слалом

українці візьмуть участь у двох видах програми - гірськолижному спорті та фристайлі. Неділя, 18 лютого 03:15. Гірськолижний спорт. Чоловіки, гігантський слалом. Іван Ковбаснюк 13:00. Фристайл. Чоловіки. Повітряна акробатика, фінал. Олександр Абраменко Нагадаємо, після чергової невдачі у Пхенчхані гучну заяву зробила...Чемпион

Олімпіада-2018.

Ледецка є дворазовою чемпіонкою світу зі сноуборду і позмагається на Олімпіаді ще й у цьому виді спорту, в паралельному гігантському слаломі 23-річний Юдзуру Ганю за величезної переваги виграв суперечку фігуристів-одиночників. Японець вперше на Олімпіадах виконав шість стрибків у чотири оберти...Ua-football

Програма змагань українських спортсменів 18 лютого

двох видах змагань на Олімпіаді в Пхенчхані. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Нашу країну представлятимуть Іван Ковбаснюк та Олександр Абраменко.Гірськолижний спорт. Гігантський слалом. Чоловіки3:15 - Іван КовбаснюкФристайл. Чоловіки. Повітряна акробатика. Фінал13:00 - Олександр АбраменкоДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ОІ-2018. Медальний залік Олімпіади-2018 Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

ОІ-2018: чешка виграла гірськолижний супергігант, українка поза топ-40

Ліхтенштейну ця нагорода стала 10-ю на Олімпійських іграх (усі здобуті на зимних Іграх). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОІ-2018: німкеня перемогла в гірськолижному слаломі, українка прийшла 45-ю Примітно, що у даній дисципліні також виступила українка Ольга Книш 43-й результат із 44-х спортсменок, які...Unn.com.ua

дисципліні – супер G. На жаль, Іван не зміг фінішувати у цій дисципліні. І.Ковбаснюк змагатиметься ще в одній дисциплні - слаломі-гіганті 18 лютого. Нагадаємо, що в попередніх змаганнях у гірськолижному спуску Іван став 49-м.Станом на сьогодні найкращий результат серед українських...Ужгород.net.ua

Ольга КНИШ: «Нас фінансують тільки за рік до Олімпіади»

проходив Кубок світу. Але ми на нього не приїхали, бо в нас не було коштів. - Що трапилося в гігантському слаломі? Ви пропустили ворота? - Хотілося викластись на повну і якнайкраще показати себе в другій спробі. Мені все вдавалося на...Спорт.ua

пока бронза Федерики Бриньоне остается в единственном числе. В супергиганте у мужчин Доминик Парис показал 7-й результат, а женском слаломе Чара Костацца и Ирене Куртони заняли 9-е и 10-е места соответственно. После семи соревновательных дней в копилке сборной Италии...Неаполь по-славянски

Супергігант в гірськолижному спорті. Ледецька, яка є більш відомою своїми змаганнями у сноуборді та має досягнення чемпіонки світу у паралельному слаломі серед сноубордистів, до цього вище 7-го місця не підіймалась. Друге місце здобула австріка Анна Файт, яка є олімпійською чемпіонкою...Чемпион

Пхенчхан-2018.

© Getty Images В южнокорейском Пхенчхане завершились медальные соревнования Олимпийских игр 2018 года. Sportgid

Медальный зачет после восьмого дня

В южнокорейском Пхенчхане завершились медальные соревнования Олимпийских игр 2018 года. Спорт.ua

З урахуванням сочинського золота в дуатлоні Даріо відтепер став чотириразовим олімпійським чемпіоном TeNews

Найобговорюванішою подією чергового змагального дня на Олімпіаді-2018 стала поразка американської гірськолижниці Мікаели Шиффрін у її коронному виді, слаломі. А головним тріумфатором дня, мабуть, треба визнати швейцарського лижника Даріо Колонью. 27-річний австрієць Маттіас Майєр виграв гірськолижне Super G і...Ua-football

День 9. Женский масс-старт в биатлоне, лыжи и фристайл

в 04:00. Нашу страну представляет 22-летняя горнолыжница Ольга Кныш. Вряд ли она сможет составить конкуренцию более мастеровитым соперницам. По итогам слалома украинка заняла 45-е место, уступив победительнице, шведке Фрида Хансдоттер 19,37 с. Фристайл. Мужчины, акробатика, квалификация. Старт в 13:00 Александр...Спорт.ua

На территории горнолыжного центра Украины Буковель проходил чемпионат Украины по горнолыжному спорту в дисциплине Слалом-гигант. По результатам соревнований мариупольский спортсмен Максим Долгих получил две медали серебро и бронзу. Всего на чемпионат приехало 120 лучших представителей...Mariupol.tv

Пхенчхане украинцы выступили в скелетоне, фристайле, лыжных гонках, горнолыжном спорте и фигурном катании. Украинская горнолыжница Ольга Кныш вошла в топ-50 слалома и благодаря сходам соперниц, сумела подняться на итоговое 45-е место, а у мужчин украинец Иван Ковбаснюк не сумел финишировать...Електронні вісті

Щоденник Олімпіади-2018: медальний залік та підсумки сьомого дня змагань

Гераскевич, котрий обміняв 15-те місце після першого дня на підсумкову 12-ту сходинку. Гірськолижниця Мікаела Шиффрін сенсаційно не здобула медалі у слаломі. Першу золоту нагороду на Олімпіаді-2018 для своєї країни принесла представниця Білорусі Анна Гуськова у повітряній акробатиці. А завдяки корейському...Ракурс

ОІ-2018: німкеня перемогла в гірськолижному слаломі, українка прийшла 45-ю

У Пхьончхані (Південна Корея) відбулися змагання серед жінок у гірськолижному слаломі, інформує УНН з посиланням на сайт турніру.У цій програмі взяла участь представниця України Ольга Книш. Перший заїзд вона закінчила із...Unn.com.ua

Как выглядит медальный зачет Олимпиады-2018

было разыграно 5 комплектов наград, в медальном зачете лидирует Германия Об этом сообщает официальный сайт Олимпиады-2018. В горнолыжном спорте в слаломе золото завоевала шведка Фрида Хансдоттер, а в супергиганте победил австриец Маттиас Майер. Лыжную гонку на 15 км выиграл швейцарец...Еспресо TV

Як виглядає медальний залік Олімпіади-2018

було розіграно 5 комплектів нагород, у медальному заліку лідирує Німеччина Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2018. У гірськолижному спорті у слаломі золото здобула шведка Фріда Хансдоттер, а у супергіганті переміг австрієць Маттіас Майєр. Лижну гонку на 15 км виграв швейцарець...Еспресо TV

місце і не зміг кваліфікуватися в наступний раунд. Виграв коротку програму представник Японії Юдзуру Ханю. Раніше повідомлялося, що золото у слаломі несподівано виграла спортсменка із Швеції, Книш - 45-а. Зимові Ігри XXIII Олімпіади у Пхенчхані Фігурне катання Коротка програма Чоловіки...Чемпион