співвітчизниця

Е.Світоліна пробилася до фіналу турніру в Римі

На початку зустрічі нашій співвітчизниці вдалося виграти один гейм на подачі іспанки.Unn.com.ua

Українка Світоліна здобула історичну перемогу

сотворила гучну сенсацію на турнірі WTA Premier 5 Internazionali BNL d'Italia в Римі із призовим фондом $2 775 745. Наша співвітчизниця пробилася в півфінал, вперше обігравши третю ракетку світу Кароліну Плішкова. У чвертьфінальному поєдинку 22-річна одеситка, посіяна під 8 номером,...Високий замок

Світоліан йде далі, Цуренко програла В. Вільямс

В столиці Італії триває щорічний престижний турнір з тенісу. А от її іменитіша співвітчизниця Еліна Світоліна розібралась з представницею Франції Алізе Корне.Sportanalytic

Е.Світоліна у парі з О.Савчук виграли першу гру на кортах у Римі

стартували у парному розряді престижного ґрунтового турніру WTA Premier 5, що проходить у Римі, передає кореспондент УНН.В 1/16 фіналу наші співвітчизниці здолали опір японсько-китайського дуету Шуко Аояма/Лян Чень 6:4, 6:2. У першому сеті українки зробили єдиний брейк тільки наприкінці партії.Unn.com.ua

Л.Цуренко подолала перше коло престижного тенісного турніру в Римі

Наша співвітчизниця зустрічалася із переможницею кваліфікаційних змагань 470-ю ракетко світу італійкою Деборою Кьєсою.Unn.com.ua

Українці здобули перші медалі нового сезону "Діамантової ліги"

бронзової нагороди на дистанції 400 метрів та другого результату у карєрі і найкращого результату сезону в Європі 50,89 с. Наша співвітчизниця поступилася лише олімпійській чемпіонці Шон Міллер-Уібо (49,77 с, найкращий результат сезону у світі) і дворазовій олімпійській чемпіонці у складі...Unn.com.ua

Фехтувальниця О.Харлан тріумфувала на етапі Кубка світу у Тунісі

У півфінальній сутичці на нашу співвітчизницю очікувало протистояння з першою сіяною росіянкою Яною Єгорян.Unn.com.ua

12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри

травня 1920 року, відтоді почесної відзнаки були удостоєні понад 1400 осіб. З них 23 – українські медичні сестри. Востаннє наша співвітчизниця була нагороджена 6 років тому, в 2011 році: медаллю імені Флоренс Найтінгейл була нагороджена медсестра Людмила Власова з м.Погляд

Представниця «Євробачення» від Німеччини у захваті від Києва

Журналісти Deutsche Welle поцікавилися, як відчуває себе їх співвітчизниця напередодні фінального конкурсу Євробачення. Левіна вперше в українській столиці і висловлює захоплення від побаченого.Replyua

Українці здобули сім медалей на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

тязі. Владислав Чорний(74 кг) із результатом 3 місце - присідання, 2 місце - тяга, у підсумку здобув "бронзу" чемпіонату. Наші співвітчизниці у змаганнях юніорок завоювали три срібні медалі. Дарія Бражник (43 кг) 1 місце - присідання, 1 місце - жим...Unn.com.ua

Українка стала найрезультативнішою баскетболісткою у грі фіналу чемпіонату Франції

України Аліна Ягупова стала найрезультативнішою в другому матчі фінальної серії плей-оф чемпіонату Франції, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.Наша співвітчизниця за 34 хвилини набрала 18 очок, 7 підбирань і 3 передачі. Однак такий виступ українки не допоміг Ліллю. Команда...Unn.com.ua

асоціація (WTA) опублікувала оновлений рейтинг кращих тенісисток планети. Перша ракетка України Еліна Світоліна увійшла в топ-10 найсильніших у світі. Наша співвітчизниця піднялася на два рядки у рейтингу WTA. 22-річна одеситка замкнула десятку кращих з показником 3955 балів, передає Обозреватель. У...Новости Сумм

Гімнастка Х.Погранична виборола чотири "золота" на турнірі у Братиславі

України на змаганнях представила юна львів'янка Христина Погранична, яка виступила на турнірі з 3 предметами: обруч, м'яч і булави. Наша співвітчизниця прекрасно впоралася з усіма видами програми, що дозволило їй зайняти 1 місце в багатоборстві. Гімнасток також нагороджували за кожен...Unn.com.ua

синхронного плавання завершила етап Світової серії з синхронного плавання, який з 5 по 7 травня проходив в Торонто (Канада). Наші співвітчизниці виграли шість золотих медалей у всіх шести видах змагань. Так, Анна Волошина показала найкращий результат в технічній програмі в...1NEWS

Наші співвітчизниці виграли шість золотих медалей у всіх шести видах змагань.Новости Сумм

Україна виграла все "золото" Світової серії із синхронного плавання

Наші співвітчизниці виграли шість золотих медалей у всіх шести видах змагань.Високий замок

Торонто. Українки показала найкращий результат у довільній програмі (91.9667). Друге місце у дуету з Канади 90.0000, а третіми стали їх співвітчизниці, які показали результат у 87.5667 балів. Як відомо, золото наш дует виборов і в...1NEWS

Юлія Ткач - бронзовий призер Євро-2017

Ілоні з розгромним рахунком 4:14. У фіналі Ілона Семків зустрілася з володаркою двох срібних та бронзової нагород Олімпійських Ігор колишньою співвітчизницею Марією Стадник, що зараз виступає під прапором Азербайджану. В цій зустрічі переміг досвід, а Ілона Семків завоювала...Галичина спортивная

Українка здобула чергове "золото" на етапі Світової серії з синхронного плавання

плавання України. У змаганнях солісток з довільною програмою Ганна Волошина підтвердила свій клас, вигравши турнір з вагомою перевагою. У нашої співвітчизниці 92,3 бали, а у канадки Жаклін Сімоно 91,6. Третьою тут стала Даза Домінгес з Колумбії. Нагадаємо, українки вибороли друге...Unn.com.ua

Українки вибороли друге "золото" на етапі Світової серії з синхронного плавання

технічній програмі визнано виступ українського дуету у складі Ганни Волошиної та Єлизавети Яхно. Чергове "золото" до медального активу збірної наші співвітчизниці завоювали з результатом 91,2005 балів. На другому та третьому місці - господарки турніру. Нагадаємо, що у перший день змагань...Unn.com.ua