скарбничка

Мукачівські спортсмени вдало виступили на Кубку України з шотокан-карате

юних вихованців тренера вищої категорії, майстра спорту з Шотокан карате Романа Маслигана виступили на високому рівні та вибороли дванадцять нагород Скарбничку нагород Закарпатської області та клубу Синай поповнили: У розділі Командне куміте, вікова категорія 12-13р. дівчата стали срібними призерками Гонак...Голос Карпат

Ужгородські важкоатлети - переможці Всеукраїнських змагань

та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра) за надання фінансової підтримки в поїздці команди на змагання.А ось хто карбував скарбничку ужгородських важкоатлетів:Дівчата до 15 роківВагова категорія до 53 кг:Боднарик Василина - І місце, тренер Легеза В.ІЮнаки до 13 роківВагова...Ужгород.net.ua

Скарбничка загального успіху

Не соромлюсь запитувати, прислухаюсь до думки знавців, не лінуюсь шукати відповіді в Інтернеті. Так по крупинці і збирається доробок нашої скарбнички загального успіху. Користуючись нагодою, хочу поздоровити з Днем працівників сільського господарства колектив «Ланагропроду», усіх наших рубанських пайщиків, усіх колег-аграріїв.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Черкаські кікбоксери вибороли три нагороди чемпіонату світу

ним ще одне перше місце забронював черкасець Іван Ткаченко в категорії понад 91 кілограмів у "фул-контакті". Заключну бронзу в українську скарбничку поклала наша Альбіна Сокол. Нагороду виборола у категорії "лоу-кік" до 65 кілограмів. У командному заліку першості планети з кікбоксингу...ВIККА

Соловйова принесла Україні друге "золото" ЧС з пауерліфтингу

Другу золоту нагороду до медальної скарбнички синьо-жовтої збірної на чемпіонату світу з пауерліфтингу 2017 року здобула Лариса Соловйова, інформує УНН з посиланням на ММСУ.У чеському Пльзені...Unn.com.ua

Закарпатські спортсмени вибороли 12 нагород на Кубку України з Шотокан карате у Харкові

юних вихованців тренера вищої категорії, майстра спорту з Шотокан карате Романа Маслигана виступили на високому рівні та вибороли дванадцять нагород. Скарбничку нагород Закарпатської області та клубу Синай поповнили: У розділі Командне куміте, вікова категорія 12-13р. дівчата стали срібними призерками Гонак...Голос Карпат

Українська пауерліфтерка Лариса Соловйова підтвердила титул кращої у світі

Другу золоту нагороду до медальної скарбнички збірної України на чемпіонату світу з пауерліфтингу здобула чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор Лариса Соловйова. Інформує «Є!», з посиланням на ukrinform.ua. У чеському...Єдність

Після підкорення Евересту Дмитро Комаров планує дослідити Україну

вперше відкрив секрет, що ще у 2013-му він почав розробляти ідею програми і про Україну. Незвичних подорожей Україною в його скарбничці вже немало. Як виявилося, цей та інші ексклюзивні матеріали ведучий планує включити у свою першу книжку, над якою він...Музична Україна

Паралімпійці зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату світу

у тому числі троє представників Інваспорту Львівщини, зокрема Наталя Морквич (Львів), Антон Дацко (Буськ) та Андрій Демчук (Львів). До медальної скарбнички збірної України свій здобуток принесли Наталя Морквич, яка стала чемпіонкою світу в змаганнях шаблісток (категорія А) та Антон Дацко,...Щоденний Львів

Українець Шавкун став чемпіоном світу з паралімпійського фехтування

На чемпіонаті світу, що до 12 листопада триватиме у Римі, представники України поповнили медальну скарбничку збірної, повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ. У шпазі Сергій Шавкун виборов звання чемпіона світу у категорії С, а в...Unn.com.ua

"Від 300 до 3500 грн…": Як заробити на монетах які є у вас в гаманці або скарбничці

Ціна – […]The post “Від 300 до 3500 грн…”: Як заробити на монетах які є у вас в гаманці або скарбничці appeared first on Корупція Інфо.Корупція

Гороскоп від «Доби»

ніяк не вдасться пришвидшити лише силою власної думки. Близнюки. Ретельно відслідковуйте кожну хвилину цього дня і збирайте щасливі моменти у скарбничку яскравих спогадів. Рак. Скористайтеся своїм даром переконання, аби вирішити на свою користь низку нагальних питань із партнерами. Лев. Розтягуйте...Нова доба

Паралімпійці з України здобули ще дві медалі на ЧС у Римі

На чемпіонаті світу з фехтування на візках, що проходить в Римі, скарбничка "жовто-блакитних" поповнилася ще двома медалями. Про це інформує Національний комітет спорту інвалідів України, передає УНН.Наталя Морквич стала чемпіонкою світу в...Unn.com.ua

На різних стадія турніру вибули з боротьби за медалі Маргарита Випирайло та Аліса Канюк. А от Анна Охрименко поклала в скарбничку збірної області «бронзу». А 15-го листопада у Сумах розіграють Кубок України з дзюдо серед чоловіків і жінок. Турнір прийматиме...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Каменчанам зима подарит сказочную сокровищницу творчества Кати Дудник

1 декабря в Музее истории Каменского при поддержке Благотворительной организации «Фонд культуры и искусств «Златоуст» откроется новая выставка Екатерины «Катрусина скарбничка казок». Об этом сообщила директор Музея, кандидат исторических наук Наталия Буланова.Екатерина Дудник родилась в 1982 году в Измаиле, окончила...Кстати+

Студентки ЛДУФК у матчах чемпіонату України двічі перемогли "Львівську Політехніку"

на підбираннях відмінно попрацювали Марія Ковтун і Катерина Скакаліна (12 та 11 підбирань відповідно). У повторній зустрічі найбільше очок у скарбничку команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» принесла Романа Петрик — 17+7 підбирань. 12 очок і 7 підбирань у активі Анжеліки Зволяк. Отож, львівська...Галичина спортивная

117 призових місць здобули юні черкаські танцівники на фестивалі «Танцюючий листопад»

Юні таланти народного художнього танцювального колективу «Вікторія», народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР» та студії сучасного танцю «ALL DANCE» збільшили скарбничку досягнень Центру на 177 призових місць. Про це «Нова Доба» дізналася в ПНЗ «Багато профільний молодіжний центр» ЧМР. Цього...Нова доба

"Динамо" заробило пристойну суму в Єврокубках

сама участь у Лізі Європи принесла "біло-синім" 2,6 млн, а вдалі результати, себто 3 перемоги і одна нічия додали до скарбнички 1,2 млн. Також гарантованих 0,5 млн кияни отримають як учасник плей-оф Ліги Європи.Додамо, інша українська команда в Лізі Європи...Sportanalytic