Спис

Кременчуцький метальник спису завоював 2 золоті нагороди чемпіонату світу

з представниками 19 країн світу. У кременчужанина Максима Коваля 3 нагороди. Він виборов 2 «золота» — у метанні диску та спису, а «бронзу» — у штовханні ядра. Тренер спортсмена Олександр Кисельов.Кременчугский Телеграф

Черкащани привезли нагороди із Чемпіонату України з легкої атлетики

Євген Тихонов здобув 1 місце у метанні спису і посів другу сходинку у метанні диску...Нова доба

Програма фестивалю включала: біг, стрибки у довжину, метання списа, диска та штовхання ядра.ОГО.ua

Херсонка здобула гран-прі з легкої атлетики у Парижі

Херсонка Яна Лєбєдєва посіла перші місця у міжнародних змаганнях зі штовхання ядра та метання списа у Парижі.Online.ua

Херсонка Яна Лєбєдєва посіла перші місця у міжнародних змаганнях зі штовхання ядра та метання списа у Парижі. За гран-прі з легкої атлетики у різних видах спорту (метання списа, штовхання ядра, бігу, стрибках, гонках на візках)...Новости Херсонщины

Херсонка Яна Лєбєдєва посіла перші місця у міжнародних змаганнях зі штовхання ядра та метання списа у Парижі.Мост

Херсонка виборола дві золоті медалі на чемпіонаті у Парижі

виборола дві золоті медалі на відкритому чемпіонаті Парижа з легкої атлетики. Херсонка перемогла у змаганнях зі штовхання ядра та метання спису. Загалом у чем...Сайт города Херсона

Радник міського голови Яна Лєбєдєва перемогла у змаганнях зі штовхання ядра та метання списа у Парижі

Качинський - пес, Меркель - мамонт, і Трамп ґвалтує статую Свободи

із написом демократія та переробляє її на диктатуру. Дісталося і німецькій канцлер. Ангела Меркель представлена велетенським волохатим мамонтом, якого вполював списом Мартін Шульц, лідер німецької соціал-демократичної партії. Президент США Дональд Трамп, втілюючи задум карикатуристів, в дуже недвозначній позі прилаштувався позаду...Інформаційна Вінниччина

лише із Запоріжжя, а й з області. Близько 200 учасників змагались у 7-ти видах: метанні ножа в ціль, метанні козацького списа, фланкуванні шаблею, фехтуванні на мяких шаблях, боротьбі штовхач, боротьбі на поясах...Online.ua

Черкаські легкоатлети-ветерани вибороли третє місце на Чемпіонаті України

2 місце - Василь Кривенко(метання спису), вікова категорія 55-59 рр. Нова доба

Гліб Піскунов встановив юніорський рекорд України

(80,67 м — 23 червня 2009 року, Донецьк). У Галле також виступав Дмитро Косинський і посів третє місце з метання списа (80,37 м). Переміг німець Бернхард Зайферт (81,10 м). Не обійшлося у Галле і без найкращого результату сезону у світі.Спорт.ua

Священник Михаїл Якубів у своєму дописі в Фейсбук повідомив, що археологи, які працюють на території Покровської церкиви мають свіжу знахідку - козацький спис Головний портал Ніжина

Аліна Шух встановила два особисті рекорди на легкоатлетичному турнірі у Таллінні, який відбувся 19 травня. Шух стала третьою з метання списа, поліпшивши особистий рекорд більш ніж на півтора метри - 53.07 м. Цей результат Аліна показала у заключній, шостій спробі,...Чемпион

Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені

національний юніорський рекорд з метання молота у Галле, а Аліна Шух побила два особисті рекорди у Таллінні — з метання списа і штовхання ядра. 20 травня міжнародний легкоатлетичний турнір також приймав Тюбінген. Анастасія Бризгіна фінішувала там третьою з бігу на...Спорт.ua

бігу на 100 метрів з бар'єрами. Андрій Колодистий здобув золото на дистанції 1500 метрів. Також Олег Трофімчук тріумфував у метанні списа.Світлана Жульжик взяла два срібла на дистанціях 400 та 800 метрів. Олександр Юрчик прийшов другим на 2000 метрів з перешкодами.Все

Українські легкоатлети штампують медалі на Чемпіонаті світу

порушеннями.Як повідомляє ONLINE.UA, за два дні змагань українські спортсмени завоювали 6 медалей - 4 золотих, 1 срібну та 1 бронзову.Уметанні спису перемогу здобула Світлана Півень з Херсонськоі області.Забіг на 100 метрів виграла Юлія Шулярз Івано-Франківської області.Середчоловіків золоті медалі вибороли Дмитро...Online.ua

це інформує сайт Національного комітету спорту інвалідів України. На початку змагального дня у потрійному стрибку Прудніковим Дмитром та у метанні спису Ковалем Максимом, було завойовано перші дві золоті медалі українцями на цьому чемпіонаті світі. У вечірній сесії золоті нагороди ще...Чемпион

Українські паралімпійці вибороли чотири золоті медалі на ЧС з легкої атлетики

з посиланням на сайт Національного комітету спорту інвалідів України.На початку змагального дня у потрійному стрибку Прудніковим Дмитром та у метанні спису Ковалем Максимом, було завойовано перші дві золоті медалі українцями на цьому чемпіонаті світі. У вечірній сесії золоті нагороди ще...Unn.com.ua