Новости по метке:

спроба підкупу

Керівник САП охарактеризував статус співробітників ФБР в Україні

методів розслідування корупційних злочинів. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової, який пропонував посадовій особі 15 тисяч доларів нібито за легалізацію іноземців в Україні.Зеркало недели (газета)

Активісти приїхали до будинку Луценка з "символом корупції"

проводило розслідування".   Як повідомлялося раніше, 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС   Діни Пімахової. Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки...Зеркало недели (газета)

Посол Канади попередив Україну про фінансові наслідки через ситуацію з НАБУ

першу чергу, НАБУ. Як повідомлялося раніше, 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС   Діни Пімахової. Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки...Зеркало недели (газета)

Корупція у міграційній службі: Пімахова пішла у відпустку за станом здоров

повідомляє прес-служба ДМСУ. Як повідомляється у заяві Пімахової, відпустка необхідна "у зв'язку з необхідністю покращення стану здоров'я". Він погіршився через спробу підкупу Пімахової агентом Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та подальшими слідчими діями Служби безпеки та Генеральної прокуратури України. Нагадаємо, 29...Зеркало недели (газета)

Великобританія розкритикувала втручання в роботу НАБУ

підривати роботу антикорупційних органів. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Ситник та Холодницький розповіли, чому не можуть перервати свій візит до Вашингтона

приводу телеграму до Вашингтона. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Луценко і Грицак сьогодні відзвітують перед депутатами про свою версію ситуації з НАБУ

що знаходяться у відрядженні. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

У Держдепі США розкритикували спецоперацію ГПУ проти НАБУ

і їм це вдалося. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

СБУ і ГПУ зірвали сім операцій НАБУ - ЗМІ

і їм це вдалося. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

ГПУ і СБУ зірвали спільну операцію НАБУ і ФБР - Ситник

- підкреслив директор НАБУ. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової. У відомстві уточнили, що син колишнього депутата від "Партії регіонів" Юрія Боярського пропонував...Зеркало недели (газета)

ГПУ планувала оголосити підозру у справі НАБУ заступнику Холодницького Кривенку - ЗМІ

і їм це вдалося. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

СБУ зірвала всі конспіративні операції НАБУ - Ситник

атакам", - пояснив він. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Детективи НАБУ були обрані за конкурсом в рамках держтаємниці - Ситник

давав", - додав Ситник. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

У ГПУ розповіли подробиці обшуків у "агента Катерини"

міграційної служби Діна Пимаховой. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Порошенко підтримав позицію Луценка в операції проти НАБУ

корупції", - додав Порошенко. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

ГПУ обшукала дім ще одного агента НАБУ, причетного до справи ДМС

досвід роботи під прикриттям. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Пімахова не була основною ціллю спецоперації НАБУ

знаходилася лише одна людина. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової.  Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно...Зеркало недели (газета)

Слідчими поліції Полтавщини та оперативниками внутрішньої безпеки затримана 50-річна особа, яка намагалася відкупитися від поліцейського за вчинення кримінального правопорушення. Магнолія-ТВ

Чиновниця ДМС Пімахова живе в елітних апартаментах і їздить на Porsche Cayenne - ЦПК

- додали в ЦПК. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що  СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС  Діни Пімахової. У відомстві уточнили, що син колишнього депутата від "Партії регіонів" Юрія Боярського пропонував...Зеркало недели (газета)

Луценко заявив про ознаки корупції в діях чиновниці ДМС

неприпустимо", - заявив генпрокурор. Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС Діни Пімахової. У відомстві уточнили, що син колишнього депутата від "Партії регіонів" Юрія Боярського пропонував...Зеркало недели (газета)

30.11.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий