Новости по метке:

спадкодавець

успадковане майно? Дохід у вигляді вартості успадкованого майна, отриманий спадкоємцем (у т.ч. за правом представлення), який не є членом сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується ПДФО за ставкою 5 % та військовим збором за ставкою 1,5%. ДФСУ у листі від...MediaStar

174.2.3 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента, застосовується ставка податку, визначена у п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, - 18 відсотків.MediaStar

для будь-якого майна, отриманого від осіб, що не є членами сім’ї першого ступеня споріднення. Якщо ж спадщину отримує спадкоємець від спадкодавця-нерезидента або спадкоємець-нерезидент від спадкодавця-резидента, ставка податку становить 18%. У податковій декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік...MediaStar

174.2.3 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента, застосовується ставка податку, визначена у п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, - 18 відсотків.MediaStar

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна, отриманий спадкоємцем (у т.ч. за правом представлення), який не є членом сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується ПДФО за ставкою 5 % та військовим збором за ставкою 1,5%. ДФСУ у листі від 10.08.2016р.MediaStar

Як зареєструвати право власності спадкодавця, якщо втрачено правовстановлюючий документ?

Відсутній документ, що підтверджує право власності спадкодавця: як діяти? По-перше, слід звернути увагу на саму процедуру державної реєстрації права власності спадкодавця. Так, у разі відсутності державної реєстрації права власності на нерухоме майно спадкодавця, спадкоємець має право, згідно з пунктом 66...Протокол

для будь-якого майна, отриманого від осіб, що не є членами сім’ї першого ступеня споріднення. Якщо ж спадщину отримує спадкоємець від спадкодавця-нерезидента або спадкоємець-нерезидент від спадкодавця-резидента, ставка податку становить 18%. У податковій декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік...Українська газета ЧАС

Чи дійсний державний акт на право власності на земельну ділянку, виданий після смерті спадкодавця?

з урахуванням того, що наявність держаного акту про право власності на земельну ділянку є підтвердженням факту державної реєстрації права власності спадкодавця на об'єкт нерухомого майна, вбачається можливим видача свідоцтва про право на спадщину на земельну ділянку.Протокол

допомоги роз'яснює щодо особливостей встaновлення фaкту родинних копiї рiшень суду, що нaбрaли зaконної сили, про встaновлення фaкту вiдомостi про родиннi вiдносини; довiдку оргaнiв держaвної реєстрaцiї aктiв цивiльного стaну про неможливiсть Рідний Кіровоград

Отже, за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення.MediaStar

СПАДЩИНА - проблеми оформлення у переселенців окупованих територій України

Останнім місцем проживання спадкодавця, була територія України вільна від окупації.Протокол

Влада вирішила оподатковувати спадщину

це пише kp.ua, передає «Є!». “ За ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього кодексу, вартість об’єкта спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, у разі якщо сукупна вартість таких об’єктів спадщини перевищує 1 мільйон гривень, в частині такого перевищення,...Єдність

Як отримати право на спадщину, якщо пропущені строки її оформлення

спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не...Протокол

називає  спадкоємців за законом? Передусім, це особи, які за характером сімейно-побутових зв?язків були найближчими до померлого. Незважаючи на те, що спадкодавець не склав заповіту, законодавець намагається передбачити, кому б цей громадянин міг залишити своє майно, і цілком обґрунтовано вважає, що...Газета "Наш ДЕНЬ"

чітко врегульовані нормами ЦК України. Так, відповідно до ч. 3 ст. 1268 ЦК України спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не...Протокол

ВССУ: Спадкоємець вважається таким, що проживав разом із спадкодавцем і прийняв спадщину, навіть, якщо перебував у тривалому відрядженні, з якого повернувся після закінчення строку для прийняття спадщини (ВССУ від 2 листопада 2016р., № 716/309/14-ц)

3 ст. 1268 ЦК України. Відповідно до положень ч. 3 ст. 1268 ЦК України спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого ст. 1270 цього Кодексу, він не...Протокол

Нове в законодавстві щодо складання заповіту

частку у спадщині.          Обов’язкову частку у спадщині мають малолітні (до 14 років), неповнолітні (до 18 років), повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки. Зокрема, Конституційний суд України у своєму рішенні від 11 лютого 2014 року у...Fakel

є поширеним видом спадкування. Заповіт – це розпорядження власника своїм майном на випадок смерті. Заповіт набуває чинності лише після смерті спадкодавця. Вимоги до заповіту: – може бути укладений лише дієздатною особою;– укладається у письмовій формі з зазначенням місця і часу...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Згідно зі ст. 334 глави 24 ЦКУ право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом, а право власності на майно за договором, який підлягає нотаріальному посвідченню, виникає у набувача...MediaStar

за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ, тобто 5...Нова доба

05.12.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий