спринти

але до правильних важелів. 5. Вони вміють відпочивати Якщо праця звичайної людини схожа на марафон, то у ледачої це короткі спринти, що чергуються з відпочинком. Спочатку такі люди віддають завданням максимум часу і сил, а потім розслабляються. У підсумку за...24 канал

Марiя Кручова у ТОП-3 на Чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військових

Також потішили результати й чоловічої команди у гонці патрулів. Окрім гонки патрулів спортсмени також змагалися у жіночому й чоловічому спринтах. Галичина спортивная

Спортсменка з Тернопільщини у ТОП-3 на Чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військових (фото)

Також потішили результати й чоловічої команди у гонці патрулів. Окрім гонки патрулів спортсмени також змагалися у жіночому й чоловічому спринтах. Тернопіль Наживо!

Юлія Джима взяла срібло на ЧС серед військових

У перший день змагань в Хохфільцені відбулися одиночні і командні спринти. Українській біатлоністці Юлії Джимі дісталося друге місце в жіночому спринті, вона пройшла дистанцію з двома промахами і програла золото німці...Ua-football

Словацкая биатлонистка о финале сезона: Думаю, еще не скоро забуду такое поражение

повідомлення, за які я Вам дуже вдячна. У сезоні 2017-2018 у мене вийшло завоювати: Золото, два срібла, Малий глобус за спринти, Малий глобус за пасьюти і 2 місце в загальному заліку... 3 очка мені не вистачило для перемоги. Я...Ua-football

треба довіряти співробітникам, та не вставляти “палки в колеса” й надавати кожному можливість проявити ініціативу. Якщо ж не встигаємо в спринтах, перше правило – не панікувати! З усіма трапляється, буває, дедлайни неможливо спланувати стовідсотково, особливо, коли йде мова про цілий...Lviv.com

Визначився склад на заключний етап Кубку світу для України

посиланням на Міжнародний союз біатлоністів (IBU).На сьогодні в Норвегії заплановані дві гонки серед яких жіночий (старт о 13:00) і чоловічий спринти. У обох перегонах за медалі поведуть боротьбу по пять представників України. Під 27-м стартовим номером на жіночу гонку записана...Unn.com.ua

У програмі Олімпіади-2022 може з

шорт-треку може бути додана ще одна командна дисципліна. Федерація санного спорту (FIL) запропонувала включити в програму Олімпіад ще шість дисциплін спринти у чоловіків, жінок і в двійках, жіночі двійки, а також натурбан. Стосовно лижних видів, то FIS пропонує включити змагання...Ua-football

може бути додана ще одна командна дисципліна. Федерація санного спорту (FIL) запропонувала включити в програму Олімпіад ще шість дисциплін - спринти у чоловіків, жінок і в двійках, жіночі двійки, а також натурбан. Що стосується лижних видів, то FIS пропонує включити...Чемпион

Меркушина та Підручний виступлять на 7-у етапі Кубку світу

Юлія Джима Анастасія Меркушина Ірина Варвинець Чоловіки Дмитро Підручний Артем Прима Володимир Семаков Руслан Ткаленко Артем Тищенко У програмі етапу спринти, одиночна і класична змішані естафети, а також...Галичина спортивная

Японки-ковзанярки із олімпійським рекордом вибороли «золото» на Іграх-2018

Українські спортсменки не брали участі у змаганнях із цього виду спорту. вибороли першіть у чоловічому та жіночому командних спринтах. Ракурс

ОІ-2018: італійка Годжа перемогла в гірськолижному спуску

хвилина і 39,22 с. Срібною призеркою стала норвежка Ранхільд Мовінкель (1:39,31). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці не пройшли до фіналу у командних спринтах в лижних гонках Третьою стала олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010 американка Ліндсі Вонн, яка пропускала минулі Ігри через травму. Зазначимо, що...Unn.com.ua

П

Facebook.О 03:00 відбуватиметься фігурне катання, коротка програма у жінок. Тут від України заявлена Анна Хниченкова. Вже з 10:00 стартуватимуть командні спринти у жінок та чоловіків в лижних гонках. За медалі поведуть боротьбу четверо українців - Тетяна Антипенко, Марина Анцибор, Олексій...Unn.com.ua

Україна провалила Олімпіаду-2018

Олімпіади в Пхьончхані для українського біатлону. Серйозні очікування, які не назвати безпідставними, довготривала підготовка і пшик на виході. Якщо після спринтів ще виникали сумніви, а після пасьютів хотілося банально вірити в краще, індивідуальні гонки усе розставили на свої місця. Щодо...TeNews

Досягнення черкаських автоспортсменів відзначили на офіційному рівні

Україні провели144 автомобільні змагання, серед них на Черкащині відбулися 2 етапи ралі, «Крутий спуск» – перегони на саморобних автівках, зимові спринти, нічні драг-рейсинги, ретро-ралі, а також область була одним із пунктів у маршруті «Зіркового ралі». До всього автомобільний клуб став...Нова доба

Екс-білоруска Блашко тріумфувала у спринті чемпіонату України з біатлону

колишня громадянка Білорусії Дарина Блашко. Про це інформує УНН з посиланням на Федерацію біатлону України. У перший день змагань відбулись спринти у чоловіків і жінок, а також індивідуальні гонки у юнаків і дівчат старших вікових груп. Серед жінок тріумфувала 21-річна...Unn.com.ua

Спринты очень важны для профессионального бойца, особенно при подготовке к тяжелому бою 9 #ufc219 #бег #спринты #выносливость Публикация от Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) Дек 24, 2017 at 10:26 PST 24boxing

чоловіків та жінок продовжиться етап Кубку IBU, який проходить в швейцарському Ленцерхайді. 9. Марія Кручова 33. Нагадаємо, що за результатами спринтів стануть відомими учасники гонок переслідування. Напередодні Збірна України не дотягнула до подіуму на змішаній естафеті на етапі Кубку IBU.Чемпион

Дві українки увійшли до топ-10 загального заліку Кубку світу з біатлону

Жюстін Бреза (142). Додамо також, другий етап Кубку світу стартуватиме вже на цьому тижні. 8 грудня відбудуться жіночий та чоловічий спринти в Хохфільцені. Як повідомляв УНН, Джима здобула другу медаль в новому сезоні Кубку світу з...Unn.com.ua

Такої сильної жіночої збірної з біатлону в Україні ще не було – тренер

світу в Естерсунді пройде з 24 листопада по 3 грудня і буде включати в себе супермикст, змішану естафету, індивідуальні гонки, спринти і пасьюти. Раніше стало відомо, що збірна України з біатлону оголосила склад на перший етап Кубка світу в...Зеркало недели (газета)