спринтерський

Валентина Семеренко посіла 80-е місце в спринтерській гонці, поступившись лідеру три хвилини.Експрес

Молода українська біатлоністка ввійшла у топ-10 спринтерської гонки чемпіонату світу...zaxid.net

Українка Юлія Джима виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з біатлону, який приймає Душніки-Здруй (Польща). Newsru.ua

У польському Душники-Здруй завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках чемпіонату Європи з біатло...Експрес

Джима виграла спринт на чемпіонаті Європи з біатлону, випередивши двох росіянок, - ВІДЕО

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла спринтерську гонку на чемпіонаті Європи з біатлону серед жінок.iPress

Валентина Семеренко потрапила у топ-30 спринтерської гонки після повернення в біатлон...zaxid.net

Українка Джима в Топ-10 заліку Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима поліпшила своє становище в загальному заліку Кубка світу Джима після сьогоднішньої спринтерської гонки у Рупольдингу тепер займає місце в десятці кращих загального заліку.ДеПо

Біатлоніст Сергій Семенов фінішував у топ-15 спринтерської гонки...zaxid.net

Сьогодні розпочався зимовий чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. У чоловічих спринтерських гонках Євген Івченко фінішував четвертим, сьомим став Богдан Цимбал.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина розпочинають боротьбу на третьому етапі Кубка світу

Сьогодні, 16 грудня, у чеському Нове Место відбудуться спринтерські гонки серед жінок у рамках третього етапу Кубка світу. На старт гонки вийдуть дві тернопільські біатлоністки. Олена Підгрушна стартуватиме під...Галичина спортивная

Сьогодні, 16 грудня, у чеському Нове Место відбудуться спринтерські гонки серед жінок у рамках третього етапу Кубка світу...Спорт Тернопільщини

Дмитро Підручний третій етап Кубка світу з біатлону розпочне спринтерською гонкою

Спринт проведуть чоловіки. Під 29-им стартовим номером гонку проведе тернополянин Дмитро Підручний. Стартують перегони о 18:25 за київським часом. Галичина спортивная

Вчора, 10 грудня, у італійському Ріднау відбулися спринтерські гонки у рамках другого етапу Кубка IBU з біатлону...Спорт Тернопільщини

Тернополяни невдало розпочали другий етап Кубка світу з біатлону

Вчора, 9 грудня, у словенській Поклюці відбулися спринтерські гонки у рамках другого етапу Кубка світу з біатлону. Тернополяни Олена Підгрушна та Дмитро Підручний результатами знову не вразили. Щоправда...Галичина спортивная

Кубок світу з біатлону. Спринтерські гонки. ОНЛАЙН

Сьогодні зі спринтів розпочнеться другий етап Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі Перший національний. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Другий етап Кубка світу з біатлону стартує завтра в Поклюці. Дев’ятого грудня о 12:30 спринтерські гонки розпочнуть чоловіки, о 15:15 – жінки. У суботу відбудуться гонки переслідування. О 12:45 стартують чоловіки, а о 15:45 –...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини