сноубординг

Черкаська чирлідерка бореться за всеукраїнське визнання

без дослідження нових місць або відкриття невідомого в місцях, де вже була раніше. Я обожнюю екстрим. Політ на парашуті, дайвінг, сноубординг, водні лижі, вейкборд, але моя мрія – це політ на вінгсьюті. Дуже люблю готувати щось незвичайне та смачне. По...Про Все

без дослідження нових місць або відкриття невідомого в місцях, де вже була раніше. Я обожнюю екстрим. Політ на парашуті, дайвінг, сноубординг, водні лижі, вейкборд, але моя мрія – це політ на вінгсьюті. Дуже люблю готувати щось незвичайне та смачне. По...Інфоміст

Україна ж завоювала 1 золоту та чотири бронзові медалі. Вейкбординг — це вид водного спорту, який уміщує в собі серфінг, сноубординг, скейтбординг і водні лижі. У стрибку вейкбордист виконує різноманітні трюки. Сообщение У Києві відбудеться Чемпіонат Європи та Африки з...1NEWS

Проходит фестиваль ежегодно в канадском городе Уистлер. Харьковские известия

Семен МИХАЙЛИКНа ФОТО: Ян Черней та Надія Гапатин із кубковими нагородами Ужгород.net.ua

Паралимпиада-2018: украинцы завоевали «серебро» и «бронзу» в лыжных гонках

Заметим, что украинские паралимпийцы завоевали 19 наград 6 золотых, 6 серебряных и 7 бронзовых медалей. Ракурс

Паралімпіада-2018: українці завоювали срібло та бронзу

Украина поднялась на четвертое место в медальном зачете Паралимпиады-2018

Второе место занимают российские спортсмены, завоевавшие 20 медалей, Ракурс

Україна піднялася на один щабель у медальному заліку Паралімпіади-2018

Наразі у загальному медальному заліку Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці посідають четверте місце Друге місце посідають російські спортсмени, які вибороли 20 медалей, Ракурс

Паралимпиада-2018: украинские биатлонисты завоевали «золото» и два «серебра»

В рамках первого дня Паралимпиады украинские спортсмены завоевали 5 медалей. На пятый день соревнований Украина выиграла бронзовую медаль. Ракурс

Паралимпиада-2018: расписание соревнований, невероятные фото и видео украинских атлетов

В общем медальном зачете Паралимпийских игр в Пхенчхане украинцы пока занимают пятое место На пятый день соревнований Украина выиграла бронзовую медаль. Ракурс

Паралімпіада-2018: розклад змагань, неймовірні фото та відео українських атлетів (, )

Нагадаємо, Україна займає пяте місце в загальному медальному заліку після шостого дня Паралімпіади-2018 Пхьончхані. На пятий день змагань Україна виграла бронзову медаль. Ракурс

Коллекция кукол Барби посвящена выдающимся женщинам. ФОТО

17 новых кукол Барби посвящены выдающимся и вдохновляющим женщинам. Каждая кукла из серии Вдохновляющие женщины продается с информацией о том, как женщины формируют общество. Никола Адамс Обе, чемпионка по боксу Новости N

Біатлоністка Шишкова виграла для України п’яте «золото» на Паралімпіаді

У перший день змагань на Паралімпіаді у Пхьончхані Україна здобула 5 медалей. 12 березня український спортсмен Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту медаль. Єдність

Паралімпіада-2018. Таблиця медалей

У Пхенчхані проходять Зимові Паралімпійські ігри-2018. Sportanalytic

С 9-го по 18-е марта в южнокорейском Пхенчхане пройдут 12-е зимние Паралимпийские игры. Ua-football

Розклад виступів українців на третій змагальний день Паралімпіади-2018

Наші спортсмени будуть представлені в двох видах спорту: лижних гонках і сноубордингу. Unn.com.ua

В Пхенчхане открыли Паралимпийские игры

– горнолыжный спорт (30 комплектов наград); – биатлон (18 комплектов); – лыжные гонки (20 комплектов); – следж-хоккей (1 комплект); – сноубординг (10 комплектов); – керлинг на инвалидных колясках (1 комплект). На зимней Паралимпиаде в Пхенчхане выступят спортсмены из 49 стран.Reporter UA

Паралімпіади відбудуться змагання з 6 видів спорту. Українську збірну представляють 30 спортсменів в трьох видах спорту: біатлон, лижні перегони та сноубординг. Особливо високі шанси на золоті медалі нашій збірній пророкують в перших двох. Учасники вже неодноразово отримували нагороди в цих...АСПІ