середи юнаків

Дмитро Бенюх став золотим призером Чемпіонату Європи

6 завоював "золото" на Чемпіонаті Європи з боксу. З 18 по 25 липня в м Вільча (Румунія) проходив Чемпіонат Європи серед юнаків 2003-2004 р.н. Чемпіоном Європи став вихованець СДЮСШОР № 6 Дмитро Бенюх, вагова категорія (від 90 до 105 кг.)...Миколаївська правда

травму 17:00Футбол. Геліос приймає Оболонь, Львів - Волинь, Дніпро-1 - Суми. Українець Шелест - призер першості світу із сучасного п'ятиборства серед юнаків 16:30Футбол.1NEWS

Українець Шелест - призер першості світу із сучасного п'ятиборства серед юнаків 16:30Футбол. Девич не підійшов чемпіону Ізраїлю 16:20Фехтування.1NEWS

У Празі завершився чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат (категорія А). Українець Олександр Шелест у напруженій боротьбі виборов бронзову нагороду в особистому заліку. Про це повідомляє сайт...1NEWS

Спортсмени Черкащини здобули нагороди чемпіонату України з морського багатоборства

14-19 липня у м. Черкаси відбулись змагання чемпіонату України з морського багатоборства (п’ятиборства) серед чоловіків, чемпіонату України з морського багатоборства серед юнаків старшої вікової групи, чемпіонату України з веслування на ялах серед юнаків старшої вікової групи та чемпіонату України з...Нова доба

На Закарпатті відбулися Командний чемпіонат України серед юнаків та відкритий чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування (ФОТО).Закарпаття онлайн

дня стали відомі переможці турніру. Серед дорослих першість виборов Володимир Черних, 2-е місце у Валерія Хабічева, бронза дісталася Анатолію Івченку. Серед юнаків золото здобув Роман Терновський, срібло у Євгена Онищенка й Тимура Багрова. Кращою шахісткою виявилася Євгенія Торопцева, на 2-му...Online.ua

Розвиток шахового спорту на Закарпатті: президент обласної федерації шахів розповів про досягнення та плани

Кращі закарпатські шахісти У Закарпатській обласній федерації називають кращих шахістів краю. Online.ua

світу з водних лиж. Він показав блискучий результат, набравши 10050 очок. Про це повідомили у прес-службі Спортивного комітету України. “На чемпіонаті світу серед юнаків до 21 року у катерній версії Данило показав блискучий результат, набравши 10050 очок та став єдиним спортсменом, який...Український Інтерес

Спортсмени з Житомирської області привезли нагороди з чемпіонату України з таїландського боксу

місті Одеса відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед студентів та Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед юнаків та юніорів.Покоління ZET

На тижні з 19 по 25 червня на кортах Антею в Києві відбулись традиційні змагання під егідою TennisEurope другої категорії серед юнаків та дівчат до 14 років. Нову Каховку представляли троє вихованців клубу: Парінцев Дмитро 1/16 в одиночці та 1/8...Херсон Daily

місті Одеса відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед студентів та Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед юнаків та юніорів. Про це повідомлляє Ріо-Бердичів. У змаганнях взяли участь спортсмени з 16 областей, загальною кількістю 443 учасники.Спортивний Житомир

Нещодавно в м. Банська-Бистриця (Словаччина) відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед юнаків та дівчат (спортсмени до 18 років). Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради. 428 спортсменів з 35 країн...Правда Ірпеня

Бердичівські спортсмени привезли три нагороди з Чемпіонату України з таїландського боксу

місті Одеса відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед студентів та Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з 16 областей, загальною кількістю 443 учасники. Бердичів у Чемпіонаті України...РІО Бердичів

Турнір пам

в Маньківці відбувся Всеукраїнський меморіал зі стрільби стендової пам’яті ветерана сільськогосподарського виробництва Б.Д. Булки серед дорослих і чемпіонат Вінницької області серед юнаків. Підготовкою та проведенням змагань займались КО «Бершадська дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник», районне товариство мисливців та рибалок і федерація...Бершадь

командах. Виступав у першості Росії. 1957 року в складі команди Зірка (Перм) класу Б грав у фіналі першості Радянського Союзу серед юнаків, що відбувався в Києві. 1963 року виступав за полтавський Супутник. Військову службу проходив не в армійських командах, як...Online.ua

спорт у США. Серед всіх команд світу Україна котується досить високо. У 2015 році на Чемпіонаті Європи Україна була першою серед юнаків та дорослих. У минулому році збірна дорослих була першою теж. Цього року до складу збірної України теж є...Online.ua

активні земляки показали усім, що вони сильні не лише в мистецтві, але й в спорті: вибороли І місце з футболу серед юнаків. В останній тиждень діти переїхали до табору Ювілейний, де для них був організований військово-патріотичний конкурс Джура. Наші діти...Online.ua

Черкащани успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях «Стрімкі човни»

місце (байдарка-одиночка, 500 м, 2003-2004 р.н.) Кращі спортсмени представлятимуть Черкаську область на чемпіонаті України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» (фінал) з 27 по 30 липня у м. Київ.Нова доба

"Шахтар" підсилився ТОП-талантом

сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер "Шахтаря" навідріз відмовляється йти в Росію19-річний гравець пропустив збори через участь в домашньому чемпіонаті Європи серед юнаків."Гірники" заявили Арабідзе під №20.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic