скарбничка

Пауерліфтери поповнили скарбничку збірної України на Х Всесвітніх іграх

В сумі трьох вправ показав результат 945 кг та встановив світовий рекорд. Його співвітчизник Андрій Наньєв виборов "бронзу". Unn.com.ua

Українські стрілки здобули ще три нагороди на чемпіонаті Європи

«срібла» в командних змаганнях у цій же вправі (Павло Коростильов, Олег Омельчук та Віктор Банькін), наші представники кульової стрільби поповнили скарбничку повним комплектом нагород. «Золото» на рахунку жіночої команди у складі Дар'ї Шаріпової, Лесі Леськів та Наталії Кальниш, яка у...Спорт.ua

Дефлімпіада-2017: українські спортсмени вибороли вже 57 медалей (, )

срібні та дві бронзові нагороди. Згодом спортсмени перемогли ще у трьох видах спорту, здобувши три медалі. Нагадаємо, вчора, 24 липня, збірна України принесла до спільної скарбнички 13 медалей. У головних змаганнях чотириріччя Дефлімпіаді-2017 беруть участь майже 5 тис. нечуючих спортсменів та спортсменів з порушеннями слуху із 109 країн світу. Дефлімпіада представлена...Ракурс

Другу нагороду ХIV Європейського юнацького олімпійського фестивалю до української скарбнички приніс дзюдоїст Олег Вередиба.1NEWS

складі жіночої збірної, виборола золото у вправі МГ-9. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Окрім заслуженої першості, скарбничка української збірної поповнилась і срібною нагородою у індивідуальних змаганнях. Змагання в Баку триватимуть до 4 серпня. За нагороди чемпіонату...Online.ua

Українці завоювали 2 медалі на юнацькому олімпійському фестивалі

Другу нагороду до української скарбнички приніс дзюдоїст Олег Вередиба.Спорт.ua

В Ірпені відбулася бюджетна комісія, на якій перерозподілили грошові потоки міської скарбнички. Першою за фінансуванням звернулася селищна голова Ворзеля Лариса Федорук.Погляд

Львівщини Леся Леськів, у складі жіночої збірної, виборола золото у вправі МГ-9. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Окрім заслуженої першості, скарбничка української збірної поповнилась і «срібною» нагородою у індивідуальних змаганнях. Змагання в Баку триватимуть до 4 серпня. За нагороди чемпіонату...Гал-info

Дефлімпіада-2017: українська збірна знаходиться на другому місці з 46-ма нагородами

Впродовж понеділка, 24 липня, українські спортсмени завоювали 13 медалей на Дефлімпіаді в Туреччині Вчора, 24 липня, збірна України принесла до спільної скарбнички 13 медалей, серед яких одне «золото», шість срібних та шість бронзових нагород, передає Національний комітет спорту інвалідів на офіційному сайті. Нагороди для України...Ракурс

досягнення Лариси Соловйової додалося друге місце збірної України у стрибках на батуті і третє — в акробатиці. Українці поповнили свою скарбничку медалей на Всесвітніх Іграх-2017 у польському Вроцлаві. Це найбільший форум, де розігруються медалі у 31 виді спорту. Чемпіоном Ігор...Новости Чернигова

На чемпіонаті світу з фехтування, який цими днями проходить у Німеччині, в місті Лейпцигу, скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою. Здобула її для команди уродженка Тернополя Олена Кривицька. В індивідуальних змаганнях з фехтування на...Газета "Наш ДЕНЬ"

Українська каратистка виборола золоту медаль на Дефлімпійських іграх

Золота нагорода Гаврилової стала восьмим «золотом» в скарбничці української збірної на XXIII літніх Дефлімпійських іграх, які проходять у Туреччині. Перші Всесвітні ігри глухих пройшли в 1924 році...Ракурс

На чемпіонаті світу з фехтування, який цими днями проходить у Німеччині, в місті Лейпцигу, скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою. Здобула її для команди уродженка Тернополя Олена Кривицька. В індивідуальних змаганнях з фехтування на...Online.ua

Поклонский: Довбик і Вакулко тренуються з Дніпром

важко фізично, до того ж вони втрачають концентрацію, особливо на стандартних положеннях. В принципі, це очко можна занести собі в скарбничку. Це моя думка. Можливо, ви думаєте по-іншому - з боку адже видніше. - Позитиву після гри все ж більше,...Ua-football

О.Кривицька завоювала медаль чемпіонату світу з фехтування

Олена Кривицька КИЇВ. 24 липня. УНН. На чемпіонаті світу з фехтування в Німеччині скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою. Про це повідомляє сайт НОК України, передає УНН. В індивідуальних змаганнях з фехтування на...1NEWS

Стрілець Сергій Фомін приніс Кіровоградщині п

Сьогодні, 21 липня, у третій змагальний день ХХІІІ Дефлімпійських ігор, що проходять у турецькому Самсуні, скарбничка кропивницьких спортсменів поповнилася пятою нагородою. Її виборов вихованець комплексної ДЮСШ №3 Сергій Фомін у стрільбі з малокаліберного пістолета у вправі...Гречка

Українці здобули дві срібні медалі на Дефлімпіаді-2017

передає УНН з посиланням на НКСІУ. Представник міста Київ Суренян Нвер та харків'янка Федосєєва Ганна вибороли срібні нагороди. Таким чином, скарбничка збірної України вже складається із 4 "золотих", 4 "срібних" та 5 бронзових нагород. Зауважимо, що Дефлімпіада-2017 представлена 21 видом...Unn.com.ua

Плавчиня Ірина Терещенко принесла Кіровоградщині четверту медаль Дефлімпійських ігор

й бронзу ХХІІІ Дефлімпійських ігор, що тривають у турецькому місті Самсун. Таким чином підопічна Олени Кузніцової принесла у загальну медальну скарбничку нашої області четверту медаль.Із третім результатом вихованка реабілітаційної ДЮСШ Інваспорт фінішувала в естафеті 4х100 метрів комплексним плаванням. Разом із...Гречка