Сніжка

Мозіль, Тєрєхов, Найко, Темерівський, Бойчук, Покотилюк, Керчу (Бугай, 83), Клак, Гуськов (Раца, 87), Гудак, Савчук (Ілюк, 61). Запасні: Чернобай, Жовтюк, Сніжко, Шишигін. Головний тренер – Олег Ратій. «Авангард»: Денчук, Воробєй, Мірошник, Єрмаков, Ульянов, Малиш, Полюлях, Даудов (Агапов, 89), Собко, Тимофієнко...Буковинська правда

«Буковини»: Мозіль, Тєрєхов, Гудак, Жовтюк, Керчу, гравець на перегляді, Мироненко, Клак, Гуськов, Бойчук, Савчук. Запасні: Чернобай, Геник, Найко, Темерівський, Шишигін, Сніжко, Раца, Чеботарьов, Ілюк, Бугай та гравці, які перебувають на...Буковинська правда

перегляді, Клак, Чеботарьов, Гуськов, гравець на перегляді, Савчук. У другому таймі на заміну вийшли: Чернобай, Геник, Жовтюк, Гудак, Бойчук, Мироненко, Сніжко, Шишигін, Раца, Ярошенко...Буковинська правда

Контрольний матч ФК Буковина - ФК Минай закінчився поразкою чернівчан

перегляді, Клак, Чеботарьов, Гуськов, гравець на перегляді, Савчук. У другому таймі на заміну вийшли: Чернобай, Геник, Жовтюк, Гудак, Бойчук, Мироненко, Сніжко, Шишигін, Раца, Ярошенко, Ілюк. Минай: Бабенко, Дзьоба, Пустовіт, Образцов, Федак, Допілка, Шпак, Лобода, Пиняшко, Дудаш, Машталір. На заміну виходили:...Погляд

Олега Ратія зуміли прийти до тями та двічі вразили ворота суперника. Свої виходи на "побачення" з голкіпером реалізували Максим Ілюк та Олександр Сніжко (на фото). Гравці "Буковини" мали шанси зрівняти результат. На жаль, свої моменти не використали той же Олександр Сніжко та Андрій Шищигін.0372.ua

Товариський матч Поділля та Буковини завершився перемогою чернівчан

гри 1:0 на користь Буковини. Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу. Склад Буковини: Перший тайм: Тєрєхов, Темерівський, Найко, Сніжко, Бугай+гравці на перегляді. Другий тайм: Тєрєхов, Бойчук, Геник, Шишигін, Раца + гравці на перегляді. На 26 лютого у чернівецької...Погляд

ФК Буковина програла Ниві у контрольному матчі в Чернівцях

сайті чернівецької команди. Склад «Буковини»: Перший тайм: Філіпенко, Тєрєхов, Темерівський, Бойчук +гравці на перегляді. Другий тайм: Чернобай, Батрак, Дорош, Раца, Сніжко, Шишигін+гравці на перегляді. Наступна контрольна гра «Буковини» запланована на 24 лютого. Суперник – хмельницьке «Поділля». Матч відбудеться на штучному...Погляд

– 1:0 на користь «Ниви». Склад «Буковини»: Перший тайм:Філіпенко, Тєрєхов, Темерівський, Бойчук +гравці на перегляді. Другий тайм:Чернобай, Батрак, Дорош, Раца, Сніжко, Шишигін+гравці на перегляді. Наступна контрольна гра «Буковини» запланована на 24 лютого. Суперник – хмельницьке «Поділля». Матч відбудеться на штучному...Буковинська правда

На Вінниччині гра в сніжки закінчилась стріляниною

непроникаючими, і після надання медичної допомоги він був відпущений лікарями додому. Поліцією попередньо встановлено, що конфлікт між чоловіками спалахнув через сніжок, який потерпілий випадково кинув у вікно машини, припаркованої біля кафе. У цей час власник транспортного засобу знаходився в машині.Моя Вінниця

вдалося. Підсумок матчу – нульова нічия. "Буковина": Перший тайм: Філіпенко, Темерівський, Найко, Бугай+ гравці на перегляді. Другий тайм: Чернобай, Бойчук, Сніжко, Дорош, Раца, Геник+ гравці на перегляді. Наступні заплановані контрольні матчі: 22 лютого (середа). "Буковина" - "Нива" (Теребовля) – ФОК...Буковинська правда

матчі з "Університетом" грали переважно потенційні новачки "Буковини". Саме і потенційні новачки "Буковини" "розписалися" у воротах "Університету". "Буковина": Чернобай, Тєрєхов, Сніжко, Бойчук+потенційні новачки. Наступна контрольна гра "Буковини" запланована на 19 лютого. Суперник – "Нива" (Тернопіль). Матч відбудеться на штучному полі...Буковинська правда

Зима завжди радує дітей можливістю пограти в сніжки, покататися на ковзанах, лижах.

вартість. Якщо там наших пять осіб мені дешевше купити їм квартири та найняти особисту доглядальницю", - каже міський голова Валерій Сніжко. Районна влада такий підхід до справи засуджує."Ви ж взяли повноваження на себе хазяйнувати, то хазяйнуйте, як закон це просить.Златопіль

Півзахисник Сусо "зарядив" сніжкою в журналіста телеканалу "Мілана" У 19 матчах чемпіонату Італії 2016/17 Сусо забив 5 м'ячів і виконав 6 асистів.ДеПо