середи кадетів

У Житомирі відбувся перший в цьому році чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. За комплекти нагород на бійцівській арені змагались понад 560 юнаків і дівчат віком від 16 до 19 років...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чемпіоном України з настільного тенісу став кадет з Умані

Уманчанин Кіріл Юрченко став чемпіоном України з настільного тенісу серед кадетів. Вчасно (Черкаси)

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

розповіли в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА. Золоті нагороди вибороли Микита Матлашевський та Марія Меркулова. Микита став найсильнішим юніором України серед кадетів у вазі до 90 кілограм, а Марія перемогла у вазі до 78 кілограм. «Вони стали одними із наймолодших...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

У Житомирі вперше пройде чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів

25-26 березня, в Житомирі відудеться чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. Змагання проходитимуть у залі ФОК "Динамо" Подробиці читайте тут...Житомир.info

Цими вихідними, 25-26 березня, в Житомирі відудеться чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. Змагання проходитимуть у залі ФОК "Динамо". Початок - о 9.00 Житомир вперше прийматиме змагання з панкратіону такого рівня.Спортивний Житомир

Тернопільський борець греко-римського стилю Олег Дикий став бронзовим призером міжнародних змагань

у цих змаганнях взяли більше двохсот спортсменів з шістнадцяти країн Європи. Тернополянин Олег Дикий посів на цих змаганнях третє місце серед кадетів у ваговій категорії до 54 кг. Олег - вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», учень Тернопільської обласної ШВСМ,...Галичина спортивная

З 10 по 12 березня у Полтаві відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед кадетів 2002 р.н. та молодших. У змаганнях брали участь 70 спортсменів з Полтави, Хорола, Кобеляк, Лохвиці, Гребінки, Козельщини та Кременчука. Кременчук...Кременчугский Телеграф

Кам

чемпіонат України з хортингу серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, старших юнаків та дівчат у розділі «Сутичка» та серед кадетів, юніорів і дорослих у розділі «Показовий виступ». Команда Кам’янського району в складі збірної Черкаської області взяла участь вперше...Нова доба

бронзовими призерами у своїх вагових категоріях. Також минулого тижня бронзовою нагородою відзначилася ще одна наша співвітчизниця - на Кубку Європи серед кадетів в Загребі Анастасія Балабан стала третьою в найлегшій вазі (до 40 кг). Нагадаємо, раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв,...Znaj.ua

чемпіонаті Кастілья-Ла-Манча - регіону у центрі Іспанії з адміністративною столицею у Толедо, що неподалік Мадрида. Так, Христина Салькова стала переможницею серед кадетів. Окрім того, українка виступила також і в змаганні жінок, де здобула бронзову медаль. Друге місце тут виборола Лілія...Чемпион

Каратисти із Сторожинця завоювали п

Перемогу в категорії серед кадетів до 52 кг святкував учень 9 класу районної гімназії Олексій Гоцуляк.Погляд

У Львові відбувся фехтувальний турнір "Перші кроки" на призи Яни Шемякіної

фехтувальників. Цього ж разу не приїхали гості з Донецької та Луганської областей. Також турнір збігся у часі із чемпіонатом Європи серед кадетів і юніорів. Тож чимало тренерів повезли вихованців туди. Учасник «Перших кроків» киянин Іван Ручко розповів про один із...Галичина спортивная

У суботу, 4 березня, відбулися командні змагання шпажисток і рапіристок у межах чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів. Обидві українські команди пробилися до четвірки найсильніших збірних, але жодній із них не вдалося завоювати медалі континентальної першості. Про це...Чемпион

2 березня відбулися змагання шаблістів в межах чемпіонату Європи серед кадетів. Для української збірної цей турнір завершився сріблом Івана Писаренка, повідомляє прес-служба НФФУ. У груповому етапі змагань Іван здобув три перемоги...Чемпион

Український шабліст Іван Писаренко завоював "срібло" на чемпіонаті Європи серед кадетів в болгарському Пловдиві. Як зазначає Xsport, срібло Писаренко стало першою медаллю для кадетської збірної України на цій першості Європи. У...Znaj.ua

Буковинські каратисти вибороли комплект нагород на Всеукраїнських змаганнях

відзначилась Вікторія Малованюк у категорії 12-13 років в розділі ката й куміте. А бронзу в індивідуальному куміте здобули Валентин Букачук серед кадетів та Ілько Денис в категорії 12-13 р. Також не відстали й чернівецькі спортсмени «Максимуму». Іван Білоус посів друге...Буковинська правда

У Львові змагалися найкращі лучники спортивних шкіл міста

У Львові визначали найкращих «робін гудів» серед кадетів. Для влучного пострілу спочатку необхідно правильно налаштувати параметри лука.Галичина спортивная

4. Великі Ком'яти Фінальні змагання відбудуться 12 березня. Окрім того, в суботу відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби (західна зона) серед кадетів 2000-2001 року народження.Голос Карпат

публікаціїкористувачі соцмережі роблять прогнози щодо переможців змагань. Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше,на Виноградівщині проходитиме Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. Також повідомлялося, щовМукачеві відбувся чемпіонат області з боксу серед юнаків.Голос Карпат

25-26 лютого 2017 року в спортивному залі ЗОШ с. Онок у Виноградівському районі буде проходити Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів 2000-2001 р.н. (Західна зона) Для участі в чемпіонаті запрошені збірні команди ДЮСШ, міст, районів та областей західного регіону...Голос Карпат