середи юніорів

Марко Левішин братиме участь у Чемпіонаті Світу серед юніорів у Празі.ЧаРівне.info

Зараз хлопцеві випала велика відповідальність представляти Україну на світовій арені. The post У п'ятірку збірної України по брейк-дансу пройшов 16-річний коломиянин Віталій Прокопів. Дзеркало Коломиї

Юний авіамоделіст із Дніпропетровщини виборов «бронзу» для збірної України на чемпіонаті Європи

Українська команда вперше за десять років посіла третє місце на чемпіонаті Європи з авіамоделювання серед юніорів. Найкращий результат показав спортсмен із Кривого Рогу Антон Пугач – він і вивів збірну на призовий п’єдестал. Про це повідомили...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

та література») Запорізького національного університету, майстер спорту із шашок Анна Дмитренко нещодавно повернулася з нагородами з чемпіонату Європи із шашок серед юніорів. За результатами престижного змагання на рахунку Анни – відразу три медалі. Вона виборола «срібло» в класичній програмі та...ПедПресса

Львівська борчиня Юлія Ткач очолила світовий рейтинг

Ткач є першою у своїй ваговій категорії до 63 кг. Нагадаємо, що в колекції нагород Юлії три «золота» чемпіонатів Європи серед юніорів (2007, 2008, 2009 рр.); золота нагорода юніорського світового чемпіонату 2007 року; два «золота» (2011, 2012 рр.), «срібло» (2016...Галичина спортивная

Троє львів

Зведенюк, Андрій Федечко та Зінаїда Батрак. Додамо, що 7 серпня в угорському місті Секешфегервар стартував світовий чемпіонат з сучасного п’ятиборства серед юніорів, де в складі збірної України боротьбу за нагороди веде студент другого курсу ЛДУФК Дмитро Балюк. Змагання в Угорщині...Галичина спортивная

Кременчани виграли Кубок України з санного спорту

завоював перше місце. Тренер спортсменів Казмірук В.С. Також 1-3 серпня у Кременці відбувались Всеукраїнські змагання із санного спорту на санкороликах серед юніорів та юніорок за участі спортсменів з Тернопілля та Львівщини. Вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту показали...Галичина спортивная

У спортивно-розважальному таборі "Euro Camp" відбувся відкритий олімпійський урок

фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету, чемпіон України зі спринтерського багатоборства серед юніорів з ковзанярського спорту Сергій Тимофєєв. Загалом в заході взяли участь 60 діток, порадувавши своїми вміннями і бажаннями брати...Багнет

але відео з'явилося в Мережі лише в середу. На кадрах видно, як стурбовані люди біжать на допомогу колишньому чемпіонові світу серед юніорів. На жаль, врятувати Сіфісо Лунгело […]Запись Останнє сальто в житті 23-річного бодібілдера зняли на відео глядачі: смертельні кадри...Новости Сумм

Останнє сальто в житті 23-річного бодібілдера зняли на відео

з'явилося в Мережі лише в середу, пишет Бджола. На кадрах видно, як стурбовані люди біжать на допомогу колишньому чемпіонові світу серед юніорів. На жаль, врятувати Сіфісо Лунгело Табет було вже неможливо. Південноафриканський журнал Muscle Evolution висловив співчуття у зв'язку з...Вести-UA

почав займатися боксом. Першу перемогу на міжнародному рівні Володимир здобув, коли йому виповнилося 17. Це був Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. Але ні наступні призові місця на європейській арені серед юніорів, ні срібло в дорослому заліку не можуть зрівнятися...Газета "Наш ДЕНЬ"

Гола Пристань пишається чемпіонкою з драгонботу

Українські спортсмени чудово виступили на XIII Чемпіонаті світу з драгонботу серед юніорів та молоді, який проходив з 27 по 30 липня в місті Дівонн-ле-Бен, що у Франції. Серед спортсменів із 15 країн...Херсонщина за день

Львівські борчині їдуть на чемпіонат світу

у складі збірної України з жіночої боротьби змагатимуться такі представниці Львівської області: 48 кг - Оксана Лівач (дворазова чемпіонка Європи серед юніорів), тренери — Скобельський О.З., Стадник А.В.; 53 кг - Ірина Гусяк (володарка «бронзи» чемпіонату Європи 2013, чемпіонка світу...Галичина спортивная

приймати змагання офіційні рівня Чемпіонату Європи та Світу, польських ліг. Нині ми вже ведемо переговори для проведення півфіналу Чемпіонату Європи серед юніорів вже в наступному році у Рівному, - прокоментував очільник "КВРС" Сергій Головня. Варто зазначити, що гонки останніх кількох...Все

перші місця здобули Андрій Пономар (серед юнаків) та Денис Саволій (серед молодших юнаків). Призові місця посіли чернігівці і в гонці вгору. Так, серед юніорів ІІ місце зайняв Владислав Денисенко, серед юнаків І місце виборов Пономар Андрій, ІІІ […]Запись На чемпіонаті України з...Новости Чернигова

18-річна Анна Рикун – завоювала «золоту» нагороду у Фінляндії, на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу. З восьми країн-учасниць, серед юніорів – Україна стала другою. Зараз атлетка повернулася додому. У безекіпірувальному жимі лежачі Анна змагалася у категорії до 57 кг. На...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Шепетівські вальники лісу повернулись із обласних змагань без медалей

Перше місце серед юніорів зайняв вальник лісу Ярмолинецького лісгоспу Савчук Артур.Сайт міста Шепетівка

Кам

Другий день Чемпіонату України серед юніорів приніс команді Кам'янець-Подільського міського клубу тхеквондо ВТФ СК «ЧАЙКА/ДЮСШ «Юність»  бронзову медаль. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада. Про це повідомляється...7 днів - життя за тиждень

та юнаків. Українська збірна виборола вісім нагород, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.   Чемпіонками Європи серед юніорів стали Оксана Гронович (вагова категорія 52 кг) та Анна Рикун (57 кг). У юнаків Костянтин Олійник (83 кг)...1NEWS

Кременчуцька тхеквондистка Дар

13 серпня у Полтаві відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Він став основним етапом відбору на юніорське Євро. Участь у змаганнях взяли близько 150 юних спортсменів 2000-2002 років народження з...Кременчугский Телеграф