середи чоловіків

"Динамо" стало переможцем Кубку України з водного поло

майданчику басейну "НСБ ЛВС МОУ" у місті Львові господарі ватерпольний клуб "Динамо" в чергове виборов Кубок України з водного поло серед чоловіків. Про це інформує прес-служба НОК України, передає УНН.1NEWS

Світоліна - третя, прорив Марченко та Ястремської

Серед чоловіків кращим українцем залишається Олександр Долгополов, який тепер 52-й. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У Львові завершився «Фінал чотирьох» розіграшу Кубка України з водного поло 2017 року серед чоловіків. Гал-info

Львівське Динамо - володар Кубку України з водного поло

Львові уславлений львівський ватерпольний клуб «Динамо» у своєму найкращому складі гравців вчергове виборов Кубок України 2017-го року з водного поло серед чоловіків. У цікавому фінальному поєдинку львівське «Динамо» впевнено перемогло збірну Харківської області з рахунком 11:5 (5:1, 3:1, 3:2, 0:1).Спорт.ua

Олександрійські силачі провели чемпіонат області з силового екстриму (ФОТО)

Громадська організація "Сильна Олександрійщина" у суботу відсвяткувала свій четвертий день народження обласними змаганнями з силового екстриму серед чоловіків та дівчат. Навіть дощ, який ішов в Олександрії протягом дня, не зміг стати на заваді спортсменам та глядачам. Про результати...Новости Александрии

Ватерполісти львівського "Динамо" завоювали Кубок України-2017

У Львові завершився «Фінал чотирьох» розіграшу Кубка України з водного поло 2017 року серед чоловіків. У третій, заключний ігровий день турніру сьогодні, 24-го вересня, першими на водному майданчику басейну СКА (вулиця Клепарівська, 39-A) зійшлися команди...Галичина спортивная

здоров'я населення "Спорт для всіх" запрошує до участі у змаганнях з шашок та шахів "Спорт для всіх - радість життя" серед чоловіків та жінок 60 років і старших...Спорт Тернопільщини

У п’ятницю, 22-го вересня, у Львові стартує «Фінал чотирьох» розіграшу Кубка України з водного поло 2017 року серед чоловіків. Матчі турніру відбудуться на водному майданчику басейну СКА (Львів, вулиця Клепарівська, 39-A).Гал-info

У палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) урочисто відкрили чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Змагання, які відбуваються за підтримки НОК України у Львівській області (голова відділення Юрій Турянський), зібрав найсильніших атлетів з...Гал-info

20 вересня розпочався чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.lviv.tv

Завтра у Каховці - чемпіонат України з баскетболу 3х3

Завтра, 13 серпня, у Каховці відбудеться чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед чоловіків. Про це повідомляє ХОЦ Спорт для всіх, передає ПІК. Турнір відбудеться на оновленому баскетбольному майданчику по вул. Панкеєвська, 122. Початок...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

?Львів вперше приймає чемпіонат України з важкої атлетики

атлетики. Чемпіонат відбуватиметься серед чолвоіків та жінок. З 20 по 24 вересня у Львові триватиме чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Як інформують у прес-центрі Львівської міської ради, участь прийматимуть понад 350 важкоатлетів. Чемпіонат відбудеться у львівському...Львівські

У Львові стартує чемпіонат України з важкої атлетики

Львівщина вперше за багато років прийматиме чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.Гал-info

Вчені виявили зв

до 75 років. А за умов швидкої ходьби до 85-річної межі дожили 91 % респондентів. Таку ж тенденцію зафіксували й серед чоловіків.  Невропатологи, котрі досліджували зв’язок між ходьбою та тривалістю життя, пояснили: сповільнення ходьби є тривожним симптомом. Якщо людина почала повільніше...Єдність

У місті Мостар проходять міжнародні змагання з кліфф-дайвінгу (відео)

У польоті тривалістю кілька секунд атлети встигають зробити кілька обертів і сальто. Переможцем серед чоловіків став легендарний Гері Гант із Великої Британії.Телерадіокомпанія РАІ

метрів 12:00. Старт пробігу на 10000 метрів 12:40. Нагородження переможців в кожній віковій групі на дистанціях 5000 та 10000 метрів серед чоловіків та жінок - 14:00. Спеціальними призами нагороджуються найстаріший та наймолодший учасники пробігу. Реєстрація учасників здійснюватиметься за посиланням.Кожен учасник...Спортивний Житомир

FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. Серед чоловіків Олег Верняєв здобув золото на брусах та дві бронзи на кільцях та в опорному стрибку, а Петро Пахнюк...Високий замок

Українські гімнасти завоювали 8 нагород на Кубку світу в Парижі

FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України Серед чоловіків Олег Верняєв здобув золото на брусах та дві бронзи на кільцях та в опорному стрибку, а Петро Пахнюк...Еспресо TV

пройшов два етапи відбору та потрапив до збірної команди України. Єгор Корягін також гідно представив Житомирщину: він здобув третє місце серед чоловіків у ваговій категорії -67 кг. Всього у змаганні взяло участь 1800 спортсменів з 33 країн світу. Вітаємо хлопців...Спортивний Житомир

На чемпіонаті світу миколаївець - у призерах!

беруть учасники з 17 країн світу. Україну представлятимуть 16 армійських спортсменів. «Не обійшлося без медалей і у фехтуванні на шаблях серед чоловіків! Андрій Ягодка, Олексій Стаценко та Богдан Платонов здобули срібло на чемпіонаті світу серед військовослужбовців!» - повідомляє Національна федерація фехтування...Миколаївська правда