серія пенальті

Неймовірний трилер із розв

серії. В іншому півфіналі плей-офф у Херсоні “Продексім” переміг харківський “Локомотив”. Основний час зустрічі завершився з рахунком 2:2, а у серії пенальті сильнішими виявились херсонці – 6:5. 29 квітня 2017 року. Екстра-ліга. 1/2 фіналу плей-офф. Перший матч. Київ. СКА ЗСУ...Галичина спортивная

ХІТ (Київ) Енергія (Львів) 5:4 Голи: 0:1 Грицина (1), 1:1 Юнаков (8), 2:1 Шевченко (8), 3:1 Корнійчук (18, пен), 3:2 Радевич (24), 4:2 Шевченко (27), 4:3 Грицина (27), 4:4 Танський (40), 5:4 Шевченко (43) Рахунок у серії -1:0 Продексім (Херсон)...1NEWS

Анонс матчу 27-го туру чемпіонату України "Зірка" - "Карпати"

травня 2000-го року; серія налічує п'ять матчів, з яких "Зірка" виграла три, а два завершилися нічиєю (з перемогою "Зірки" в серії пенальті — кубковий матч). ТРАВМИ Максим КовальовБорха Екіса.......................................Владислав Лупашко......................Олег Голодюк..................... ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ..................Адерінсола Есеола.............................................немає............................... СТАТИСТИКА ПРОТИСТОЯННЯ...Галичина спортивная

рахунку бразильського півзахисника Тайсона. Останній раз Динамо та Шахтар зустрічалися у фіналі Кубка в сезоні 2014/2015. Тоді Динамо виграло в серії пенальті. Нагадаємо, фінал Кубка України відбудеться 17 травня у Харкові.Гал-info

Команда Андрія Анненкова та Олександра Собковича у фіналі міжнародного турніру пам'яті легенди тбіліського Динамо і збірної СРСР Віталія Дараселія в серії пенальті перемогла АЗ.Чемпион

Михайленко: Вийдемо на поле, щоб перемогти Шахтар і вийти у фінал

будемо про це зараз абсолютно не важливо. Ми вийдемо на поле, щоб перемогти Шахтар і вийти у фінал.- ви Тренуєте серію пенальті?- Ні, ми працюємо над іншими компонентами.- Кого б ви хотіли бачити суперником у фіналі?- Це не має значення.Нагадаємо,...Новини футболу

"Айнтрахт" вийшов до фіналу по пенальті

В Німеччині відбувся перший півфіналу Кубка.Ним став франкфуртський "Айнтрахт", який здолав у серії пенальті гладбаську "Боруссію". Основний та додатковий час у матчі закінчився унічию - 1:1.Кубок Німеччини1/2 фіналу"Боруссія" М - "Айнтрахт" - 1:1 (6:7...Sportanalytic

Харківський «Локомотив» захистив звання володаря кубку України з футзалу. На шляху до трофею у півфіналі команда лебединця Миколи Білоцерковця в серії пенальті перемогла «Сокіл» із Хмельницького. В головному матчі турніру «залізничники» зустрілись з київським «ХІТом». Команда, кольори якої захищає конотопчанин...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Півфіналіст Ліги чемпіонів "Монако" переміг "Ліон"

1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Монако", повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА."Ліон", який вибив на попередньому тижні турецький "Бешикташ" в серії пенальті 1/4 фіналу ЛЄ, на матч з "Монако" виставив експериментальний склад і після першого тайму поступався - 0:2. У...Unn.com.ua

"ОДЕК" - "Нива": анонс матчу

професійному рівні. У період підготовки до другого кола "ОДЕК" став переможцем обласного Меморіалу Шморгуна, перегравши у фіналі рівненський "Водник" завдяки серії пенальті. Згодом оржівська команда у серії одинадцятиметрових програла у фіналі турніру пам'яті Завацького, ставши срібним призером. Заявку клубу перед...Галичина спортивная

Челсі - Тоттенхем.

ніж горезвісні ігри розуму. Команди приблизно рівні і не виключено, що результат матчу вирішиться в додатковий час, а то й серії пенальті.Тренери кажуть:Антоніо Конте, Челсі: Тоттенхем – величезна сила в англійському футболі, яка створюється вже третій рік. Він сповнений чудових...Новини футболу

вирішилося в основний час. У трьох дуелях командам довелося грати овертайми. А турецький Бешикташ і французький Ліон зясовували найсильнішого в серії пенальті з рахунком 7:6 точнішими були гравці Ліона. Німецький Шальке Запись Ліга Європи: вже відомі результати других матчів чвертьфіналу...Новости Сумм

Овертайми, пенальті і радість півфіналістів ЛЄ

в основний час. МЮ дотис "Андерлехт", "Аякс" першим пропустив, але зміг відігратись, а "Бешикташу" та "Ліону" знадобилось 16 ударів у серії пенальті. Їм буде що згадати у старості.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

У справі про вибухи біля автобуса Боруссії затриманий громадянин Росії 08:32Футбол. Тренер Ліона: Нам вдалося подолати прокляття серій пенальті 08:19Футбол.1NEWS

Аякс, який переміг Шальке (2:0, 2:3), а також французький Ліон, який у другому чвертьфіналі був сильнішим за турецький Бешикташ у серії пенальті (2:1, 1:2 (7:6 - пенальті)).Високий замок

Ліону вдалося подолати прокляття серій пенальті в єврокубках. Про це після гри з Бешикташем заявив тренер клубу "Ми контролювали гру протягом більшої її частини, за винятком...Чемпион

22 квітня. Суперником буде господар змагань - збірна Словенії (U-17). Зауважимо, що у першому матчі "синьо-жовті" виграли у словаків у серії пенальті - 2:2, і 4:3.1NEWS

Турнір розвитку УЄФА: Україна стартує з перемоги над Словаччиною

збірної України та Урагану Гнатковського, який потягнув пенальті від Куруца і подарував перемогу збірній України. Зазначимо, що за перемогу в серії пенальті збірна України отримала два очки, а збірна Словаччини за нічию в основний час - одне очко. Завтра наша...Спортивний Житомир