24.11.2017
19:24

Метки новостей

спринтерський

Вчора, 23 листопада, у норвезькому Шушені відбулася спринтерська гонка у рамках першого етапу Кубка IBU...Спорт Тернопільщини

Сьогодні, 23-ого листопада, у норвезькому Шушені стартував міжнародний сезон - відбулася перша гонка Кубку IBU Спорт Тернопільщини

Сьогодні, 23 листопада, у норвеському Шушені пройдуть спринтерські гонки у жінок та чоловіків в рамках етапу кубка IBU...Спорт Тернопільщини

Мукачівець виборов "бронзу" чемпіонату України на спринтерських дистанціях (ФОТО).Закарпаття онлайн

Цими вихідними збірна команда Черкаської області приймала участь у чемпіонаті України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування в м. Києві.Прес-Центр

16-17 вересня в Черкасах відбувся Відкритий чемпіонат області на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування.Прес-Центр

Померла чотириразова чемпіонка Олімпіади

Чотириразова олімпійська чемпіонка в спринтерському бігу Бетті Катберт померла у віці 79 років.Ta4ki.net

Вчора, 12 березня, в норвежськом Холменколлені пройшла спринтерська гонка на останньому етапі Кубку Світу...Спорт Тернопільщини

Український біатлоніст Сергій Семенов фінішував п'ятим у спринтерській гонці...zaxid.net

У норвезькому Голменколлені завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках заключного етапу кубка світу.Гал-info

Стартові склади спринтерських гонок

Сьогодні, 17 березня, в норвезькому Холменколлені відбудуться дві спринтерські гонки в рамках заключного етапу кубку світу.Галичина спортивная

Українські біатлоністки провалили спринтерську гонку в Контіолахті...zaxid.net

Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував у топ-30 спринтерської гонки у Контіолахті...zaxid.net

Українські біатлоністки фінішували в десятці кращих на спринтерських перегонах Кубка IBU...zaxid.net

Вчора, 3 березня, в корейському Пхенчхані відбулася спринтерська чоловіча гонка на етапі Кубка світу з біатлону...Спорт Тернопільщини

Біатлоніст Артем Прима фінішував у топ-10 спринтерської гонки у Пхьончхані...zaxid.net

Сьогодні, 3 береня, в корейському Пхенчхані на сьомому етапі Кубка світу з біатлону відбудеться чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.Спорт Тернопільщини

Юлія Джима потрапила у квіткову церемонію спринтерської гонки у Пхьончхані...zaxid.net

Сьогодні, 2 березня, в корейському Пхенчхані відбудеться спринтерська гонка у жінок в рамках сьомого етапу Кубку світу з біатлону.Спорт Тернопільщини

Українські біатлоністи провалили спринтерську гонку на чемпіонаті світу...zaxid.net