Скала

Юніори стрийської "Скали" програли "Олімпіку"

Вилучення: Вадим Коноваленко (64-друге попередження) - Богдан Векляк (90-друге попередження). Після двотижневої перерви відновилися матчі юніорського чемпіонату країни. А на останній хвилині другої 45-хвилинки склади команд зрівнялися. Галичина спортивная

"Скала" програла "Арсеналу-Київщина"

Резервні гравці: 1. Євген Шкарбан, 77. Це був найгірший за змістом матч стрийської команди у нинішньому сезоні. Гравцям «Скали» через кілька хвилин вдалося вмовити фанів повернутися на трибуни. Галичина спортивная

Роман Герич: "Недооцінки суперника не було, ми налаштовувались тільки на перемогу"

- Так, у першому таймі ми контролювали м'яч, володіли тотальною перевагою над командою "Поділля". - Недооцінили суперника чи, можливо, думками вже на Кубку України? Галичина спортивная

Усі клуби Львівщини, окрім "Карпат", програли

Стали відомі результати зустрічей футбольних команд Львова і області в черговому турі чемпіонату України. На жаль, "Карпати", ФК "Львів", стрийська "Скала" та Винниківський "Рух" не змогли порадувати своїх уболівальників. "Карпати" зіграли в нульову нічию з "Зіркою" з Кропивницького і не...Ваші новини

Футбольний клуб «Львів» та стрийська «Скала» зазнали поразок у матчах 16 туру другої ліги (група А). Гал-info

"Інтер" драматично обіграв "Мілан" (+ВІДЕО)

форвард "Інтера" Мауро Ікарді, який відзначився хет-триком. Вирішальний гол був забитий на останніх хвилинах - все у кращих традиціях "Ла Скали".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Болельщики прервали матч 16 тура Второй лиги между стрыйской "Скалой" и "Арсеналом-Киевщиной" (Белая Церковь/Обухов).Ua-football

Вболівальники перервали матч Скали і Арсеналу-Київщини

Вболівальники перервали матч 16 туру Другої ліги між стрийською "Скалою" та "Арсеналом-Київщиною" (Біла Церква/Обухів). Інцидент стався на останніх хвилинах матчу. Вже в компенсований час "канонір" Андрій Глущенко став автором третього...Ua-football

Хавбек «Інгульця» Владислав Клименко: «Якщо нам вдасться вийти в УПЛ, не будемо там серед аутсайдерів»

На той час, в "Скалі" були деякі фінансові труднощі. - Що вас приваблювало в проекті під назвою "Інгулець"? - Мене надихнув головний тренер команди.Sportgid

Клименко: Інгулець не буде серед аутсайдерів в Прем

звязки, допомагаємо один одному. В період зимової паузи зателефонував Сергій Лавриненко та запропонував перейти в "Інгулець". На той час, в "Скалі" були деякі фінансові труднощі. Мене надихнув головний тренер команди. Відбулася досить тепла розмова з Сергієм Лавриненко. Довго не розмірковував...Ua-football

Моршин. Стадіон "Медик" "Скала" (Стрий) - "Арсенал-Київщина" (Біла Церква)...Ua-football

Шведського представництва компанії BCC Андреаса Бернера та Литовського представництва Евалдаса Блажевічіуса в Чортківський лісгосп була планомірною, так як цьогоріч у Скала-Подільському лісництві відкрито павільйон притінення для вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Наразі павільйон розраховано на вирощування 180 тисяч...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Сумах ВАЗ протаранив «ГАЗель»

на червоне, через що і сталося зіткнення. Внаслідок ДТП машини мають механічні пошкодження, водії не постраждали. На винуватця ДТП патрульні скали матеріали за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Віктор Сидоренко: "Посеред ночі нас розбудила стрілянина, ховалися під ліжками"

Мама сподівалася, що Віктор стане співаком. Тому доводилося втікати з дому на тренування»).«ТИ ГРАВ ПРОТИ ЗІДАНА? Я зараз англійцям розповідаю, що грав проти «Ноттс Каунті». Галичина спортивная

такий, як усі. Я з ним була, як за стіною. Знала, що він вирішить усі проблеми, усе зможе, усе порадить людина-скала. Мав сталеву силу волі. Наприклад, сказав, що наступного дня кине курити більше жодного разу до рук цигарку не брав.Бліц-інфо

На создание пляжа в Симеизе (Ялта) выделено более 240 миллионов рублей

Работы по созданию пляжа в Симеизе, в небольшой бухте между скалой Дива и мысом Ай-Панда, будут проводиться в рамках реализации федеральной целевой программы Социально-экономическое развитие Республики Крым и г. Севастополя до...Южная газета

Аутсайдер Второй лиги добывает первую победу в сезоне.

Голи: Шарай 3, Омоко 36 - Охрончук 5 У другому матчі дня "Нива-В" у Вінниці без особливих проблем впоралася зі "Скалою" Нива-В - Скала 3:1 Голи: Браславський 18, Андрєєв 37, Осадчий 43п - Подоляк 62 У наступному турі "Арсенал-Київщина" пройде...Ua-football

6 октября 2017 г. в 16:50 в диспетчерскую Центра гражданской защиты Севастополя поступило сообщение, что в районе урочища Казан-дере, над скалой Парус, около 200 метров над уровнем моря, отдыхающий турист просит помощи...Севастопольский меридиан

... Вісім років водії їздили лише однією смугою руху на шляхопроводі на трасі Бучач-Чортків-Скала-Подільська. Міст розташований над залізничною колією міжнародного сполучення, тож його неналежний стан створював незручності для водіїв і загрожував залізничникам. Нагадаємо, розпочали...НОВА Тернопільська газета

Чому Юрій Вірт ніколи не грав за Карпати, як виживав у Донецьку і отримав два сувеніри від легендарного Сімена

магнітом. Влітку — футбол, взимку — хокей. Грали настільки самовіддано, що ключки аж тріщали. — Ваш перший клуб — стрийська Скала. У 1992-му році вона ледь не вибила київське Динамо із Кубка України. Що вам запам’яталося з тих історичних матчів?...Галичина спортивная