середи кадетів

В місті Сантьяго-де-Чілі (Чілі) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів (U-18) на якому одну із медалей здобула представниця України, передає УНН з посиланням на ММСУ. Україну на змаганнях представляла одеська...1NEWS

Українка завоювала медаль ЧС з дзюдо серед кадетів

КИЇВ. 14 серпня. УНН. В місті Сантьяго-де-Чілі (Чілі) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів (U-18) на якому одну із медалей здобула представниця України, передає УНН з посиланням на ММСУ. Україну на змаганнях представляла одеська...Unn.com.ua

Українка Балабан виграла «бронзу» Чемпіонату світу із дзюдо серед кадетів

У столиці Чилі в перший день Чемпіонату світу серед кадетів до 18 років, 14-річна українка Анастасія Балабан завоювала бронзову медаль...Громадське телебачення

1 місце в куміте та 1 місце в ката шотокан серед юніорів (1820 років), Єгор Паньков (1 місце в куміте серед кадетів 1617 років), Андрій Безродний (1 місце в куміте в командному заліку 1415 років), Микита Пашков (1 місце в...Урядовий Кур'єр

30 липня завершився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед кадетів, який проходив у столиці Боснії та Герцеговини місті Сараєво. Лідер кадетської збірної, чемпіон Європи та срібний призер Чемпіонату світу 2016...Online.ua

Прикарпатський спортсмен фантастично здолав усіх суперників і став чемпіоном Європи

Днями у місті Сараєво відбулася першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.Франківчани

Прикарпатець став чемпіоном Європи серед кадетів з вільної боротьби.

У Сараєво відбулася першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.Франківчани

Змагання серед кадетів пройшли у столиці Боснії і Герцоговини - місті Сараєво. Хлопці виступили доволі вдало і зумули вибороти «срібні» медалі.В кулуарах

Іван Кукушкін - про інвестиції у спорт (ФОТО)

та Берегівського районів в єдидну структуру. Вже через три роки (в 2000 році)на дебютному для нашої обласної команди чемпіонаті України серед кадетів (юнаки до 17 років) збірна Закарпаття посіла друге загальнокомандне місце. Вперше тоді чемпіонський титул вибороли Володимир Логойда та...Online.ua

Золотий дубль львівських спартаківок

В столиці Боснії та Герцеговини місті Сараєво з 24 по 30 липня 2017 року відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів. Львівський «Спартак» у збірній команді України представляли Томищ Марія, Чудик Оксана та Вовчак Романа. Слід зазначити, що наші...Галичина спортивная

Костопільчани стали призерами чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед кадетів

Вчора, 30 липня, завершився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед кадетів, який проходив у столиці Боснії та Герцеговини місті Сараєво. В перший день вихованцям Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю не вдалося...Online.ua

Костопільські борці привезли з Європи два срібла

Борці з Рівненщини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед кадетів. Сайт міста Рівне

Сім нагород в активі українських молодих борців і борчинь на чемпіонаті Європи серед кадетів, що проходить у Сараєво. Чемпіонами стали Андрій Джелеп (в.к. 49 кг) - володарка срібної медалі. Бронзові нагороди - у Данила...1NEWS

Львів

У Сараєво (Боснія і Герцеговина) триває Чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів — спортсменів віком до 17 років. Першими на килими місцевого палацу спорту «Амель Бечковіц» вийшли борці вільного стилю. У ваговій...Галичина спортивная

Шестеро львів

24—30 липня у місті Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбудеться Чемпіонат Європи 2017 року з видів спортивної боротьби серед кадетів — атлетів віком до 17 років. У складі збірної команди України участь у континентальній першості візьмуть відразу шестеро учнів Львівського...Галичина спортивная

медаль. континентальної першості. У фіналі вона в напруженій боротьбі здолала росіянку Вікторію Вауліну, яка була чемпіонкою світу в 2015 році серед кадетів, з рахунком (4:3) і...Online.ua

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів 2000-2001 рр. н. памяті майстра спорту Валерія Геппи приймав Конотоп з 23 по 25 червня 2017 року. Спортсмен Черкаської області...Online.ua

З 28 червня по друге липня 2017 року в місті Скадовськ проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років. До складу жіночої збірної увійшли шість дівчат Скадовської філії ХВУФК. Дівчата виступили гідно, усі увійшли до...Херсон Онлайн

З 30 червня по 2 липня в місті Каунас (Литва) пройшов чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років. Вихованка Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Наталія Чистякова виборола 7 місце у ваговій категорії до 70 кг.Online.ua

З 30 червня по 2 липня в місті Каунас (Литва) пройшов чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років...Головний портал Ніжина