серія пенальті

Анонс поєдинку

на міжсезонному турнірі “Кубок Свободи-2017”, який відбувся у серпні цього року в Хмельницькому. Основний час завершився нульовою нічиєю, а у серії пенальті більше пощастила команді з Покровського – 2:3. Проте останні офіційні зустрічі все ж в активі енергетиків. У чвертьфіналі...Галичина спортивная

ДЮСШ не вистачило трьох хвилин до перемоги в основний час рятівний гол у складі житомирян забив Ярослав Довбиш. Однак у серії пенальті учні ЗОШ №27 вичерпали свій ліміт фортуни й у підсумку поступилися олевчанам. Церемонію нагородження переможця, призерів та лауреатів...Спортивний Житомир

У селі Вишневому відбувся футбольний врожайний фестиваль

таймі шепетівчани досить впевнено вели в рахунку 2:0, то в другому таймі несподівано пропустили 2 м’ячі, тому переможця мала виявити серія пенальті. В ній більше пощастило команді «Мокіївці», хлопці якої отримали переможний кубок. Кращим воротарем турніру було відзначено Сергія Гончарука...Сайт міста Шепетівка

напруженим, і у основний час переможця не було виявлено. Основний час завершився без голів – 0:0. Долю протистояння вирішувала післяматчева серія пенальті. Перемогу в ній з рахунком 5:3 одержала команда «Десна» з Чернігівської області. У фінальному поєдинку за почесне звання...In Kyiv

В Івано-Франківську урочисто відкрили стадіон зі штучним покриттям

На спортивне свято до міста завітали Президент України Петро Порошенко та президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Галичина спортивная

В Ужгороді змагались держслужбовці зі всієї України

претендувати на медалі Спартакіади. До фіналу пробилися збірні Миколаївської та Запорізької областей. Напрочуд напружений поєдинок завершився внічию, 1:1, а в серії пенальті перемогу здобули миколаївці (4:3), що принесло їм золоті медалі Бронзові нагороди дісталися збірній Хмельницької області. Слід відзначити також...Голос Карпат

відбувся в Луцьку. Житомиряни пройшли кваліфікацію і в 1/8 фіналу здолали "Динамо". Основний час завершився внічию, а долю матчу вирішила серія пенальті. Тут успішнішими був ІнБев - 3:1. В 1/2 "пивовари" мінімально 1:0 обіграли "Стелс". Вирішальний м'яч забив Погорілець. У...Спортивний Житомир

2:0. У чвертьфіналі наші хлопці святкували перемогу над Нідерландами – 7:0; у півфіналі – над збірною Росії – 6:4 (у серії пенальті, основний і додатковий час – 2:2). Фінал також був за українцями. До речі, рік тому на Паралімпійських іграх...Газета "Наш ДЕНЬ"

А в серії пенальті сильнішою виявилася наша команда. Фахівці вважають перемогу закономірною, адже наша збірна понад півтора десятиліття серед найсильніших.Урядовий Кур'єр

(І ліга) збірна Сумщини перемогла однолітків із команди «Освіта-Волинянка». Під час гри суперниці не змогли забити одна одній, а в серії пенальті футбольна Фортуна була на боці команди Сумщини, яка перемогла з рахунком 5:4. У неділю в півфіналі сумчанки мінімально...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

бум матч у півфіналі з росіянами. Нічиєю закінчився основний час із сусідами, а от перемога дісталася все ж нам завдяки серії пенальті. Для українських паралімпійців перемагати не новина. Вони вже впяте стають чемпіонами світу. Тріумфаторами вони були у 2001, 2003,...Бізнес область

Українські паралімпійці стали чемпіоном світу з футболу

в Аргентині. У фіналі українські спортсмени обіграли з рахунком 1:0 збірну Ірану. У півфіналі збірна України обіграла команду Росії в серії пенальті після нічиєї 2:2 за підсумками основного часу. Українські паралімпійці вп’яте стали чемпіонами світу. До цього вони перемагали у...Телеканал Ритм

Україна перемогла Росію у півфіналі ЧС з паралімпійського футболу

Долю зустрічі вирішила післяматчева серія пенальті, в якій тріумфували українці - 6:4.Галичина спортивная

Україна вийшла у фінал паралімпійського ЧС з футболу, обігравши Росію(відео)

Українські спортсмени здолали своїх суперників у серії пенальті. Ta4ki.net

У першому таймі українці забили вдвічі. Долю зустрічі вирішила післяматчева серія пенальті, в якій тріумфували українці - 6:4.1NEWS

Кропивницький футболіст-паралімпієць у складі збірної України вийшов до фіналу чемпіонату світу (ФОТО, ВІДЕО)

збірну Росії та гарантували собі вихід у фінал чемпіонату. Після дуже тактичного, технічного та яскравого матчу, його долю було вирішено серії пенальті. У першому таймі українці забили вдвічі, росіяни - у другому теж двічі. Однаковий рахунок зберігся і в додатковий...Гречка

Мелікян: Фарт нам не завадить

мене, втім, не здивувала, знаю, що таке кубкові матчі. Вони завжди виходять складними, а грати доводиться під тиском. Виграли в серії пенальті, як кажуть, це лотерея. Скажу, що ми заслужили перемогу. Однак і перемога суперника не стала б сюрпризом. Одесити...Ua-football

Визначились всі учасники 1/8 фіналу Кубку України з футболу

пройшли бар'єр третього раунду. "Маріуполь" обіграв у меншості "Колос" – 2:1, "Сталь" у грі з одеською "Жемчужиною" перемогла тільки в серії пенальті 2:1 (1:1), а "Верес" в додатковий час вибив з боротьби "Агробізнес" – 2:1. У додатковий час кропивницька "Зірка"...Unn.com.ua

Динамо Калітвінцева вилетіло з Кубка Росії від клубу третього дивізіону

Московське "Динамо", головним тренером якого є українець Юрій Калітвінцев, вилетіло з Кубка Росії. Москвичі в 1/16 фіналу в серії пенальті програли "Спартаку" з Нальчика. Основний час матчу пройшло у в'язкій боротьбі і закінчився нульовою нічиєю. У екстратаймі трохи активнішими були...Ua-football

Стали відомі всі учасники 1/8-ї фіналу Кубка України

До наступного етапу Кубка України вийшли: Десна (перемога над Геліосом, 2:1) Сталь (Жемчужина, 1:1, серія пенальті - 4:1) Таврія Сімферополь (Зірка, 3:2) Арсенал-Київ (Інгулець, 0:0, серія пенальті - 6:5)...Ua-football