спринт

все получается. Сегодня команда отработала на пять с плюсом, все боролись и показали хорошую стрельбу. Теперь буду готовиться к завтрашнему спринту, надеюсь, что не будет так тяжело, как сегодня. На последнем круге хотел немного сделать отрыв, но я чуть быстрее...Tribuna.com

все получается. Сегодня команда отработала на пять с плюсом, все боролись и показали хорошую стрельбу. Теперь буду готовиться к завтрашнему спринту, надеюсь, что не будет так тяжело, как сегодня. На последнем круге хотел немного сделать отрыв, но я чуть быстрее...Украинский биатлон

Был проведен эксперимент, участники которого выполняли упражнения разной степени интенсивности на велотренажерах. Goodnews.ua

а вместо Руслана Лысенко побежит Олег Бережной. Начало масс-старта Гонки чемпионов – завтра, в 13.25, начало пасьюта – 14.10. В воскресенье пройдет спринт в чемпионате Украины по летнему биатлону. Хвостенко, Седнев и Дериземля примут участие в Гонке чемпионов на ЧУ по летнему...Tribuna.com

Простий спосіб зберегти здоров

Був проведений експеримент, учасники якого виконували вправи різного ступеня інтенсивності на велотренажерах. UkrHealth

На етапі Кубка світу з лижоролерів в Італії українські лижники виграли дві нагороди (фото)

лижного спорту України. Єдиний юніор від команди Ян Коструба завоював бронзу у гонці класичним стилем на дистанції 2,5 км. У спринті вільним стилем він посів 11-ту позицію із 16-ти можливих. Серед дорослої команди найвищу відзнаку отримала Лада Нестеренко, яка у...Главком

Буковинські велоорієнтувальники вибороли нагороди на чемпіонаті України

орієнтування на велосипедах. Змагання відбувалися у київському парку Ілля Муромець. Понад 100 учасників із 9 регіонів України виборювали перемогу на спринтерській, середній та довгій дистанціях. Абсолютним переможцем в усіх номінаціях серед юніорів став буковинець Владислав Мордасов (ОДЮСШ Авангард). Серед юнаків...0372.ua

10.00 СК «Олімпія» (вул. Паркова, 56) 23 вересня Перший турнір з бейблейду 11.00 Сквер ім. Т.Шевченка 23 вересня Ралі – спринт 10.00 Балка Кутова 23 вересня 50-й ювілейний мотокрос 11.00 Балка Кутова 23 вересня Фестиваль урбаністичного скелелазіння 11.00-13.00 бул. Краматорський,...Антикризовий медіа-центр

області. В нелегкій боротьбі у загальному заліку наші спортсмени стали першими і виграли золото. Також команда святкувала перемогу на дистанції "Спринт" у класі К-2 (двомісні катамарани) та І місце на дистанції "Слалом" у класі К-2 (двомісні катамарани). Складу збірної Житомирщини:...Спортивний Житомир

Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування

Добропілля. Змагання проходили на дистанціях трьох типів: довга дистанція у заданому напрямку, класична дистанція у заданому напрямку (нічний старт) та спринт у заданому напрямку. Наші гуртківці стали призерами в окремих видах змагань: Мироненко Олексій - І місце на дистанції нічного...Сайт города Доброполье

Новоселицька команда водників стала чемпіоном України

єдиний регіон, який був представлений двома командами. Про це йдеться на сайті Район-інфо. Програма змагань складалася з трьох дистанцій: Слалом, Спринт та Рятувальні роботи, за участі двох екіпажів: катамаранів-двійок та катамаранів-четвірок.Було важко змагатися нашим водникам, особливо коли вони виявились наймолодшими...Погляд

может подписать экс-защитника «Ливерпуля» Стивена Колкера. А жаль.  4. Юлия Джима начинает набирать форму к новому биатлонному сезону. Она выиграла спринт и гонку преследования на летнем чемпионате Словении.  5. Уже великий Дуэйн Уэйд объявил, что все-таки сыграет в сезоне-2018/19. Он станет его...Tribuna.com

і вибилася в лідери, хоча зараз її вже наздоганяють інші кандидати. "Чи вистачить її на весь цей марафон. Вакарчук на спринт розраховує, а вона на марафон, ну вона ж казала, що любить довгі дистанції", сказав політолог. Дивіться також фотогалерею за...5 канал

за індивідуальною програмою в складі збірної Словенії під керівництвом Уроша Велепеца. Джима взяла участь у літньому чемпіонаті Словенії, де виграла спринт (6 км) і гонку переслідування. Зазначимо, що українка виступала поза конкурсом. У чоловічих змаганнях також дві перемоги здобув інший...24 канал

Юлия Джима выиграла спринт и преследование на открытом чемпионате Словении по летнему биатлону

15 и 16 сентября, в словенской Поклюке прошли спринты и преследования в рамках открытого чемпионата Словении по летнему биатлону. Вне конкурса принимали участие Юлия Джима и японские спортсменки.Украина сегодня

В Херсоні спортивне орієнтування

ввечері спортсмени змагалися у нічному спринті на території Жешувського технологічного по групі Ж-16 (разом з Наталією Пудліс).Херсонщина за день

Джима виграла дві гонки чемпіонату Словенії з літнього біатлону

Українка Юлія Джима фінішувала першою у спринті та гонці переслідування чемпіонату Словенії з літнього біатлону.Зеркало недели (газета)

Биатлон. Джима выиграла две гонки на чемпионате Словении

сборной Украины, приняла участия в чемпионате Словении по летнему биатлону. В Поклюке, выступающая "вне конкурса" украинка, показала лучший результат в спринте и гонке преследования. В спринтерской гонке на 6 км, которая состоялась в субботу, 15 сентября, Джима с двумя промахами...Телеграф

Украинка Юлия Джима финишировала первой в спринте и гонке преследования чемпионата Словении по летнему биатлону.Tribuna.com

(0+0+0+1) Женщины 1. Анаис Бескон – 45.40,4 (1+0+0+0)2. Лу Жанмонно Лоран – 45.51,3 (1+0+1+0)3. Энора Латюльер – 46.52,7 (2+0+3+1) 15 сентября Спринт Мужчины 1. Мартен Фуркад – 16.42,6 (0+0)2. Фабьен Клод – 35,7 (0+0)3. Симон Дестье – 39,0 (0+0) Женщины 1.Tribuna.com