Словенець

Тимофеєнко увійшов до символічної збірної чемпіонату Європи 3х3

Станіслава також у овертаймі матчу за третє місце проти Сербії приніс нашій команді медалі. У символічну збірну чемпіонату також ввійшли словенець Симон Фінзгар та MVP чемпіонату з Латвії Науріс...Sportgid

з Сербією приніс нашій команді бронзову медаль. Разом з українцем в символічну збірну Євробаскету 3х3 увійшли латиш Науріс Міезіс і словенець Сімон Фінзгар.1NEWS

Офіційно: Ілічіч - гравець Аталанти

Ілічічу було запропоновано підписати трирічний контракт з окладом 5,5 млн євро на рік плюс бонуси. Нагадаємо, що в минулому сезоні словенець відіграв за Фіалок в 36 матчах, забив 6 голів і віддав 5 результативних передач.Ua-football

Ілічич пройшов медогляд в Аталанті

на 3 роки, а "Фіорентина" отримає за його трансфер 5,5 млн євро без урахування бонусів. Нагадаємо, що в минулому сезоні словенець відіграв за "фіалок" в 36 матчах, забив 6 голів і віддав 5 результативних передач.Ua-football

ПСЖ готовий запропонувати за Облака 100 мільйонів євро

60 і 75 мільйонів євро. Однак, ПСЖ не збирається здаватися і готовий заплатити 100 мільйонів євро, які прописані в контракті словенця, - повідомляє Goal. У свою чергу "Атлетіко" всіляко чинить опір продажу Облака, тому що не зможе підсилитися, враховуючи трансферний...Ua-football

"Атлетіко" відмовилось продавати голкіпера за 75 млн євро

мадридського "Атлетіко" Ян Облак й надалі захищатиме кольори "матрацників". Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Corriere dello Sport, іспанський клуб відмовився продавати словенця у французький ПСЖ, який був готовий заплатити за його трансфер 75 млн євро."Атлетіко" не може реєструвати нових футболістів до...Футбольні трансфери

Турнір Лобановського: збірні-учасники прибули до України

Чорногорці приїхали раніше за всіх - 3 червня. Словенці та фіни прилетіли вчора ввечері.Спорт.ua

"Волинь" залишилась без легіонерів

Захисник "Волині" Міха Горопевшек покидає клуб. Контракт із кремезним словенцем завершився, а про новий не було і мови. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Словенський велосипедист осоромився на фініші

одне коло до фінішу. Велика група велогонщиків відразу ж поглинула колишнього лідера, який так і не зрозумів, що відбувається. В результаті словенець завершив гонку не першим, як розраховував, а на 148-му місці з 186-ти. Перемога на етапі Giro d'Italia була б...Ваші новини

"Реал" купує ТОП-воротаря

Голкіпер "Атлетіко" Як Облак може піти на підвищення. Повідомляє Футбол газета. "Реал" дуже зацікавлений у послугах 24-річного словенця і хоче отримати його вже цього літа. При цьому нинішній №1 Кейлор Навас буде проданий деінде.Також на Облака полюють МЮ...Футбол газета

Стало відомо, хто розсудить фінали єврокубків

Сьогодні УЄФА призначила арбітрів на фінальні матчі обидвох європейських турнірів.Повідомляє Футбол газета. > Сидити фінал ліги Європи цьогоріч довірили словенцю Даміру Скоміні, а вирішальний матч ліги Чемпіонів розсудить німецький арбітр Фелікс Брих.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Як гонщик помилково відсвяткував перемогу, а потім фінішував 148-м

"Джіро д'Італія". Пібернік відірвався від великої групи переслідувачів і перетинаючи схожу на фінішну лінію, переможно здійняв руки, але, виявилося, що словенець святкував перемогу за коло до завершення гонки. У підсумку Пібернік посів 148-е місце на етапі, відставши від лідерів на...Еспресо TV

Джіро д

Даріо Катальдо (Італія, "Астана")Загальний залік1. Герант Томас (Великобританія, Sky) - 0,063. Доменіко Поццовіво (Італія, AG2R)ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джіро д'Італія. Sportanalytic

стилю Гор Оганесян. Українець потрапив в втішний фінал після поразки в півфіналі від болгарина Борислава Стефанова (0:8). Суперником Оганесяна став словенець Давід Хабат. Перший період завершився з мінімальною перевагою Хабата - 2:1. А ось у другій трихвилинці Давід перевершував нашого...Чемпион

фіналу він переміг поляка Петра Вавржичека, італійця Маттео Мадвеса, білоруса Дмитра Мінькова і словака Матея Поляка. У фіналі Зантарая переміг словенця Адріана Ґомбоча. Зазначимо, що Зантарая удруге в кар'єрі виграв чемпіонат Європи. Вперше на континентальній першості він переміг у 2009...Високий замок

Українські дзюдоїсти взяли два "золота" на ЧЄ-2017

у ваговій категорії до 66 кг. Вигравши всі попередні 5 сутичок, у фіналі Георгій, провівши ефектний кидок та уклавши суперника, словенця Адріана Гомбоча, на лопатки, переміг вдруге в кар'єрі та став чемпіоном Європи. Чемпіонат Європи з дзюдо триватиме до 23...Ваші новини

Українські дзюдоїсти вибороли два золота чемпіонату Європи

на турнірі, у фіналі зломивши опір росіянки Ірини Долгової. Золоту медаль також завоював 29-річний Георгій Зантарая у ваговій категорії до 66 кг. У фіналі він переміг словенця Адріана Ґомбоча. Зазначимо, що Зантарая вже вдруге виграв чемпіонат Європи. Вперше це сталося у 2009 році, у ваговій категорії до 60 кг. Нагадаємо, відстороненого главу ДФС...Ракурс

Ґреґор Балажіц: "Чесно скажу, що в "Карпати" не хотів їхати"

якісь відмінності. Тому мені й не треба адаптовуватись у чемпіонаті Росії, тому що чотири роки грав в Україні", — цитує словенця офіційний сайт ФК...Галичина спортивная

Грегор Балажиц: Прилетів до Львова, побачив аеропорт, як у нас вокзал

Колишній захисник "Карпат" Грегор Балажиц розповів про нелегке життя в Україні.Повідомляє Футбол газета. > На даний час словенець виступає за російський "Урал" і цим все сказано."Там в магазинах були продукти низької якості. Інфраструктура там інша, дороги взагалі...Футбол газета

Олег Меркушин став тренером національної збірної України з біатлону

Ігор Ященко. Тренери чоловічої команди: Юрай Санітра, Олександр Семенов, Олексій Кравченко Тренери команди "Б": Роман Прима, Олександр Біланенко. Новим асистентом словенця Велепеця стане Олег Меркушин. У минулому сезоні він працював з командою "Б", а тепер помінявся місцями з Олександром Біланенком.Галичина спортивная