середи чоловіків

Олімпіада-2018: розклад змагань 23 лютого, українські біатлоністи побіжать естафету

буде розіграно чотири комплекти медалей: у фігурному катанні, фристайлі, ковзанярському спорті та біатлоні. Крім того, в керлінгу визначиться бронзовий призер серед чоловіків. Головною подією для України стане естафетна гонка у чоловічому біатлоні, склад української команди на яку стане відомий пізніше.Зеркало недели (газета)

Олімпіада-2018.

Тож за умови спаду в формі голландців у командному переслідуванні, яке входить до олімпійської програми вчетверте, зявилися нові чемпіони. Як серед чоловіків, так і...Ua-football

Закарпатка Надія Дьолог - бронзова призерка світу

Серед чоловіків-шаблістів українець Андрій Демчук завоював срібло На першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Закарпатський Кореспондент

У Кропивницькому визначили кращих шахістів Фортечного району (ФОТО)

У кропивницькому шаховому клубі Гамбіт відбувся чемпіонат Фортечного району з шахів серед чоловіків і юнаків. Участь у ньому взяли 25 гравців. Змагання проходили у девять турів, кожен шахіст на обдумування ходів мав у...Гречка

Сім нагород мирноградських борців

З 16 по 18 лютого у м. Краматорськ відбувся Кубок Донецької області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь сім мирноградських борців. Вдало виступивши на змаганнях,спортсмени привезли 1 перше, 3 других та 3...Шкварки

Другою у жіночій еліті стала Катерина Дзема, третьою - Поліна Захарова. Моя Вінниця

Сьогодні українці змагатимуться у кількох видах спорту

виступи двох спортсменок з Сумської області - Марини Анцибор та Тетяна Антипенко.Відбудуться змагання із з лижних гонок (індивідуального класичного спринту) серед чоловіків. О 17.3018.45 можна побачити виступити спорстменів із Сумської області Олексія Красовського та Андрія Орлика.А от у змаганнях із...Сайт міста Рівне

від України в міксті. Дмитро показав гранично хорошу швидкість, борючись на перших двох колах навіть з Йоханнесом Бе. Втім, конкуренція серед чоловіків була занадто високою: українець не піднявся вище, але втримався на шостому місці. Артем Прима, який був фінішером у...Урядовий Кур'єр

Вінцем стартової стадії плей-оф олімпійського хокейного турніру серед чоловіків став найнепередбачуваніший з чотирьох поєдинків між німцями та швейцарцями. Тон цій зустрічі задала недолуга грубість, яку допустив на початку другої...Ua-football

Львівські олімпійці підбили підсумки виступів на зимових Іграх у Південній Кореї

А це найкращий результат серед чоловіків-санкарів за часи незалежності України. Захарків резюмував: «Загалом можна вважати наш виступ провальним.Галичина спортивная

Тернополянин таки виступить на олімпіаді в Кореї

змішаній естафеті. На першому етапі у гонці виступить Ірина Варвинець, на другому Юлія Джима. У той час, у першому етапі серед чоловіків змагатиметься Артем Прима, а у другому тернополянин Андрій Підручний. Відбудеться змішана естафета сьогодні, 20 лютого. За регламентом, кожна...TeNews

Олімпіада-2018: норвежський ковзаняр здобув десяте олімпійське «золото» для своєї країни

Норвезький ковзаняр Ховард Лорентсен став переможцем у змаганнях серед чоловіків на дистанції 500 метрів. Він встановив новий олімпійський рекорд - 34,41 секунди Медаль Лорентсена стала десятим олімпійським золотом для збірної...Ракурс

19 лютого на Олімпійських іграх у Пхенчхані відбулися фінальні змагання з шорт-треку серед чоловіків. Нагадаємо, що дистанцію на 500 метрів виграла японка Кодаіра.Чемпион

що випадковістю ця невдача не була. В останні три дні поразки помаранчевих не дивують вже нікого. В обох спринтерських гонках серед чоловіків і жінок на пєдестал не здійнявся взагалі жоден представник Нідерландів. А чемпіоном на 500-метрівці трохи несподівано став 25-річний...Ua-football

Александра Абраменко наградили олимпийским "золотом" в Пхенчхане

який у змаганнях з лижної акробатики приніс рідній країні історичне «золото». Почесну місію вручити медаль найвищого ґатунку першому Олімпійському чемпіону серед чоловіків в історії виступів збірної команди незалежної України отримав член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського...Mig.com.ua

з фристайлу у дисципліні "лижна акробатика". Золоту нагороду Ігор отримав українець Олександр Абраменко. Почесну місію вручити медаль першому олімпійському чемпіону серед чоловіків в історії виступів збірної команди незалежної України отримав член Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон, президент НОК України...Регіональні новини

Дайджест 10 дня

1. Норвегія - 1:33.04,0 2. ОАР - 9,4 3. Франція - 36,9 Лише фотофініш виявив чемпіона Олімпійських ігор в мас-старті серед чоловіків в біатлоні. В підсумку перемогу здобув Мартен Фуркад, який лише на декілька сантиметрів випередив срібного призера німця Сімона...Спорт.ua

Україна здобула золото на Олімпіаді-2018: тріумф фрістайліста Авраменка (ФОТО, ВІДЕО)

Олександр Абраменко приніс Україні перше золото у фрістайлі на Олімпійських іграх. Спортсмен виборов золото у фрістайлі серед чоловіків під час Олімпіади 2018, повідомляє Портал Прикарпаття.Франківчани

Чхве Мін-Чжон з Кореї виграла золото на дистанції 1500 м в шорт-треку. 21-річний канадець Семюел Жирар виграв шорт-трекові 1000 метрів серед чоловіків. 29-річна британка Елізабет Ярнольд виграла Олімпіаду в жіночому скелетоні вдруге поспіль. Тим самим, Ліззі стала першою і історії...TeNews

Останнього ігрового туру в Чернігові однойменний баскетбольний клуб у рамках 4-ї групи Першої ліги чемпіонату України серед чоловіків приймав прямого конкурента на потрапляння до підсумкової четвірки – БК «Коростень» із Житомирщини. У першому матчі господарі впевнено переграли опонентів...UkrBasket