спортивна гімнастика

Збірна України виборола вісім медалей на Кубку світу зі спортивної гімнастики, який днями завершився у французькій столиці. Як завжди на висоті був лідер збірної олімпійський чемпіон Олег Верняєв. Він здобув відразу...Урядовий Кур'єр

Житомирянин продовжує збирати нагороди на етапах Кубку Світу зі спортивної гімнастики

В останньому виді програми він поступився золотою нагородою титулованому українцю Олегу Верняєву Новини Житомира

Збірна України зі спортивної гімнастики завоювала 8 нагород на Кубку світу в Парижі.Гал-info

Черкащани взяли участь у чемпіонаті світу із спортивної гімнастики у Японії

Фото з сайту "Черкаський спорт". Черкащани взяли участь в неофіційному чемпіонаті світу (вікова категорія 2000-2003 р.н.) із спортивної гімнастики, інформує "Черкаський спорт".  Наші гімнасти змагалися у традиційному міжнародному турнірі з гімнастики спортивної (неофіційний молодіжний чемпіонат світу серед спортсменів  2000-2003...Про Все

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.Високий замок

Українські гімнасти завоювали 8 нагород на Кубку світу в Парижі

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України...Еспресо TV

Нагароди отримали Олег Верняєв, Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Діана Варінська. На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup, який відбувся у Парижі, українські гімнасти завоювали вісім медалей. Про це повідомила прес-служба Національного комітету України...Високий замок

Українські гімнасти виграли 8 медалей на міжнародних змаганнях у Парижі

Українські гімнасти виграли 8 медалей на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики «FIG World Challenge Cup» у Париж...Громадське телебачення

Українські гімнасти здобули вісім медалей на Кубку світу в Парижі

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Українські спортсмени завоювали вісім нагород на Кубку світу з спортивної гімнастики, що проходив з 14 по 17 вересня у місті Париж (Франція), інформує УНН з посиланням на ММСУ. Олег Верняєв здобув...Unn.com.ua

Житомирський студент, чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, переможець та призер багатьох всеукраїнських та всесвітніх змагань Петро Пахнюк планує представляти Україну на Олімпіаді у Токіо. Основна мета це...Спортивний Житомир

Це не змагання зі спортивної гімнастики. Так сьогодні у рівному вітали Владислава Кравченка. Він став першим рівненським спортсменом кому вдалося виграти чемпіонат світу з греко-римської боротьби...Телеканал Ритм

Кубок світу зі спортивної гімнастики відбувся днями в Угорщині. Участь у змаганнях взяла черкащанка, вихованка КДЮСШ "Спартак" Валерія Ярмоленко.Прес-Центр

Черкащанка здобула для України бронзу Кубку світу з гімнастики

Гнучкий тріумф. Черкащанка Валерія Ярмоленко втрапила у трійку найсильніших гімнасток планети. Дівчина виборола бронзу на Кубку світу зі спортивної гімнастики. Міжнародна першість протягом кількох днів тривала в Угорщині та зібрала найсильніших спортсменок. Наша Валерія Ярмоленко стала третьою у фінальній вправі...ВIККА

Черкаська гімнастка здобула «бронзу» етапу Кубку світу (відео)

Гімнастка Валерія Ярмоленко показала високий результат зі спортивної гімнастики на престижних міжнародних змаганнях.Нова доба

Кропивницькі спортсменки провели флеш-моб, відзначаючи День фізичної культури та спорту (ФОТО)

культури та спорту вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Надія провели флеш-моб. 9 вересня 30 юних представниць відділення жіночої спортивної гімнастики на майданчику перед спортивною школою протягом 10 хвилин демонстрували підготовлену танцювально-спортивну програму. На завершення заходу адміністрація Надії привітала...Гречка

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка навчається чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, срібний призер Всесвітньої Універсіади 2017 Петро Пахнюк. В боротьбі за зіркового студента допомагав тоді ще ректор ЖДУ ім. Івана Франка...Спортивний Житомир

відбувається багато спортивних змагань, зокрема і міжнародного рівня. Наприклад, велогонка Race Horizon Park, Чемпіонат світу з хокею, міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine Nation Cup», міжнародні змагання з художньої гімнастики Гран-Прі «Кубок Дерюгіної», чемпіонат Європи зі стрибків у воду, фестиваль...Крещатик (газета)

Задля досягнення результату Петро Пахнюк тренується щодня по три години зранку і ввечері. Спортивний Житомир