співвітчизниці

В Івано-Франківську стартували матчі другого кола тенісного турніру ITF Stanislaw Cup

У чвертьфіналі 30-річна українка зіграє проти однієї з співвітчизниць: Катерини Малікової або Марини Чернишової (3). За місце в півфіналі одеситка посперечається з німкенею Лізою Матвієнко. Франківчани

гарантувала собі медаль Дефлімпіади сумчанка Анна Затилкіна. У півфіналі турніру з пляжного волейболу вона у парі з Раїсою Риловою перемогла співвітчизниць Юлію Ярошевську та Юлію Черненко у трьох партіях – 24:22, 16:21, 15:11. У суботу наша землячка з напарницею в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

тривала до останнього. Головними конкурентками за нагороди для наших дівчат стали японки, які виступали після українок. Але перевершити виступ наших співвітчизниць представницям Японіі не вдалося. Отож, в активі дуету Анна Волошина / Єлизавета Яхно друга бронза чемпіонату світу. Чемпіонат світу-2017...Чемпион

Українки вибороли першу нагороду на ЧЄ з веслування

веслування на каное і байдарках, який відбувається в Пловдиві. Про це інформує прес-служба Федерації каное України, передає УНН.  Результат наших співвітчизниць у дисципліні байдарка-четвірка на дистанції 500 метрів склав...1NEWS

Українці вибороли ряд нагород на ЧС з пауерліфтингу

в загальнокомандному заліку серед 22 країн, завоювавши вісім нагород різного ґатунку. Юніорська жіноча збірна виборола загальнокомандне золото. В активі юних співвітчизниць 14 нагород, два світові рекорди та рекорд Європи серед 18 країн. Зазначається, що серед спортсменів чоловічої юніорської збірної також...Unn.com.ua

Збірні України та Росії продовжують лідирувати на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок. Росіянки випереджають наших співвітчизниць лише за додатковими показниками.1NEWS

Львів’яни здобули на командному чемпіонаті світу зі шахів дві перемоги

в четвертому турі командного чемпіонату світу 2017 року вєтнамок. Зокрема, львівянка Наталія Букса перемогла Ханг Луонг. Відтак, росіянки випереджають наших співвітчизниць, які вийшли на друге місце в турнірній таблиці, лише за додатковими показниками. Про це також повідомили в інтернет-виданні...Щоденний Львів

та Росії продовжують лідирувати на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок. У 4-му турі українки розгромили команду В'єтнаму. Росіянки випереджають наших співвітчизниць лише за додатковими показниками. Зауважимо, що третє місце відстає на два очки. Командний чемпіонат світу-2017 з шахів Ханти-Мансійськ, Росія...Чемпион

Волейболістки збірної України завдали поразки француженкам у грі Євроліги

путівки у даному квартеті. Перша партія виявилася найбільш непоступливою попри стартовий успішний відрізок синьо-жовтих 25:23. У наступних сетах перевага наших співвітчизниць була більш солідною 25:14 і 25:17. Статистика гравців: Денисова 11 очок (8 атака, 3 блок, 0 подача), Герасимова 6...1NEWS

ковельчанка, заслужений майстер спорту, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Європи Тетяна Коб (тренер Віктор Рогатін). Показавши найкращий результат серед співвітчизниць, у ваговій категорії до 51 кг вона здобула ІІІ місце. Поступилась ковельчанка дворазовій чемпіонці світу, семиразовій чемпіонці Азії Назим...Online.ua

Де живуть найщасливіші жінки у світі?

Відносини між чоловіком і жінкою тут перевіряються дуже тривалий час. Не працювати для жінки в Данії вважається непристойним. Bilshe.com

змаганні юніорів. Софія також нерідко бере участь у турнірах групи "еліт" серед жінок. У змаганні жінок найвищий результат серед наших співвітчизниць продемонструвала Маргарита Крилова (6-е місце), а Інна Рижих, Марина Соколова та Віра Соснова потрапили до top-15.Чемпион

Українська тенісистка здобула найсерйознішу перемогу у своїй кар'єрі, далеко відірвавшись від співвітчизниць. Головною спортивною новиною минулого тижня стала перемога української тенісистки Еліни Світоліної на престижному римському турнірі категорії Premier 5 з призовим...Зеркало недели (газета)

М.Музичук увійшла до топ-5 чемпіонату Європи з шахів

Чемпіонка світу серед жінок 2015 року в підсумку замкнула топ-5 Старого Світу. Unn.com.ua

А.Меркушина замкнула десятку кращих у спринті на чемпіонаті світу з біатлону

змагального дня чемпіонату світу з біатлону, повідомляє кореспондент УНН.Наймолодша із представниць України Анастасія Меркушина піднялася на найвище місце серед наших співвітчизниць 10 (0 штрафних кіл) + 55,3 с. Два промахи на вогневому рубежі у виконанні Юлії Джими відкинув уродженку Сум...Unn.com.ua

Українка Джима увійшла в топ-10 заліку Кубка світу з біатлону

Олсбу і увійти в десятку найсильніших біатлоністок планети в поточному сезоні. Це найкращий результат серед українок, а ближче всіх з співвітчизниць до неї знаходиться Олена Підгрушна, яка йде 23-ю. Варто відзначити, що у Кубок світу повернулася Валя Семеренко, якій вже...Зеркало недели (газета)

Джима - краща серед українок у загальному заліку Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима опинилася вище інших співвітчизниць у новій версії загального заліку Кубка світу Лідером сезону стала чеська спортсменка Габріела Коукалова.ДеПо

припинено незаконне вивезення за кордон 82 дітей. Серед видів торгівлі людьми найбільш поширеним залишається сексуальна експлуатація. З цією метою наших співвітчизниць переважно намагалися доправити у Росію, Туреччину, ОАЄ, Китай. Інші злочини повязані з трудовою експлуатацією, в тому числі жебрацтвом, та...Еспресо TV

з колегами суміжних країн та міжнародних організацій. Серед видів торгівлі людьми найбільш поширеним залишається сексуальна експлуатація. В цією метою наших співвітчизниць в переважній більшості намагалися доправити в такі країни як Росія, Туреччина, ОАЄ, Китай. Інші злочини пов’язані з трудовою експлуатацією,...Народна Рада

"Теплі братські обійми" росіян: Донецькі жінки, тікаючи від жахів "ДНР", "втішають" гопоту на московській панелі

Відчай всього за два роки зробив з наших колишніх співвітчизниць дешевих російських путан. Теперь Вика сняла комнату неподалеку и пока решает, как жить дальше.Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР