серія пенальті

Маліновський порівняв українське і європейське суддівство

зайве тому підтвердження", - сказав Маліновський.Додамо, в останній грі бельгійського кубка українець зробив за "Гент" дубль, а його команда в серії пенальті пробилась в наступний раунд змагань.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українця можуть залучити за іншу збірнуЦі та інші події про український футбол...Football-ukraine.com

Маліновський відзначився дублем у матчі Кубку Бельгії

У другому таймі українець реалізував штрафний ударом з лівої ноги. Основний час та два екстра-тайми зустрічі завершилися нічиєю 3:3. В серії пенальті кращими були представники "Генку" 4:2. Один із 11-метрових ударів реалізував і Маліновський. Відзначимо, що крім "Генку" до 1/2...Unn.com.ua

Відео голів Малиновського в Кубку Бельгії

Вчора відбувся ще один чвертьфінальний матч Кубка Бельгії, в якому "Генк" лише за допомогою серії пенальті зміг пройти "Ваасланд-Беверен". Два голи і реалізований післяматчевий 11-метровий на рахунку українця Руслана Малиновського. Тепер в активі півзахисника 4 голи...Ua-football

але такого впливу на результат його гра ще не мала. Для Генка ця перемога стала вже другою поспіль видобутої в серії пенальті в Кубку Бельгії - в кінці листопада команда у футбольній лотереї здолала Мехелен (1: 1, по пен. 5:...Спортивний Житомир

Кубок французької Ліги.

і пропустивши в свої ворота два. Завзятим вийшов матч, в якому Лілль прийма Ніццу. У підсумку, підопічні Фавра лише в серії пенальті здолали кризових "догів". Ну і головні несподіванки цього раунду турніру - вилети Марселя і Ліона. Перший також в...Ua-football

два голи у матчі 1/4 фіналу Кубку Бельгії проти Васланд-Беверена. Основний і додатковий час гри завершився внічию 3:3, а в серії пенальті перемогу здобула команда Малиновського - 4:2. Екс-хавбек Зорі та Шахтаря відкрив рахунок на 9-й хвилині. Цікаво, що точний...Чемпион

Дубль Малиновського допоміг Генку вийти в півфінал кубка Бельгії

хвилинах зустрічі. Ці два голи півзахисника допомогли Генку досягти результативної нічиєї (3:3), після чого команда українця виявилася більш вдалою в серії пенальті. Господарі реалізували 4 своїх пострілу, в той час як гості двічі не забили.Ua-football

Кубок Італії.

"Наполі" і розгром "Сассуоло". А загалом мова про команди одного рівня. Тож ми не здивувалися б додатковому часу чи навіть серії пенальті. Не здивувала і слабка гра у першому таймі, через відсутність...Ua-football

У залі дівчачі команди демонстрували не меншу точність і міць удару, ніж команди хлопців. Дівчата в ті кілька хвилин жили єдиним грою, і були єдиним командою. Зеркало Обухова

?«Галичанка» виборола срібло на міжнародному турнірі «Меморіал Анджея Ковальчика»

команд – «Корона» (м. Кельце) та МКС «Пьотроковія». У грі з командою «Пьотрокоія» українська команда зіграла внічию, але програла після серії пенальті. Тож перемога дісталась польській команді. В наступному матчі ця ж команда здолала «Корону» з Кельц тим самим виборола...Львівські

18:15, але перевагу не втримали й основний час матчу закінчився нічиєю – 30:30. Згідно  з правилами для визначення переможця призначалася серія пенальті (по п’ять кидків для кожної команди).  Удача була на боці польок: вони влучно пробили всі п’ять штрафних,  на...lviv.tv

Підсумки міжнародного турніру: "Галичанка" - срібна, Анастасія Баранович - найкраща

18:15, але перевагу не втримали й основний час матчу закінчився нічиєю — 30:30. Згідно з правилами для визначення переможця призначалася серія пенальті (по п’ять кидків для кожної команди). Удача була на боці польок: вони влучно пробили всі п’ять штрафних, на...Галичина спортивная

Футболіст збірної України отримав трьохматчеву дискваліфікацію в Бельгії

Як повідомляв УНН, біатлоністка Семеренко отримає срібну медаль ОІ-2014 через дискваліфікацію росіянок Unn.com.ua

Определились все участники финала плей-офф MLS

Цікаво, що команди і в минулому сезоні зустрічалися у фіналі. Тоді Саундерс здобули перемогу в серії пенальті і стали чемпіонами.Ua-football

Парцванія: Матч показав, що Десна сильна команда

хотілося забити, адже якби рахунок, наприклад, став 1:1, було б ще цікавіше. Можливо, у нас був би потім шанс в серії пенальті. У футболі всяке буває. За такої погоди важко показати якусь конструктивну гру, важко проводити якісь комбінації. Це стосується...Ua-football

У Кубку Італії відбулись матчі 1/16 фіналу. До 1/8 фіналу пройшли Сассуоло, Верона та Торіно. La squadra granata sfider la @OfficialASRoma il prossimo 20 dicembre! pic.twitter.com/eaidaeA1g2 - Serie A TIM (@SerieA_TIM) 29 листопада 2017 р. Чемпион

Настирливість

сил залишилося у "Дніпра-1", який не нагнітав, але постійно намагався робити пас вперед. Львів'ян сьогодні врятувало б або диво, або серія пенальті, або вихід один на один Панасюка. Але пробити повз Юрчука під ближню штангу у хавбека не вийшло. Настирливість...Галичина спортивная

Гвардиола: Зинченко останется в Ман Сити на весь сезон - он мне еще пригодится

англійської ліги проти "Вулвергемптона" Олександр відіграв повний поєдинок на позиції лівого захисника. Ту гру лідеру АПЛ вдалось виграти лише в серії пенальті, бо основний час зустрічі і два овер-тайми закінчились без голів. В заявку на матчі Прем'єр-ліги гравець збірної України...Ua-football

ФК «Львів» прийматиме СК «Дніпро-1» в 1/4 фіналу Кубка України

часі львівяни зіграли зі Сталлю внічию (1:1), а в овертаймі так і не змогли визначити сильнішого. Долю цього поєдинку вирішила серія пенальті, де синьо-золоті леви не припустились промаху (5:3). На першому та другому етапах городяни вибили двох першолігових представників ФК...Щоденний Львів

Десна - Динамо.

Чемпіонів тренер киян вирішив поберегти основу, тож виставив резервістів. Ті протягом 120 хвилин пробити Олександра Рогожкіна не змогли, а в серії пенальті удача була на боці андердога. На той момент "Спартак" плівся в хвості другого дивізіону та в підсумку вилетів...Ua-football