спринтерський

Валентина Семеренко потрапила у топ-30 спринтерської гонки після повернення в біатлон...zaxid.net

Українка Джима в Топ-10 заліку Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима поліпшила своє становище в загальному заліку Кубка світу Джима після сьогоднішньої спринтерської гонки у Рупольдингу тепер займає місце в десятці кращих загального заліку.ДеПо

Біатлоніст Сергій Семенов фінішував у топ-15 спринтерської гонки...zaxid.net

Сьогодні розпочався зимовий чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. У чоловічих спринтерських гонках Євген Івченко фінішував четвертим, сьомим став Богдан Цимбал.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина розпочинають боротьбу на третьому етапі Кубка світу

Сьогодні, 16 грудня, у чеському Нове Место відбудуться спринтерські гонки серед жінок у рамках третього етапу Кубка світу. На старт гонки вийдуть дві тернопільські біатлоністки. Олена Підгрушна стартуватиме під...Галичина спортивная

Сьогодні, 16 грудня, у чеському Нове Место відбудуться спринтерські гонки серед жінок у рамках третього етапу Кубка світу...Спорт Тернопільщини

Дмитро Підручний третій етап Кубка світу з біатлону розпочне спринтерською гонкою

Спринт проведуть чоловіки. Під 29-им стартовим номером гонку проведе тернополянин Дмитро Підручний. Стартують перегони о 18:25 за київським часом. Галичина спортивная

Вчора, 10 грудня, у італійському Ріднау відбулися спринтерські гонки у рамках другого етапу Кубка IBU з біатлону...Спорт Тернопільщини

Тернополяни невдало розпочали другий етап Кубка світу з біатлону

Вчора, 9 грудня, у словенській Поклюці відбулися спринтерські гонки у рамках другого етапу Кубка світу з біатлону. Тернополяни Олена Підгрушна та Дмитро Підручний результатами знову не вразили. Щоправда...Галичина спортивная

Спринтерські гонки.

Сьогодні зі спринтів розпочнеться другий етап Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі Перший національний. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Другий етап Кубка світу з біатлону стартує завтра в Поклюці. Дев’ятого грудня о 12:30 спринтерські гонки розпочнуть чоловіки, о 15:15 – жінки. У суботу відбудуться гонки переслідування. О 12:45 стартують чоловіки, а о 15:45 –...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тернопільська біатлоністка встановила особистий рекорд у Норвегії

27 листопада у Норвегії відбулася друга спринтерська гонка на першому етапі Кубка IBU з біалону серед жінок. З особистим рекордом десяте місце у гонці посіла тернополянка Марія...Галичина спортивная

Організатори першого етапу Кубка IBU в норвезькому Бейтостолені прийняли рішення перенести спринтерські гонки на 27 листопада через сильний вітер. У зв'язку з перенесенням були скасовані змішані естафети. Раніше повідомлялося про рішення перенести...Чемпион

У місті Суми 22-25 вересня 2016 року відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, який увійшов в історію орієнтування, як перший чемпіонат України по спринтах.Прес-Центр

Українські біатлоністки проводять тренувальний збір в німецькому Рупольдингу Сектор з посиланням на Біатлон України. Українки провели три спринтерські тестові гонки з перервою 10 хвилин між кожною.ДеПо

Як повідомляє у Facebook Національний олімпійський комітет України, у спринті спортсменки посіли перше та третє місця відповідно. Newsru.ua

Петер Саган здобув перемогу на одинадцятому етапі великого Туру. Словацький гонщик Петер Саган здобув перемогу на одинадцятому етапі великого Туру.У спринтерській розбірці Саган...Sportanalytic

став майстер спорту України міжнародного класу з триатлону Олексій Сюткін, який здобув п'яте місце на чемпіонаті Європи з триатлону на спринтерській дистанції.Прес-Центр

Німецький велосипедист Андре Грайпель здобув уже другу перемогу на цьогорічній Джіро д'Італія. Sportanalytic