срібло

Львів

У Сегеді збірна України завоювала шість медалей, а за підсумками двох етапів Кубку світу - 17. Галичина спортивная

змаганнях представляла Президент ГО "Рівненська обласна Асоціація  Гирьового спорту", майстер спорту України міжнародного класу Оксана Маліновська.У підсумку, з турніру Оксана привезла срібло, піднявши гирю 20 кг 265 разів.- Не зважаючи на місце, я задоволена результатом. Маю травмоване плече, сильнішої руки, уже...Все

Українські синхроністки здобули три золоті нагороди на змаганні Світової серії

Українські синхроністки виграли три золота та два срібла на другому етапі Світової серії в Іспанії.iPress

СБУ зруйнувала схему поставок контрабанди в ДНР - Тимчук

Спецслужба блокувала доставку товарів на окуповані території Вартість контрабандних товарів сягала десятків мільйонів гривень. Ракурс

На сьогодні встановлено ціну на банківські метали

Національний банк України на 29 травня 2017 року встановив офіційний курс банківських металів, передає УНН з посиланням на інформацію Курс Денег. Національний банк України станом на 29 травня встановив такі ціни на банківські метали: Платина 804.672017; Unn.com.ua

каное, що проходив в угорському Сегеді, українці виграли ще три медалі. Золоту медаль виграв дует Марія Кічасова/Анастасія Горлова (байдарка-двійка 200м) "Срібло" виграл український дует Дмитро Янчук/Тарас Міщук (каное-двійка 500м) Бронзову медаль у скарбничку збірної України поклав Олег Кухарик (байдарка 500м).1NEWS

Українки вибороли "золото" на етапі Кубку світу з веслування

фінішу. 36,922 результат українок-чемпіонок. Нагадаємо, що вчора українці вибороли три медалі у другий день етапу Кубку світу з веслування одне срібло та дві...Unn.com.ua

Шепетівські копи здобули срібло у пам

Цього року в змаганнях взяли участь команди усіх 10-ти територіальних відділів поліції. Сайт міста Шепетівка

У Мукачеві пройшов традиційний петанк-турнір "Паланок 2017" / ФОТО

з Ужгорода, Львова, Івано-Франківська та Мукачева. За результатами боротьби золото турніру розділили між собою Ігор Килин та Петро Кривий (Львів). Срібло взяли Олександр Рослов та Ніна Килин (Львів), а бронзу Василь Іванишак (Івано-Франківськ) та Олександра Клімова (Мукачево). Нагадаємо, як повідомляв...Голос Карпат

"Олександрія" продовжує боротися за кваліфікацію Ліги Європи (ВІДЕО)

маючи 39 очок. Нагадаємо, що п'яте місце дає право брати участь в кваліфікації Ліги Європи.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькі борці здобули два срібла на турнірі в ТернополіУ заключному матчі чемпіонату підопічні Володимира Шарана прийматимуть на "Ніці" донецький "Шахтар". Гра пройде в середу,...Златопіль

Черкаські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України

За кількістю очок (371) команда Черкаської області виборола друге місце Про Все

розташовується в самому дисплеї і є чутливою до тиску. Смартфон був представлнен в п'яти кольорах: "опівнічний чорний", "сіра орхідея", "арктичне срібло", "кленове золото" і...Зеркало недели (газета)

Український гросмейстер Юрій Вовк переміг у групі А на турнірі VI Open Internazionale del Salento, що проходив в італійському Галліполі Громадське телебачення

В угорському місті Сегеді у суботу, 27 травня, на другому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород у кількох заїздах першого дня турніру. Високий замок

Українські веслувальники здобули «срібло» та дві «бронзи» на Кубку світу

У 2-й змагальний день другого етапу Кубка світу в угорському місті Сегед українці здобули 3 нагороди: одну срібні і дві бронзові. Громадське телебачення

Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що проходив в угорському Сегеді, українці виграли три медалі. Українська збірна завоювала срібло і дві бронзи, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань. Віталій Цуркан та Олег Кухарик у змаганнях байдарок-двійок...Чемпион

Ціна золота в Україні cтаном на 27 травня

Станом на 27 травня банки встановили наступні курси цінних металів: Золото - 1071.48 гривень за грам Срібло - 14.64 гривень за грам Платина - 804.67 гривень за грамПаладій - 649.66 гривень за грам...Бизнес UA

Важкоатлети-чоловіки ЛДУФК виборюють нагороди "Універсіади України-2017"

студент фізичної реабілітації ЛДУФК Павло Білаш. Результат нашого спортсмена 165 кг у двоборстві. Студент факультету спорту ЛДУФК Олег Николин виборов "срібло" у ваговій категорії до 69 кг. У ривку наш атлет виборов золото. Студент факультету спорту ЛДУФК Віталій Олевич здобув...Галичина спортивная