серія

6-ти з 13-ти матчів Шальке, і кожен раз виходив не з перших хвилин, а на заміну, передає Трибуна. Нагадаємо, безгольова серія Коноплянки в офіційних матчах за збірну досягла 1194 хвилин.1NEWS

"Арсенал" продасть хавбека в Серію А

"Россонері" спробують підписати контракт із футболістом під час найближчого трансферного вікна. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Наступна Call of Duty буде про Другу Світову Війну

Хоч і починаючи з 2013 року ігри серіїCall of Duty відActivisionпереважно виходять не найкращої якості, всеодно серія з року в рік тримається в трендах на ігровому ринку. Навіть та ж лінійка шутерів Battlefield попри те що є...Pingvin.pro

Львівська “Енергія” перемогла у першому матчі 1/4 фіналу плей-офф “Титан-Зорю” і вийшла вперед у серії. Цей виїзний поєдинок для енергетиків видався важким, подолати команду з Покровського вдалося лише в овертаймі.Гал-info

Автором єдиної шайби у складі Кременчука став Коваленя. 0:1 - 14 Кочетков (Єгоров, Захаров) Другий матч фінальної серії відбудеться в Кременчуці у вівторок 28-го березня.Znaj.ua

Рівненський футзальний клуб поступився у першому матчі чвертьфінального протистояння серії плей-офф чемпіонату Екстра-ліги столичному «ХІТу» – 3:4. МФК «Кардинал-Рівне» мав достатньо шансів, аби обіграти переможця регулярної першості, втім, дотиснути суперника...ОГО.ua

Один з виконавчих продюсерів серіалу «Ходячі мерці» (The Walking Dead) Скотт Гімпл заявив, що нові серії будуть виходити в ефір як мінімум до 2030 року. Про це повідомляє The Independent. «Ми постараємося випускати його ще 20...Art-news

Баскетболісти "Дніпра" обіграли "Запоріжжя" у першій грі чвертьфінальної серії

Гравці Дніпра та Запоріжжя-ZOG відкрили чергову чвертьфінальну серію в рамках сезону Суперліги Парі-Матч. Зустріч відбулася на паркеті Дніпра, повідомляє УНН з посиланням на сайт дніпрян.Дніпро з першої секунди...Unn.com.ua

ХК "Донбас" відкрив рахунок у фінальній серії УХЛ

У Кременчуці на ЛА Айсберг відбувся перший матч фінальної серії плей-офф 25-го чемпіонату України з хокею, в якому донецький Донбас зустрічався з місцевим Кременчуком, повідомляє УНН з посиланням на сайт...Unn.com.ua

"Донбас" виграв перший матч фінальної серії УХЛ

Донеччани були сильнішими за хокеїстів з Кременчука. Сьогодні, 26 березня, у Кременчуці відбувся перший поєдинок фінальної серії Української хокейної ліги, в якій беруть участь "Кременчуг" і "Донбас". "Донбас" активно провів два періоди, зумів закинути дві шайби...Зеркало недели (газета)

У першому матчі фінальної серії Донбас з рахунком 3:1 переміг Кременчук. 0:1 - Кочетков (Єгоров, Захаров) - 13:38 Воротарі: Захарченко - Дяченко...Чемпион

УХЛ. "Донбас" переміг у першому матчі фіналу

Почалась фінальна серія чемпіонату України з хокею. "Донбас" на виїзді здолав "Кременчук", оформивши хорошу перевагу у протистоянні до чотирьох перемог. Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

Хавбек Шальке Євген Коноплянка не може забити за збірну України на протязі 13 офіційних матчів. Безгольова серія гравця триває 1194 хвилини. Останній раз хавбек забивав з пенальті в матчі кваліфікації Євро-2016 проти Білорусі (3:1), який відбувся 5...Чемпион

в матчі кваліфікації ЧС-2018. Зустріч проходила в Андорра-ла-Вельї на стадіоні Насьональ і завершилася з рахунком 0:0. Збірна Андорри поклала кінець серії з 58 поразок у відбіркових матчах, яка тривала протягом 11,5 років. В останній раз Андорра набирала очки в матчах...Чемпион

Олександр Долгополов завершив свої виступи на турнірі серії ATP, що наразі проходить в Маямі. У другому раунді українець достроково завершив боротьбу через травму. Чоловічий тенісний турнір у Маямі...Чемпион

25.03.2017 Французька компанія, що випускає спортивні автомобілі Bugatti Automobiles, анонсувала серію велосипедів PG Bugatti Bike з обмеженою кількістю примірників за ціною 39 тисяч доларів. Bugatti не планує налагоджувати масове виробництво велосипедів...Новини світу та України

Анахайм вдома виграв у Вінніпегу, Даллас відвантажив шість шайб у ворота Сан-Хосе, а торішній чемпіон Піттсбург поступився Айлендерс в серії буллітів.Znaj.ua

Українець здобув "срібло" на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Змагання проходили у Катарі. Український гімнаст Ігор Радівілов здобув на змаганнях Кубку світу серії FIG зі спортивної гімнастики срібну нагороду у вправах на кільцях. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України у Facebook, передає...Високий замок

Радівілов виграв срібло на етапі Кубка світу в Катарі

Український гімнаст Ігор Радівілов здобув срібну нагороду на змаганнях Кубку світу серії FIG зі спортивної гімнастики в Катарі. Радівілов став другим у вправах на кільцях.Чемпион

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про перемогу Хіміка над Миколаєвом у першому поєдинку. Znaj.ua