співвітчизниця

серед 54-х учасниць. Переможницею ж стала голландка Аннемік Ван Флойтен, яка подолала дистанцію за 28 хвилин 50 секунд. Другою фінішувала співвітчизниця Флойтен - Анна Ван дер Брегга, яка довгий час утримувала лідируючу позицію, однак в підсумку поступилася Аннемік. Третій результат...Спортивний Житомир

Тенісистка Козлова вийшла в 1/4 фіналу турніру WTA

Варто відзначити, що наступна суперниця нашої співвітчизниці …...1NEWS

Світоліна стала третьою ракеткою світу

УНН. Тенісистка Еліна Світоліна встановила абсолютний рекорд у світовому рейтингу в історії українського тенісу, повідомляє УНН з посиланням на WTA. Наша співвітчизниця із 5640 очками обігнала вже екс-першу ракетку світу чешку Кароліну Плішкову (4) та посіла третє місце в генерації WTA.Unn.com.ua

Американка Стівенс стала чемпіонкою US Open

вирішальний поєдинок жіночої частини турніру Великого шолома. У фінальному матчі Відкритого чемпіонату США з тенісу американка Слоан Стівенс зустрічалася з співвітчизницею Медісон Кіз і завоювала титул. Для обох тенісисток це був дебютний фінал турніру Великого шолома, до якого вони лише...Зеркало недели (газета)

Українка тріумфувала на ЧС з каное у марафоні

до двох вищих нагород чемпіонату Європи, які також були завойовані в цьому році. Варто зазначити, що в минулому році наша співвітчизниця стала "бронзовою" призеркою чемпіонату світу. Нагадаємо, що українці також вигравали дві медалі чемпіонату світу з...1NEWS

Світоліна не виступатиме до кінця вересня

Варто відзначити, що в Пекіні у минулому році наша співвітчизниця дійшла …...1NEWS

Тенісистка Ястремська в українському фіналі виграла турнір в Угорщині

Dunakeszi» в Дунакесі (Угорщина), передає УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У фінальній сутичці Ястремська за 58 хвилин обіграла свою співвітчизницю Катаріну Завацьку – 6:0, 6:1. Зазначається, що за перемогу на турнірі в Угорщині українка заробила 80 рейтингових...1NEWS

Ястремська виграла титул в українському дербі

У фіналі 17-річна українка перемогла свою ровесницю та співвітчизницю Катарину Завацьку. Катарина Завацька поповнила свою рейтингову скарбничку 48 очками.Sportanalytic

Е.Світоліна вперше в кар

особистий рекордна Відкритому чемпіонаті США, пробившись в 1/8 фіналу цьогорічних змагань, передає кореспондент УНН.   У матчі третього кола наша співвітчизниця, маючи 4-й номер посіву, зустрілася із господаркою змагань Шелбі Роджерс. У першому сеті спортсмени обмінялися брейками в середині, але...Unn.com.ua

ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Тепер наша співвітчизниця відповідатиме за вчинене правопорушення перед законом, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного...Украина криминальная

У Чопі жінка за хабар намагалась незаконно вивезти сина за кордон

ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Тепер наша співвітчизниця відповідатиме за вчинене правопорушення перед законом,повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.Голос Карпат

Світоліна перемогла у першому матчі на US Open-2017

сітки Відкритого чемпіонату США з тенісу – US Open, свої виступи розпочала перша ракетка України Еліна Світоліна, передає УНН. Наша співвітчизниця, посіяна під 4 номером, вщент розгромила у першому сеті 42-гу ракетку світу чешку Катержину Синякову – 6:0. Проте у...Unn.com.ua

Прикордонники вилучили на Львівщині мушкет

Їх через кордон намагалася перевезти наша співвітчизниця. MediaStar

прикордонники Львівського загону спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби попередили спробу незаконного переміщення старовинних предметів. Їх через кордон намагалася перевезти наша співвітчизниця. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Під час здійснення огляду легкового автомобіля «Hyundai», яким керувала жителька Львівщини,...VARTA1

Старовинні мушкет та книгу намагалась вивезти до Польщі українка

Їх через кордон намагалася перевезти наша співвітчизниця. lviv.tv

вийшла до другого раунду Відкритого чемпіонату США. Ця перемога на легендарному US Open стала історичною для уродженки Миколаєва - наша співвітчизниця ще ніколи не вигравала в основній сітці турніру Великого Шолома. Знаменна для Козлової подія відбулася у матчі проти румунки...Високий замок

Просто били пляшкою по голові: Поляки брутально побили українку.

У польському місті Люблін троє місцевих жорстоко побили нашу співвітчизницю, передає Корупція.Інфо. Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах Припускають...Новости Сумм

Українка Ю.Ткач стала віце-чемпіонкою світу з боротьби

серйозно і навіть змогла завоювати 5 балів, але Ю.Ткач знову виявилася сильнішою і перемогла, здобувши 13 балів. У фіналі наша співвітчизниця не змогла подолати бар'єр у вигляді представниці Монголії - Оркхон Пуревдорджі. Зауважимо, що 27-річна львів'янка ставала чемпіонкою світу на...1NEWS