симуляція

Грізманн може отримати дискваліфікацію на два матчі

Іспанії червону карточку. Форвард "рохібланкос" був вилучений за те, що вилаявся на адресу арбітра, який дав йому жовту картку за симуляцію. Як інформує AS, Грізманн сказав арбітру "eres un cagn", що можна приблизно перевести як "ти гівнюк". За такий вислів...Ua-football

Грізман обізвав арбітра поганим словом (ВІДЕО)

з "Жироною" за образу арбітра. Повідомляє Футбол газета. Французький форвард впав в штрафній суперників і отримав від судді попередження про симуляцію. Згодом форвард "Атлетико" обізвав рефері Хуана Мартінеса "гі**ком". Грізмана моментально вилучили з поля і тепер йому загрожує серйозна дискваліфікація.Додамо,...Футбол газета

Жирона - Атлетіко 2:2.

минулого сезону Антуан Грізманн. Француз побачив червоне світло, після того вилаявся на адресу рефері, який дав йому жовту картку за симуляцію. Спершу надію вболівальникам "Атлетіко" дав Анхель Корреа, а останній гол у матчі забив Хіменес за п'ять хвилин до кінця.Ua-football

Грізманн вперше в кар

Рефері матчу Хуан Мартінес Мунуера побачив в дії Грізманна симуляцію і дав йому жовту. Що цікаво, після видалення Грізманна команда Сімеоне зібралася і відіграла два м'ячі, здобувши нічию.Ua-football

Це тотально багато […]Запись Україна розплачується за два десятиліття симуляції державотворчості впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

США і Південна Корея проведуть масштабні військові навчання

також військові Австралії, Канади, Колумбії, Данії, Нової Зеландії, Нідерландів і Великої Британії. "UFG - це оборонні вчення на основі комп'ютерної симуляції, які дозволять поліпшити готовність до захисту регіону і забезпечити стабільність на Корейському півострові", - зазначається в повідомленні Пентагону. Як...Unn.com.ua

Аналіз суддівства у матчі "Маріуполь" - "Карпати"

Під час швидкої контратаки команди господарів гравець № 86 падає при контакті із захисником. Галичина спортивная

Офіційно. Роналду отримав сувору дискваліфікацію (+ВІДЕО)

У найближчий місяць лідер "Реала" Кріштіану Роналду не зіграє. Момент відбувся одразу після симуляції та вилучення Роналду.Футбол газета

Кріштіану Роналду дискваліфікований на п

користь "Реала", після чого, святкуючи м'яч, зняв футболку і отримав попередження від арбітра. Через хвилину Роналду отримав другий "гірчичник" за симуляцію і, вже побачивши перед собою червону картку, злегка штовхнув арбітра, що той у підсумку і відобразив у післяматчевому рапорті.Зеркало недели (газета)

Проблеми Бойка, суворість Можаровського, розсудливість Кривоносова.

На 51-й хвилині арбітр показав жовту карточку за симуляцію Сухоцькому. Гравець не вимагав фіксації порушення правил, розуміючи, що відбулося незграбне падіння.Ua-football

Роналду загрожує тривала дискваліфікація за поштовх арбітра

Суперкубку країни. Роналду штовхнув арбітра після того, як він показав йому другу жовту картку та вилучив португальця з поля за симуляцію та вимагання пенальті. Португальський форвард у цій грі забив гол та допоміг "Реалу" перемогти "Барселону" з рахунком 3:1. Повторний...Еспресо TV

Арбітр угледів в діях Роналду симуляцію і виписав йому другу жовту картку.7 днів

Роналду можуть дискваліфікувати на 12 матчів за вибрики в матчі з "Барсою"

футболку і показав її трбунам "Камп Ноу", за що отримав попередження від арбітра зустрічі. А потім отримав другу жовту за симуляцію, штовхнув суддю поєдинку і був вилучений з поля.Такі дії найкращого гравця світу будуть розглядати компетентні органи. За інформацією...Футбол газета

"Реал" переміг "Браселону" в першому матчі Суперкубка Іспанії

для португальця жовтою карткою. Через 2 хвилини К.Роналдо був вилучений з поля, за другу жовту картку, яку він отримав за симуляцію. Намагання господарів вирвати нічию у матчі закінчилось контратакою від гостей, яку реалізував Марко Асенісо. Варто зазначити, що матч-відповідь Суперкубку...Unn.com.ua

«Карпати» програли втретє в сезоні

На 21-й хвилині трапився спірний момент Фомін упав в боротьбі з Кортеджано, але замість пенальті Бойко показав Руслану жовту за симуляцію. Розпочинаючи з хвилини тридцятої Карпати нарешті прокинулися, створивши кілька небезпечних моментів, однак надійно грав досвідчений Худжамов. Посеред другого тайму...Щоденний Львів

У NASA зібрали дані за 12 місяців та використали суперкомп'ютер, щоби створити неймовірну симуляцію. The post Науковці з NASA показали, як працюють легені планети appeared first on Science Ukraine.Science Ukraine

організацією, що зможе надати беззаперечні гарантії безпеки для України. Ось тільки зробити це треба було 20 років тому. Й, замість симуляції процесу євроатлантичної інтеграції та політичних спекуляцій навколо теми, реально здійснювати практичні кроки до набуття членства. …Artyku? Україна в НАТО:...Польсько-український інформаційний портал

це лише «розминка» для суперкомп'ютера, який використовує 10 мільйонів процесорних ядер. Провідний автор дослідження Гао Лян (Gao Liang) розповів, що симуляція тривала трохи більше години. Але Всесвіт виявився в п'ять разів більша за той, що моделювали астрофізики з Цюріхського університету...Далекі зорі

В англійській прем

Футболісту, чия симуляція вплинула на результати матчу, заборонять грати дві гри...Громадське радіо

В Англії футболістів, яких викриють на симуляції травм під час гри, відсторонятимуть від подальших матчів Відповідне рішення ухвалила Футбольна Асоціація Англії, передає Independent. При цьому футболістів каратимуть...Еспресо TV