спортивна гімнастика

Український гімнаст Верняєв завоював «золото» і «бронзу» чемпіоната Європи

Золоту медаль Верняєв отримав за вправи на брусах, бронзову - за опорний стрибок. Ракурс

О.Верняєв виграв"золото" на ЧЄ у вправах на брусах

Як повідомляв УНН, І.Радівілов виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики Unn.com.ua

з учнями коледжу 2 години тому Армійський спортсмен Олег Верняєв завоював бронзову медаль в опорному стрибку на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики 3 години тому Військовослужбовці ОТУ «Луганськ» вклонилися могилам загиблих українських воїнів 3 години тому Поранений просив не розрізати...Народна Рада

Українці взяли «золото» і «бронзу» на ЧЄ зі спортивної гімнастики

Український гімнаст Олег Верняєв захистив статус чемпіона Європи у програмі на брусах. Перше місце посів представник Росії Артур Далалоян, рузультат якого склав14,933 бали. Єдність

Український гімнаст Верняєв завоював друге "золото" чемпіонату Європи

В румунській Клуж-Напоці завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, на якому другу золоту медаль для України виборов Олег Верняєв, показавши найкращий результат на паралельних брусах. Для Верняєва це вже...Зеркало недели (газета)

Українець Верняєв виграв чемпіонат Європи з гімнастики

Український олімпійський чемпіон Олег Верняєв виграв чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, а також здобув "бронзу" змагань у румунському Клуж-Напока Про це повідомляє офіційний сайт змагань. У вправі на брусах Верняєв заробив...Еспресо TV

Верняєв завоював у неділю, 23 квітня, золоту нагороду у своєму коронному виді - вправах на брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському місті Клуж. Результат українського спортсмена - 15,466 бала повідомляє Укрінформ. "Срібло" у цій вправі дісталося німцю...Високий замок

Лондонський марафон став рекордсменом за кількістю учасників

Рекордна кількість бігунів узяла участь у цьогорічному Лондонському марафоні. За даними організаторів, до участі у марафоні зареєструвалися понад 40 тис. людей, передає УНН.Маршрут марафону пролягає через низку найбільш відомих місцин британської столиці. Кілька десятків тисяч містян вийшли підтримати бігунів уздовж...Unn.com.ua

Українські гімнасти Олег Верняєв та Ігор Радивілов взяли "золото" та "бронзу" на Чемпіонаті Європи. Украинская Правда

Верняєв слідом за «бронзою» здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з гімнастики

Олімпійський чемпіон у вправах на брусах Олег Верняєв здобув на цьому снаряді золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в румунському Клужі.Громадське телебачення

Українець Олег Верняєв завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у Румунії. Наш спортсмен показав 3-й результат в опорному стрибку (14,649). Перемогу тут здобув представник Росії Артур Далалоян...Чемпион

Українець Ігор Радівілов завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у Румунії. Наш спортсмен показав 3-й результат у вправах на кільцях (15.003). Перемогу тут здобув представник Греції Елефтеріос...Чемпион

Бронза вактиві нашого бронзового призера Олімпійських ігор-2012 Ігоря Радівілова. Якповідомляв УНН, Олег Верняєв завоював золоту нагороду начемпіонаті Європи вРумунії убагатоборстві. 1NEWS

Український гімнаст Олег Верняєв поділився враженнями після перемоги21 квітня віндивідуальному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у Румунії. У короткому відеозверненні Олег Верняєв розповів про чудову атмосферу змагань у Румунії і запевнив, що у...1NEWS

Гімнаст Радівілов здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи

Український спорстмен Ігор Радівілов став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях.Громадське телебачення

шляхи удосконалення навчального процесу підготовки військових спеціалістів логістичного забеспечення Вчора в 17:05 Старший солдат Олег Верняєв – чемпіон Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві Вчора в 16:30 На базі військових частин Повітряних Сил зі слухачами Національного університету оборони України проведено...Народна Рада

О.Верняєв став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

У Румунії, у місті Клуж, в рамках чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики Олімпійський чемпіон Олег Верняєв виборов звання переможця турніру у багатоборстві, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.Український...Unn.com.ua