середи юніорів

життям. Окрім участі в юнацьких Олімпійських іграх в якості бобслеїстки, вона представляла Велику Британію на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів у стрибках в довжину. Минулого місяця новоспечена зірка великої сцени встигла стати учасницею расистського скандалу. Як повідомляв портал...Znaj.ua

Минулого року вона виграла Кубок України, Чемпіонат України і Чемпіонат України серед юніорок. Гречка

Пішов з життя видатний тренер з водного поло Геннадій Наумович Пінський

Геннадій Наумович Пінський від 1967 до 1990 року був головним тренером команди майстрів вищої ліги з водного поло "Динамо" Львів. Галичина спортивная

Грінченко виграв усі сутички в категорії до 115 кг. Максим Цибульняк (85 кг) і Микола Солодовников (60 кг) стали другими. Серед юніорів до 18 років вони ж стали третіми. Готували спортсменів тренери Хекало С.М. і Скварча А.К.SumyToday

Визначено кращих спортсменів Чернівецької області 2016 року

А за Атму (Київ), яка посіла 4 місце. Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, Колос, ШВСМ, тренер Ілля Руссу). Абсолютний чемпіон України серед юніорів (переміг у всіх номінаціях), юніорський чемпіонат світу U-19 13 місце (крос-кантрі), 5 підсумкове місце в рейтингу в Європі...Погляд

Україна побореться з Росією на право прийняти чемпіонат Європи-2017 з боксу

рівні", - додав очільник ФБУ. "Більш того, ми вже маємо досвід проведення чемпіонату світу з боксу серед молоді, чемпіонату Європи серед юніорів, Кубку Європи, ми організовували змагання Всесвітньої серії боксу, тому, я переконаний, що все пройде на найвищому рівні", -...Високий замок

Степанов (ваг.кат. 62 кг). Серед школярів чемпіонами області стали: Тернавський Анатолій (ваг.кат. 37 кг), Іванов Владислав (ваг.кат. 44,5 кг). Серед юніорів переможцями стали: Сирота Данило (ваг.кат. 44 кг), Іванов Олександр (ваг.кат. 66 кг). Другі місця зайняли: Валентин...Цюрупинск Онлайн

Новояворівськ прийматиме відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах

Новояворівська (вул. Т. Шевченка, 5) упродовж 27-28 січня 2017 року відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат «LVIV TROPHY 2017». Змагання планується провести у таких категоріях: «Група А» - діючі спортсмени,...Галичина спортивная

На Льодовій арені міста Новояворівськ на Львівщині упродовж 27-28 січня відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат «LVIV TROPHY 2017». Про це повідомили в управлінні з фізичної культури та спорту Львівської...lviv.tv

Волейболіст із Кропивницького у Німеччині змагався за вихід до фіналу чемпіонату Європи U-20 (ФОТО)

ДЮСШ №3 обласного центру Ігор Свірідов у складі збірної України взяв участь у другому відбірковому турі до фіналу чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років. Змагання проводилися у німецькому місті Фрідріхсхаффен 12-15 січня. За потрапляння до фінальної частили боролися збірні...Гречка

Керівництво Миколаївської обласної державної адміністрації знищує обласну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву із веслування.

всеукраїнських та міжнародних змаганнях, практично на голому ентузіазмі. Тільки за останній час  вихованець Миколаївської СДЮСШОР Олег Кухарик став чемпіоном Європи серед юніорів та бронзовим призером чемпіонату світу. В минулому році спортсмен став переможцем та бронзовим призером двох етапів Кубку світу.Миколаївська правда

Визначилися найсильніші спортсмени львівщини зі стрільби з лука в приміщенні

2 місце - мс ЯЩИЩИН Тетяна — КДЮСШ «Здоров’я», Динамо 3 місце - мс АНТОНОВА Ксенія — СДЮШОР «Електрон», Україна Серед юніорів переможцями та призерами в особистих змаганнях виявилися: 1 місце - мс БУКАТЕВИЧ Борис — СДЮШОР «Електрон», Україна 2...Галичина спортивная

Закарпатський студент переміг на міжнародних змаганнях шпажистів

учасників, які змагалися у трьох вікових категоріях, зазначає Медіацентр УжНУ. Студент кафедри фізичного виховання УжНУ Артем Матевосов, здобув перемогу і серед юніорів, і поміж дорослих. Незабаром Чемпіонат України, тому це дуже потрібна репетиція перед більшими стартами. А перемога, звичайно ж,...Голос Карпат

Буковинські бігуни здобули золото і срібло

дорослій номінації Марія Руснак фінішувала другою у фіналі бігу на 150 метрів. А на 600-метрівці хотинчанин Олег Миронець став кращим серед юніорів з результатом 1 хвилина 21,74...Погляд

Франківські тхеквондисти звітують за підсумками року

Жолобайло Діана посіла перше місце. Липень: Чемпіонат Європи серед молоді (м. Грозний). Жолобайло Діана посіла 9 місце. Серпень: Чемпіонат України серед юніорів та ветеранів. Попадинець Світлана, Дудар Денис, Жолобайло Діана та Йосипів Ігор посіли третє місце. Вересень: Кубок України з...Галичина спортивная

Тернополянка може удостоїтися високого звання

високе спортивне звання. Довідка. Меркушина Анастасія Олегівна (нар. 14 січня 1995, Суми, Україна) – українська біатлоністка, чемпіонка світу з біатлону серед юніорів, дворазова чемпіонка Європи з біатлону серед юніорів, учасниця етапів кубка світу з біатлону. Дочка української біатлоністки Ірини...Галичина спортивная

фіналі Олімпіади-2016", — розповів тренер Володимир Прошин. Володимир Прошин повідомив, що головним стартом Джойс у 2017 році буде чемпіонат Європи серед юніорів. Він відбудеться в м. Гроссето (Італія) в середині...Моя Вінниця

Львів

Хорватії. Серед них: - фіналістка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, срібна призерка чемпіонату світу серед юнаків, бронзова призерка чемпіонатів Європи серед юніорів та серед молоді Ірина Геращенко; - учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, чемпіонка юнацьких олімпійських Ігор та бронзова призерка...Галичина спортивная

Дивились як ракетний катер Прилуки спускали на воду після ремонту: Змагалися за Кубок ім. Провели змагання CrossFit BENCHMARK серед військовослужбовців Миколаївського гарнізону: НикВести

Прикарпатські стрибуни на лижах з трампліну тренуються у Польщі

Васкул Андрій, Дроняк Христина представляють Івано-Франківську школу вищої спортивної майстерності. Згодом розпочнуться старти на відбір для участі у Чемпіонаті світу серед юніорів 28 січня м. Солт-Лейк- Сіті (США) та відбір на ХІІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який відбудеться з...Галичина спортивная