спортсменка

История противостояний этих двух теннисисток насчитывает 7 матчей. В прошлом году эти спортсменки встречались на Уимблдоне в полуфинале, и это была пятая победа немки над американкой. Кербер фаворитка в предстоящей игре, хотя и...Стратегия.Ком

Сногсшибательная девушка: двухметровая кикбосерша стала звездой Сети

себя внимание не только из-за красоты и стройной фигуры, но и из-за роста (194 см). В Белоруссии ей дали прозвище "Спортсменка-Гулливер", а в Instagram ежедневно растет число ее фанатов и подписчиков. Об этом сообщает UAZMI. Теперь Екатерина готовится к участию...Багнет

Мукачівські каратисти змагалися у Ізмаїлі /ФОТО

та 3 місце в ката в категорії 8-9 років.Серед дівчат 10-11 років переможницею стала Гонак Ольга, яка у фіналі перемогла спортсменку із Румунії.В категорії 12-13 років переможцем в куміте став Кепинач Іван, а серед дівчат призерка Чемпіонату Європи та України...Голос Карпат

В Фінляндії стартує чемпіонат світу з фігурного катанная

чемпіонаті цієї спортивної пари збирала вся країна: з цією метою було організовано спеціальний фонд. - Наймолодшій учасниці змагань - японській спортсменці Вакаба Хігучі лише 16 років. Серед чоловіків у цю категорію потрапив 17-річний Денис Васильєв з Латвії. - Четверо фігуристів...Спорт.ua

Championships в жіночому напівлегкій вазі, боєць змішаних єдиноборств Кріс Сайборг (Крістіана Жустін) хоче битися із зіркою UFC Рондою Роузі. Бразильська спортсменка провела тренування з рестлершою Габі Кастровінчі, після чого заявила, що хоче провести бій з Рондою. "У мене є партнерка...Znaj.ua

Кременчуцька легкоатлетка завоювала бронзу у двоборстві

Під керівництвом тренера Анни Коваленко спортсменка посіла третє місце у двоборстві.Кременчугский Телеграф

Мы уже сообщали, что на игре в Москве «Балтику» поддерживала известная российская спортсменка Анна Чакветадзе.На протяжении нескольких лет она входила в число ведущих теннисисток планеты — занимала пятое место в мировом рейтинге и дважды становилась обладательницей Кубка Федерации...FootballTop

Российскую спортсменку освистали на турнире в США

Инцидент произошел во время матча с американкой Винус Уильямс. Вокруг российских спортсменов в прошлом году разразился допинговый скандал. Аналитическая служба новостей

Дві львів

де будуть представляти національну збірну Україну на Чемпіонаті світу серед юніорів. У змаганнях серед юніорок нагороди чемпіонату України вибороли дві спортсменки Львіщини. Зокрема, у ваговій категорії до 48 кг бронзові нагороди змагань виборола Ярина Петрук з результатом 94 кг у...Галичина спортивная

У конференц-залі львівського готелю «Citadel Inn» відбулася урочиста церемонія відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного лютого 2017 року - члена національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Тетяни Клімченко та її тренерів: Ореста Тичка (м. Львів, ШВСМ) та...Гал-info

Юні волейболістки з Чернівецької області привезли нагороди з Кам

Тернопільської та Чернівецької областей. Місто Чернівці представляли вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Про це інформує Чернівецька міська рада. Чернівецькі спортсменки продемонстрували гарну технічну та тактичну підготовку. Відзначилася команда дівчат 2005 р.н., яка у свої віковій групі посіла перше місце,...Погляд

призера. Об этом сообщает пресс-служба Донецкой облгосадминистрации. Среди юниорок в весовой категории 53 кг на пьедестал почета поднимались две наши спортсменки. Лучшей с результатом в сумме двоеборья 150 кг стала Марина Александрова (Бахмут/Белозерское), а бронзовую медаль завоевала Алина Тихонова (Белозерское).Вечерний Бахмут

Олена Підгрушна: "Поки молодь не може нас обіграти, нехай тренується, а бігати будемо ми"

році себе прекрасно зарекомендувала Анастасія Меркушина. Ніколи не було питання про те, ставити її чи Валю Семеренко як більш досвідчену спортсменку. Настя була сильніше і була в команді. Але те, що сестри Семеренко повернулися, а Віта ще й красиво, з...Галичина спортивная

Марія Горєлова - чемпіонка України з п

яка змагалася у п'ятиборстві (біг 60 м з бар'єрами, стрибки у висоту, стрибки у довжину, штовхання ядра, біг 800 м). Спортсменка показала такі результати: - біг 60 м з бар'єрами - 9,65 с. (I місце), - стрибки у висоту -...Мост

Украинка завоевала медаль на Кубке Европы по фристайлу

На этапе Кубка Европы по фристайлу, который состоялся в швейцарском Айроло, в дисциплине акробатика в тройку лидеров вошла украинская спортсменка Ольга Полюк. Об этом сообщает НОК Украины. Набрав 192 FIS поинтов, украинка заняла 3 место на пьедестале почета. Стоит отметить...Багнет

Последние два сезона норвежка занималась с тренером по стрельбе Йоаром Химле, однако сейчас сотрудничество приостановлено. Tribuna.com

Загалом маємо три медалі на етапах Кубку світу, одну на Чемпіонаті світу, і одну спортсменку, Юлію Джиму, у топ-10 загального заліку Кубка світу.1NEWS

Тетяна Клімченко - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого

8.05.1994 р., м. Червоноград Львівської області; Спортивне звання: Майстер спорту України з велосипедного спорту (трек); Посада і місце роботи, навчання: спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності, член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Спортивне товариство: Представляє Львівську область...Галичина спортивная

За підсумками змагань, набравши 3218 очок, новокаховська спортсменка завоювала золоту нагороду на чемпіонаті України.у...Любимый Херсон

Українка здобула бронзову медаль на Кубку Європи з фрістайлу

У швейцарському Айроло відбувся етап Кубка Європи з фрістайлу, українська спортсменка Ольга Полюк увійшла до трійки лідерів у дисципліні акробатика.Високий замок