спринтерський

Насильніші та найвитриваліші долали спринтерську дистанцію на Відкритому чемпіонаті України з триатлону...Кременчугский Телеграф

Чергове засідання виконкому Полтавської міської ради тривало лише 5 хвилин. Члени виконкому зі спринтерською швидкістю приймали важливі рішення.Трибуна Полтава

Вчора, 15 березня, в норвезькому Холменколлене завершилась перші гонки восьмого етапу Кубка світу з біатлону - жіночий та чоловічий спринт Спорт Тернопільщини

Українська спортсменка Юлія Джима зайняла 3 місце в жіночій спринтерській гонці в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у Норвегії.Украинская Правда

Сьогодні, 15 березня, в норвезькому Холменколлене відбудеться дві спринтерські гонки на восьмому етапі Кубку світу...Спорт Тернопільщини

Вчора, 9 березня, у фінському Контіолахті в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону завершилася жіноча спринтерська Спорт Тернопільщини

Вчора, 8 березня, у фінському Контіолахті в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча спринтерська гонка...Спорт Тернопільщини

Сьогодні, 8 березня, у фінському Контіолахті, чоловічою спринтерською гонкою на 10 кілометрів стартує сьомий етап Кубка світу з біатлону...Спорт Тернопільщини

Найкращий результат серед українців у сьогоднішній біатлонній спринтерській гонці Пхьончхана-2018 показав Дмитро Підручний, який відстрілявся на нуль і фінішував на 21-у місці...Спорт Тернопільщини

Віта СЕМЕРЕНКО: «Пощастило з вітром на стрільбищі, сама не впоралася»

© Getty Images. Вита Семеренко, Юлия Джима, Елена Пидгрушная и Валя Семеренко Українська біатлоністка Віта Семеренко прокоментувала свій виступ в спринтерській гонці на Олімпіаді-2018 в Пхьончхані.«Був дуже сильний вітер – просто здувало з ніг. Безумовно, неприємно, коли ти на стрільбищі...Sportgid

Сьогодні, 10 лютого, у спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами беруть участь 87 біатлоністок...Спорт Тернопільщини

Вчора, 3 лютого, у словенському Поклюці пройшли дві спринтерські гонки в рамках відкритого Чемпіонату Європи з біатлону серед юніорів.Спорт Тернопільщини

Капітан збірної України Дмитро Підручний, який посів восьме місце в спринтерській гонці на чемпіона Європи в Ріднау, в ефірі телеканалу "UA: Перший" заявив, що він погано відстрілявся...Спорт Тернопільщини

Вчора, 27 січня, у чеському Нове Мєсто відбулася друга спринтерська гонка у юніорів в рамках третього етапу Юніорського Кубка світу...Спорт Тернопільщини

Вчора, 26 січня, в рамках відкритого чемпіонату Європи в італійському Ріднау завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 кілометрів з двома вогневими рубежами.Спорт Тернопільщини

Вчора, 26 січня, у чеському Чехословаччина Нове Мєсто завершилася дві спринтерська гонки у юніорів в рамках третього етапу Юніорського Кубка світу...Спорт Тернопільщини

Українська біатлоністка Варвинець виборола "золото" на чемпіонаті Європи

Українка Ірина Варвинець виграла спринтерську гонку на 7,5 кілометра у другий змагальний день чемпіонату Європи з біатлону, який приймає італійське місто Ріднау.iPress

Українка Варвинець стала чемпіонкою Європи у спринтерській гонці

Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала чемпіонкою Європи у спринтерській гонці.Громадське телебачення

Український біатлоніст Артем Прима посів п'яту сходинку в спринтерській гонці на чемпіонаті Європи.Гал-info

Сьогодні 26 січня, в чеському Нове Мєсто пройдуть дві спринтерські гонки в рамках третього етапу Юніорського Кубка світу...Спорт Тернопільщини