02:04

Метки новостей

Сивко

ФК «Буковина» поступився на виїзді «Агробізнесу»

А вже на 60 хвилині гри мяч вдруге опинився у воротах Агробізнесу. Після передачі з флангу влучного удару завдав Тарас Сивка, однак асистент арбітра засвітив положення поза грою. На 79 хвилині зустрічі Буковина пропустила втретє. Відзначився Богдан Семенець, який використав...0372.ua

хвилині. Гол забив Ігор Курило. Однак господарі не зуміли втримати перевагу. Наприкінці поєдинку гості з Чернівців вирвали перемогу. Голи забили Сивка та Шишигін відповідно на 87-ій та 88-ій хвилинах. Таким чином, й у […]The post Тернопіль програв Чернівцям у футбол...Галас

без глядачів, господарі поступалися з рахунком 0:2. Дублем відзначився Володимир Гладкий. На 32 хвилині зустрічі міг відзначитися капітан «Буковини» Тарас Сивка, однак свою команду від голу врятував голкіпер «Скали» Олег Білик. Під завісу першого тайму той же Тарас Сивка виконував...Буковинська правда

Крім того, "Буковина" має сплатити штраф у розмірі 10 тисяч гривень. Це також зіграло негативну роль. - Наприкінці матчу через травму залишив поле Тарас Сивка. Online.ua

Тренер ФК Буковина про поразку від Львова: Симпатії арбітра були на боці господарів

- Наприкінці матчу через травму залишив поле Тарас Сивка. Чи зможемо ми побачити на полі капітана Буковини у наступних матчах? - Наступний матч Буковина зіграє у рідних стінах зі...Погляд

Три пропущені голи за 6 хвилин: ФК Буковина програла від Львова

Після прострілу Олександра Жумиги мяч у ворота суперника переправив капітан Буковини Тарас Сивка. Під завісу першого тайму на ворота Буковини виходив активний Сергій Кисленко.0372.ua

Вторая лига.

Состоялись матчи первого тура во Второй лиге. "Львов" - "Буковина" - 4:3 Голы: Сивка, 14 (0:1). Кисленко, 31 (1:1). Шишигин,32 (1:2). Омельченко, 60 (2:3).Новости ФК "Металлист"

также не останавливаться на достигнутом.Как отметил вице-президент Российской Ассоциации Героев, член Общественной палаты Центрального Федерального округа, Герой Российской Федерации Вячеслав Сивко, закончивший НИЕВ в 1999 году, «знания, полученные мною в Национальном институте Екатерины Великой по юридическому направлению, очень помогли мне...pr.adcontext.net

Чернівецька "Буковина" переглядає потенційних новачків

, який минулий сезон провів у ФК "Тернопіль", досвідчений нападник Руслан Івашко, який минулий сезон провів у харківському "Геліосі". Тарас Сивка захищав кольори команди "Колоса" (Ковалівка) Також проходять перегляд ряд вихованців буковинського...0372.ua

ФК Буковина зіграла два матчі з Поділлям: один - виграла, інший - програла

У складі буковинців відзначилися Сергій Раца (двічі), Тарас Сивка та Олександр Жумига. Зараз обов'язки головного тренера «Буковини» виконує Юрій Крафт.Погляд

Буковина переглядає потенційних новачків

ВІдомо, що командою керуватиме виконуючий обовязки головного тренера Юрій Крафт. Тарас Сивка захищав кольори команди "Колоса" (Ковалівка)...Ua-football

церкви в начале одноименного спуска на ул. Десятинной. Его создали по проекту архитектора Владимира Скульского скульпторы Владимир Щур и Виталий Сивко. Как рассказал "Сегодня" Владимир Щур, памятник часто страдает от вандалов. "Трость Голохвастову часто отпиливают. Я уже устал их возвращать...RUpor.info

а также сделал акцент на конструктивных элементах дома, их разновидностях и специфике применения. Следом Сергей Игнатьев, генеральный директор строительной компании "Сивко" подробно раскрыл тему выбора фундамента, стен, межэтажных перекрытий, лестниц, кровли, внешней отделки, окон и дверей, инженерных систем и внутренней...pr.adcontext.net

"Скала" звону програла

Андрій Семенко, 45. Назарій Шевченко, 5. Олександр Поздєєв-к., 21. В`ячеслав Рябов (27. Єгор Чегурко, 78), 9. Василь Коропецький (7. Тарас Сивка, 60), 23. Ярослав Вишняк (13. Віталій Гавриш, 60), 99. Євген Задоя, 17. Олександр Бондаренко. Резервні гравці: 72. Василь Литвиненко,...Галичина спортивная

Колос подписал контракты с тремя футболистами

Александр Матвеев, Ярослав Вишняк и Тарас Сивка продолжат карьеру в клубе из Ковалевки Український захисник Олександр Матвєєв підписав угоду з ФК «Колос» Ковалівка. Контракт футболіста з клубом...Sportgid

2:0 Команда першої ліги зуміла обіграти "Спарти" з рахунком 2:0. У лавах "Буковини" результативні удари на свій рахунок записали Тарас Сивка, який використав передачу Олександра Темерівського, а також потенційний новачок. Гравці "Спарти" також мали нагоди відзначитися, однак після ударів Олега...Буковинська правда