спортсмени

У приміщенні Львівської міської ради (велика сесійна зала) 27 листопада відбудеться нагородження талановитих та перспективних спортсменів та тренерів відповідно до Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова, затвердженої ухвалою...Львівська міська рада

Якщо є факти, які підтверджують звинувачення у вживанні російськими спортсменами заборонених препаратів, то покарання має бути суворим.Чемпион

Росія позбавлена двох "золотих" медалей Олімпіади-2014 в бобслеї за допінг

2 "бронзи". Нагадаємо, раніше Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) повідомило про отримання бази даних московської антидопінгової лабораторії з результатами допінг-тестів російських спортсменів в період з січня 2012-го по серпень 2015...Зеркало недели (газета)

російських бобслеїстів Олександра Зубкова і Ольгу Стульневу, а також ковзанярів Ольгу Фаткуліну і Олександра Румянцева. Про це пише IOC. Результати спортсменів, показані на Олімпіаді в Сочі, згідно з рішенням комісії, будуть анульовані. Таким чином, збірна Росії втратить ще три нагороди.Чемпион

В Обухові пройдуть змагання за Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA

Турнір з кікбоксингу проводиться з метою з метою подальшого розвитку кікбоксингу ІСКА в Київські області, для підвищення рівня майстерності молодих спортсменів області. Також ціллю є популяризація кікбоксингу ІСКА як виду спорту серед молоді. Турнір дасть можливість відібрати спортсменів до складу...Зеркало Обухова

На турнірі з фрі-файту в Києві Тернопільщина - друга серед 9-ти областей України

України: Київської, Миколаївської, Тернопільської, Івано-Франківськської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Вінницької. Від тернопільського СК «Характерник» у «Захиснику Вітчизни» взяло участь 16 спортсменів, серед яких дев’ятеро хлопців вибороло 11 нагород: 4 золота — Арсен Кухаренко, Тимур Музиченко, Максим Каплиш, Михайло Горбатюк; 5...Галичина спортивная

9 буковинців стали призерами Чемпіонату області із мотокросу

У чемпіонаті змагалися 63 спортсмени з різних областей України. 500 куб.см -Валентин Андрієць (Чернівці) Нагадаємо:17-річний буковинець став чемпіоном України з мотокросу...Весь город - Черновцы

Львів

Facebook. Тріумфаторами цього турніру стала збірна України, яка посіла перше мсце серед 30 країн світу. Честь нашої команди відстоювали 22 спортсмени, які завоювали 2 срібні, одну бронзову та 8 медалей найвищого ґатунку. Крім того, титул "Міс Всесвіт" у категорії Miss...1news.info

У Херсоні відбувся відкритий чемпіонат з плавання

Генічеської КДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті Херсонської області з плавання серед юніорів та юнаків. У змаганнях прийняли участь 100 спортсменів міст Херсона, Мелітополя та Генічеська. Генічеські юні плавці завоювали 12 перших місць, 10 других місць та 4 третіх місця.Голая Пристань

Спортсмени зі Сокальського району - найактивніші цьогоріч на Львівщині

спортивний туризм, змагання спортивних сімей Мама, тато і я спортивна сімя) й відбулися у спільному форматі проведення в категоріях Дорослі спортсмени (віком від 18 років та старші) 12 видів програми; Ветерани спорту (віком 40 років і старші) - 7 видів...Щоденний Львів

Українські борчині виграли три «бронзи» на Чемпіонаті світу

Українські спортсменки виграли три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби для спортсменів до 23 років. У вазі 55 кг перемогу на туше у бронзовому фіналі здобула українка Аліна Акобія.Високий замок

Раніше планувалось, що спортсмени змагатимуться в спортивному комплексі Вінницького національного медичного університету ім. Офіційне відкриття турніру та початок змагань о 10:00 год.Моя Вінниця

Українські спортсменки виграли три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби для спортсменів до 23 років.Громадське телебачення

2 грудня у Львові відбудеться Відкритий Кубок Львова з панкратіону

регламентовані правила», – зазначив президент федерації панкратіону Львівської області, володар Кубку Світу Олег Согор. Участь в змаганнях візьмуть понад 200 спортсменів зі Львова, Стрия, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Чернівців, Ужгорода, Кіровограда, Києва та ін.Серед почесних гостей турніру – Юрій Черкалюк, чемпіон...Львівська міська рада

До Ужгорода на турнір з більярду приїхали спортсмени з 7 областей України

До Ужгорода на турнір з більярду приїхали спортсмени з 7 областей України.Ужгород.net.ua

Одразу три бронзові нагороди за один день завоювали українки на чемпіонаті світу, який проходить у Бидгощі (Польща) серед спортсменів до 23-х років. В категорії 58 кг бронзову нагороду здобула вихованка калуської школи вільної боротьби Тетяна Кіт, яка минулого року...Бліц-інфо

Черкащанка стала найсильнішою дзюдоїсткою країни

"Чемпіон". Вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності провела низку яскравих поєдинків на сумському килимі. За перемогу разом із нею боролися спортсмени з 20 регіонів країни. Зрештою, наша землячка стала найсильнішою у ваговій категорії "78+". Завдяки Анастасії, збірна Черкащини увійшла до...ВIККА

У Черкасах розіграли Кубок України з тхеквондо

За головний трофей сперечалися спортсмени майже з усіх регіонів. Скільки ж медалей вдалося вибороти черкащанкам, знають мої колеги.ВIККА

В Ужгороді у відкритому турнірі з більярду серед інвалідів взяли участь спортсмени з 7 областей (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

Чемпіонами України з вільної боротьби стали школярі з Корабельного району Миколаєва

до чемпіонства хлопці показали яскраву боротьбу, не віддали суперникам жодного балу та закінчили всі сутички достроково з явною перевагою. Вітаємо спортсменів, тренерський штаб, бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог! Запись Чемпіонами України з вільної боротьби стали школярі з Корабельного...Корабелов.инфо