Новости по метке:

соціологічна група

Декомунізація в частині перейменувань відбулася - В

опозиційних політиків зіграти на цій темі теж нічим не увінчалося", - сказав директор Українського інституту національної пам'яті. За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", майже половина громадян (48%) підтримують ідею заборони комуністичної ідеології в Україні, проти – 36%, не визначилися...Зеркало недели (газета)

НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно 37 вищих посадових осіб

особам охоронних і контролюючих органів (17 обвинувальних актів), а також одному поліцейському зі складанням обвинувального акта. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", у травні 2017 року тільки 6% українців вважали діяльність Національного антикорупційного бюро України успішною з точки зору...Зеркало недели (газета)

проведеного в травні 2016 року, 67% українців вважають головною причиною поточної соціально-економічної кризи українці корумпованість представників влади. За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у червні 2016 року, більшість українців (53%) знають про високий рівень корупції у країні із засобів...7 днів

проведеного в травні 2016 року, 67% українців вважають головною причиною поточної соціально-економічної кризи українці корумпованість представників влади. За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у червні 2016 року, більшість українців (53%) знають про високий рівень корупції у країні із засобів...7 днів

Президент присвоїв спецзвання очільнику Нацполіції і керівникам п

поліції третього рангу в порядку пере атестування отримав керівник ГУ Національної поліції Сумської області Микола Лушпієнко. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в грудні 2016 року, реформу поліції вважають успішною 28% українців, неуспішною - 65%. Кількість тих,...Зеркало недели (газета)

Порошенко підписав указ про затвердження штандарту керівника Нацполіції

що була сформована на конкурсній основі переважно з людей, які раніше не служили в органах правопорядку. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в грудні 2016 року, реформу поліції вважають успішною 28% українців, неуспішною - 65%. Кількість тих,...Зеркало недели (газета)

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою Рейтинг у липні 20...Експрес

Експерти назвали найбільші перешкоди членства України в ЄС

липня 2017 року серед експертів у сфері міжнародних відносин та профільних журналістів. Всього опитано 31 експерт. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість українців (53%) будуть голосувати за партію, пріоритетом якої є поглиблення співпраці між Україною і країнами Європейського...Зеркало недели (газета)

Експерти назвали найбільші успіхи України на шляху євроінтеграції

липня 2017 року серед експертів у сфері міжнародних відносин та профільних журналістів. Всього опитано 31 експерт. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість українців (53%) будуть голосувати за партію, пріоритетом якої є поглиблення співпраці між Україною і країнами Європейського...Зеркало недели (газета)

Три чверті українців сумніваються в демократичних стандартах українських партій

регіонах України за винятком окупованих Росіїєю територій серед 2018 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість українців (53%) будуть голосувати за партію, пріоритетом якої є поглиблення співпраці між Україною і країнами Європейського...Зеркало недели (газета)

Соціологи виявили в Україні 6% атеїстів

(91%) вважають себе віруючими людьми, 6% респондентів заявили, що вони атеїсти, а 3% вагалися з відповіддю, свідчать дані опитування Соціологічної групою "Рейтинг". Серед віруючих переважають прихильники Української православної церкви (Київський патріархат) – 31%, вірними Української православної церкви Московського патріархату...Зеркало недели (газета)

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у липні 2017 року,  37% опитаних підтримують створення Єдиної Помісної церкви в Україні. 18% – проти цієї ініціативи, по...mResearcher

37% українців підтримують обєднання церков в Єдину Помісну церкву. Про це свідчать дані соціологічної групи Рейтинг, які має у своєму розпорядженні Львівський портал. Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою Рейтинг у липні 2017 року...Online.ua

Відносна більшість українців підтримують єдину помісну церкву

проти цієї ініціативи, 23% заявили, що їм або байдуже це питання, ще 23% не визначилися з відповіддю, свідчать дані опитування Соціологічної групою "Рейтинг". Як зазначають соціологи, у порівнянні з 2014 роком практично не змінилася кількість тих, хто виступає за об'єднання...Зеркало недели (газета)

по 23% заявили, що їм або байдуже це питання, або взагалі не визначилися із відповіддю. Такими є результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у липні 2017 року...Гал-info

Міського голову Харкова Геннадія Кернеса назвали найпопулярнішим українським мером. Про це свідчать результати українського муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг". Кернес посів перше місце серед усіх мерів українських міст за рівнем задоволеності населення роботою міського голови. За нього свої...7 днів

Дві третини жителів Росії вимагають від влади активніше возвеличувати Сталіна

"ВЦИОМ-Супутник" проведено 7-8 липня 2017 року серед 1200 респондентів. Заявлена похибка вибірки – 3,5%. За даними опитування, проведеного в Україні Соціологічною групою "Рейтинг" наприкінці 2016 року, із запропонованого респондентам списку з 22 історичних особистостей, найбільш негативні оцінки отримали радянські диктатори...Зеркало недели (газета)

Гройсман назвав свою роботу на чолі уряду "капітальним ремонтом країни"

призначення його прем'єр-міністром Володимир Гройсман заявив у парламенті: " Я покажу вам, що таке управління державою! " За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в травні 2017 року, Володимиру Гройсману довіряють 14% українців, не довіряють –...Зеркало недели (газета)

Гройсман заявив про відсутність президентських амбіцій

приймаємо рішення одноголосно. Я намагаюся допомагати, щоб дати поле для самореалізації міністра", – підкреслив Гройсман. Нагадаємо, що за даними опитування Соціологічної групою "Рейтинг", найвищі президентські рейтинги мають Юлія Тимошенко (15,2%) і Петро Порошенко (11,6%). Серед тих, хто має намір взяти...Зеркало недели (газета)

Фінал Ліги чемпіонів-2018 буде коштувати Києву 25 мільйонів гривень

на 4 дні перебування в столиці. Виходить значна сума, яка зайде в економіку Києва", - сказав Странніков. За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", 83% киян підтримують проведення в столиці в 2018 році фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА з футболу...Еспресо TV

11.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий