серія пенальті

Команда Реброва в драматичному матчі пробилася в півфінал Кубка Короля

на заміну. У першому екстра-таймі "Аль-Ахлі" знову пропустив, але в другому команда зуміла зрівняти рахунок. Арбітр зафіксував рахунок 2:2. У серії пенальті футболісти "Аль-Ахлі" не забили другий і третій пенальті, але суперники відразу ж також двічі не змогли забити. В...Ua-football

Андрій Капелян: "Перехід у "Ниву" - це крок вперед"

та U-17. Єдиний гол забив полякам у фіналі турніру. Зрівняв рахунок на останній хвилині і ми зіграли 2:2. А у серії пенальті вирішальний удар не реалізував. Тоді ми програли і посіли друге місце. Враження від фіналу були двоякі. – У...Галичина спортивная

Ткачук та Дебелко стали володарями Суперкубка Естонії

середини другого тайму "Флора" вигравала з перевагою в два м'ячі, але пропустила два голи на 84-й і 87-й хвилині. У серії пенальті більш вдалою була "Левадія" - 4:3. Ткачук реалізував вирішальний одинадцятиметровий. Нагадаємо, що гравці "Карпат" Юрій Ткачук та Роман...Ua-football

вирішили голи ще у першому таймі. На гол Овдійчук результативним ударом відповіла Андрухів. 1:1 і на команди та вболівальників очікувала серія пенальті... І в цій грі нервів перемогли футболістки "Житлобуд-2" - 5:3. І вже завтра на нас очікують фінальні матчі...Жіночий футбол України

Греміо виграв Суперкубок Південної Америки

в двоматчевому протистоянні зуміли здолати аргентинський Індепендьєнте. Обидва матчі закінчилися внічию (1:1, 0: 0), однак Греміо був більш удачливим в серії пенальті, яка з рахунком 5:4 завершилася на користь бразильського клубу. Нагадаємо, що Суперкубок Південної Америки розігрується між переможцем Кубка...Ua-football

Святелик 2 голи), Нові Санжари ФК Молодь 2016 13 (гол Ілля Святелик). Після турніру організатори провели 2 футбольні конкурси. Перший серія пенальті. Наша команда стала переможцем, а Олександр Кутенко показав 100 % результат. 2-й конкурс удари на точність з 10...Тижневик «ЕХО

В АЕКу впевнені в перемозі над "Динамо"

гри з "Динамо". Ми впевнені в своїх силах і їдемо в Київ за перемогою. Ніхто не планує доводити гру до серії пенальті," - сказав іспанський наставник.Нагадаємо, гра "Динамо" - АЕК відбудеться завтра о 20:00 на НСК "Олімпійський".https://www.youtube.com/watch?v=AaJFOOQPBJ8Ці та інші події...Sportgid

Veteranos: Маркевич - в складі, аншлаг - в Долині (Відео)

більше емоцій, аніж на деяких поєдинках УПЛ© На турнірі у Долині було все: багато голів, яскраві комбінації, жорсткі фоли та серія пенальті. Дивись, як збірна ветеранів вшанувала пам'ять загиблих у АТО і виграли перший трофей у 2018 році. В якому...Sportgid

реалізації на останніх хвилинах зрівняти рахунок. Як підсумок, основний час закінчився з нічийним рахунком 4:4, а долю головного призу вирішувала серія пенальті, де перемогу святкували гості з Житомира 10:9. Турнір видався дуже цікавим та напруженим. Мені, як організатору, дуже приємно,...Спортивний Житомир

Львівські «Карпати» транслюватимуть свій останній спаринг у Туреччині

(1988, 1989 роки). Через десять років після радянського кубкового тріумфу Самгуралі пробився до фіналу Кубка незалежної Грузії, однак поступився у серії пенальті кутаїському Торпедо. Команда неодноразово ставала призером Ліги Пірвелі, другого дивізіону в ієрархії грузинського футболу, поінформували також у прес-службі...Щоденний Львів

Спаринг. "Карпати" - "Самгуралі" (Грузія): анонс матчу

(1988, 1989 роки). Через десять років після радянського кубкового тріумфу «Самгуралі» пробився до фіналу Кубка незалежної Грузії, однак поступився у серії пенальті кутаїському «Торпедо». Команда неодноразово ставала призером Ліги Пірвелі, другого дивізіону в ієрархії грузинського футболу. У сезоні 1992-1993 років...Галичина спортивная

поступилися по пенальті”,–поділився враженнями від турніру гравець “Прикарпаття”Володимир Ковалюк. Третє місце здобули господарі майданчика – ветерани долинського “Нафтовика”. Долиняни у серії пенальті були сильнішими за ветеранів стрийської “Скали”. Основний час завершився з рахунком 3:3. П’яте місце посіли ветерани “Карпат”з Брошнів-Осади,...Стик

Казахстан - Іспанія 5:5 (по пен.

за третє місце. Друга битва дня між Казахстаном та Іспанією тривала більше двох годин, а переможець став відомий лише в серії пенальті. Казахстанські "яструби" першими відкрили рахунок, однак після цього були змушені тричі відіграватися, спершу перевівши гру в овертайм, а...Ua-football

Збірна Іспанії стала другим фіналістом футзального Євро-2018. У півфінальному матчі ця команда в серії пенальті переграла Казахстан. 1/2-finale Konec podaljkov 🇰🇿...Чемпион

Португалія та Іспанія розіграють трофей

останніх секунд плюс не обійшлось без помилок арбітра.Пару їм складуть інші піренейці - діючі чемпіони світу іспанці. Кривдники України в серії пенальті пройшли міцний Казахстан.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

7 лютого відбуваються матчі 1/8 фіналу Кубку Франції. У чвертьфінал вийшов Ланс, який мінімально обіграв Труа. Також у наступний раунд турніру вийшов клуб третього дивізіону першості Франції Шамблі. - Racing club de Lens (@RCLens) 7 лютого 2018 р. Чемпион

Восьмирічні "дракони" повернулися із Городенки з нагородами

однак, провівши напружений батл, команди таки не змогли визначити сильнішого в основний час (1:1), тож путівку у великий фінал "розіграли" серією пенальті. Перемогу здобула столична команда (0:2). Натомість, у матчі за третє місце "Ураган" матчем-відповіддю "розставив" всі крапки над "і"...Галичина спортивная

Тарас Белей: "Шансу не давали, не давали, а потім кинули у "м

пенальті. Спочатку по п'ять, потім по одному. Згадується, як ми грали у Клайпеді. Той матч завершили в нічию, а в серії пенальті я свій удар реалізував і один відбив. - Всі свої пенальті реалізували? - Ні, одного разу влучив у...Галичина спортивная

Меморіал Ернеста Юста: цікаві факти фінальних матчів

(Львів) з рахунком 1:0. «Карпати-2» тричі грали у фіналі і кожного разу поступались з мінімальним рахунком в основний час, або серії пенальті. Найрезультативніший фінал зіграли 2009 року. Тоді «Шахтар» з Червонограда переміг «Газовик-Хуртовина» Комарно 4:3. 2006 року у фіналі не...Галичина спортивная

В Братському проведено обласний турнір з футзалу

Гості заходу привітали учасників турніру та націлили їх на перемогу. І дійсно, після однакових очок на рахунку фінальних змагань і серії пенальті, перехідний кубок федерації футболу Братського району отримали вихованці м. Южноукраїнська, які посіли І місце у турнірній таблиці змагань,...Миколаївська правда