срібло

Куліш приніс Україні "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби

На упорі стоячи українець поступився Юрію Щербацевічу з Болгарії. Нагадаємо, в травні Олена Костевич виграла "срібло" Кубка світу зі стрільби.Зеркало недели (газета)

також здобули Геннадій Закладний у настільному тенісі та Дмитро Руденко у змаганнях з легкої атлетики (біг на дистанції 400 м). Срібло - у чоловічої команди з боулінгу (п'ятірка) (Вадим Данилюк, Назар Дідоренко, Ростислав Майєр, Сергій Трубін, Дмитро Щербаков та Владислав...1NEWS

На сьогодні встановлено ціну на банківські метали

на інформацію Курс Денег.   Національний банк України станом на 28 липня встановив такі ціни на банківські метали: Золото — 1050.140981; Срiбло —13.981329; Платина — 766.100771; Паладiй — 716.137680; Порівняно з 27 липня ситуація з курсом банківських металів наступна: золото збільшило...Unn.com.ua

Українці здобули третю медаль на ЄЮОФ-2017

2 соті секунди відділили його від бронзової медалі. Таким чином, в Дьорі-2017 на рахунку українців вже 3 медалі - два "срібла" та "бронза". Додамо також,у загальнокомандному заліку "жовто-блакитні" поки що розмістилися на 24-му щаблі. Нагадаємо, представники дзюдо і легкої атлетики...Unn.com.ua

На X Всесвітніх іграх український спортсмен з пауерліфтингу Олексій Рокочий здобув золоту медаль. Читайте також: Українець здобув "золото" з пауерліфтингу і встановив світовий рекорд Український Інтерес

Зазначимо, чемпіонат Європи зі спортивної стрільби триватиме з 21 липня до 4 серпня. Український Інтерес

Черкаський спортсмен виборов "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби з малокаліберної зброї

положень лежачи, стоячи та з коліна, 120 пострілів по 40 з кожного положення на дистанції 50 метрів.  Це вже друге "срібло" черкащан на цьому чемпіонаті. Перше здобула Дар’я Шаріпова у вправі МГ-9 - стрільба лежачи з малокаліберної гвинтівки, 60 пострілів...Про Все

У румунському місті Вілча завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Українські спортсмени вибороли два золота, два срібла та чотири бронзи, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Переможцями континентальної першості стали Віктор Бойко (в.к.1NEWS

Армійські стрілки на чемпіонаті Європи в Баку здобули срібну та бронзову нагороди

Бронзовими призерами у командному заліку у вправі МП-8 (1729 очок) стали старші солдати Павло Коростильов та Денис Кушніров, разом з Володимиром Пастернаком. Народна Рада

Українець Куліш виграв срібло у стрільбі з рушниці 11:41Футбол. Терім залишив збірну Туреччини через бійку в ресторані - ЗМІ...1NEWS

Черкаська спортсменка здобула чергову нагороду чемпіонату Європи

з малокаліберної зброї (Баку, Азербайджан). Про це Нова Доба дізналася з сайту Чемпіон. У складі жіночої команди Даря Шаріпова виборола срібло у вправі МГ 5 (50 метрів з трьох...Online.ua

Про це повідомляє офіційний сайт змагань. Куліш показав підсумковий результат 458,1 бали. 1NEWS

Студенти з Івано-Франкіська здобули нагороди на Міжнародному турнірі з вільної боротьби

Білейчуки, повідомляє прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника. За результатами турніру в індивідуальному заліку в категорії 61 кг Петро Білейчук здобув срібло, а Іван Білейчук став бронзовим призером. Загалом, здобувши десять медалей, Україна стала першою в командному...Галичина спортивная

положень лежачи, стоячи та з коліна, 120 пострілів по 40 з кожного положення на дистанції 50 метрів. Це вже друге срібло черкащан на цьому чемпіонаті. Перше здобула Даря Шаріпова у вправі МГ-9 стрільба лежачи з малокаліберної гвинтівки, 60 пострілів на...Online.ua

Ціна золота в Україні cтаном на 27 липня

Станом на 26 липня банки встановили наступні курси цінних металів: Золото - 1042.27 гривень за грам Срібло - 13.55 гривень за грам Платина - 778.54 гривень за грамПаладій - 703.76 гривень за грам...Бизнес UA

75. Джерело: Чернігівська обласна федерація боксу України Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook. Запись Денис Песоцький узяв срібло в Одесі впервые появилась...Online.ua

Прикарпатські борця здобули медалі на міжнародному турнірі в Румунії

імені Василя Стефаника Петро та Іван Білейчуки. За результатами турніру в індивідуальному заліку в  категорії 61 кг Петро Білейчук здобув срібло, а Іван Білейчук став бронзовим призером. Загалом, здобувши десять медалей, Україна стала першою в командному...Стик