середи чоловіків

для збірних України вдалим: обидві команди, жіноча й чоловіча, повертаються додому без нагород. У жінок попереду РФ, Китай, Грузія, а серед чоловіків призерами стали Китай, Росія і Польща. Близькими до здобуття нагород були наші жінки, які сім турів поспіль перебували...Високий замок

Наталя Букса: "Результат на чемпіонаті світу і радує, і розчаровує"

У російському Ханти-Мансійську завершилися командні чемпіонати світу з шахів серед чоловіків та жінок. Якщо у змаганнях чоловіків ще по ходу турніру стало зрозуміло, що поборотися за медалі нашій збірній не вийде...Галичина спортивная

Вінницька команда ОКС-ШВСМ-ЦОП стала чемпіоном України з хокею на траві серед чоловіків. Передає УНН-Центр з посиланням на СК Нива. Чемпіони розгромили усіх трьох своїх суперників. Зокрема, ШВСМ-Старт (Бердичівський район) 14:1, Політехнік (Коростень)...Online.ua

У Бершаді спортсмени зі всієї країни грають у городки

Як повідомили у Бершадській РДА, цього року з 1 до 8 серпня у Німеччині відбуватиметься чемпіонат світу з городкового спорту серед чоловіків та жінок. Збірна України братиме там участь у складі шести спортсменів, троє з яких гравці Вінниччини. Нагадаємо, 8-річна...Інформаційна Вінниччина

У російському Ханти-Мансійську завершилися командні чемпіонати світу з шахів серед чоловіків та жінок.Гал-info

У командних змаганнях серед чоловіків на Чемпіонаті України Миколаївська команда також зайняла 2-е місце в...Online.ua

В запеклій боротьбі Корольов Андрій (вихованець МДЮСШ № 3) виборов І місце серед чоловіків. Моя Вінниця

області проведено змагання Bogdanivka Streetball зі стрітболу, які були присвячені Дню молоді.Змагання проходили серед чоловічих та жіночих команд. У змагання серед чоловіків перше місце посіла команда вчителів Богданівської ЗШ №1 ім. І.Г. Ткаченка. Друге, третє та четверте місця відповідно посіли...Златопіль

визначала кращих. Окрім того, до Дня народження селища організатори влаштували змагання з особистої першості Глибоцького району з шахів і шашок серед чоловіків і жінок, провели відкритий чемпіонат Чернівецької області. Насамкінець для глибочан та гостей міста виступили рок-гурт Дикі люди та...Online.ua

Місцеві господині наготували різноманітні смаколики, якими частували безкоштовно усіх гостей свята. Чернівці.ТВ

Глибока відзначила свій 579 День народження

страви, поспівати і потанцювати. До дня народження селища організатори влаштували змагання з особистої першості  Глибоцького району з шахів і шашок серед чоловіків і  жінок, провели відкритий чемпіонат Чернівецької області, пише Глибока.Інфо. Свято закінчилося виступами місцевого рок-гуртку "Дикі люди" та фолк-поп...Погляд

страви, поспівати і потанцювати. До дня народження селища організатори влаштували змагання з особистої першості Глибоцького району з шахів і шашок серед чоловіків і жінок, провели відкритий чемпіонат Чернівецької області.Online.ua

Віктор Лонський - син Ігоря Лонського і внук Віталія Лонського став переможцем Бердичівського турніру зі стрибків у висоту

спочатку турнір, а згодом меморіал імені Віталія Лонського найкраще виступив у цьогорічних змаганнях. Але, про все по порядку. В змаганнях серед чоловіків прийняло участь 12 спортсменів з Тернополя, Кропивницького, Львова та Бердичева і один учасник з Ізраїля. А потрапив він...РІО Бердичів

Підопічні Сергія Колточихіна та Сергія Столярова перемогли у трьох матчах поспіль, до того ж... 1NEWS

проведено змагання Bogdanivka Streetball зі стрітболу, які були присвячені Дню молоді. Змагання проходили серед чоловічих та жіночих команд. У змагання серед чоловіків перше місце посіла команда вчителів Богданівської ЗШ №1 ім. І.Г. Ткаченка. Друге, третє та четверте місця відповідно посіли...Online.ua

У Львові завершився Всеукраїнський турнір з армрестлінгу

Днями у Львові визначилися переможці Всеукраїнського турніру з армрестлінгу серед чоловіків "Lviv Open Cup 2017. У категорії до 63 кг Дмитро Безкоровайний виявився першим у змаганнях на ліву руку. Основним фаворитом...Галичина спортивная

М.Буценко став першим українським фіналістом домашнього ЧЄ з боксу

У харківському СК "Локомотив" стартували півфінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу 2017 серед чоловіків, інформує УНН.У ваговій категорії 56 кг українець Микола Буценко зустрічався із ірландцем Куртом Уолкером. Усі судді одноголосно віддали перемогу М.Буценку...Unn.com.ua

Днями у Львові визначилися переможці Всеукраїнського турніру з армрестлінгу серед чоловіків Lviv Open Cup 2017.Online.ua

стрільби з лука, змагання з баскетболу серед команд 3 на 3; змішані змагання з настільного тенісу; командні змагання з фехтування серед чоловіків і жінок; змішана естафета з триатлону; комбінована естафета з плавання 4 по 100 метрів; змагання з плавання на...Газета "Наш ДЕНЬ"

країнах, а також в Чилі і США. За останній рік зросла кількість заражень серед гомосексуальних чоловіків. "Більшість випадків захворювань зареєстровано серед чоловіків, які практикують секс з чоловіками", - наголошує Росспоживнагляд. Читайте також: 10 міфів про ЛГБТ: Діти в одностатевих шлюбах,...Еспресо TV