серія пенальті

сліпим жеребом. івфінальні пари проведуть по два матчі, а у разі рівності рахунку за сумою двох матчів визначатимуть сильнішого у серії пенальті. Усі матчі Кубку Житомирської області проходитимуть у залі ФОКу починаючи з 19:00. Регламент матчів 14 хвилин чистого часу.Спортивний Житомир

Володимир Кручок (4 хвилина), Антон Клушин (10 хвилина) і Дмитро Михайленко (25 хвилина).  У матчі за п'яте місце "титан-Зоря" у серії пенальті переміг "енергію" - 3:2. А у фіналі турніру зійшлися "Сокіл" та "Ураган". Перемогу з рахунком - 2:1 святкували...Все

володарем Кубка Львівщини стала Енергія. У драматичному фіналі львівські енергетики перемогли івано-франківський Ураган. Основний час завершився внічию 1:1, а у серії пенальті нерви виявились міцнішими у гравців Енергії 5:4. За матеріалами офіційного сайту СК Енергія...Спортивний Житомир

На Мукачівщині відбувся футбольний турнір, приурочений до Дня Незалежності

між командою голів сільрад та державними службовцями. Поєдинок не визначив сильнішу команду. Основний час завершився рахунком 1:1. Долю матчу визначила серія пенальті, а спортивна Фортуна на це раз посміхнулася команді з голів сільрад: 3:2 Команди-учасники турніру змагалися за коловою системою,...Голос Карпат

Поки основна команда програє, юний «Кремінь» завойовує нагороди

турнірі. У матчі за третє місце зустрілися «Кремінь» та харківський «Арсенал». В основний час команди зіграли 2:2, а в драматичній серії пенальті перемогли кременчужани. У фіналі грали футболісти «Ворскли» та УФК (Дніпро). Полтавці забили у першому таймі і перемогли. Таким...Кременчугский Телеграф

"Ураган" став переможцем "Кубку Свободи - 2017"

Пропонуємо Вашій увазі результати матчів четвертого ігрового дня міжнародного турніру «Кубок Свободи», який завершився у Хмельницькому. Галичина спортивная

по чотири голи, а ось пятий удар реалізував лише футболіст Маяка. Удар гравця Зорі-1 відбив воротар Євген Трипуз. 5:4 у серії пенальті і Маяк вдруге у своїй історії виграє літній чемпіонат із міні-футболу. *** У чемпіонаті ветеранів з міні-футболу цього...Тижневик «ЕХО

У неділю відбудуться фінальні матчі Кубку Ужгородського району з футболу

на гру, через участь у Лізі чемпіонів Закарпаття. У чвертьфіналі Зимового Кубку 2016 вони знову зіграли внічию 0:0, а в серії пенальті кращими були лінцівські футболісти. Нагадаємо, що минулого року у фіналі Кубку Ужгородщини зустрічались Вовокове та Світанок Руські Комарівці.Голос Карпат

У Рахові відбувся турнір з міні-футболу ім.

проводив суддівство. Ще одним суддею став Романюк Василь Іванович.Перемогу в турнірі здобули Ромали, що виграли в фіналі під час пробиття серії пенальті. Друге місце посіла команда Левада, яка минулого року перемогла в турнірі, а третє вибороли Ветерани Карпат. Четвертою в...Голос Карпат

"Реал" - "Манчестер Юнайтед": онлайн-трансляція матчу за Суперкубок УЄФА

У "Реала" програма була не настільки насичена - лише п'ять матчів, а виграти мадридці змогли тільки у збірної МЛС в серії пенальті. Поєдинок довірили обслуговувати італійської бригаді арбітрів на чолі з Джанлукою Роккі. Команди у своїй історії між собою зустрічалися...Зеркало недели (газета)

Епічна перемога "Арсеналу" в Суперкубку Англії, горе "Челсі"

У лондонському дербі "Арсенал" переміг "Челсі" в серії пенальті, а Тібо Куртуа не реалізував удар з точки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

За аналогійним сценарієм розвивались події в другому півфіналі, де зустрілись «Колос» і «Альянс». Знов «суха» нічия в основний час, знову серія пенальті, і знов 3:2 в підсумку. Цього разу на користь команди «Колос» із Северинівки. У матчі за третє місце...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Скаут UA-Футбол.

вже й погана. Саме підростаюче покоління Трьох Левів виграло чемпіонат світу U-20 і Євро U-19. Крім того, англійці лише в серії пенальті поступилися у фіналі чемпіонату Європи U-17 і півфіналі континентальної першості U-21. Схоже, у британців підростає нове золоте покоління,...Ua-football

"Арсенал" - "Челсі" - 1:1 (4:1 пен)

До вашої уваги огляд основного часу та серія пенальті Суперкубка. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. https://www.youtube.com/watch?v=X6pZrMafGSwСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Арсенал" - володар Суперкубка Англії

виглядала краще, але таки пропустила на початку першого тайму. Відігратись ж вдалось лише під канець, одразу після вилучення Педро. В серії пенальті гравці "Арсеналу" не припустились жодної помилки і святкували перемогу.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

та чемпіон АПЛ "Челсі". Як і в фіналі крайнього FA Cup "каноніри" цього разу теж переграли "синінх". Щоправда, лише в серії пенальті, після того як основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. Вемблі, Лондон Головний арбітр: Роберт Медлі "Арсенал" -...Ua-football

"Баварія" стала шестикратним володарем Суперкубку Німеччини

У серії пенальті два сейви Свена Ульрайха принесли перемогу "Баварії". Я впевнений, що через пару місяців все буде працювати відмінно.Unn.com.ua

Левандовскі: Ми будемо так само потужні як рік чи два роки тому

ж дусі. Ми також показали і справжню волю до перемоги. Звичайно, я радий, що зміг допомогти своїй команді виграти в серії пенальті і завоювати разом з нею новий титул", -...Ua-football

Боруссія - Баварія 2:2, пен 4:5.

"Баварія" в шостий раз поспіль стала володарем Суперкубка Німеччини. Цього разу команда Анчелотті виграла трофей, перегравши суперника в серії пенальті. Ua-football

Кубок Італії.

у Серії А, врятувався на 120-ій хвилині завдяки автоголу Наполі після "кроссу" Зайца, та все ж програв скромному "Ренате" у серії пенальті. Хоча гості схибили з 11-ти метрів першими. До речі, з тих, хто отримував ігрові хвилини у Вищому дивізіоні...Ua-football