середи юніорів

Україна лідирує після першого дня міжнародної матчевої зустрічі U-20

колі з бігу на 60 метрів з бар’єрами серед юніорок показала результат 8,77 с, а Андрій Василевський — 8,23 с серед юніорів. Ярослав Демченко виграв свій забіг на 400 метрів з результатом 49,70 с. Серед юніорок Мар’яна Шостак з результатом...Спорт.ua

Минулого тижня у Ворохті проходив кубок України з гірськолижного спорту серед юніорів та дорослих. Детальніше про змагання - у сюжетітелеканалу НТК...Стик

Медалі не рахую, бо це погана прикмета, - 18-річна черкаська чемпіонка

своє життя без спорту. Її довгоочікувані цьогорічні змагання на чемпіонаті України завершилися перемогою дівчини. Все це -про чемпіонку України з легкої атлетики серед юніорів Тетяну Безшийко, пише "Інфоміст". – Чи є в тебе раціон продуктів на день. Рахуєш калорії? – Взагалі немає...Про Все

Шосткінській спортсменці Марії Шостак зарахували три рекорди України серед юніорів з роликового спорту. Про це повідомляє Українська федерація роликового спорту.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Команда скелелазів Кременчука Ігор та Демид Пічки змагалися на відкритому чемпіонаті Харківської області зі скелелазіння серед юніорів. Чемпіонат Харківської області зі скелелазіння проходив в два етапи на: швидкість, болдерінг, трудність.   Юні спортсмени тренуються в секції скелелазіння Кременчуцького...Кременчугский Телеграф

Олександр також здобув право виступити на чeмпіонаті світу у Фінляндіі. Ужгород.net.ua

Ужгородець став чемпіоном України з пауeрліфтингу

Саня також здобув право виступити на чeмпіонаті світу у Фінляндіі. Голос Карпат

Четверо франківських регбістів у складі збірної їдуть у Францію

спільні тренування і ігри повинні посприяти якісній підготовці та отриманню доброї ігрової практики напередодні участі нашої збірної у чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться з 24 березня по 01 квітня у польському Познані. У складі збірної України з 27 гравців...Галичина спортивная

Буковинці відзначилися на чемпіонаті України з пауерліфтингу

та Наталя Ясенецька), серед юнаків Сергій Куляк 1 місце, по формулі Вілкса - 3 місце (в/к 66) (тренер Сергій Ізосімов), серед юніорів Олег Дика 1 місце (в/к 93) (тренери Ігор Ясенецький та Наталя Ясенецька), Юрій Монастирський- 1 місце, по формулі...0372.ua

У Житомирі 22-23 лютого 2018 року відбудеться гімназіада України зі спортивної аеробіки серед юніорів. Змагання проходитимуть у спорткомплексі "Авангард" (вулиця Фещенка-Чопівського, 10). З Житомирської області змагатимуться п'ятеро учасників.Спортивний Житомир

Під Києвом відбувся турнір Кубок Центру ММА 18-річний чемпіон України серед юніорів Олександр Тереня здобув ефектну перемогу на турнірі зі змішаних єдиноборств Кубок Центру ММА, який пройшов в Бучі під Києвом, пише...УКРОП

Ужгородка стала чемпіонкою України зі сноубордингу й вирушає на Олімпіаду у Південну Корею

2018 року на гірськолижних трасах СК Буковиця, де 5-6 лютого відбувся чемпіонат України серед дорослих. Наразі на Буковиці тривають змагання серед юніорів та юнаків і дівчат, де також закарпатці можуть взяти медалі, - інформує Закарпаття спортивне. До слова, інший...Сайт міста Ужгорода

на стадії чвертьфіналу. За Україну виступили й студенти СумДПУ. Серед жінок Анастасія Павлова стала третьою у команді з українками, а серед юніорів Іван Кожокар виборов особисте «золото» та командне...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

?З світового чемпіонату з стрільби з лука у приміщенні львів

У змаганнях серед чоловіків у командній першості також бронзову медаль здобув Георгій Іваницький. Варто додати, що серед юніорів чемпіоном світу в особистій першості став Іван Кожакар - представник Чернівецької області.Львівські

Чернівецький лучник став чемпіоном світу

Шереметом, Іваном Кожокарем і Олександром Панциру - срібна нагорода, Іван вже брав участь в чемпіонаті світу зі стрільби з лука серед юніорів 4 роки тому.Буковинська правда

У Сумах 6-7 лютого відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Голая Пристань

У Черкасах визначать кращих у греко-римські боротьбі

Чемпіонат Черкаської області з греко-римської боротьби серед юніорів та молоді пройде у спортивній залі ЗОШ № 15 міста Черкас 17 та 18 лютого 2018 року. Адреса: м. Черкаси...Про Все

В Івано-Франківську 40 школярів отримають стипендії від міської ради

У 2016 -2017 н. р. зайняла ІІ місце з математики на ІІІ етапі, І місце з фізики, математики, української мови та літератури, ІІ місце з хімії на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ місце на ІІ етапі Міжнародного...Франківчани