срібна медаль

Уманські боксери вибороли дві золоті медалі на турнірі з боксу

посіли призові місця. З них бронзові медалі отримали Кравченко Ростислав (75кг, Черкаси), Руднійчук Ігор (64кг, Черкаси), Мазур Євген (56кг, Чорнобай); срібну медаль виборов Майданник Іван (64кг, Черкаси) і дві золоті медалі в скарбничку збірної Черкащини здобули Овсянніков Євген (52кг) та...Про Все

77-річний прикарпатець Іван Файчак став четвертим на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Атлет з Прикарпаття, 77-річний прикарпатець Іван Файчак, на чемпіонаті світу здобув четверті місця з п’ятиборства і бігу. У південно-корейському місті Тегу закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів. Українці за підсумком змагань виграли 19 медалей, десять з...Галичина спортивная

Покровські спортсмени привезли нагороди зі змагань по змішаним єдиноборствам

П'ятихатка Артема, які виступили у віковій категорії від 7 років і 18+ дорослі. В результаті покровчани вибороли 10 золотих, 9 срібних медалей і в командному заліку зайняла 3 - є командне місце. Спортсмени СК «Барс» м.Покровськ висловлюють подяку міському голові...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Боришпольця. У фіналі у другому раунді Дмитро Щербина через неможливість вести бій поступився представнику Донецької області Максиму Пилипець і отримав срібну медаль змагань. Артур Саргсян у ваговій категорії +91кг одноголосним рішенням суддів поступився представнику Київської області Олександру Бабичу і отримав...Херсонщина за день

Українська легкоатлетична збірна здобула 19 медалей на ЧС серед ветеранів

срібло (10,01 м). Микола Панасейко (M80) став чемпіоном світу у приміщенні з бігу на 3000 метрів (16:03,35 хв) і виграв срібну медаль зі спортивної ходьби на 3000 метрів (20:50,72) та бронзову зі спортивної ходьби на 10000 метрів. Зазначається, що Іван...Unn.com.ua

категорії до 93 кг виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи  у вправі присідання зі штангою на плечах. Такж наш спортсмен взяв срібну медаль у тязі становій. Тренує спортсмена Якубишин Сергій. Загалом збірна України виборола перше командне місце серед 17 команд-учасниць Чемпіонату...Все

Юні баскетболісти з Кропивницького святкували перемогу у фінальних іграх регіональної баскетбольної ліги

взяли участь 5 команд. У напруженій боротьбі звання чемпіонів завоювала команда «Юність» з міста Кропивницького під керівництвом тренера Андрія Бабенка. Срібні медалі вибороли юні баскетболісти «ДЮСШ-Нива» (м. Долинська). Бронзовим призером стала команда вихованців КДЮСШ № 4 відділу фізичної культури та...Fakel

команд у групових вправах. Українська команда за результатами двох виступів з 10 булавами (14.100 і 16.000) з сумою 30.100 завоювала срібну медаль. На першому місці - команда Росії із сумою 33.300, на третьому - команда Угорщини (30,050), інформує офіційний сайт...Чемпион

На ЧМ по легкой атлетике среди ветеранов украинцы завоевали 19 медалей

м у Зозулі). Микола Панасейко (M80) став чемпіоном світу у приміщенні з бігу на 3000 метрів (16.03,35 хв) і виграв срібну медаль зі спортивної ходьби на 3000 метрів (20.50,72 хв) та бронзову зі спортивної ходьби на 10000 метрів (1:11.58,00 год).Спорт.ua

У тернопільських борців греко-римського стилю одне "срібло" і дві "бронзи"

спортсменів. На турнірі успішно виступили юні борці з міста Тернополя, здобувши призові місця у своїх вагових категоріях і, відповідно одну срібну медаль та дві бронзових. Так, друге місце завоював Володимир Войтович (ЗОШ № 26), третє місце вибороли Степан Жмурко (ЗОШ...Галичина спортивная

Українець Тимощенко переміг на етапі Кубка світу з п

Денис Павлюк не змогли закінчити конкур, а Олександр Коваль опинився серед аутсайдерів у фіналі. Нагадаємо, що Павло Тимощенко є володарем срібної медалі на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро. Раніше українці встановили світовий рекорд на Кубку Світу з сучасного...Зеркало недели (газета)

Максим Яровий сьогодні повертається з Японії - з трьома золотими нагородами!

цій же категорії  - справжній тріумф: увесь подіум - український! Решетинський Ярослав з гайдом Гергартом Артуром вибороли золоту нагороду (20:00.1), срібна медаль у Суярка Дмитра (гайд - Марчишак Іван) - 20:03.8, третє місце у Казіка Олександра (гайд - Кучерявий Сергій)...Миколаївська правда

українська збірна з біатлону, у медальному заліку Кубка світу. Цього сезону українці вибороли чотири подіуми: одне «срібло» й три «бронзи». Срібні медалі на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені виборола жіноча збірна в естафеті – на другу сходинку п’єдесталу пошани піднімались...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Відомі результати "Кубку Херсонщини"

підсумком двох днів боротьби команди спортсменів-туристів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва ( молодшої та старшої вікової категорії) вибороли срібні медалі. Вітаємо з перемогою спортсменів-туристів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва! Джерело: видання "Новий Візит" Автор: Керівник команди...Голая Пристань

Спортсмени "Інваспорту" Львівщини успішно виступили в Кубку світу з фехтування на візках

(категорія В) — здобув золото в рапірі та бронзову медаль у командних змаганнях; - Андрій Демчук (категорія А) — отримав срібну медаль у змаганнях на шаблі та бронзову у командному турнірі. Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів: А. Колеснікова, С. Колеснікову,...Галичина спортивная

Тернопільський плавець Сергій Лисобей завоював два "срібла" і "бронзу" чемпіонату України

№2 міста Тернополя. Тричі піднімався на п’єдестал чемпіонату учень ТЗОШ №19, вихованець відділення плавання КДЮСШ №1 Сергій Лисобей, який виборов срібні медалі на дистанціях 100 метрів на спині та 200 метрів комплексним плаванням та бронзову медаль на дистанції 50 метрів...Галичина спортивная

Освітні заклади Миколаївщини здобули призові медалі у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Миколаївський муніципальний академічний коледж (за проект «Професійне навчання в умовах навчально-виховного комплексу школа-коледж») та Миколаївську спеціалізовану школу «Академія дитячої творчості». Срібними медалями виставки відзначено Науково-методичний центр Миколаївської міської ради, районний методичний кабінет відділу освіти Миколаївської районної ради та Консалтингово-методичний освітній...Миколаївська правда

В фінальному бою він зустрівся ще з одним представником із м.Херсона Ростиславом Пазичем, при цьому поступившись йому, таким чином завоювавши срібну медаль змагань. Данило Соколовський у ваговій категорії до 52кг. в першому бою одноголосним рішенням суддівскої колегії переміг представника м.Одеси...Новини Голої Пристані

генеральний секретар Федерації боксу Росії Умара Кремльова, російський боксер Міша Алоян 22 квітня дебютує на професійному ринзі. Нагадаємо, Алояна позбавили срібної медалі Олімпійських ігор 2016 року через провалений допінг-тест. "Федерація боксу Росії спільно з промоутерською компанією "Патріот" і адміністрацією Ярославської...24boxing