срібна медаль

Українець Абраменко став другим на Кубку світу з фрістайлу в США

126,99 балів. Цей подіум став для українця першим на етапах Кубка світу з лютого 2016 року, коли він також завоював срібну медаль на етапі в Дір-Веллі. Варто зазначити, що цей результат приніс Абраменку 80 рейтингових очок і практично гарантував йому...Зеркало недели (газета)

У змаганні чоловіків перше місце посів Андрій Ломакін. Срібну медаль завоював Роман Кузенний.Гречка

спорту серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь 3 спортсменів з Вінниччини. За результатами маємо 1 золоту, 2 срібні медалі та 2 бронзові. Зокрема: - Олександр Казік: біатлон спринт 7,5 км ІІ місце, лижні перегони 10 км І...Винницкий Бизнес Портал

15-річна українка стала наймолодшою переможницею матчу Australian Open за 22 роки

Цибулкову зі Словаччини. Нагадаємо, що за час виступів на юніорському рівні Марта Костюк виграла одиночний титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту - в парному, виграла Підсумковий юніорський турнір, а також стала...Зеркало недели (газета)

"Зоря" оголосила шість спаринг-партнерів на турецьких зборах

вищій лізі польського Чемпіонату. А ввечері 25 січня буде протистояння з тбіліським Динамо. За підсумками минулого чемпіонату Грузії динамівці виграли срібні медалі, відставши від Торпедо Кутаїсі всього лише на одне очко. Зазначено, що завершить Зоря збір зустріччю з польської Аркою...Unn.com.ua

Українська жіноча збірна з біатлону посіла п

місце +1:15,8 хв. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначились склади збірних України на естафетні біатлонні гонки в Обергофі Відзначимо, що перемогли представниці Франції, срібні медалі у німкень +32,4 с, а "бронза" у Швеції - +48,2 с. Додамо, що сьогодні в Німеччині також пройде...Unn.com.ua

грудні 2016-го року Тінделл пережила викидень. Нагадаємо, Зара, старша дочка принцеси Анни, професійна спортсменка. На Олімпіаді 2012-го року вона виборола срібну медаль на змаганнях із кінного спорту. Її чоловік, Майк Тінделл — колишній капітан збірної Англії з регбі. Фото з...ТаблоID

Костянтин Антоненко: "Отримав повістку в армію і морально готувався до прощання з "Карпатами"

сказав: «Хлопці, або книжка, або бальон». — З Дрогобичем ви успішно виступили у чемпіонаті?— Цього разу до колекції додав вже срібну медаль. На цьому не зупинився і переїхав у Підгайці. «НИВА» ДОРОГО ОБХОДИЛАСЯ ЇЇ НАТХНЕННИКУ» — То був історичний момент...Галичина спортивная

Звезды и раны Авдеевки

в Донецьку, в районі Спартак. Ви напевне чули цю назву в зв’язку з подіями в донецькому аеропорту. Закінчила її зі срібною медаллю й вирішила, що вступатиму не куди-небудь, а до педінституту міста Дрогобич. Якраз тоді спеціалісти з нього приїхали на...Україна-Центр

де проходив чемпіонат Європи, Марина Шуліка та Люда Деменко завоювали золото. Крім того, Люда стала володаркою і срібної нагороди. Також срібні медалі вибороли Роман Мантика (на обидві руки) і Леся Варич. Бронзу на свій рахунок записали Руслана Кулик і Леся...Тижневик «ЕХО

"Маріуполь" з чемпіонату Росії підписав екс-футболіста збірної України

2013 року проти Ізраїлю. Додамо також, серед досягнень футболіста є здобутий Кубок України в сезоні 04-04 років, Суперкубок України-2007 і срібна медаль чемпіонату...Unn.com.ua

Команда Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту перемогла у Відкритому Кубку області з кікбоксінгу

На пятому місці - команда Кременецької федерації кікбоксингу отримала 2 золотих, 1 срібна медаль. TeNews

Топ-17 подій для "Рочина" у 2017 році

грі з ФК «Минай».10. «Рочин» остаточно визначився з виступом у другій лізі чемпіонату України, починаючи з сезону 20018/2019років.11. «Рочин» здобув срібні медалі чемпіонату Львівщини.12. Андрій Дева став найкращим бомбардиром «Рочина» в чемпіонаті Львівщини.13. «Рочин» завершив рік на першому місці у...Галичина спортивная

Черкаські боксери здобули нагороди всеукраїнського турніру

Кирило Величко та Дмитро Майдаков. Провівши три поєдинки та здобувши дві перемоги, у ваговій категорії 75 кг Дмитро Майдаков здобув срібну медаль турніру. З бронзовою нагородою повернувся Олександр Журавський, який виступав у категорії 49 кг. П’яте та дев’яте місця привезли...Нова доба

Біатлоністка Джима залишилась без медалей Різдвяної гонки в Німеччині

в гострому спринті з німцем Еріком Лессером і канадцем Бренданом Гріном. Відзначимо, що перемогу в обох дисциплінах дісталася росіянам Юролова/Волков. Срібні медалі у чеського дуету Пускарчікова/Моравец, бронза в мас-старті за французами Бескон/Жаклін, а в гонці переслідування у австрійців Хаузер/Еберхард. Зауважимо,...Unn.com.ua

Українська шахістка посіла друге місце на міжнародному турнірі в ОАЕ

Українська шахістка Москалець здобула «срібло» на міжнародному турнірі в ОАЕ. Нагадаємо, український спортсмен Андрій Говоров виграв срібну медаль на фінальному...Ракурс

і Олену Олефіренко – бронзової медалі, завойованої в академічному веслуванні (Олімпіада-2004 в Афінах в Греції). Також МОК позбавив Ольгу Коробку срібної медалі в змаганнях з важкої атлетики, Людмилу Блонську – срібною медалі в змаганнях з легкої атлетики, Наталію Давидову –...7 днів

Українські ветерани вибороли низку медалей на змаганнях у Польщі

Чернецький (М5, 100 кг), Володимир Повх (М6, 73 кг), Олександр Носенко (М6, 100 кг), Ростислав Вращук (М7, +100 кг). Володарем срібної медалі став Ілля Шкільний (М2, 73 кг), а Юрій Кравець (М1, 66 кг) і Сергій Пахольчук (М2, 100 кг)...Unn.com.ua

Марія Кручова з Тернопільщини виборола «срібло» на Чемпіонаті України з біатлону

Чемпіонаті України з біатлону пройшов у Яворові Львівської області. Піл час змагань Марія Кручова з Тернопільщини виборола срібну медаль. Спортсменка посіла друге місце в гонці переслідування серед жінок, вона єдина під час четвертого вогневого рубежу змогла виконати усі завдання...TeNews