середи чоловіків

Київський півмарафон: список переможців і рекордів

У столиці завершився 8-ий Київський міжнародний півмарафон. Організатори оприлюднили імена переможців. Зокрема, відбулось нагородження переможців на дистанції 21,0975 серед чоловіків. 1 місце - Анбеса Ленчо з Ефіопії захистив титул та встановив рекорд траси 1:02:56. 2 місце - Ніколас Макау з...Главком

тут переміг Дмитро, тільки під номером 71.     Вже потім відбулося нагородження переможців змагань «Доганаяйко». За результатами третього етапу серед чоловіків: 3-тє місце – Дмитро Григорцов, 2-ге – Боган Калуцький, 1-ше – Сергій Ванжула. А ось що стосується жінок,...Vежа

Карпат”. Близько 60 чоловіків і жінок з різних куточків України демонстрували красу свого тіла у стінах ІФНТУНГ Відрадно, що у змаганнях серед чоловіків (категорія «фізік») перемогу здобув наш титулований атлет, чемпіон світу та Європи Федір Хашалов, який повернувся у професійний спорт...Westnews

В столиці України тривають заходи, присвячені проведенню фіналів Ліги чемпіонів сезону 2017/18 серед чоловіків і жінок.Гал-info

нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації Непереможні (люди з інвалідністю); 16.10 нагородження переможців та призерів серед чоловіків та жінок на дистанціях 2 км та 4 км. ПРИЗИ: Усі зареєстровані учасники, які фінішують у дистанції, отримають...Сфера-ТВ

Наприкінці квітня ізраїльський Тель-Авів прийматиме в себе представницький та найпрестижніший старт дзюдоїстів Старого Світу, а саме чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок 2018 року.Западная информационная корпорация

участь спортсменів у обласних та всеукраїнських змаганнях. У обласному чемпіонаті з волейболу кобеляцька команда зайняла шосте місце. У тенісному турнірі серед чоловіків і жінок наші спортсмени стали другими (парні розряди), а юнаки і дівчата посіли пять перших місць, три других...Тижневик «ЕХО

Українські дзюдоїсти визначилися зі складом на чемпіонат Європи

континетальній першості Наприкінці квітня ізраїльський Тель-Авів прийматиме в себе представницький та найпрестижніший старт дзюдоїстів Старого Світу, а саме чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок. Змагання триватимуть з 26 по 28 квітня. На європейській першості спортсмени з близько 40-ка європейських країн...Спорт.ua

Наприкінці квітня тут відбудеться чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок. Змагання через травму пропускатиме чемпіонка Європи-2017 киянка Дарина Білодід.Голос Украины (газета)

"Четвірка" закарпатців-інваспортівців привезла п

по дві нагороди. Студент факультету здоров"я та фізичного виховання Максим Магула переміг на шпазі, а також завоював срібло на рапірі серед чоловіків "категорії А".Цьогорічна випускниця магістратури ФСНу Ужгородського національного університету Надія Дьолог також здобула для команди дві нагороди. Вона посіла...Ужгород.net.ua

з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік. Вирішено питання щодо проведення Кубку з футболу серед чоловіків на футбольному полі с. Яструбинове 5 травня 2018 року. Добре, що нарада пройшла в спільному колі вчителів ЗНЗ...Вознесенск Онлайн

Чемпіонка Європи Білодід пропустить майбутню першість континенту з дзюдо

Наприкінці квітня ізраїльський Тель-Авів прийматиме представницький та найпрестижніший старт дзюдоїстів Старого Світу, а саме чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок, повідомляє УНН з посиланням на НОК України. На європейській першості спортсмени з близько 40-а європейських країн визначать переможців...Unn.com.ua

переможців у семи номінаціях (чотири чоловічих і три жіночих). Призовий фонд змагань складав 100 тисяч гривень. Відрадно, що у змаганнях серед чоловіків (категорія «фізік») перемогу здобув наш титулований атлет, чемпіон світу та Європи Федір Хашалов, який повернувся у професійний спорт...Westnews

Буковинські каратисти вибороли 26 нагород на турнірі у Чорноморську

Міжнародний турнір з карате Katana Cup пройшов цими вихідними у Чорноморську. Погляд

серед яких було 36 жінок і 35 чоловіків. На чемпіонаті розіграли медалі у трьох вікових категоріях (U18, U20 і дорослі) серед чоловіків і жінок та у командних змаганнях. Дівчата змагалися зі спортивної ходьби на 5 км, юнаки, юніори та юніорки...1NEWS

Чому чоловіки хворіють частіше?

країні стало настільки масовим, що товсті чоловіки статистично почали перевершувати число повних жінок. З 2003 року по 2013 рік ожиріння серед чоловіків стало частішим в три рази, і впродовж останніх років позитивної динаміки згідно з точковим дослідженням, на жаль, не...Країна Здоров'я

освіти і науки, молоді та спорту КМДА 6 квітня 2018 року оголосив тендер на проведення в столиці України фіналів ЛЧ серед чоловіків і жінок. У той же день було укладено договір через систему Prozorro з ТОВ "ФФУ Маркетинг", засновником якого...Чемпион

31 березня у спортивному комплексі СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася відкрита першість ДЮСШ «Спартаківець» м. Суми серед чоловіків та жінок з грепплінгу в розділі (NO-GI). У змаганнях взяли участь спортсмени з Тростянецького, Путивльського, Лебединського районів, смт. Степанівки, м.Ромни...Українські міста в інтернеті