середи чоловіків

Серед чоловіків сумчанин Олексій Гунбін посів 17-те місце. В міксті Павлова та Івашко посіли шосте місце. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

за підсумками 5-ти забігів – тим вище його загальне місце в рейтингу. Відповідно до рейтингу, будуть визначені переможці та призери серед чоловіків та жінок у "Рівненській біговій лізі 2018".  ...Все

В минулі вихідні епіцентр подій вітчизняного пляжного волейболу змістився в Млинів, де на стадіоні «Колос» пройшов передостанній тур Чемпіонату України серед чоловіків. Про інформує РОФВ.В змагання прийняли участь 15 пар з Запоріжжя, Рівного, Харкова, Самбору, Кременчука, Сваляви, Ужгорода, Херсону, Одеси,...Все

В Ужгороді відбудеться вечірній пробіг «Біжу за бійця»

на місці старту під час реєстрації учасників. За результатами основного будуть визначені переможці та призові місця (перше, друге, третє місця) серед чоловіків та жінок.Траса забігу для учасників прокладена Ужгородом. Старт і фініш дистанції проводиться в одному місці.Деталі підготовки до забігу...Zaholovok

В минулі вихідні, 12 та 13 серпня, епіцентр подій вітчизняного пляжного волейболу змістився в Млинів. Тут на стадіоні «Колос» пройшов передостанній тур чемпіонату України серед чоловіків. ОГО.ua

В Ужгороді влаштовують благодійний забіг

на місці старту під час реєстрації учасників. За результатами основного будуть визначені переможці та призові місця (перше, друге, третє місця) серед чоловіків та жінок. Траса забігу для учасників прокладена Ужгородом. Старт і фініш дистанції проводиться в одному місці, повідомляють організатори...Голос Карпат

Прикарпатців запрошують на «Кушнірські перегони»

год. (м. Тисмениця, вул. Липова, 7), інформує Тисменицька РДА. Забіги будуть проходити центральними вулицями м. Тисмениця у наступних вікових категоріях серед чоловіків та жінок: 16 – 19 років; 20 – 29 років; 30 – 39 років; 40 – 49 років;...Франківчани

Науковці Гарвардського університету на основі результатів нового дослідження встановили: храп (або р... Експрес

рейси кілька екіпажів зєднували між собою і возили змучених спекою містян освіжитися в ріці. Купалися зазвичай у довгих сорочках, а серед чоловіків були й сміливці, що плавали в костюмі Адама. В міській пресі жваво обговорювалося питання спорудження купальних кабін на...Бліц-інфо

13 серпня у Херсоні відбудеться тенісний турнір «Kherson Tennis Cup» серед чоловіків в одиночному розряді.Спортсмени будуть змагатися на тенісних кортах ДТШ «Вікторія». До змагань допускаються всі тенісисти-любителі.Змагання проводяться в одиночному розряді, вдва...Любимый Херсон

Стрибун Б.Бондаренко вийшов у фінал ЧС з легкої атлетики

з другої подолав 2,29 і став першим, кому цього дня підкорилися 2,31 м. Відзначимо, що фінал зі стрибків у висоту серед чоловіків відбудеться 13 серпня. Додамо також, у фінал міг потрапити ще один українець Андрій Проценко, проте з результатом 2,29...Unn.com.ua

13 серпня м. Каховка прийматиме чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед чоловіків. Підтримати спортсменів, організатори запрошують усіх мешканців та гостей міста! Стритбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах.Любимый Херсон

У Чорнобаївці готують родинне спортивне свято

У програмі свята відбудуться змагання серед чоловіків та жінок зі штовхання та ривку гирі (чоловіки 24кг, жінки 16кг), турнір з шахів та шашок, перетягування канату. Бажаючі позмагатися...Голая Пристань

4 серпня: це цікаво знати

чоловікам. Учні-чоловіки часом хочуть виключити її зі своїх рядів. І їй доводиться захищати себе і всіх жінок. Її головний опонент серед чоловіків – Петро. Він конфліктує з Марією. Є багато раньохристиянських текстів, які описують їхню ворожнечу. Через деякий час Петро та...ClipNews.info

Тернополянка "набила" шашок на срібну медаль

Загалом нашу область на чемпіонаті представляла збірна команда із пяти спортсменів. Ще одна тернопільська спортсменка Маряна Хримко посіла шосте місце. Серед чоловіків тернополянин КМСУ Руслан Пронозюк (на фото справа) посів пяте місце, КМСУ Степан Кушнір зайняв шосте місце, а першорозрядник...Online.ua

Міжнародний турнір серед чоловіків з боксу класу А, памяті Семена Трестіна, відбувся в Одесі. У ньому взяли участь 108 спортсменів із 11 країн світу.Online.ua

Лучанин вразив усіх своїм рекордом у гирьових змаганнях

липня у Луцьку завершилися гирьові змаганнях в рамках ХІV корпоративної спартакіади VolWest Group. Одними з найцікавіших та видовищних стали змагання серед чоловіків, де учасникам потрібно було підіймати дві гирі вагою 16 кілограмів протягом пяти хвилин. Продемонструвати силу рук та витримки...Press-Центр

у Луцьку на базі культурно-розважального центру Adrenalin City, 29 липня. Одними з найцікавіших та видовищних стали змагання з гирьового спорту серед чоловіків, де учасникам потрібно було підіймати дві гирі вагою 16 кілограмів протягом пяти хвилин. Продемонструвати силу рук та витримки...Online.ua

Закарпатець Роберт Мартон виборов "срібло" міжнародного турніру з боксу в Одесі (ВІДЕО). Міжнародний турнір серед чоловіків з боксу класу А пам'яті Семена Трестіна відбувся в Одесі.Закарпаття онлайн