середи чоловіків

Без коментарів: ЛУФК-ДЮСШ №3 - Збірна Харківської області-2 - 23:1

водному майданчику басейну ДНУ сьогодні, 29-го квітня, розпочався другий тур XXVI Чемпіонату України у Вищій лізі сезону-2016/2017 з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999/2000 років народження. Львівська команда ЛУФК—ДЮСШ №3 у першій грі туру з рахунком 23:1 розгромила збірну...Галичина спортивная

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі-7 серед чоловіків та жінок відбудеться у суботу, 29 квітня на полі села Кутківці.Спорт Тернопільщини

На вихідних відбудеться чемпіонат Тернопілля з регбі

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі-7 серед чоловіків та жінок відбудеться у суботу, 29 квітня на полі села Кутківці. Як повідомили організатори, участь у чемпіонаті візьмуть три чоловічі...Галичина спортивная

Черкаські боксери привезли низку нагород із всеукраїнської Універсіади

Універсіади у Харкові. Суперниками черкащан стали найсильніші бійці з 16-ти регіонів України. Першою золото в актив команди виборола Марина Мальована. Серед чоловіків у вазі 60 кілограмів срібло здобув Мирослав Гончар. Спортсмен мав всі шанси на золото, однак у фінальному поєдинку...ВIККА

Чемпіонат Світу з хокею в Україні набирає обертів

За результатами третього дня боротьби за першість стає все більш запеклою, передає УНН посилаючись на прес-службу Чемпіонату світу з хокею серед чоловіків в Україні 2017. Так Австрія, Угорщина, Польща та Казахстан, мають однакову кількість очок 3. На найвищому щаблі у...Unn.com.ua

У Югорську (Росія) пройшов чемпіонат світу з більярду 2017 року у дисципліні "Комбінована піраміда" серед чоловіків і жінок. У змаганнях брали участь спортсмени збірної України, які відзначилися у призах в обох турнірах, інформує прес-служба Спортивного комітету...Чемпион

фініші кожний учасник отримає унікальну медаль-фінішера, вибух емоцій, а переможці у численних номінаціях призи.Нагородження проводиться з 1 по 5 місце серед чоловіків і жінок в абсолютній першості та за віковими групами. Стань частиною бігового руху! Мрій! Тренуйся! Біжи!Рейстрація...Pravda.ks.ua

У місті Нова Каховка влаштують біговий марафон

кожний учасник отримає унікальну медаль-фінішера, вибух емоцій, а переможці у численних номінаціях призи. Нагородження проводиться з 1 по 5 місце серед чоловіків і жінок в абсолютній першості та за віковими групами. Стань частиною бігового...Херсонщина за день

Києва, а також спеціальних гостей нашого свята Тетяни та Адама Raw, що завітали до нас з Чехії. Силовий фрістайл серед чоловіків, нова для України дисципліна кросс-бар, конкурси для глядачів та цікава шоу-програма за участі театру танцю Енергія. І звичайно...Спортивний Житомир

Фінальний ребус сезона

Перший ігровий день фінального туру з гандболу серед чоловіків нічим не здивував вболівальників, хоча й головною інтригою мав би бути "бронзовий фінал" між тернопільським ТНЕУ та вінницьким ВДПУ. Ще...ClipNews.info

це повідомляє Центральний спортивний портал Херсонської області.За підсумками змагань херсонські спортсмени посіли наступні місця: Морозов Артем став першим в одиночці серед чоловіків. Боклаженко Максим і Богоявленський Владислав посіли перше місце у двійці розпашній без стернового.За результатами змагань до складу національної...Любимый Херсон

В Одесі 19 квітня відбулися фінальні баскетбольні матчі Першої ліги серед чоловіків сезону 2016/2017.1NEWS

Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України

Владислава Коваль двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани. У неї срібло за вправи МГ-5 та ГП-4. У командному заліку серед чоловіків перше місце здобули Олександр Колохов, Андрій Колесников та Олег Кузніченко. У жіночій командній першості чемпіонками стали Владислава Коваль,...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Сьогодні вночі у «Борисполі» вже зустріли збірну команду Південної Кореї, яка першою прибула на чемпіонат світу з хокею з шайбою серед чоловіків. Про це 19 квітня повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Андміністрації державної прикордонної служби.Гал-info

В Токіо (Японія) завершився 6-й ваговий чемпіонат світу з кіокушин карате (IKO) серед чоловіків.За результатами чемпіонату уродженець Херсона, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Єрьоменко став срібним призером турніру у надважкій вазі. У фіналі...Любимый Херсон

год, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України. Переможницею змагань у Таджикистані стала Вікторія Полюдіна з Киргизької Республіки (1:13:19). Півмарафон серед чоловіків у Таджикистані виграв ефіоп Гірма Тілахун (1:04:58). Міжнародний півмарафон у Душанбе проходив 15 квітня, у День міста....1NEWS

Всі квитки на матчі української збірної ЧС з хокею розкуплено

що уряд виділив 45млн грн на ремонт Палацу спорту, в якому буде проходити чемпіонат. Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед чоловіків відбудеться 22-28 квітня 2017 року Києві.Интерфакс-Украина

Ужгородець Володимир Козловський: Моя мета – потрапити на Олімпіаду до Токіо. За п’ять роківнаполегливих тренувань ужгородець Володимир Козловський став першим номером збірної України з велоспорту-маунтинбайку серед чоловіків. Ужгород.net.ua

В Швейцарії кілька сотень шанувальників відзначили день народження Чарлі Чапліна

У Швейцарії понад 600 шанувальників зібралися біля будинку, де жив актор німого кіно, комік Чарлі Чаплін. Вони переодяглися в його улюблений образ – волоцюги, відзначивши таким чином день народження актора, повідомляє Euronews. Чаплін народився в Лондоні 16 квітня 1889...Зеркало недели (газета)