не можна думати, що все вже зроблене. У цьому чемпіонаті був період, коли ми претендували на срібні медалі. Вважаю, заслужили його. Проте не вийшло. Тепер наше завдання – «бронза». – Остаточно всі питання щодо третього місця...Спорт.ua

26 травня для житомирських школярів пролунає останній дзвінок

випускниками 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів стануть 1508 юних житомирян, з яких претендентами на отримання золотої медалі є 157 учнів, срібної медалі — 43», - інформує мерія. Повідомляється також, що на святі останнього дзвоника у ЗОШ № 28, куди має...Житомир.info

праву руку здобула Людмила Деменко, яка виступала в категорії до 55 кілограмів. У суперфіналі суперником Люди стала росіянка Валерія Садовникова. Срібні медалі вибороли юніори Роман Мантика (до 75 кілограмів), Леся Варич (молодші 18 років, до 50 кілограмів). Роман мав усі...Тижневик «ЕХО

дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту ї міської ради Кропивницького Олександр Юхимчак і Олег Скринник завоювали срібні медалі у своїх вагових категоріях.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні кропивницькі дзюдоїсти привезли нагороди із фестивалю в КременчуціТренує спортсменів Микола Горбань.ФОТО -...Златопіль

Покровські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з рукопашного бою

У змаганнях взяли участь спортсмени від 10 до 18 років. Спортсмени, які набрали прохідний бал, допускалися до поєдинків. 06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

О.Костевич виборола срібну нагороду на Кубку світу у Мюнхені

світу з кульової стрільби в німецькому Мюнхені скарбничка збірної України поповнилася другою нагородою, повідомляє УНН з посиланням на НОК України. Срібну медаль рідній країні принесла Олімпійська чемпіонка, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор - Олена Костевич. Досвідчена українка посіла другу сходинку...Unn.com.ua

На Кубку світу у Мюнхені Олена Костевич здобула срібло

Українська спортсменка Олена Костевич виборола срібну медаль на Кубку світу зі стрільби, який проходив у Мюнхені, в дисципліні стрільба з пневматичного пістолета з 10 метрів у жінок.Громадське телебачення

Тисмениччанин Василь Петрунів виборов срібло на чемпіонаті світу з настільного тенісу

258 спортсменів: 195 чоловіків та 63 жінки. В сумі збірна України з паралімпійського настільного тенісу виборола одну золоту та три срібних медалі. Нагадаємо, що за підсумками протуру Lignano Masters Open, що проходив у березні цього року, Петрунів здобув золото в...Галичина спортивная

Від дзвінка до дзвінка: близько сотні випускників Кропивницького претендують на медалі за навчання

міськради Лариса Костенко. Загалом цього року у Кропивницькому налічується 1227 випускників 11 класів, з яких 94 претендують на злоті та срібні медалі за успіхи у навчанні. Так, за словами Лариси Костенко 70 одинадцятикласників можуть отримати золоті медалі, та 24 випускники...медиапортал "Акула"

– чотири призери. Давид Шульц з Коломиї виборов бронзову нагороду, його особистий тренер – Олександр Єжов. Артур Войтович зі Львова здобув срібну медаль, а також бронзові нагороди здобули Владислав Абрамов (Київ) та Микита Гончаров (Бахмут). У командному заліку Україна зайняла п’яте...Дзеркало Коломиї

258 спортсменів: 195 чоловіків та 63 жінки. В сумі збірна України з паралімпійського настільного тенісу виборола одну золоту та три срібних медалі. За підсумками протуру Lignano Masters Open, що проходив у березні цього року, Петрунів здобув золото в командному розряді...Бліц-інфо