спринтерський

Другий етап Кубка світу з біатлону стартує завтра в Поклюці. Дев’ятого грудня о 12:30 спринтерські гонки розпочнуть чоловіки, о 15:15 – жінки. У суботу відбудуться гонки переслідування. О 12:45 стартують чоловіки, а о 15:45 –...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тернопільська біатлоністка встановила особистий рекорд у Норвегії

27 листопада у Норвегії відбулася друга спринтерська гонка на першому етапі Кубка IBU з біалону серед жінок. З особистим рекордом десяте місце у гонці посіла тернополянка Марія...Галичина спортивная

Організатори першого етапу Кубка IBU в норвезькому Бейтостолені прийняли рішення перенести спринтерські гонки на 27 листопада через сильний вітер. У зв'язку з перенесенням були скасовані змішані естафети. Раніше повідомлялося про рішення перенести...Чемпион

У місті Суми 22-25 вересня 2016 року відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, який увійшов в історію орієнтування, як перший чемпіонат України по спринтах.Прес-Центр

Українські біатлоністки проводять тренувальний збір в німецькому Рупольдингу Сектор з посиланням на Біатлон України. Українки провели три спринтерські тестові гонки з перервою 10 хвилин між кожною.ДеПо

Як повідомляє у Facebook Національний олімпійський комітет України, у спринті спортсменки посіли перше та третє місця відповідно. Newsru.ua

Петер Саган здобув перемогу на одинадцятому етапі великого Туру. Словацький гонщик Петер Саган здобув перемогу на одинадцятому етапі великого Туру.У спринтерській розбірці Саган...Sportanalytic

став майстер спорту України міжнародного класу з триатлону Олексій Сюткін, який здобув п'яте місце на чемпіонаті Європи з триатлону на спринтерській дистанції.Прес-Центр

Німецький велосипедист Андре Грайпель здобув уже другу перемогу на цьогорічній Джіро д'Італія. Sportanalytic

У російському Ханти-Мансійську завершилась спринтерська гонка серед чоловіків.Sportanalytic

Три українські біатлоністи фінішували у топ-20 спринтерської гонки у Ханти-Мансійську...zaxid.net

Спринтерська гонка у чоловіків... Sportanalytic

Вчора, 17 березня, у російському Ханти-Мансійську пройшла спринтерська гонка у жінок в рамках кубка світу з біатлону...Спорт Тернопільщини

Олена Підгрушна фінішувала у топ-10 спринтерської гонки в Ханти-Мансійську

Олена Підгрушна фінішувала у топ-10 спринтерської гонки в Ханти-Мансійську...zaxid.net

П

П'ять українських біатлоністок вийдуть на старт спринтерської гонки у Ханти-Мансійську...zaxid.net

14:30 і 16:45 Сьогодні в Холменколлені завершується біатлонний чемпіонат світу. Заплановано провести два пас'юти, в котрих візьмуть участь кращі на спринтерських гонках.Sportanalytic

Тернополяни проведуть спринтерську гонку на чемпіонаті світу

Сьогодні, 5 березня, в Холменколлені відбудуться дві спринтерські гонки в рамкахчемпіонату світу з біатлону. О 15:45 увагу буде прикуто до жіночої спринтерської гонки...Галичина спортивная

Сьогодні на нас чекають спринти. О 12:30 старт візьмуть чоловіки. Збірну України на ньому представлять: Олександ... Sportanalytic

Збірна України з біатлону оголосила склад на спринтерську гонку чемпіонату світу...zaxid.net