спортсмени

Реконструйована "Юність" у Запоріжжі зможе приймати кілька видів спорту

підготовлено поле для хокейного льоду. В "Юності" також будуть кімнати і додаткові зали - фітнес-зал, гімнастичний зал, 4 роздягальні для спортсменів, кімнати для тренерів, суддів, кімната для заточування ковзанів, медкабінет, ресторан, сауна і басейн. Нагадаємо, запорізький "Мотор " в даний...Зеркало недели (газета)

У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат з плавання серед осіб з особливими потребами

Днями центральний басейн Черкас приймав відкритий чемпіонат Черкащини з плавання серед осіб з особливими потребами. Про це повідомляє «Чемпіон». Спортсмени змагалися на дистанціях 50 м, 100 м (вільний стиль), 50, 100 м (брас), 50 м (на спині), окремо по нозологіях...Вчасно (Черкаси)

класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука. У змаганнях взяли участь більше ніж 500 спортсменів з усіх областей України, Молдови, Білорусі, Польщі та Словаччини. Цей турнір цього року турнір став офіційним відбором на чемпіонат...Херсонщина за день

Сайт «Спортивний Житомир» отримав відзнаку «Краще електронне ЗМІ»

Нагороди отримали 400 представників ЗМІ, і не тільки члени асоціації. Серед тих, хто голосував, було чимало зарубіжних журналістів. Визначали найкращих спортсменів країни, тренерів, команди. Кращим електронним спортивним ЗМІ року було визнано інтернет-портал "Спортивний Житомир". Спортивний Житомир...Житомир.info

Команда з футзалу Тернопільського центру "Інваспорт" посіла третє місце на чемпіонаті України серед спортсменів з вадами зору, що відбувся у Сумах...Спорт Тернопільщини

У Черкасах відбудеться відкритий Кубок з фітнесу та бодібілдингу

Відкритий Кубок – IFBB міста Черкаси відбудеться у будинку культури ім. І.Кулика 1 квітня 2017 року, інформує "ЧЕмпіон". Спортсмени змагатимуться у наступних розділах: фітнес бодібілдинг фітнес-бікіні фізік-мен фітнес-модель фітнес-команда Початок фіналів о...Про Все

Під час спортивного заходу змагатимуться 55 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонат розпочнеться 29 березня і триватиме до 7 квітня.Телеканал Ритм

В Фінляндії стартує чемпіонат світу з фігурного катанная

За збірну України виступить чотири спортсмени Завтра у столиці Фінляндії стартує чемпіонат світу з фігурного катання,на якому спортсмени виборюватимуть не лише нагороди,але й олімпійські ліцензії. Ця важлива спортивна подія викликає неабиякий інтерес у шанувальників цього виду спорту,які з`їхалися...Спорт.ua

Вже третій рік поспіль команда ДЮСШ "Буковель" здобуває золото "Bukovel Kids Cup" (фото)

популяризації гірськолижного спорту серед наймолодших.У 2017-му році змагання зібрали рекордну кількість учасників, близько трьох сотень дітей змагались за нагороди. Вік спортсменів до 18 років, географія учасників не обмежується лише українськими командами. Загалом участь узяли 28 команд із усіх осередків лижного...Стик

у Чехії Хниченкова стала 21-ою У середу, 29 березня, у столиці Фінляндії стартує чемпіонат світу з фігурного катання. На ньому спортсмени виборюватимуть не лише нагороди, але й олімпійські ліцензії, інформує сайт Української федерації фігурного катання. У Гельсінкі чемпіонат світу з...1NEWS

У середу, 29 березня, у столиці Фінляндії стартує чемпіонат світу з фігурного катання. На ньому спортсмени виборюватимуть не лише нагороди, але й олімпійські ліцензії, інформує сайт Української федерації фігурного катання. У Гельсінкі чемпіонат світу з фігурного...Чемпион

Загалом, у командному заліку молодіжна збірна Сумської області стала першою. У віковій групі 1998-1999 років народження переможців на одного менше. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Черкаські спортсмени здобули «золото» турніру з боксу

За підсумками п'ятиденних змагань 6 боксерів із Черкащини посіли призові місця. Зокрема, золоті медалі в скарбничку збірної Черкащини здобули уманчани Євгеній Овсянніков та Андрій Смирнов. Нова доба

цей короткий термін знаменитий фігурист, тренер та один з керівників УФФК встиг опрацювати питання роботи федерації, провести майстер-клас з низкою спортсменів на льодовій арені, а також дати бліц-інтерв`ю. Вікторе, влітку Вас...1NEWS

Українець став головним тренером американського тренувального табору зі спортивної гімнастики

шість років працював в якості асистента. Степанченко буде контролювати всі аспекти програми USOTC Resident Team Program, працюючи над щоденним розвитком спортсменів, формуванням планів тренувань і календаря змагань. Крім цього, українець також буде виступати в ролі експерта для інших тренерів і...Зеркало недели (газета)

Норвежець потролив російських лижників (ВІДЕО)

Хлопець креативно та весело спробував скопіювати відомих спортсменів з Чемпіонату світу.Replyua

Інтерв

час аж ніяк не хочу, щоб Хорватія програла. Головне, щоб матч став справжнім спортивним святом, а наше суперництво було дружнім. Спортсмени як посли Багато хто з хорватських футболістів залишили слід в Україні і пов’язали ці дві країни. - Так, спортсмени...Народна Рада

Павло Коростильов - переможець Гран Прі Йозефа Запедзкого з швидкісної стрільби

на один вдалий постріл випередив француза Клемента Греф’є 28:27. Серед чоловіків вперта боротьба розгорнулася між Райтцом та Кікампуа — обидва спортсмени набрали по 34 очки, за додатковою серією переміг Райтц. Вихованці училища Володимир Пастернак (вип.2008р.) та Роман Бондарук (вип.1992р.) у...Галичина спортивная